#Μένουμε σπίτι ... {COVID-2019}

Μένετε σπίτι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Ναι

    Ψήφοι: 29 72.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 5 12.5%
  • Εκτός από όταν δουλεύω

    Ψήφοι: 6 15.0%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,004 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Επειδη δεν βγαινω και δεν ξερω ποσο καιρο θα παει αυτη η κατασταση (φανταζομαι 1 χρονο ακομα), ημουν μεταξυ bike trainer vs stationary bike και επειδη εχω ηδη ποδηλατα και το stationary θα πιασει χωρο, τελικα πηρα το παρακατω bike trainer.

Προσπαθω να παρω το nintendo switch και εχει εξαντληθει απο παντου. Ολοι στα παιχνιδια το εριξαν;
 

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,495 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Πιθανόν λόγω του animal crossing
Γι' αυτο το παιχνιδι το θελω αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα! Γιατι παντα η nintendo εχει θεματα με τα αποθεματα της; Μου πηρε μηνες μεχρι να βρω αποθεματα του nintendo snes και ολοκληρωσα την παραγγελια μεσα σε 38 δευτερολεπτα απο την στιγμη που βγηκε διαθεσιμο στη σελιδα γιατι τις προηγουμενες φορες γινοταν sold out μεσα σε 2-3 λεπτα. Ελεος. Εχω εκνευριστει και δεν ξερω αν θα το παρω γιατι δεν μου αρεσουν αυτες οι τακτικες. Καλυτερα να παρω xbox.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,495 μηνύματα.
Γι' αυτο το παιχνιδι το θελω αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα! Γιατι παντα η nintendo εχει θεματα με τα αποθεματα της; Μου πηρε μηνες μεχρι να βρω αποθεματα του nintendo snes και ολοκληρωσα την παραγγελια μεσα σε 38 δευτερολεπτα απο την στιγμη που βγηκε διαθεσιμο στη σελιδα γιατι τις προηγουμενες φορες γινοταν sold out μεσα σε 2-3 λεπτα. Ελεος. Εχω εκνευριστει και δεν ξερω αν θα το παρω γιατι δεν μου αρεσουν αυτες οι τακτικες. Καλυτερα να παρω xbox.
Και εγώ το θέλω αλλά από ότι κατάλαβα οι περισσότεροι το έχουν μέσω προ παραγγελίας. Γενικότερα, εξαφανίστηκε αμέσως και φυσικά μαζί όλα τα από γύρω του switch, μαζί με την αρχική κονσόλα. Είναι και ο ιός τώρα... Κάτσε να φύγει το πολύ μεγάλο hype και θα είναι διαθέσιμο παντού.
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω τι χόμπι έχετε να κάνετε στον ελεύθερο σας χρόνο; ειδικα τώρα που όλοι είμαστε σπίτι θα έχουμε σκεφτεί κάτι δημιουργικό, εγώ προσωπικά εξασκω τα αγγλικά μου επειδή είμαι σε χαμηλό επίπεδο και θα ξεκινήσω γυμναστική στο σπίτι αλλά ψάχνω και κάτι ακόμα να γεμίσει ο χρόνος μου τώρα το καλοκαίρι, εσείς τι έχετε για χόμπι η τι θα μου προτείνατε να κάνω; ευχαριστώ για τον χρόνο σας
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αμήχανη στιγμή που αντιλαμβάνεσαι οτι το post κοντεύει να κλείσει χρόνο.:worry:
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
χρονια πολλα μωρακια
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Και του χρονου παιδια
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top