Λεπτό ζήτημα: οργασμός

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Αν ο άλλος νοιάζεται πραγματικά για σένα, θα καταλάβει οτι προσποιείσαι. Βέβαια το πρόβλημα είναι, γιατί να φτάσεις στο σημείο να προσποιείσαι. Οπότε αυτή η σχέση έχει πρόβλημα. (ποια ήταν η ερώτηση;:confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αν ο άλλος νοιάζεται πραγματικά για σένα, θα καταλάβει οτι προσποιείσαι. Βέβαια το πρόβλημα είναι, γιατί να φτάσεις στο σημείο να προσποιείσαι. Οπότε αυτή η σχέση έχει πρόβλημα. (ποια ήταν η ερώτηση;:confused:)
Ωραια και πες πως οτι νοιαζεται πραγματικα για σενα και το καταλαβαινει. Μετα τι πρεπει να κανει; Να παρακολουθησει σεμηναρια για να γινει πιο αποτελεσματικος ή να διαβαζει cosmopolitan για το πως μπορεις να απογειωσεις μια γυναικα μεχρι να καταλαβει η ιδια οτι ο οργασμος ειναι και θεμα προσωπικης υποθεσης; Δηλαδη ok προσποιηθηκε η γυναικα. Δεν ειναι κατι που πρεπει να ανησυχησει τον αντρα περισσοτερο απ'τη γυναικα την ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Πρέπει να συζητήσει μαζί της και να προβληματιστεί όχι για το αν είναι καλός στο σεξ, αλλά γιατί η κοπέλα του αναγκάστηκε να προσποιηθεί. Εγώ νομίζω οτι είναι κάτι που πρέπει να προβληματίσει και τους δύο - αν φυσικά υπάρχει αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ωραια και πες πως οτι νοιαζεται πραγματικα για σενα και το καταλαβαινει. Μετα τι πρεπει να κανει; Να παρακολουθησει σεμηναρια για να γινει πιο αποτελεσματικος ή να διαβαζει cosmopolitan για το πως μπορεις να απογειωσεις μια γυναικα μεχρι να καταλαβει η ιδια οτι ο οργασμος ειναι και θεμα προσωπικης υποθεσης; Δηλαδη ok προσποιηθηκε η γυναικα. Δεν ειναι κατι που πρεπει να ανησυχησει τον αντρα περισσοτερο απ'τη γυναικα την ιδια.

ναι. οσες γυναικες δεν ερθουν σε οργασμο με καποιον ειναι ανοργασμικες και ξενερωτες δηλαδη.:confused:
αν ο αλλος δε ξερει ουτε κατα που πεφτει η κλειτοριδα, ναι να παρακολουθησει σεμηναρια.:whistle:


θεμα χημειας ειναι ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ναι. οσες γυναικες δεν ερθουν σε οργασμο με καποιον ειναι ανοργασμικες και ξενερωτες δηλαδη.:confused:
αν ο αλλος δε ξερει ουτε κατα που πεφτει η κλειτοριδα, ναι να παρακολουθησει σεμηναρια.:whistle:


θεμα χημειας ειναι ολα.
Ναι αν σου αποκαλυψουν το μεγαλο μυστικο κατα που πεφτει η κλειτοριδα το θεμα θεωρειται ληξαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ενα παραδειγμα εφερα ρασκαλ. μη πιανεσαι απο μια λεξη.
το point μου ηταν αλλο και νομιζω καταννοητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ναι αν σου αποκαλυψουν το μεγαλο μυστικο κατα που πεφτει η κλειτοριδα το θεμα θεωρειται ληξαν. :P

Δεν ήξερα οτι εν έτει 2009 και με τόοοοση πληροφόρηση από παντού υπάρχει άντρας που δεν ξέρει κατά πού πέφτει η κλειτορίδα:hmm: - τρίτο δέντρο δεξιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι εν έτει 2009 και με τόοοοση πληροφόρηση από παντού υπάρχει άντρας που δεν ξέρω κατά που πέφτει η κλειτορίδα:hmm: - τρίτο δέντρο δεξιά:P
Να σου στειλω φωτο με βελακι;;:worry:


Δεν καταλαβα ακριβως που παρανοησες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Να σου στειλω φωτο με βελακι;;:worry:

Όχι Παναγία μου!

Δεν καταλαβα ακριβως που παρανοησες;;

Πουθενά. Νόμισα οτι το εννοούσες οτι δεν ξέρεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πουθενά. Νόμισα οτι το εννοούσες οτι δεν ξέρεις.:redface:
Να σου πω..:P


Δεν ειχαμε πει οτι δεν θα βαλεις ιντερνετ στο σπιτι σου!! :hehe::hehe:


:redface: (τι ακουω θεε μ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Δεν ήξερα οτι εν έτει 2009 και με τόοοοση πληροφόρηση από παντού υπάρχει άντρας που δεν ξέρει κατά πού πέφτει η κλειτορίδα:hmm: - τρίτο δέντρο δεξιά:P

Ο οργασμός στο δρόμο με τις λεύκες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
ναι. οσες γυναικες δεν ερθουν σε οργασμο με καποιον ειναι ανοργασμικες και ξενερωτες δηλαδη.:confused:
αν ο αλλος δε ξερει ουτε κατα που πεφτει η κλειτοριδα, ναι να παρακολουθησει σεμηναρια.:whistle:


θεμα χημειας ειναι ολα.

Ακριβώς.. θέμα χημείας.2 παράγοντες καθοριστικοι γιαυτήν:

1)Πόσο πολύ σε θέλω για να έρθω εύκολα σε οργασμό.
2)Πόσο το κατέχεις να με φέρεις εύκολα σε οργασμό.

4 πιθανοί συνδιασμοί δημιουργούνται:

1)Δεν σε θέλω και πολύ και δεν το κατέχεις(άντε να έρθεις σε οργασμό μετά)
2)Δεν σε θέλω και πολύ αλλά το κατέχεις(Ε κουτσά στραβά θα γίνει η δουλειά)
3)Σε θέλω αλλά δεν το κατέχεις(Κουτσά στραβά πάλι θα γίνει η δουλειά)
4)Σε θέλω και το κατέχεις(Και πετάω πετάω.. πετάωωωω)

Εγώ ανέλυσα μόνο 2 βασικούς παράγοντες.. φαντάσου ποοοοοσοι αλλοι υπάρχουν και ποοοοοοοοοοοσοι άλλοι συνδιασμοι επίσης.

ΟΛΑ είναι θέμα χημείας +1 love.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
:redface: (τι ακουω θεε μ)

Αχου το το καημένο το κροκοδειλάκι, ντράπηκε.:)

Απλά είδα πολλή ησυχία σήμερα στο φόρουμ κι είπα να το spice it a bit.

1)Δεν σε θέλω και πολύ και δεν το κατέχεις(άντε να έρθεις σε οργασμό μετά)
2)Δεν σε θέλω και πολύ αλλά το κατέχεις(Ε κουτσά στραβά θα γίνει η δουλειά)
3)Σε θέλω αλλά δεν το κατέχεις(Κουτσά στραβά πάλι θα γίνει η δουλειά)
4)Σε θέλω και το κατέχεις(Και πετάω πετάω.. πετάωωωω)

Δε νομίζω οτι είναι τόσο θέμα αν το κατέχεις ή όχι, δεν είναι ξένη γλώσσα ή πρόγραμμα στον υπολογιστή, γιατί κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και του αρέσουν διαφορετικά πράγματα.

Επίσης: αν δε σου αρέσει κάποιος "και πολύ", ποιος ο λόγος να κοιμηθείς μαζί του;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Δε νομίζω οτι είναι τόσο θέμα αν το κατέχεις ή όχι, δεν είναι ξένη γλώσσα ή πρόγραμμα στον υπολογιστή, γιατί κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και του αρέσουν διαφορετικά πράγματα.

Επίσης: αν δε σου αρέσει κάποιος "και πολύ", ποιος ο λόγος να κοιμηθείς μαζί του;:hmm:

Είναι ακριβώς σαν μια ξένη γλώσσα η ένα πρόγραμμα στον υπολογιστή όπως είπες.. Όσο περισσότερες γνώσεις έχεις για κάτι και όσο πιο πολύ σου αρέσει,οσο πιο πολύ ενδιαφέρεσαι γιαυτό, τόσο πιο πολύ το "κατέχεις",μαθαίνεις να το κατέχεις άσχετα αν έχεις σύντροφο(κάνοντας και πρακτική εξάσκηση επαυτού) η όχι.Πες το πάλι ξένη γλώσσα η σεχ η ότιδήποτε. Όταν ασχολείσαι πολύ με κάτι αρχίζεις να το κατέχεις μαθαίνεις να το κατέχεις πές το όπως θέλεις. Όλα θέμα γνώσεων και κατα πόσο μπορείς να τις εφαρμόσεις είναι..
Ίσως γιατί είμαι μαζί του για άλλους κυρίως λόγους? Λέω εγώ τώρα.. Πολύ απλά υπάρχουν κάποιοι που μας αρέσουν πάρα πολύ άλλοι λιγότερο και πάει λέγοντας.. Αυτοί που μας αρέσεουν πολύ ε ναι.. μας ανάβουν και περισσοτερο.. είναι κοινή λογική..Όταν λέω μου αρέσει πολύ μιλάω για εξωτερική εμφάνιση για να μην παρεξηγούμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Επίσης: αν δε σου αρέσει κάποιος "και πολύ", ποιος ο λόγος να κοιμηθείς μαζί του;:hmm:


για να του/της αποδείξεις ότι ροχαλίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Όσο περισσότερες γνώσεις έχεις για κάτι και όσο πιο πολύ σου αρέσει,οσο πιο πολύ ενδιαφέρεσαι γιαυτό, τόσο πιο πολύ το "κατέχεις",μαθαίνεις να το κατέχεις άσχετα αν έχεις σύντροφο(κάνοντας και πρακτική εξάσκηση επαυτού) η όχι.Όλα θέμα γνώσεων και κατα πόσο μπορείς να τις εφαρμόσεις είναι..

Ακόμη όμως κι αν την ψάχνεις (την κατάσταση εννοώ γιατί υπάρχουν και τρολ :angel:) και ενδιαφέρεσαι όπως λες, δεν είναι απαραίτητο ότι θα γίνεις και καλός σε αυτό! Μπορεί να νομίζεις ότι έφτασες σε σημείο να το κατέχεις αλλά οι εραστές σου (οι ποιοί?) να έχουν αντίθετη άποψη. Άσε που, το αν το κατέχεις, σε ελεύθερη μετάφραση το αν είσαι καλός στο κρεβάτι είναι τελείως υποκειμενικό για τον καθένα. Μπορεί π.χ. άλλος να φτιάχνεται με μπουνιές και δεσίματα και άλλος να τα ακούει αυτά και να φρικάρει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
για να του/της αποδείξεις ότι ροχαλίζει

χαχα τι μου θύμισες πάλι, μια από τις πολλές ιστορίες drstrangelove. Μια φορά είχα φύγει από το σπίτι κάποιας επειδή ροχάλιζε. 'Ακουσε την πόρτα και ξύπνησε και μου λέει "που πας ; είναι 3.00 τα ξημερώματα". Της είπα εγώ θα τρελλαθώ, άντε γεια, ωτοασπίδες δεν έχεις γεια, θα τα πούμε αύριο. Δεν ξέρω πως ένας τόσο ευγενής άνθρωπος ώρες ώρες βρίσκει το θάρρος να γίνεται τόσο πολύ γαιδούρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Τόοοοσο πολύ ροχάλιζε που δε σε άφηνε να κοιμηθείς? Ας έβρισκες μια δικαιολογία κι εσύ βρε...! Εκείνες τις ώρες δοκιμάζεις και τη φαντασία σου (στις ψεύτικες δικαιολογίες)! Ψεύτικες δικαιολογίες? Πλεονασμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ακόμη όμως κι αν την ψάχνεις (την κατάσταση εννοώ γιατί υπάρχουν και τρολ :angel:) και ενδιαφέρεσαι όπως λες, δεν είναι απαραίτητο ότι θα γίνεις και καλός σε αυτό! Μπορεί να νομίζεις ότι έφτασες σε σημείο να το κατέχεις αλλά οι εραστές σου (οι ποιοί?) να έχουν αντίθετη άποψη.


Καθαρά θέμα μυαλού και αφομίωσης.. Ε θέλει και λίγο ταλέντο.. το οποίο και να μην υπάρχει πάλι δεν χάλασε ο κόσμος.. Όταν ασχολείσαι ναι είναι απαραίτητο ότι αν έχεις λίγο νιονιό γίνεσαι καλός.. Και άσχετα με το τί νομίζεις η όχι, όπως λές, επι του πρακταίου αποδεικύεται αν νιώθεις απο το αντικείμενο..

Άσε που, το αν το κατέχεις, σε ελεύθερη μετάφραση το αν είσαι καλός στο κρεβάτι είναι τελείως υποκειμενικό για τον καθένα. Μπορεί π.χ. άλλος να φτιάχνεται με μπουνιές και δεσίματα και άλλος να τα ακούει αυτά και να φρικάρει. :)

Αν το κατέχεις μαθαίνεις να προσαρμόζεσαι... Άλλωστε δεν υπάρχει καλός και κακός στο κρεβάτι.. Υπάρχει αυτός που μπορεί να αξιοποιοίσει όσα ξέρει ότι σου αρέσουν, όχι αυτοί που έπι μία βδομάδα αντέχουν να "πυροβολούν". Οι πρώτοι είναι αυτοί που όπως λέω το κατέχουν. Αυτοί με άλλα λόγια είναι οι καλοί στο κρεβάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Το ενδιάμεσο κειμενάκι που παρέθεσες δεν είναι δικό μου :confused: Να προσαρμόζεσαι πού? Δηλαδή εσύ ορίζεις κάποιον καλό στο κρεβάτι όταν κάνει πράξη πράγματα που αρέσουν στον/στην παρτενέρ χωρίς να αρέσουν στον ίδιο, ώστε να ικανοποιηθεί ο παρτενέρ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top