Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Μαύρο, είναι πιο άγριο, πιο σταθερό και πιο sexy χρώμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Σαν κουβερτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμένα μ'αρεσει :D αρκεί να έχει καλή ποιότητα γιατί αρκετά ρούχα του Bershka δεν έχουν τόσο καλή ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αα οκ δεν ηξερα οτι ηθελες να αλλαξεις παπουτσι. Μια χαρα ειναι αυτο που εχεις.
Δε εχω δοκιμασει ποτε με ξυλινο τακουνι αλλα ηταν γυρω στα 100 οποτε δεν μπηκα στον κοπο να το δοκιμασω. Δε νομιζω να ειναι αβολο αλλα ισως κανω λαθος. Το τακουνι θα ειναι ξυλινο, οχι το υπολοιπο παπουτσι οποτε υπαρχει παλι ευλιγισια. Αμα δοκιμασω ποτε κατι αντιστοιχο θα σας πω. xD

To πιο πιθανο ειναι να μην ειναι ξυλο, αλλα δερμα. Εχω oxfords με δερματινη σολα που μοιαζει πολυ με ξυλο και κανει θορυβο ξυλου, αλλα δεν ειναι ξυλο. Στην αρχη μου φαινονταν καπως σκληρα, αλλα τωρα τα εχω συνηθισει και ειναι καταπληκτικα. Κοστιζουν πολυ περισσοτερο, αλλα ειναι πρακτικα αθανατα γιατι αλλαζει ευκολα η σολα αν φθαρει/ξεκολλησει (αντεχει πιο πολυ απο την συνθετικη).

Υπαρχουν και παπουτσια με συνθετικη σολα που μοιαζει με ξυλο, αλλα δεν ειναι. Εχω και τετοια και ειναι και αυτη σκληρη, αλλα αντεχει περισσοτερο στην φθορα και επισκευαζεται αν χρειαστει. Στην αρχη ισως γεμισουν τα ποδια σας φουσκες, αλλα μετα απο 2-3 φορες που θα τα φορεσετε θα γινουν σουπερ αναπαυτικα!

Αν λιωνουν τα παπουτσια σας απο το πολυ περπατημα αξιζει να δωσετε κατι παραπανω και να παρετε πιο γερο παπουτσι που δεχεται επισκευες στην σολα. Γενικα το δερματινο παπουτσι με καλη σολα αντεχει περισσοτερο και πολλες φορες επειδη ειναι και πιο ακριβο, τεινει να ειναι και πιο αναπαυτικο.

Αν θελετε την γνωμη μου, να επιλεγετε καλο παπουτσι και ας κοστιζει λιγο παραπανω. Θα αντεξει πολυ περισσοτερο και θα ειναι πιο αναπαυτικο στα ποδια και την μεση σας. Καλυτερα λιγα ζευγαρια και καλα, παρα πολλα κακης ποιοτητας. Πιστεψτε με, η διαφορα μεταξυ ενος παπουτσιου στα 30 ευρω και ενος στα 100 ή 200 δεν ειναι μονο στην τιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

είναι χαριτωμένο :) αλλά όπως είπε και η methexys, πρόσεξε την ποιότητα του υφάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδιά :D https://www.bozikis.gr/product/2930739/al-2706?ColorCode=ΜΑΥΡΟ σκέφτομαι κάτι τέτοιο αλλά επειδή το έχει και σε καφέ δεν μπορώ να αποφασίσω .. μαύρο ή καφέ ? :P


Εγω θα σου προτεινα αυτα https://www.bozikis.gr/product/2494681/c211?ColorCode=%CE%9C%CE%91%CE%A5%CE%A1%CE%9F που τα αγορασα προσφατα και ειναι πολυ ανετα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
@Alma Libre , ευχαριστώ αλλά λόγω ύψους προτιμώ να αποφεύγω το πολύ τακούνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πήρα αυτό για παραμονή πρωτοχρονιάς.
Cant wait to wear it :D



Θα πάω να πάρω κι αυτές τις γοβούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 6539810800_2_1_3.jpg
    6539810800_2_1_3.jpg
    135.5 KB · Εμφανίσεις: 174
  • 6539810800_2_3_3.jpg
    6539810800_2_3_3.jpg
    146.8 KB · Εμφανίσεις: 82
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Από πού η μπλούζα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α είναι φόρεμα, δεν είναι φούστα μπλούζα, αν αναφέρεσαι στο προηγούμενο ποστ.
Από BSK.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
My bad, δεν άνοιξα το link.
Όμορφο, με γεια σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται αυτό το φόρεμα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Γλυκουλι οντως αλλα δε με τρελαινει κι εμενα το τυπωμα συν οτι απ'οτι βλεπω ειναι 100% βισκοζη και 50 ευρω για βισκοζη μου φαινονται πολλα. Με τα ιδια χρηματα, αν οχι λιγοτερα, φανταζομαι μπορεις να βρεις κατι πολυ πιο ποιοτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πως σας φαίνεται αυτό το φόρεμα? :)

Εμενα μου άρεσε πααρα πολύ! :clapup:
Έχει πολλά είδη βισκοζης. Έχει και με 10 ευρώ, έχω δει και με 100. Δε σημαινει οτι επειδη ειναι βισκοζη και κανει 50 έουρος ειναι ακριβο! Εδώ πληρωνεις και την Benetton είναι η αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Καλά αυτό το μαύρο δερμάτινο κολάν έκανε θραύση. Πέρυσι στις εκπτώσεις είχα αγοράσει ένα μαύρο και ένα μπορντό από Κινέζο (για την ακρίβεια ήταν δερματίνη, όχι δέρμα). Μου τα άφησε 12 ευρώ και τα δύο μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LadyPhantom

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πως σας φαινεται αυτο το μπουφαν, η αυτο--> https://store.attrattivo.gr/product.aspx?zpid=5159
γιατι προσπαθω παντως να βρω ενα τετοιο στυλ και δεν βρισκω μηπως ξερετε κανενα αλλο online shop που εχει ισως τετοια μπουφαν γιατι φαινονται πολυ ζεστα :)

πολυ ωραια συνολακια αυτα :) :clapup: και η ζακετα και το παλτο ειναι κουλ ! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! έχω να κάνω μια ερώτηση... Λιγότερο από ένα μήνα πριν αγόρασα ένα ζευγάρι μποτάκια από τα Stradivarius και τώρα σκέφτομαι να τα επιστρέψω καθώς δεν μου πολυαρέσουν. Το θέμα είναι ότι είχα βγάλει όλα τα καρτελάκια που είχε και τα πέταξα. Την απόδειξη όμως την κράτησα. Υπάρχει περίπτωση να τα δεχτούν έτσι όπως είναι αφού δεν έχουν φθορές? Κι επιπλέον, γίνεται να τα επιστρέψω σε κάποιο άλλο κατάστημα της ίδιας αλυσίδας (στην ίδια πόλη)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top