Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Θεωρώ ότι το μπλε είναι το ιδανικότερο χρώμα για μαγιό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι λιγουλάκι φωσφοριζέ και έντονο το συγκεκριμένο.
Θα προτιμούσα μια πιο "γλυκιά" απόχρωση. Αλλά ναι, πιστεύω ότι πηγαίνει σχεδόν σε όλους τους τύπους επιδερμίδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μιας και θα γίνω σύντομα νονά (στης αδερφής μου την κόρη), είπα να ξεφύγω από τα κινέζικα ρούχα και της λαϊκής και να πάρω κάτι κάπως καλύτερο, αλλά ταυτόχρονα και οικονομικό. Βρήκα λοιπόν ένα πολύ ωραίο ρετρό φόρεμα στο 1/3 της τιμής λόγω εκπτώσεων. Γιατί να πάρω χειμωνιάτικο και να το χρυσοπληρώσω; Αν γίνει η βάφτιση τα Χριστούγεννα, φοράω από πάνω ένα μπολερό χειμωνιάτικο και είμαι μια χαρά. Το φόρεμα αυτό ταιριάζει με κάθε περίσταση, είναι κατάλληλο για κάθε εποχή και δεν έχει τον περιοριστικό χαρακτήρα (ούτε το τσουχτερό αντίτιμο) μιας τουαλέτας. Απέφυγα το μάξι, επειδή -λόγω της βάφτισης- πρέπει να έχω και ελευθερία κινήσεων.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αχ είναι πολύ ωραίο! Από πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


vomero 9
τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή, αλλά τα ζευγάρια που έχω μου φτάνουν για τα επόμενα 3 χρόνια
WTF!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
1) Να φοράω φανελάκι κάτω από το πουκάμισο(το φανελάκι φαίνεται,μήπως είναι λίγο παράξενο)???
2)Μαύρο πουλόβερ και από μέσα πουκάμισο (είναι ωραίο style)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Φόρα ό,τι γουστάρεις και σε κάνει να νιώθεις άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Φόρα ό,τι γουστάρεις και σε κάνει να νιώθεις άνετα.

Εσένα πως σου φαίνεται ? γτ εχω ακούσει ότι είναι κάπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Το φανελάκι σου δεν θα πρέπει να φαίνεται κάτω από το πουκάμισο όπως και το μποξεράκι δεν θα πρέπει να φαίνεται κάτω από το παντελόνι. Διάλεξε τα εσώρουχα (όπως το φανελάκι) προσεκτικά.

Όταν κάνει ζέστη, καλό είναι να φοράς ένα φανελάκι. Μπορεί να σκέφτεσαι ότι θα ζεσταθείς αλλά στην πραγματικότητα θα κρατήσει μακριά τον ιδρώτα.

Όταν κάνει κρύο, το να φορέσεις ένα πουλόβερ κάνω από το πουκάμισο είναι πολύ καλή ιδέα.
Προφανώς, μεγάλη σημασία έχουν και τα υπόλοιπα σου ρούχα.
Ψάξε στο διαδύκτιο για περισσότερες "στυλιστικές" πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Το φανελάκι σου δεν θα πρέπει να φαίνεται κάτω από το πουκάμισο όπως και το μποξεράκι δεν θα πρέπει να φαίνεται κάτω από το παντελόνι. Διάλεξε τα εσώρουχα (όπως το φανελάκι) προσεκτικά.

Όταν κάνει ζέστη, καλό είναι να φοράς ένα φανελάκι. Μπορεί να σκέφτεσαι ότι θα ζεσταθείς αλλά στην πραγματικότητα θα κρατήσει μακριά τον ιδρώτα.

Όταν κάνει κρύο, το να φορέσεις ένα πουλόβερ κάνω από το πουκάμισο είναι πολύ καλή ιδέα.
Προφανώς, μεγάλη σημασία έχουν και τα υπόλοιπα σου ρούχα.
Ψάξε στο διαδύκτιο για περισσότερες "στυλιστικές" πληροφορίες.

για το πουλόβερ με κάλυψες, αλλα στο θεμα του πουκάμισου και φανελάκι ενώ να μην φαίνεται όπως την παρακάτω φώτο https://sociorocketnewsen.files.wordpress.com/2013/05/shirt1.jpg είναι οκ η κάπως περίεργο ??

και κατι τελευταίο άσπρο μπλουζάκι με φανελάκι[(ασπρο) φαίνονται η γραμμές είναι οκ?] παει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πηγαίνει ή όχι, πάντως εμένα μου φαινόταν ανέκαθεν άσχημη η εικόνα της άσπρης φανέλας κάτω από ένα κομψό λευκό πουκάμισο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Αν θες να κλείνεις το γιακά όπως στην εικόνα μπορείς να βάλεις άσπρο T-shirt υποθέτω. Γιατί έτσι κι αλλιώς λευκό πουκάμισο σε casual καταστάσεις μου κάνει λίγο κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Λευκό πουκάμισο με λευκό φανελάκι από μέσα και ειδικά αυτό που έβαλες στην φωτογραφία, δεν θα το συνιστούσα σε καμμιά περίπτωση. Ενώ μαύρο πουκάμισο (όχι διαφανές εννοείται) με ένα γκρι σκούρο φανελάκι θα μου άρεσε πολύ. Οπότε εξαρτάται από το χρώμα του πουκαμίσου αλλά και την ποιότητά του.
Αυτό που είπε πάντως πριν το παιδί, πουλόβερ μέσα από πουκάμισο δεν θα το έκανα ποτέ, το ανάποδο ναι, δίνει κι ένα σοφιστικέ ύφος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Λευκό πουκάμισο με λευκό φανελάκι από μέσα και ειδικά αυτό που έβαλες στην φωτογραφία, δεν θα το συνιστούσα σε καμμιά περίπτωση. Ενώ μαύρο πουκάμισο (όχι διαφανές εννοείται) με ένα γκρι σκούρο φανελάκι θα μου άρεσε πολύ. Οπότε εξαρτάται από το χρώμα του πουκαμίσου αλλά και την ποιότητά του.
Αυτό που είπε πάντως πριν το παιδί, πουλόβερ μέσα από πουκάμισο δεν θα το έκανα ποτέ, το ανάποδο ναι, δίνει κι ένα σοφιστικέ ύφος.:)

Δηλαδη να βαλω πρωτα το πουκάμισο και απο πανω του το πουλόβερ , σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Δηλαδη να βαλω πρωτα το πουκάμισο και απο πανω του το πουλόβερ , σωστα?
Σωστά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Χωρίς V-Πουλόβερ πηγαίνει?
Κατά την γνώμη μου ναι, πηγαίνει. Φτάνει να μην βγάλεις όλο τον γιακά έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια!

Μόλις παρήγγειλα κάποια πραγματάκια από το shein.com.
Δε ξέρω αν είναι καλή ποιότητα ρούχων ή είναι μούφα, αλλά είχα δει στο youtube από κορίτσια ότι έπαιρναν αρκετά ρούχα από κει, οπότε έψαχνα ρούχα για μια βάφτιση που έχω να πάω σε 2 βδομάδες.
Με το ψάξε, βρήκα δυο φορεματάκια σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ τιμή και τα πήρα, πήρα και δυο άλλες βλακειούλες για το λαιμό και κόστισαν 32$ με δωρεάν μεταφορικά.

Το θέμα είναι θέλουν 10 εργάσιμες ημέρες να έρθουν, αλλά εγώ το έμαθα αφού τα είχα ήδη παραγγείλει, οπότε θα βάλω κάτι άλλο στη βάφτιση.
Λοιπόν πήρα τα εξής:

Αυτό είναι λίγο χειμωνιάτικο, αλλά από πέρυσι ήθελα κάτι βελούδο να έχω, το είδα μ'αρεσε και λέω ας το πάρω. 12$ μόνο.

Αυτό το πήρα γιατί είχα πάθει εμμονή και ήθελα κόκκινο φόρεμα πάρα πολύ, μ' άρεσε και σαν σχέδιο, γενικά από αρχές καλοκαιριού έχω πάθει εμμονή με τα off shhoulder , μπλούζες, κορμάκια, φορέματα, ολόδωμες φόρμες, εχω γεμίσειιι με τέτοια, εξού και τα 2 φορέματα τα πήρα στο ίδιο στυλ. 13$


Για να συμπληρώσω τα 30$ + πήρα και αυτό και αυτό.




Ανυπομονώ να έρθουν κι αν γίνει κανένα θαύμα και έρθουν πριν τις 1 Οκτώβρη θα νιώθω άπειρα τυχερή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αμάν ρε Πρινς και είπα ν' αρχίσω οικονομία για το φθινόπωρο, μας έκαψες με το σάιτ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top