Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
hey ladies (and gentles)
μηπως εχει παει κανεις τωρα τελευταια στο mcarthurglen? εχουν βγαλει χειμωνιατικα? εχω αναγκη απο ζεστο και καλο μπουφαν και ελεγα να παω εκει :hmm:και να ψαξω και τα athletic wear που θα εχουν. εχετε δει γ τιμες εαν ειναι οντως χαμηλες κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Tι φαση με τα τσοκερ...Δε λεω ωραια σου προσθετουν καποιο τυπο και ενα στυλ αλλα οκ τα φοραει πια και η καθε πικραμενη και ορισμενες δεν το υποστηριζουν κιολας διοτι δε κολλαει με το υπολοιπο συνολο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φάση back to 2000. :D



Χάλασε η πιο πρακτική καθημερινή μου τσάντα και αντικαταστάθηκε από αυτήν εδώ. Ελπίζω να με συντροφεύσει όσα χρόνια με συντρόφευε και η προκάτοχός της, είναι ευρύχωρη έχει πολύ ωραία ποιότητα και σκληρό δέρμα που είναι πιο ανθεκτικό.


Άντε τώρα να ψάξεις για χειμερινά πανωφόρια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


vomero 9
τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή, αλλά τα ζευγάρια που έχω μου φτάνουν για τα επόμενα 3 χρόνια
WTF!

Ελπίζω να το χεις για τρέξιμο επειδή είναι από τα πιο άσχημα παπούτσια που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Συμφωνώ. Θα φοραγε κάποιος φοσφωριζέ μπλούζα; αν όχι γιατί να παρεις τέτοιο χρώμα παπούτσι; μάλλον υπήρχε λόγος που τα βρήκες σε καλή τιμή :P

Προσωπικά για παπούτσια προτιμώ κάτι τέτοιο

άνετα είναι, ούτε χαλάνε και δε βρωμίζουν εύκολα ( καλή τύχη να πας πατήσεις σε τίποτα λάσπες με το πάνινο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τρέξε πρώτα τα χιλιόμετρα του Ajusshi με αυτά που έβαλες και μετά πες μας αν τα προτιμάς. Φυσικά και τα θέλει για τρέξιμο. :P Κάνει μαραθώνιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασιλη δεν ειναι καθολου στυλατα ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Τροπους ωστε να κανω το φλατ(δεν το χω με τα τακουνια) βραδινο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα που μπαίνει ο χειμώνας νομίζω οι μπότες είναι καλύτερη λύση για τις γυναίκες που δε θέλουν να φοράν τακούνια. Αλλά, όχι οποιεσδήποτε μπότες, καλύτερα να είναι υψηλής ποιότητας(όχι ΟΥΓΚ) και να αποφεύγονται η μέτριοι συνδυασμοί όπως μπλε τζην με μάυρη μπότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Ψάξε για " Cosette Flats ".




αυτα σκεφτηκα κ εγω οπως κ τα οχφορντ αλλα εχω εναν ενδυασμο στο αν θα ταιριαζουν με φορεμα-φουστα στο μυαλο του τα εχω περισοοτερο συνδυασμενα με παντελονια
θενξ παντως :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Τώρα που μπαίνει ο χειμώνας νομίζω οι μπότες είναι καλύτερη λύση για τις γυναίκες που δε θέλουν να φοράν τακούνια. Αλλά, όχι οποιεσδήποτε μπότες, καλύτερα να είναι υψηλής ποιότητας(όχι ΟΥΓΚ) και να αποφεύγονται η μέτριοι συνδυασμοί όπως μπλε τζην με μάυρη μπότα.

δεν εχω φορεσει ποτε μου μποτα βασικα αισθητικα δε μαρεσουν μονο καποιες που πανε πανω απο το γονατο
κ αυτες αν εχουν συνδυαστει σωστα με το υπολοιπο συνολο...προτειμω μποτακια κ βασικα κυριως αρβυλακια αυτα με τα κορδονια τυπου στρατου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ήρθαν τα φορεματάκια μου επιτέλους!!
Άργησαν αιώνες, αλλά είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες, τέλεια εφαρμογή, καλή σχετικά ποιότητα ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ευχαριστημένη. :D

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 14600570_10205930767506574_1785438112_o.jpg
    14600570_10205930767506574_1785438112_o.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 123

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Βασιλη δεν ειναι καθολου στυλατα ομως...


Θέλω το σχόλιο σου για αυτα τα Fila:hehe:

τα χα πάρει παλιά αλλα προέκυψαν μικρά και δεν τα φόρεσα για πανω απο 2-3 μηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν εχω φορεσει ποτε μου μποτα βασικα αισθητικα δε μαρεσουν μονο καποιες που πανε πανω απο το γονατο
κ αυτες αν εχουν συνδυαστει σωστα με το υπολοιπο συνολο...προτειμω μποτακια κ βασικα κυριως αρβυλακια αυτα με τα κορδονια τυπου στρατου:redface:

Εχ δεν ξέρω από γυναικεία μόδα, αλλά και τα 2 χρειάζονται απ' όσο μπορώ να πω προσοχή, καθώς οι μακριές μπότες μπορεί να παν στο πουτανέ, ενώ αν φορέσεις τα μποτάκια με τζην θα σαι σα να τέλειωσε η βάρδια σου ως πυροσβέστης/νταλικέρης. Είναι ωραία όμως.



Θέλω το σχόλιο σου για αυτα τα Fila:hehe:

τα χα πάρει παλιά αλλα προέκυψαν μικρά και δεν τα φόρεσα για πανω απο 2-3 μηνες

Κάτι τέτοια φοράνε τα παρθενωτά χοντρά λυκειάκια στις διαδηλώσεις για βιτεοκέημς.:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχ δεν ξέρω από γυναικεία μόδα, αλλά και τα 2 χρειάζονται απ' όσο μπορώ να πω προσοχή, καθώς οι μακριές μπότες μπορεί να παν στο πουτανέ, ενώ αν φορέσεις τα μποτάκια με τζην θα σαι σα να τέλειωσε η βάρδια σου ως πυροσβέστης/νταλικέρης. Είναι ωραία όμως.

Τζην και μποτάκια κι έξω από την πόρτα. :redface:
Υπάρχουν και κομψά μποτάκια, σε πιο λεπτό σχέδιο. Αυτά μια φορά, δεν κάνουν για πυροσβέστες.
Πάντως βολεύουν άπειρα, ειδικά για όσες περπατάμε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μπορώ να το φέρω κατά νου. Τα μποτάκια στις γυναίκες μου θυμίζουν φάση ψιλοχίπστερ σε κάτι σε διαδηλοsomething σε εποχή διακοπών.:confused:

Μπορεί να πετύχει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ε και τι να φοράνε οι γυναίκες πχια :P
μόνο τακούνια;


Αυτά για παράδειγμα δε μου φαίνονται χοντροκομμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
κ αυτες αν εχουν συνδυαστει σωστα με το υπολοιπο συνολο...προτειμω μποτακια κ βασικα κυριως αρβυλακια αυτα με τα κορδονια τυπου στρατου:redface:
Ωραία τα αρβυλάκια, αν και ποτέ δεν είχα, μάλλον δεν με ενθουσίαζαν τόσο ώστε να τα αγοράσω.
ε και τι να φοράνε οι γυναίκες πχια :P
μόνο τακούνια;


Αυτά για παράδειγμα δε μου φαίνονται χοντροκομμένα...

Ελα ντε, την άνεση μας θα δούμε πρώτα και μετά τι αρέσει στους άλλους! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ε και τι να φοράνε οι γυναίκες πχια :P
μόνο τακούνια;


Αυτά για παράδειγμα δε μου φαίνονται χοντροκομμένα...

Ναι βρε αυτο ειπα μπορουν με καταλληλο τροπο να δειξουν ωραια γι αυτο εβαλα και την εικονα που κατ εμε ειναι 8.5-9/10 το λουκ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top