Λεπτό ζήτημα: οργασμός

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Το ενδιάμεσο κειμενάκι που παρέθεσες δεν είναι δικό μου :confused: Να προσαρμόζεσαι πού? Δηλαδή εσύ ορίζεις κάποιον καλό στο κρεβάτι όταν κάνει πράξη πράγματα που αρέσουν στον/στην παρτενέρ χωρίς να αρέσουν στον ίδιο, ώστε να ικανοποιηθεί ο παρτενέρ? :hmm:

Το διόρθωσα.. έιχα βάλει λάθος στο κλείσιμο του κειμένου, δικό μου ήταν..
Να προσαρμόζεται στα θέλω και τις ιδιετερότητες του άλλου. Βασικά το πόσο καλός είσαι στο κρεβάτι έχει να κάνει με το κατα πόσο μπορείς να ευχαριστήσεις τον άλλον.. να γνωρίζεις τι του αρέσει και να βρίσκεις συνεχώς κανούρια πράγματα που ούτε ο ιδιος δεν γνώριζε ότι του αρέσουν. Το να γνωρίζεις τι σου αρέσει ώστε να ικανοποιηθείς είναι καθαρά θέμα δικό σου όχι του άλλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Το ενδιάμεσο κειμενάκι που παρέθεσες δεν είναι δικό μου :confused: Να προσαρμόζεσαι πού? Δηλαδή εσύ ορίζεις κάποιον καλό στο κρεβάτι όταν κάνει πράξη πράγματα που αρέσουν στον/στην παρτενέρ χωρίς να αρέσουν στον ίδιο, ώστε να ικανοποιηθεί ο παρτενέρ? :hmm:
Θα μπορούσε απλά να σημαίνει ότι απ' όλη τη γκάμα όσων σου αρέσουν, προσαρμόζεις τη δραστηριότητά σου σε εκείνα που αρέσουν και στους δύο. Για να βρεις δε τι αρέσει αληθινά στον άλλο, χρειάζεται λίγο ψάξιμο τις πρώτες φορές, πράγμα που γενικά φέρνει στο μυαλό την έννοια της προσαρμογής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα... με αυτή την έννοια συμφωνώ φυσικά, απλώς δεν είμαι σύμφωνη στο να κάνεις κάτι μόνο για τον άλλο ενώ δε σε φτιάχνει καθόλου. Προτιμώ δηλαδή να μην πιέζω καταστάσεις, ο άλλος να έχει την α,β,χ,ψ συμπεριφορά επειδή του βγαίνει αυθόρμητα και όχι επειδή το ζητάω, να μην το κάνει δηλαδή για'μένα και μόνο, αλλά να του βγει χωρίς να το ζητήσω γιατί το γουστάρει ο ίδιος, και θα φερόταν έτσι όποια και να είχε απέναντί του! Δεν εννοώ να μαντέψει τι μου αρέσει φυσικά, μιλάω για πιο γενικές καταστάσεις . Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα... με αυτή την έννοια συμφωνώ φυσικά, απλώς δεν είμαι σύμφωνη στο να κάνεις κάτι μόνο για τον άλλο ενώ δε σε φτιάχνει καθόλου. Προτιμώ δηλαδή να μην πιέζω καταστάσεις, ο άλλος να έχει την α,β,χ,ψ συμπεριφορά επειδή του βγαίνει αυθόρμητα και όχι επειδή το ζητάω, να μην το κάνει δηλαδή για'μένα και μόνο, αλλά να του βγει χωρίς να το ζητήσω γιατί το γουστάρει ο ίδιος, και θα φερόταν έτσι όποια και να είχε απέναντί του! Δεν εννοώ να μαντέψει τι μου αρέσει φυσικά, μιλάω για πιο γενικές καταστάσεις . Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή

Μα εννοείται ότι δεν κάνεις κατί μόνο και μόνο γιατί το θέλει ο άλλος.. Δεν είναι απαραίτητο να με ανάβει κάτι που ανάβει τον άλλον για να το κάνω.. Φυσικά και αν δεν μου αρέσει δεν θα το κάνω, απλώς αν μου είναι ψιλοαδιάφορο ενώ ο άλλος τρελένεται εννοείται πως θα το κάνω.. Και μου έδωσες πια μια ωραία πάσα για να σου πω ότι το ταλέντο που προανέφερα προηγουμένως έχει να κάνει καθαρά με αυτό που θές να πεις.. Είναι καθαρά να μπορείς να βρείς πράγματα που αρέσουν τόσο πολύ στον έναν όσο στον άλλον ταυτόχρονα, και φυσικά εδώ χρειάζεται και η λεγόμενη πρακτική-εμπειρία, εν προκειμένη με το εν λόγω άτομο... Αυτό είναι το τέλειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,307 μηνύματα.
Είναι ακριβώς σαν μια ξένη γλώσσα η ένα πρόγραμμα στον υπολογιστή όπως είπες.. Όσο περισσότερες γνώσεις έχεις για κάτι και όσο πιο πολύ σου αρέσει,οσο πιο πολύ ενδιαφέρεσαι γιαυτό, τόσο πιο πολύ το "κατέχεις",μαθαίνεις να το κατέχεις άσχετα αν έχεις σύντροφο(κάνοντας και πρακτική εξάσκηση επαυτού) η όχι.Πες το πάλι ξένη γλώσσα η σεχ η ότιδήποτε. Όταν ασχολείσαι πολύ με κάτι αρχίζεις να το κατέχεις μαθαίνεις να το κατέχεις πές το όπως θέλεις. Όλα θέμα γνώσεων και κατα πόσο μπορείς να τις εφαρμόσεις είναι..

Αν νομίζεις οτι η κάθε γυναίκα ικανοποιείται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, γελιέσαι κι είναι κρίμα. Το ίδιο γελιέμαι κι εγώ για το αντίστοιχο στους άντρες. Το έχουμε συζητήσει ξανά στο θέμα για το αν η εμπειρία κάνει τον καλό εραστή. Για μένα ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά πράγματα που τον ανάβουν, και δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, αλλά κάτι που έκανα σε κάποιον που τρελαινόταν, όταν το έκανα σε άλλον με κοιτούσε τρομαγμένος:redface: Μπορείς να μάθεις τέλεια τι αρέσει σε έναν άνθρωπο, ναι. Αλλά αυτό δεν εφαρμόζεται με την ίδια επιτυχία σε όλους τους ανθρώπους. Αν ήταν έτσι, δε θα υπήρχαν σεξουαλικά προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To να είσαι καλός εραστής/ερωμένη, σημαίνει να έχεις φαντασία και να είσαι προσαρμοστικός. Φυσικά και δεν θα κάνεις κάτι που δεν θες, αλλά πάντα μπορείς να προσαρμόσεις όσα θες και αρέσουν και στον άλλον με τέτοιο τρόπο ώστε να του αρέσουν ακόμα περισσότερο! Εξάλλου αν δεν μιλάμε για κάτι που θεωρείται από τους πολλούς extreme ή kinky, ε, δεν είναι δα ότι υπάρχουν και τόσες πολλές πιθανές εναλλαγές στο σεξ, οπότε να είναι τόσο δύσκολο να το κατέχεις! Όπως λέω καμιά φορά χαριτολογώντας "σταμάτα πια βρε μωρό μου το μέσα έξω, βαρέθηκα, ξεκίνα να πηγαίνεις δεξιά, αριστερά καλύτερα!" :P (Προφανώς υπερβάλλω, αλλά νομίζω καταλαβαίνετε τι θέλω να πω :))

ΥΓ: Εξάλλου αν δεν ήταν δυνατόν να το κατέχεις, τότε οι απανταχού σαραντάρηδες και πενηντάρηδες δεν θα είχαν την φήμη του καλύτερου εραστή από τους εικοσάρηδες (προφανώς δεν ισχύει απόλυτα, όπως και τίποτα άλλο). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,307 μηνύματα.
Εξάλλου αν δεν ήταν δυνατόν να το κατέχεις, τότε οι απανταχού σαραντάρηδες και πενηντάρηδες δεν θα είχαν την φήμη του καλύτερου εραστή από τους εικοσάρηδες

Εγώ νομίζω οτι αυτό συμβαίνει επειδή οι 20ρηδες έχουν περισσότερες ορμές και νοιάζονται πιο πολύ για τη δική τους ικανοποίηση κι όχι γιατί δεν έχουν την εμπειρία. Ενώ ο 50άρης που έχει ορμές μια στις τόσες, μπορεί να ενδιαφερθεί παραπάνω για τη σύντροφό του, και δεν του είναι τόσο απαραίτητη η κορύφωση σύντομα, οπότε διαθέτει παραπάνω χρόνο. Μπορεί να κάνω και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγώ νομίζω οτι αυτό συμβαίνει επειδή οι 20ρηδες έχουν περισσότερες ορμές και νοιάζονται πιο πολύ για τη δική τους ικανοποίηση κι όχι γιατί δεν έχουν την εμπειρία. Ενώ ο 50άρης που έχει ορμές μια στις τόσες, μπορεί να ενδιαφερθεί παραπάνω για τη σύντροφό του, και δεν του είναι τόσο απαραίτητη η κορύφωση σύντομα, οπότε διαθέτει παραπάνω χρόνο. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Μπα, νομιζω αυτο ειναι θεμα ανθρωπου νομιζω, δεν εχει να κανει η ηλικια ενος αντρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι πενηντάρης και λέω τη γνώμη μου:
1) Στην ερωτική πράξη τίποτε δεν είναι απόλυτο.
2) Η ερωτική πράξη συμβαδίζει πάντα με το αίσθημα.
3) Το ξεκάθαρο τοπίο δίνει καθαρό αποτέλεσμα. (δεν χρειάζονται προσποιήσεις).
4) Όποιος, αναφέρομαι στους άνδρες κυρίως, είναι μονοφαγάς κάνει τη γυναίκα δυστυχισμένη.
5) Λόγω διαφορετικής ιδιοσυγκρασίας και άλλου ρυθμού κορύφωσης, ο άνδρας πρέπει να σέβεται τη διαδικασία.
6) Όσο το κάνεις, τόσο θέλεις, είναι ωραίο σπορ με συνεχείς αναβαθμίσεις και καλούδια και δίνει ευτυχία σε όλη την οικογένεια.
7) Οι προκαταλήψεις ρυθμίζουν σε μεγάλο βαθμό τη σεξουαλική συμπεριφορά μας, επίσης η παιδική ηλικία των ανδρών, τους αφήνει πολλά ανοιχτά θέματα που εναπόκειται στη σύντροφό τους να τα διαχειριστεί και να τα θεραπεύσει.(δυστυχώς) εφόσον τα υπόλοιπα προτερήματα του άνδρα αξίζουν τον κόπο.
8 )Και μια διόρθωση: οι πενηντάρηδες δενέχουν ορμές μόνο μια στις τόσες.
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,307 μηνύματα.
Γεια σας, είμαι πενηντάρης και λέω τη γνώμη μου:
1) Στην ερωτική πράξη τίποτε δεν είναι απόλυτο.
Γενικά τίποτα δεν είναι απόλυτο.
2) Η ερωτική πράξη συμβαδίζει πάντα με το αίσθημα.
Μπα όχι πάντα - ειδικά στην εποχή μας.
3) Το ξεκάθαρο τοπίο δίνει καθαρό αποτέλεσμα. (δεν χρειάζονται προσποιήσεις).
Υπάρχουν φορές που οι γυναίκες αναγκάζονται να προσποιηθούν...
4) Όποιος, αναφέρομαι στους άνδρες κυρίως, είναι μονοφαγάς κάνει τη γυναίκα δυστυχισμένη.
Κι η γυναίκα στοματάκι έχει και μπορεί να μιλήσει. Για μένα, η γυναίκα κάνει τον άντρα καλό ή κακό στο σεξ, τον πλάθει όπως θέλει - αρκεί να έχειτο θάρρος και τη θέληση να του υποδεικνύει τι της αρέσει και να το ζητάει.
5) Λόγω διαφορετικής ιδιοσυγκρασίας και άλλου ρυθμού κορύφωσης, ο άνδρας σέβεται τη διαδικασία.
Όχι πάντα...
6) Όσο το κάνεις, τόσο θέλεις, είναι ωραίο σπορ με συνεχείς αναβαθμίσεις και καλούδια και δίνει ευτυχία σε όλη την οικογένεια.
Συνεχείς αναβαθμίσεις εφόσον γίνεται με το ίδιο άτομο. Αν γίνεται με διαφορετικά άτομα, πάντα ξεκινάς από την αρχή.
7) Οι προκαταλήψεις ρυθμίζουν σε μεγάλο βαθμό τη σεξουαλική συμπεριφορά μας, επίσης η παιδική ηλικία των ανδρών, τους αφήνει πολλά ανοιχτά θέματα που εναπόκειται στη σύντροφό τους να τα διαχειριστεί και να τα θεραπεύσει.(δυστυχώς) εφόσον τα υπόλοιπα προτερήματα του άνδρα αξίζουν τον κόπο.
Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα, έχεις κάποια στοιχεία ή κάποια σχετική έρευνα;
8) Και μια διόρθωση: οι πενηντάρηδες δενέχουν ορμές μόνο μια στις τόσες.
Κοίτα τώρα πώς κόλλησες το δενέχουν μαζί, λες και είναι έχουν. Γλώσσα λανθάνουσα λέει την αλήθεια;
Θες να πεις οτι έχεις τις ίδιες ακριβώς ορμές όπως όταν ήσουν 20;
Ευχαριστώ
Κι εμείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αγαπητή Himela βιάστηκες να σχολιάσεις κάθε πρότασή μου.
Και η βιασύνη οδηγεί σε λάθος συμπέρασμα.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,307 μηνύματα.
Αγαπητή Himelaβιάστηκες να σχολιάσεις κάθε πρότασή μου.
Και η βιασύνη οδηγεί σε λάθος συμπέρασμα.
Ευχαριστώ.

Βιάστηκα; Πόσο έπρεπε να περιμένω δηλαδή;

Περιμένω να μου πεις το σωστό συμπέρασμα.

Κι εγώ ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω παντως μια χαρα τον ακουσα τον lazarus. Δεν καταλαβαινω προς τι αυτο το "φαγωμα" αφου ουτε καν προκλητικος δεν ηταν..

Βεβαια σε δημοκρατικο forum ειμαστε. Ο καθενας μπορει να εφερει αποψη για το πως βλεπει τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,307 μηνύματα.
Μα δεν είπα οτι είπε κάτι κακό ούτε και φαγώθηκα. Απλά διαφώνησα μαζί του κι αντί να μου το αιτιολογήσει μου λέει οτι βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα.

Να σου πω μικρό, μαζί μου τά 'χεις βάλει;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.

Υπάρχουν φορές που οι γυναίκες αναγκάζονται να προσποιηθούν...
Και οι άντρες, και οι άντρες...

Θες να πεις οτι έχεις τις ίδιες ακριβώς ορμές όπως όταν ήσουν 20;
Όχι βέβαια!! Τώρα έχω περισσότερες και πιο επιτακτικές...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Και οι άντρες, και οι άντρες...
γουατ? :confused: γιατι μπορουν να προσποιηθουν και οι αντρες? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
γουατ? :confused: γιατι μπορουν να προσποιηθουν και οι αντρες? :confused:
Η δυναμη της γυναικας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και οι άντρες, και οι άντρες...
σε ενα πολυ μικρο επιπεδο...η εκσπερματιση και η στυση δεν μπορει να προσποιηθει..απλα η απολαυση ισως..
ενω οι γυναικες μπορουν να προσποιηθουν τα παντα...εσι ειναι η φυση τι να κανουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αν νομίζεις οτι η κάθε γυναίκα ικανοποιείται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, γελιέσαι κι είναι κρίμα. Το ίδιο γελιέμαι κι εγώ για το αντίστοιχο στους άντρες. Το έχουμε συζητήσει ξανά στο θέμα για το αν η εμπειρία κάνει τον καλό εραστή. Για μένα ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά πράγματα που τον ανάβουν, και δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, αλλά κάτι που έκανα σε κάποιον που τρελαινόταν, όταν το έκανα σε άλλον με κοιτούσε τρομαγμένος:redface: Μπορείς να μάθεις τέλεια τι αρέσει σε έναν άνθρωπο, ναι. Αλλά αυτό δεν εφαρμόζεται με την ίδια επιτυχία σε όλους τους ανθρώπους. Αν ήταν έτσι, δε θα υπήρχαν σεξουαλικά προβλήματα...

Διάβασε σε παρακαλώ τα ποστ μου προσεκτικα.. δεν έρχονται σε αντίθεση με τα λεγόμενα σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top