Μαρκα-ρίσματα, όρια κλπ

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Φτάνει πια. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παντως και εγώ πραγματικά νόμισα ότι το εκανες επίτηδες Βικτωρία:D (και μ'αρεσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeannine

Νεοφερμένος

Η Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
φαντάζεστε να τρώγαμε και να μας πλήρωναν;;; αυτά είναι!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
φαντάζεστε να τρώγαμε και να μας πλήρωναν;;; αυτά είναι!!!! :lol:


Θα ήμουν πλούσια αν ήταν έτσι:redface::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Η Αποθέωση!!!!!
Ευτυχώς που είμαι μόνη μου στην δουλειά!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να΄σται καλά!!! :)
Γι αυτό σας αγαπάμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
φαντάζεστε να τρώγαμε και να μας πλήρωναν;;; αυτά είναι!!!! :lol:

Θα ήμουν πλούσια αν ήταν έτσι:redface::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Εγώ πάλι θα ήμουν χοντρή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Θα ήμουν πλούσια αν ήταν έτσι:redface::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Raisa,
να σου κάνω μια "Διατροφική παρενόχληση" ????? :redface:

Τι καλό μαγείρεψες σήμερα??? :cool::cool::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
πειναω...προσπαθουμε με γαριδομακαροναδα αλλα θα παρει ωρες....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
πειναω...προσπαθουμε με γαριδομακαροναδα αλλα θα παρει ωρες....:(

Τι προσπαθείς??? :blink:
να κάνεις παρενόχληση με γαριδομακαρονάδα????? :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menia

Νεοφερμένος

Η menia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
προσπαθουμε με γαριδομακαροναδα

Καλέ κυρία φύλαξε και κανά πιατάκι για την συμμαθητριούλα σου, εμείς με ομελέτα θα την βγάλουμε?:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
πειναω...προσπαθουμε με γαριδομακαροναδα αλλα θα παρει ωρες....:(

Αχ! παρενοχλησε και εμενα οταν ετοιμαστει.... :up::up::up:

πωπω..... εχω κατι πεινες....:( αλλα θελω να παω να δω και τον Ρομεο μου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αχ! παρενοχλησε και εμενα οταν ετοιμαστει.... :up::up::up:

πωπω..... εχω κατι πεινες....:( αλλα θελω να παω να δω και τον Ρομεο μου :hmm:

Ψιτ!.... Κοπελιά????? Έχω φασολάδα!!!!! :cool::cool::cool::cool:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
προσπαθουμε να την αποπερατωσουμε βρε παιδια , καθοτι ηρθε καινουριο λαπτοπ σπιτι κανεις δεν ασχολειτε ουσιατικα με το φαι, απλα αν τυχει και περασουμε απο την κουζινα προχωραμε λιγο την υποθεση γευμα.... για να δουμε... ελατε να φαμε!!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fru_fru

Νεοφερμένος

Η fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κατσε να τσεκαρω αν η ασφαλεια ζωης μου με καλυπτει :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
καλο ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα ήμουν χοντρή! :D


ακόμα εκεί είσαι;;;; :confused:Τυχερούλα:P:lol::lol::lol::lol:


Raisa,
να σου κάνω μια "Διατροφική παρενόχληση" ????? :redface:

Τι καλό μαγείρεψες σήμερα??? :cool::cool::cool:

Κανονικά θα έπρεπε να σου κάνω μήνυση για παρενόχληση.:mad:..αλλά τεσπα θα σου πω:P:P:P:lol::lol::lol:

Μακαρόνια με κιμά!!!!!:rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ψιτ!.... Κοπελιά????? Έχω φασολάδα!!!!! :cool::cool::cool::cool:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Αυτό και αν είναι παρενόχληση.....:blink: και μάλιστα με συνέπειες:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αυτό και αν είναι παρενόχληση.....:blink: και μάλιστα με συνέπειες:lol::lol::lol:

Έτσι... ή κάνουμε ή δεν κάνουμε!!!!!!:rolleyes::rolleyes:

fru_fru.. φάε άφοβα... έχω κάτι ατροπίνες μαζί μου.... :cool::cool::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αχ, βρε Raisa μου, δεν είναι ολοφάνερες οι προθέσεις τους; Αυτές τρέφονται από τον καυγά, ξέρεις τι χαρά νιώθουν κάθε φορά που προκαλούν κάτι τέτοιο; Κάνε μια βόλτα στο Γατόσπιτο και θα βεβαιωθείς. Διότι, ναι, εγώ μπαίνω και διαβάζω για να χαίρονται που τους διαβάζει το mycat, δεν είναι κακό να δίνεις χαρά... λες και άλλοι μπαίνουν στο mycat και άλλοι στο Γατόσπιτο.... Οι ίδιοι είμαστε, βρε, ξεστραβωθείτε
Αχχχχ....
''Εμεις'' τρεφομαστε με τον καυγα???
Εμεις ΟΛΟΙ του γατοσπιτου...
Βιβη κι εγω δεν εχω να πω τιποτα αλλο-τα συμπερασματα δικα σου...
Επισης θεωρω το μηνυμα αυτο Προσβλητικο ...
Και να θελει καποιος να κανει μια σοβαρη κουβεντα ,με επιχειρηματα κτλ πεφτει πανω σε προσβλητικα σχολια-γενικευσεις και επιθεση..
Καλη σας ορεξη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top