Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

Guest 874453

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απο τα popcorn μπορουμε να βγαλουμε τη φλουδα;

Ιωάννης1234

New member

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο σαιτ που μπορούμε να αγοράζουμε προϊόντα απο το υπόλοιπο του τηλεφώνου;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,998 μηνύματα.
Γνωρίζει κανεις κάποια εταιρεία που να στέλνει στο εξωτερικό δέματα σε χαμηλές τιμές; Όταν λέω δέματα εννοώ μικρά πακετάκια, ίσως ούτε καν πάνω από ένα κιλό. Στις μεγάλες εταιρίες που έχω ψάξει αλλά και στα ΕΛΤΑ που υποτίθεται είναι τα πιο φθηνά, τα μεταφορικά είναι πάνω από 20€ για αποστολές στην Ευρώπη :/ Γνωρίζετε μήπως τίποτα φθηνότερο;

xristaras9

Well-known member

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,090 μηνύματα.
Γνωρίζει κανεις κάποια εταιρεία που να στέλνει στο εξωτερικό δέματα σε χαμηλές τιμές; Όταν λέω δέματα εννοώ μικρά πακετάκια, ίσως ούτε καν πάνω από ένα κιλό. Στις μεγάλες εταιρίες που έχω ψάξει αλλά και στα ΕΛΤΑ που υποτίθεται είναι τα πιο φθηνά, τα μεταφορικά είναι πάνω από 20€ για αποστολές στην Ευρώπη :/ Γνωρίζετε μήπως τίποτα φθηνότερο;
Ασυνόδευτο δέμα με πλοίο συνηθίζεται αλλά παίρνει αρκετό καιρό να πάει οπότε δεν ξέρω αν σε συμφέρει χρονικά για να γλυτώσεις π.χ 5 ευρώ ξέρω γω.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια