Μεγάλα Ρεζιλίκια

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αφού ξεθαύτηκε που ξεθαύτηκε το θέμα ε θα σας πω πόσο ρεζίλι έγινα το Σάββατο με αυτά τα τόσο έξυπνα θεματάκια που κάποια καλά και ήρεμα παιδάκια του στεκιού ανοίγουν!
Κάναμε εργασία μαζί με δυο άλλα παιδιά για το εργαστήριο. Ο ένας ήταν αγόρι. Έπρεπε στο τέλος να του στείλω ένα αρχείο με μέιλ. Οπότε εκείνη τη στιγμή ανοίγω τα μέιλ μου. Και μου πέρασε φευγαλέα από το μυαλό, μπας και μου χει έρθει από τους διαχειριστές κανένα μέιλ από αυτά τα πρόστιχα θρεντ που ανοίγουν κατά καιρούς στο στέκι. Αλλά μετά σκέφτηκα ότι όλο βλακείες σκέφτομαι και αποκλείεται να έχει συμβεί κάτι τέτοιο. Οπότε ανοίγω τα μέιλ μου, και ψάχνω να βρω το "σύνταξη"...λες και δεν τα ανοίγω καθημερινά και δεν το βλέπω που είναι, κι όμως εκείνη την ώρα δεν το βλεπα μπροστά μου! Και εκεί που το έψαχνα, φευγαλέα έλεγχα και αν έχω κανένα τέτοιο "πρόστιχο" μέιλ. Και πετυχαίνω τίτλο μέιλ, τρίτο στη σειρά: esteky-Στοματικό με προφυλακτικό ή χωρίς!
Πάει την έκατσα τώρα σκέφτηκα!!!! Αφήστε αφήστε!! Δεν περιγράφω τη συνέχεια!! Ο τύπος παίζει να το είδε, τι παίζει σίγουρη είμαι δηλαδή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Αφού ξεθαύτηκε που ξεθαύτηκε το θέμα ε θα σας πω πόσο ρεζίλι έγινα το Σάββατο με αυτά τα τόσο έξυπνα θεματάκια που κάποια καλά και ήρεμα παιδάκια του στεκιού ανοίγουν!
Κάναμε εργασία μαζί με δυο άλλα παιδιά για το εργαστήριο. Ο ένας ήταν αγόρι. Έπρεπε στο τέλος να του στείλω ένα αρχείο με μέιλ. Οπότε εκείνη τη στιγμή ανοίγω τα μέιλ μου. Και μου πέρασε φευγαλέα από το μυαλό, μπας και μου χει έρθει από τους διαχειριστές κανένα μέιλ από αυτά τα πρόστιχα θρεντ που ανοίγουν κατά καιρούς στο στέκι. Αλλά μετά σκέφτηκα ότι όλο βλακείες σκέφτομαι και αποκλείεται να έχει συμβεί κάτι τέτοιο. Οπότε ανοίγω τα μέιλ μου, και ψάχνω να βρω το "σύνταξη"...λες και δεν τα ανοίγω καθημερινά και δεν το βλέπω που είναι, κι όμως εκείνη την ώρα δεν το βλεπα μπροστά μου! Και εκεί που το έψαχνα, φευγαλέα έλεγχα και αν έχω κανένα τέτοιο "πρόστιχο" μέιλ. Και πετυχαίνω τίτλο μέιλ, τρίτο στη σειρά: esteky-Στοματικό με προφυλακτικό ή χωρίς!
Πάει την έκατσα τώρα σκέφτηκα!!!! Αφήστε αφήστε!! Δεν περιγράφω τη συνέχεια!! Ο τύπος παίζει να το είδε, τι παίζει σίγουρη είμαι δηλαδή!:P

Ότι πρέπει για να κάνει την πρώτη κίνηση αμα ενδιαφερόταν. Οπότε μη σκας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
E όχι και ότι πρέπει! Αυτός ο τίτλος που είδε είναι πολύ παρατραβιγμένος!!!!! :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Και γιατι δεν του εξήγησες ; Εμένα θα μου φαινόταν πολύ αστείο και θα έκανα χαβαλέ σίγουρα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τι να πω μωρέ? Ολόκληρη ιστορία; Αυτός γενικά πάλι καλά δεν είναι σοβαρός, είναι πολύ αστείος και χαβαλετζής , και πριν γίνει αυτό κάναμε πλάκες και ειπώθηκαν και μερικές τέτοιες βλακείες οπότε δεν νομίζω να το πήρε στα σοβαρά. Γενικά ο τύπος είναι ΧΑΛΛΛΛΛΑΡΑ...οπότε εκεί βασίστηκα και είπα δεν βαριέσαι...απελευθερωμένα πνεύματα είμαστε όλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έπρεπε να έχεις τον ξάδερφο στην ομάδα σου. Εγώ σου το έχω πει, με τα λάθος άτομα συναναστρέφεσαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Κοπελιά,άκυρο αλλά ψάχνω το θρεντ και δε το βρίσκω :whistle:
Κάνε έναν κόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseflower

Νεοφερμένος

Η roseflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
η αμηχανη στιγμη οταν χαιρετας εναν γνωστο σου αλλα δεν τον εχεις δει καλα και ειναι αλλος τελικα! ναι ναι.. γινεσαι καπως ετσι κι εσυ ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μια φίλη μου το είχε πάθει που δε χρησιμοποιεί και πολύ τα τρένα..έπρεπε να πάρει το τρένο προς Κηφισιά και αντί γι αυτό πήγε και περίμενε στην στάση προς Πειραιά..περίμενε εκεί έβλεπε τα τρένα της αντίθετης πλευράς να φεύγουν..παίρνει λοιπόν το λάθος τρένο χωρίς να δει τις στάσεις απλά μετράει οτι πρέπει να κατέβει σε 3 στάσεις ..κατεβαίνει στο σταθμό λοιπόν περπατάει και συνειδητοποιεί οτι είναι σε λάθος μέρος!Πήγε να πάρει το σωστό τρένο κατεβαίνει κάτω απ'το σταθμό,μπερδεύει τις κυλιώμενες και πάλι πάει να περιμένει στο λάθος σταθμό το βλαμμένο :P Μετά απο μια ώρα έφτασε και στον σωστό σταθμό οπου την περίμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Πάσχα στο χωριό,ένα βράδι θα βγαίναμε με την παρέα....
Ήμουν στο αμάξι εγώ μαζί με 2 φίλους και στο άλλο αμάξι ένας φίλος μαζί με την κοπέλα του(την οποία πρώτη φορά την γνώριζα)...
Καθώς πηγαίναμε προς το μαγαζί(που είχε λίγο δρόμο απ'τα σπίτια μας),εμείς πίσω αυτός μπροστά,τον βλέπουμε σε κάποια φάση να βγάζει φλας και να κάνει στην άκρη και να σταματάει...Εμείς συνεχίζουμε και εγώ τον παίρνω τηλεφωνο να δω τι έγινε,γιατί σταμάτησε.Με το που το σηκώνει εγώ του λέω "Τι έγινε ρε?Γιατί σταματήσατε?Δεν πιστεύω να φασωθήτε στην άκρη του δρόμου και να μας παρατήσετε?"(Καλός μαλάκας και γω).Τέλος πάντως μου λέει τι έγινε,το κλείνουμε,πάμε στο μαγαζί εμείς πρώτοι,αυτός έρχεται μετά...Με το που με βλέπει μια πιάνει σε μια γωνία και μου λέει πως το κινητό το είχε βάλει σε ανοιχτή ακρόαση και ότι το άκουσε και η κοπέλα του...Και για τις επόμενες ώρες καθόμουν δίπλα στην κοπέλα του χωρίς να ανταλλάξουμε κουβέντα,γεμάτος ντροπή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάσχα στο χωριό,ένα βράδι θα βγαίναμε με την παρέα....
Ήμουν στο αμάξι εγώ μαζί με 2 φίλους και στο άλλο αμάξι ένας φίλος μαζί με την κοπέλα του(την οποία πρώτη φορά την γνώριζα)...
Καθώς πηγαίναμε προς το μαγαζί(που είχε λίγο δρόμο απ'τα σπίτια μας),εμείς πίσω αυτός μπροστά,τον βλέπουμε σε κάποια φάση να βγάζει φλας και να κάνει στην άκρη και να σταματάει...Εμείς συνεχίζουμε και εγώ τον παίρνω τηλεφωνο να δω τι έγινε,γιατί σταμάτησε.Με το που το σηκώνει εγώ του λέω "Τι έγινε ρε?Γιατί σταματήσατε?Δεν πιστεύω να φασωθήτε στην άκρη του δρόμου και να μας παρατήσετε?"(Καλός μαλάκας και γω).Τέλος πάντως μου λέει τι έγινε,το κλείνουμε,πάμε στο μαγαζί εμείς πρώτοι,αυτός έρχεται μετά...Με το που με βλέπει μια πιάνει σε μια γωνία και μου λέει πως το κινητό το είχε βάλει σε ανοιχτή ακρόαση και ότι το άκουσε και η κοπέλα του...Και για τις επόμενες ώρες καθόμουν δίπλα στην κοπέλα του χωρίς να ανταλλάξουμε κουβέντα,γεμάτος ντροπή!!!


Πάλι καλά που‘ πες “φασωθείτε“ και δεν χρησιμοποιησες άλλο ρήμα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
... φυσικα τοτε αντιληφθηκα οτι με ειχε περασει για πωλητρια, ετσι της λεω "δεν ειμαι του μαγαζιου βασικα..".


:eek:

Μια υπέροχη ευκαιρία για να τρολλάρεις μόλις χάθηκε. :bye:
Είχα σκεφτεί περσι(με τετοιο περιστατικό να με πετυχαίνει) οτι αν έχανα αυτην τη μαγική στιγμή,πάει τελείωσε.
Είπα λοιπόν να υποδυθώ την πωλήτρια,να δω πού θα φτάσει η κατάσταση.
Και τελικά,ύστερα απο συμβουλές μιας ''παντογνώστριας πωλήτριας'',έστειλα την κυρία και το παντελόνι της στο ταμείο.
Εκεί η ταμίας μου έριξε ένα απερίγραπτο βλέμμα.

''Να μας ξανάρθετε'',είπα στην κυρία θυμάμαι.Τελικά,ήρθε; Δεν ήρθε; Ένα ξέρω: οτι δε με ξαναβρήκε στο πόστο. :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά τότε που ο Χριστόδουλος ήταν στα τελευταία του εμένα με είχε πιάσει μια πώρωση να βλέπω οτιδήποτε είχε σχέση με αυτό το θέμα. Αφιερώματα, ζωντανές συνδέσεις από το Αρεταίειο, το ταξίδι του στην Αμερική...όλα τα παρακολουθούσα. Δεν έχανα εκπομπή για εκπομπή.
Πριν κανά 4 χρόνια, λοιπόν (κάπου τόσο δεν ήταν?????) ήμουν με την παρέα μου έξω για ποτάκι. Δεν θυμάμαι ποια εποχή ήταν, πάντως θυμάμαι καθόμασταν έξω. Χαλλλλλαρά, βραδάκι, κέφι, ξαστεριά, λίγο αεράκι, νησάκι, μουσικούλα....πολύ καλοί φίλοι κτλ. Για ποιο λόγο να θέλει να αφήσει κάποιος αυτήν την τόσο ωραία ατμόσφαιρα;
Σε κάποια φάση εκεί που κυλούσε όμορφα η βραδιά σηκώνομαι απότομα και φωνάζω:
-Αμάν! Τι ώρα είναι;
-Τι έγινε ρε;
-Έχει Πρετεντέρη.
-Και λοιπόν?????
-Πρέπει να φύγω. Έχει θέμα τον Χριστόδουλο.
Άντε γεια. Τα λέμε αύριο.

Και έφυγα ρε. Αν είναι δυνατόν.
:hehe::hehe::hehe::hehe:
Κάγκελο οι φίλοι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά τότε που ο Χριστόδουλος ήταν στα τελευταία του εμένα με είχε πιάσει μια πώρωση να βλέπω οτιδήποτε είχε σχέση με αυτό το θέμα. Αφιερώματα, ζωντανές συνδέσεις από το Αρεταίειο, το ταξίδι του στην Αμερική...όλα τα παρακολουθούσα. Δεν έχανα εκπομπή για εκπομπή.
Πριν κανά 4 χρόνια, λοιπόν (κάπου τόσο δεν ήταν?????) ήμουν με την παρέα μου έξω για ποτάκι. Δεν θυμάμαι ποια εποχή ήταν, πάντως θυμάμαι καθόμασταν έξω. Χαλλλλλαρά, βραδάκι, κέφι, ξαστεριά, λίγο αεράκι, νησάκι, μουσικούλα....πολύ καλοί φίλοι κτλ. Για ποιο λόγο να θέλει να αφήσει κάποιος αυτήν την τόσο ωραία ατμόσφαιρα;
Σε κάποια φάση εκεί που κυλούσε όμορφα η βραδιά σηκώνομαι απότομα και φωνάζω:
-Αμάν! Τι ώρα είναι;
-Τι έγινε ρε;
-Έχει Πρετεντέρη.
-Και λοιπόν?????
-Πρέπει να φύγω. Έχει θέμα τον Χριστόδουλο.
Άντε γεια. Τα λέμε αύριο.

Και έφυγα ρε. Αν είναι δυνατόν.
:hehe::hehe::hehe::hehe:
Κάγκελο οι φίλοι μου.
Και αυτοι;
Τι;
Δεν ηρθανε να δουνε πρετεντερη;
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά τότε που ο Χριστόδουλος ήταν στα τελευταία του εμένα με είχε πιάσει μια πώρωση να βλέπω οτιδήποτε είχε σχέση με αυτό το θέμα. Αφιερώματα, ζωντανές συνδέσεις από το Αρεταίειο, το ταξίδι του στην Αμερική...όλα τα παρακολουθούσα. Δεν έχανα εκπομπή για εκπομπή.
Πριν κανά 4 χρόνια, λοιπόν (κάπου τόσο δεν ήταν?????) ήμουν με την παρέα μου έξω για ποτάκι. Δεν θυμάμαι ποια εποχή ήταν, πάντως θυμάμαι καθόμασταν έξω. Χαλλλλλαρά, βραδάκι, κέφι, ξαστεριά, λίγο αεράκι, νησάκι, μουσικούλα....πολύ καλοί φίλοι κτλ. Για ποιο λόγο να θέλει να αφήσει κάποιος αυτήν την τόσο ωραία ατμόσφαιρα;
Σε κάποια φάση εκεί που κυλούσε όμορφα η βραδιά σηκώνομαι απότομα και φωνάζω:
-Αμάν! Τι ώρα είναι;
-Τι έγινε ρε;
-Έχει Πρετεντέρη.
-Και λοιπόν?????
-Πρέπει να φύγω. Έχει θέμα τον Χριστόδουλο.
Άντε γεια. Τα λέμε αύριο.

Και έφυγα ρε. Αν είναι δυνατόν.
:hehe::hehe::hehe::hehe:
Κάγκελο οι φίλοι μου.
Έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ένα πρόσφατο.
Είχαμε πάει σε΄να κατάστημα που πουλάει frozen yoghurt να πάρει μία φίλη μου που΄χε φαγωθεί. Πάει να βάλει στο κυπελλάκι γιαούρτι (και τραβούσες ένα μοχλό για να τρέξει το γιαούρτι).
Γεμίζει,γεμίζει το κυπελλάκι να προσπαθεί να το κλείσει να μην μπορεί,να της κάνω σήμα "Μωρή,θα γεμίσεις με γιαούρτια" και να μην μπορεί το βούρλο να γυρίσει το μοχλό. :hehe:
Πάλι καλά μας είδε ο υπάλληλος του καταστήματος (ψηλός ήταν,όμορφος ήταν κλπ κλπ) και έκλεισε αυτός το μοχλό.
Κάτι λίγα γιαούρτια γέμισαν τα χέρια της άλλης.:P
Πήρε το βούρλο και μεγάλο κυπελλάκι... Δεν το΄φαγε και όλο το βούρλο.
Μη σας τα πολυλογώ ότι γιαούρτι με φράουλες περίσσεψε πήγε στην πλάτη μου το επόμενο απόγευμα διότι είχα καεί.:tongue:
Ο υπάλληλος πάντως ήταν καλός.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ένα πρόσφατο.
Είχαμε πάει σε΄να κατάστημα που πουλάει frozen yoghurt να πάρει μία φίλη μου που΄χε φαγωθεί. Πάει να βάλει στο κυπελλάκι γιαούρτι (και τραβούσες ένα μοχλό για να τρέξει το γιαούρτι).
Γεμίζει,γεμίζει το κυπελλάκι να προσπαθεί να το κλείσει να μην μπορεί,να της κάνω σήμα "Μωρή,θα γεμίσεις με γιαούρτια" και να μην μπορεί το βούρλο να γυρίσει το μοχλό. :hehe:
Πάλι καλά μας είδε ο υπάλληλος του καταστήματος (ψηλός ήταν,όμορφος ήταν κλπ κλπ) και έκλεισε αυτός το μοχλό.
Κάτι λίγα γιαούρτια γέμισαν τα χέρια της άλλης.:P
Πήρε το βούρλο και μεγάλο κυπελλάκι... Δεν το΄φαγε και όλο το βούρλο.
Μη σας τα πολυλογώ ότι γιαούρτι με φράουλες περίσσεψε πήγε στην πλάτη μου το επόμενο απόγευμα διότι είχα καεί.:tongue:
Ο υπάλληλος πάντως ήταν καλός.:redface:

ηθικόν δίδαγμα:πηγαίντε όλες για frozen yiogurt να ανοίξει το μάτι σας ;):redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ηθικόν δίδαγμα:πηγαίντε όλες για frozen yiogurt να ανοίξει το μάτι σας ;):redface::P
Αν θέλω να ανοίξει το μάτι μου πάω παραλία στις 1 το μεσημέρι.
Βέβαια,με τέτοιο δέρμα πιο άσπρο και από γάλα είναι έγκλημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ήμουν σε μια πισίνα και ξαφνικά βλέπω τον πρώην μου με τον οποίο παρόλο που μάλωσα και χώρισα, κράτησα επαφές..
εε κιουρία και άνετη εγώ, με το μπραζιλάκι τον πλησιάζω εκεί που καθόταν, να του πω ένα "γεια" και φυσικά να το παίξω γκόμενα..
έτσι όπως γύρισα να φύγω κουνιστή λυγιστή, ήξερα ότι με κοίταζε και πήγα να κάνω ένα εντυπωσιακό κλείσιμο..
οπότε πάω να κάνω βουτιά.. (ήταν η πρώτη μου βουτιά, δεν είχα ξανακάνει)
αλλά έλα που πήγα και βούτηξα στα ρηχά, έφαγα μια γλίστρα στο πλακάκι, και μια σαβούρτα μες την πισίνα.. πέθανα στα γέλια!.. και όχι μόνο εγώ!!

ηθικό δίδαγμα "δε πουλάμε μούρη σε πρώην.. και δεν κάνουμε μλκίες για να εντυπωσιάσουμε"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήμουν σε μια πισίνα και ξαφνικά βλέπω τον πρώην μου με τον οποίο παρόλο που μάλωσα και χώρισα, κράτησα επαφές..
εε κιουρία και άνετη εγώ, με το μπραζιλάκι τον πλησιάζω εκεί που καθόταν, να του πω ένα "γεια" και φυσικά να το παίξω γκόμενα..
έτσι όπως γύρισα να φύγω κουνιστή λυγιστή, ήξερα ότι με κοίταζε και πήγα να κάνω ένα εντυπωσιακό κλείσιμο..
οπότε πάω να κάνω βουτιά.. (ήταν η πρώτη μου βουτιά, δεν είχα ξανακάνει)
αλλά έλα που πήγα και βούτηξα στα ρηχά, έφαγα μια γλίστρα στο πλακάκι, και μια σαβούρτα μες την πισίνα.. πέθανα στα γέλια!.. και όχι μόνο εγώ!!

ηθικό δίδαγμα "δε πουλάμε μούρη σε πρώην.. και δεν κάνουμε μλκίες για να εντυπωσιάσουμε"!

Ρε δεν μας ξέρετε καθόλου τελικά :| Ο άλλος μόνο και που του μόστραρες το μπραζιλιαν, σε πληροφορώ οτι το 95% της μνήμης του συγκράτησε αυτό και το υπόλοιπο τη σαβούρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top