Μαρκα-ρίσματα, όρια κλπ

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
καλημερα!! τι εγινε βρε παιδια αναψαν τα αιματα ? η μας περασε η πανσεληνος??:lol::lol::lol:
εχει βρωμισει ο τοπος σκορδαλια και μπακαλιαρακια παλι....φφφφφφφφ
ρονια πολλα σε βαγγελιδες και λιτσες-ευαγγελιες, βιβες κτλ:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Πόπη, καλημέρα, αλλά επειδή μάλλον δεν κατάλαβες, σου το κάνω πιο ξεκάθαρο: έβαλα τις δύο συγκεκριμένες λινκιές γιατί αναφέρονται στο θέμαγια το οποίο αναρωτιέμαι. Και μάλλον αναρωτιέσαι και εσύ όταν αναφέρεις ότι "φοβόσουν μήπως λιγοστέψουν". Δεν έχω καταληγμένη άποψη, αν το ψάξεις και πολύ παλιά έχω ξαναναφέρει αντίστοιχους προβληματισμούς.
Και πάντως η υπογράμμισή μου αφορούσε το άλλο ποστ και την περίεργη -κατ' εμέ- και ανεξήγητη έκφραση "χρειαστώ άλλες γάτες".

Τώρα το αν η αναφορά κάποιου πράγματος κάνει τον άλλο "σταρ", δεν ξέρω. :hmm:Αν το χαίρεσαι πάντως... χαρά μου, παρακαλώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ασχετο..ασημινα περιμενω με μαιλ την διαλεξη σου γαι τους συυλεκτες,
αν και υπαρχει αναλογο αρθρο και εδω στο my cat φανταζομαι οτι η διαλεξη θα ειναι πληρεστερη...
ισως θα μπορουσε να εμπλουτιστει και λιγο παραπανω το συγκεκριμενο αρθρο, που αν θυμαμαι καλα ειναι δικο σου ετσι??
καλημερα να εχεις!!!:)

message board γιατι δεν εχουμε?? λετε να αποκτησουμε???:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αυτό που εγώ καταλαβαίνω απο την παρέμβαση της Πόπης είναι οτι δεν είναι σωστό να παίρνουμε κάποια ποστ, να τα βγάζουμε από το context της κουβέντας και να πιανόμαστε από 2-3 λέξεις ή φράσεις που στην τελική μπορεί να ειναι κακοδιατυπωμένες για να χαρακτηρισουμε τον άλλο συλλέκτη ή ο,τιδήποτε άλλο.
Λαϊκό δικαστήριο έχουμε γίνει εδώ; Από ότι φαίνεται ναι.

Στην τελική αν θέλει κάποιος να συζητήσει τις κατάλληλες μεθόδους περισυλλογής ζώων και το πότε ειναι κάποιος συλλέκτης και πότε όχι, υπάρχει το αντίστοιχο άρθρο εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
απλα μονο ετσι μπορουν να κανουν κουβεντα μερικοι ανθρωοι.
αν δεν εχω επιχειρηματα τα κατασκευαζω!
κι αν δεν ξερω τι μου φταει τοτε μου φταιτε ολοι !
αντιταοστικη ειναι αυτη η λογικη??? ε??
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αυτό που εγώ καταλαβαίνω απο την παρέμβαση της Πόπης είναι οτι δεν είναι σωστό να παίρνουμε κάποια ποστ, να τα βγάζουμε από το context της κουβέντας και να πιανόμαστε από 2-3 λέξεις ή φράσεις που στην τελική μπορεί να ειναι κακοδιατυπωμένες για να χαρακτηρισουμε τον άλλο συλλέκτη ή ο,τιδήποτε άλλο.
Λαϊκό δικαστήριο έχουμε γίνει εδώ; Από ότι φαίνεται ναι.

Στην τελική αν θέλει κάποιος να συζητήσει τις κατάλληλες μεθόδους περισυλλογής ζώων και το πότε ειναι κάποιος συλλέκτης και πότε όχι, υπάρχει το αντίστοιχο άρθρο εδώ.
Το context ήταν ένα θέμα για το οποίο αναρωτιέμαι. Ουδέποτε αναφέρθηκα στους συλλέκτες. Αν δεις και παλιότερα, Ντρουσίλια, η Αιώρα είχε ξεκινήσει και σχετικό θεματάκι με βάση κάτι που της είχα αναφέρει, στο οποίο μάλιστα συμμετείχες και εσύ και μάλλον συμφωνούσαμε, https://mycat.e-steki.gr/showthread....DC%EB%E5%E9%F8%E7+%E1%E4%E5%F3%F0%FC%F4%F9%ED, (όπως εξάλλου και τα 'αδέσποτά' μας). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ας πουμε ενατραγουδι!!
η ας πιουμε λιγο τσαι και ας κανουμε λιγι ωμμμμμμμμμ
να ηρεμισουν τα πνευματα!!:P
δεν εχει νοημα ολο αυτο , οδηγουμαστε στην εντροπια!!:hmm:
και η κακη ενεργεια δεν απελευθερωνεται, δεν φευγει μακρια
κανει κυκλους και επανερχεται...ωμμμμμμμμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
KARALOL!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δουλεια δεν ειχε ο εξαποδω... τα υπολοιπα τα ξερετε..

Λοιπον... Μπακαλιαρακια (και βραστα ψαρακια για τα ψιψινια, ντατς?? Ειδικα σημερα απλα χαμογελω!!!! - και ανευ κοκκαλου πληηηηηηηζ-)

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν η εχουν γενεθλια!!!
Σε οσους παλι θελουν να βγαλουν "χολη" ε.... υπαρχουν πολλα νοσοκομεια στη γυρα... (αν και ακουσα οτι μπορει να τη βγαλουν "καθαρη" με καποιο χαπι - δε ξερω περι ποιου το ζητηματος-), αλλα φυσικα υπαρχουν και "φυσικες" μεθοδοι!!!!

Το μηνυμα φυσικα ειναι για τις φιλες/ους ολων μας.. να περασουμε καλα σε αυτη την αργια και οχι να ξυπναμε και με τη "τσιμπλα στο ματι" αντε και καλα ξανα-μανα απ την αρχη!!

φιλικα!! καλα να περασουμε ολοι μας!!

φρου φρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
[Drusilia: Στην τελική αν θέλει κάποιος να συζητήσει τις κατάλληλες μεθόδους περισυλλογής ζώων και το πότε ειναι κάποιος συλλέκτης και πότε όχι, υπάρχει το αντίστοιχο άρθρο εδώ.]
Έχω μια αίσθηση ότι παρόλο που δεν θέλω να συζητήσω αυτό το θέμα αλλά, ολοφάνερα και δηλωμένα πολλάκις, κάποια άλλα, ακόμα και εκεί να μπω, θα αρχίσουν να λέγονται:

[Havana: απλα μονο ετσι μπορουν να κανουν κουβεντα μερικοι ανθρωοι.
αν δεν εχω επιχειρηματα τα κατασκευαζω!
κι αν δεν ξερω τι μου φταει τοτε μου φταιτε ολοι !]


[Fru-fru: Δουλεια δεν ειχε ο εξαποδω... τα υπολοιπα τα ξερετε..
Σε οσους παλι θελουν να βγαλουν "χολη" ε.... υπαρχουν πολλα νοσοκομεια στη γυρα... (αν και ακουσα οτι μπορει να τη βγαλουν "καθαρη" με καποιο χαπι - δε ξερω περι ποιου το ζητηματος-), αλλα φυσικα υπαρχουν και "φυσικες" μεθοδοι!!!!
Το μηνυμα φυσικα ειναι για τις φιλες/ους ολων μας.. να περασουμε καλα σε αυτη την αργια και οχι να ξυπναμε και με τη "τσιμπλα στο ματι" αντε και καλα ξανα-μανα απ την αρχη!]

Τα παραθέτω ασχολίαστα εκτός από μία απορία μου:
«ξανά-μανά απ’ την αρχή» τι????? Να εξηγούμε κάτι; Να κουβεντιάζουμε;
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως, έλεγαν κάποτε:
To site αυτό έχει δημιουργηθεί για την ανταλλαγή απόψεων, γνωμών και συμβουλών μεταξύ γατόφιλων και την γενικότερη βοήθεια προς αυτούς
Tέλος, προσυπογράφω:
[Havana: ελπιζω η Ο.Δ να κανει κατι]

Καλό μπακαλιάρο σε όλες/ους μας.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorica

Νεοφερμένος

Η zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και μπακαλιαρο φαγαμε και ωραια περασαμε και ξανα τραπεζι το βραδυ..:Dεμεις εχουμε τριπλη γιορτη σημερα(πεθερα,κορη και φισικα τα γνωστα):up:Εσεις περασατε καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ,
η κοπέλα δεν θέλει να προωθήσει το πμ σου στους μοντς ούτε και ήθελε να δώσει δημόσια έκταση.
Ειλικρινά, αν δεν την σεβόμουνα όσο τη σέβομαι θα το προωθούσα εγώ χωρίς κανένα πρόβλημα.
Επειδή δεν μου αρέσει η υποκρισία και θεωρώ οτι αν εχεις να πεις οτιδήποτε, έστω και με πμ, μπορείς να είσαι αν μη τι άλλο κόσμια, οπως είπα ξανά, την επόμενη φορά που θα συμβεί κάτι τέτοιο θα το βγάλω δημόσια, για να μην σου πω, ακόμα καλύτερα οτι θα το προωθήσω σε όποιον μου το ζητήσει.

Λοιπον, τέρμα η κουβέντα εδώ απο την πλευρά μου, θεώρησε αυτά που σου λέω σαν απάντηση μου, γιατι δεν σου απάντησα ποτέ σε εκείνο το πμ, απλά το προώθησα στους μοντς.
Μπορώ να ανεχτώ να με βρίζουν ή να με ενοχλούν προσωπικά, αλλά τραμπουκισμούς σε φίλους μου δεν ανέχομαι.

Καλημέρα σας.
το ξαναλεω εχεις μεγαλη φαντασια καλο μου παιδι εαν εχεις δικιο αποδειξε το μην κρυβεσαι πισω απο τις λεξεις δωσε αποδειξεις εαν θες να σε πιστεψουν γιατι εγω δεν μπιστευω ουτε μια λεξη απο αυτα που λες κ εχω αποδειξεις για αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Το αφηνω ασχολιαστο..

λλολλλλλ επιμενω.... ειρηνη βρε... τι εχουμε να χωρισουμε ??


:):):):):):)

(επι τη ευκαιρια, εχω παρει κατι προικια για το Romeo αλλο πραγμα!!!!
χε χε.... το τι κοτοπουλακι βραστο και ψαρακια ξεκοκαλλιασμενα εκτος απ τις κροκετες του εχει να καταβροχθησει!!! Θα γινει ενα κακομαθημενο της υψηλης κοινωνιας!!! (αυτος θα ειναι της υψηλης κοινωνιας, ντατς???:lol::lol::lol::lol::lol::lol:)

Η περιφανη γατομαμα
φρου φρου !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλε Ρωμαίο θα πεις το Αριάκι?!:lol:
Τώρα πήρα μπρος... Εβλεπα "Ρωμαιο" εδώ κι εκει και δεν μπορούσα να καταλάβω για τι μιλάς! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
romeo and julliete
το αγαπημενο μου του Σεξπηρου (αφηνω το ονομα ως εχει για σχολια:P)

Ρομεο...

Δε σου αρεσει βρε για το Αριανακι?

Η δευτερη επιλογη μου ηταν... Ζορο, αλλα ηταν κατα τη γνωμη μου πολυ "πεζη " για το "βλασταρι" μουυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρομεο .. ειναι και ερωτικο... Αχ.. πως και τι να τον παρω επιτελους !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
:lol::lol: χωρις σχολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
:lol::lol: χωρις σχολια

οχι, σχολιασε το βρε !!!

σε χαλαει το ονομα του ???

αντε μη φαμε τα μουστακια μας τωρα!!!:cat:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
εχει μπαμπα μην τρεχεις στο μεγκα... δεν προκειτε να κανω κανενα σχολιο
ευχαριστω
ευχαριστω το κοινο μου
τη μαμα μου
τη γατα μου
και τον κτηνιατρο μου τον νικο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ντι εν ει

ντεν να κανουμε καρντια μου, ντατς???

μας αρκει που ειμαστε κουκλοι!!!

Αμ και εχουμε μαμα που μας παιρνει προικα!!

Αιντε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
το ζορο αστο καλυτερα για τον νομαρχη :lol::lol::lol::lol:
δεν την παλευουμε...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Καλε, ειδα οτι εχεις ανοιξει και θεμα, ας τα πουμε εκει γιατι ειμαστε εκτος εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top