Μετράει για τον πελάτη η εξωτερική εμφάνιση του υπαλλήλου;

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλά ούτε εμένα μου αρέσει η Καγιά, τρόπος του λέγειν ήταν! Εννοώ ότι άλλο να είναι η άλλη λιγδιασμένη και άλλο να είναι κουκλάρα και κορμάρα! Προφανώς και θα είναι καθαρή, δεν έχω δει ποτέ σερβιτόρα βρωμιάρα! Αλλά έχω δει σερβιτόρες γεματούλες και πολύ όμορφες σε πληροφορώ! Πού κολλάνε τα κιλά και όλα τα άλλα που λέτε?
Τα κιλά κολλάνε στην εμφάνιση που ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΎΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΉ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕΡΒΙΡΕΙΣ ΦΡΈΝΤΟ ΜΕΤΡΙΟ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
ποια βιτρίνα τι ακούω ??????? Ένα παλιοκαφε φέρνει η κοπέλα τι βιτρίνα ????????????

Ρε κοπέλα μου, δεν είναι ομορφιά μόνο, αλλά ναι μετράει. Ένα όμορφο διακριτικό χαμόγελο στον πελάτη με καθαρά δόντια, καθαρό πρόσωπο, έναν τρόπο σερβιρίσματος με αυτοπεποίθηση. Ζούμε σε μια εποχή που μετράει η προώθηση του προϊόντος. Το marketing επιβάλλει έναν επαγγελματισμό που μέρος των προσόντων είναι και η εμφάνιση. Αν είναι να πιω έναν παλιοκαφέ κάθομαι και σπίτι μου να τον πιώ.

Καλά ούτε εμένα μου αρέσει η Καγιά, τρόπος του λέγειν ήταν! Εννοώ ότι άλλο να είναι η άλλη λιγδιασμένη και άλλο να είναι κουκλάρα και κορμάρα! Προφανώς και θα είναι καθαρή, δεν έχω δει ποτέ σερβιτόρα βρωμιάρα! Αλλά έχω δει σερβιτόρες γεματούλες και πολύ όμορφες σε πληροφορώ! Πού κολλάνε τα κιλά και όλα τα άλλα που λέτε?

Είπε κανείς για κιλά; :/: Είπα ότι έχει διαφορά η καμπυλωτή από την παχύσαρκη. Η παχύσαρκη συνήθως θα έχει πρόβλημα κίνησης, ορθοστασίας που απαιτεί το επάγγελμα κτλ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
καθαρά δόντια
Είπαμε ναι στην καθαριότητα.

Πάντως πραγματικά ξανά λέω Αντρές γυναίκες όλοι για τους ίδιους λόγους επιλέγουμε ένα μαγαζί . Τιμές, ποιότητα προϊόντων, τοποθεσία κλπ
Μόνο κάτι ΜΠΑΡΜΠΕΣ. Ξέρω να κάνουν αυτό που λέτε .
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Ρε κοπέλα μου, δεν είναι ομορφιά μόνο, αλλά ναι μετράει. Ένα όμορφο διακριτικό χαμόγελο στον πελάτη με καθαρά δόντια, καθαρό πρόσωπο, έναν τρόπο σερβιρίσματος με αυτοπεποίθηση. Ζούμε σε μια εποχή που μετράει η προώθηση του προϊόντος. Το marketing επιβάλλει έναν επαγγελματισμό που μέρος των προσόντων είναι και η εμφάνιση. Αν είναι να πιω έναν παλιοκαφέ κάθομαι και σπίτι μου να τον πιώ.
Θες να μου πεις τώρα εσύ ότι έχεις δει γυναίκα σερβιτόρα, που συνήθως είναι 20-25 χρονών, να έχει άθλια δόντια ή άσχημο πρόσωπο? Όλες οι κοπέλες μια χαρά είναι, εγώ προσωπικά δεν τις παρατηρώ καν, ούτε τους σερβιτόρους. Δηλαδή στο γυράδικο που πας να φας το καλαμάκι σου που τα ψήνουν και στάζουν ιδρώτα εκεί δεν σε ενοχλεί εε??
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Θες να μου πεις τώρα εσύ ότι έχεις δει γυναίκα σερβιτόρα, που συνήθως είναι 20-25 χρονών, να έχει άθλια δόντια ή άσχημο πρόσωπο? Όλες οι κοπέλες μια χαρά είναι, εγώ προσωπικά δεν τις παρατηρώ καν, ούτε τους σερβιτόρους. Δηλαδή στο γυράδικο που πας να φας το καλαμάκι σου που τα ψήνουν και στάζουν ιδρώτα εκεί δεν σε ενοχλεί εε??

Δεν τρώω γύρο γενικά γιατί με ενοχλεί στην χώνεψη. :/: Αλλά ναι έχω δει και τέτοιες περιπτώσεις. Γι' αυτό πιστεύω ότι οι διάφοροι καταστηματάρχες φροντίζουν αρκετά την πρόσληψη του προσωπικού ώστε να μην χρειαστεί να δω άπλυτο δόντι ή βρώμικο νύχι ή να στάζει ο ιδρώτας της μασχάλης λόγω παχυσαρκίας πάνω στο παγωτό μου. Επίσης το επάγγελμα του σερβιτόρου απαιτεί ευλυγισία και κίνηση γι' αυτό δεν προσλαμβάνονται ούτε παχύσαρκοι άνδρες.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Δεν τρώω γύρο γενικά γιατί με ενοχλεί στην χώνεψη. :/: Αλλά ναι έχω δει και τέτοιες περιπτώσεις. Γι' αυτό πιστεύω ότι οι διάφοροι καταστηματάρχες φροντίζουν αρκετά την πρόσληψη του προσωπικού ώστε να μην χρειαστεί να δω άπλυτο δόντι ή βρώμικο νύχι ή να στάζει ο ιδρώτας της μασχάλης λόγω παχυσαρκίας πάνω στο παγωτό μου. Επίσης το επάγγελμα του σερβιτόρου απαιτεί ευλυγισία και κίνηση γι' αυτό δεν προσλαμβάνονται ούτε παχύσαρκοι άνδρες.
Όταν λες παχύσαρκοι τι ακριβώς εννοείς? 150 κιλά? Ε ναι αυτό δεν θα το δεις, οκ ... Αλλά αν η σερβιτόρα έχει παραπάνω κιλά θα πάθεις κριθαράκι στο μάτι αν την δεις?
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Όταν λες παχύσαρκοι τι ακριβώς εννοείς? 150 κιλά? Ε ναι αυτό δεν θα το δεις, οκ ... Αλλά αν η σερβιτόρα έχει παραπάνω κιλά θα πάθεις κριθαράκι στο μάτι αν την δεις?

Η παχυσαρκία ξεκινάει νομίζω από τα 120 κιλά για έναν μέσο ενήλικα και παίζει ρόλο με βάση το ύψος πόσα είναι τα υπέρβαρα κιλά. :hmm:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Ξέρεις κάτι? Και εγώ αδύνατη είμαι και εμφανίσιμη, αν όμως μου έλεγε ο άλλος: "ψάχνω εμφανίσιμη για σερβιτόρα" θα έτρωγε τον δίσκο μαζί με τα ποτήρια στο κεφάλι! Δεν πάω στο gntm, για σερβίρισμα πάω
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί σερβιτόροι δεν υπάρχουν ??? Δεν θα πάω σε ένα μαγαζί γιατί μου αρέσει ο σερβιτόρος. εκτός κι αν παραδέχεσαι ότι οι περισσότεροι είναι Λιγουρία 🤗🤗🤗

Επίσης ακόμα και άντρες δεν έχω ακούσει να λένε "θα πάω εκεί γιατί είναι ωραία αυτή που σερβίρει " όλοι νομίζω πάμε για τους ίδιους λόγους σε ένα μαγαζί.
Δεν χρειάζεται να διαβάσω τίποτε άλλο και θα σου πω απλά αν ένας εργοδότης σκεφτεί σαν εσένα καλύτερα να μην το ανοίξει το μαγαζί του γιατί απλά θα πάει άπατο..

Δεν εχει καμια σχέση η λογική που παρουσιαζεις εσύ με τον σκοπό που κάποιος χρεώνεται και επενδύει σε μια επιχείρηση προκειμένου να γίνει βιώσιμη..

Θα πλασάρει- πουλήσει ότι θα του φέρει περισσότερο χρήμα..
Δεν ανοίγει μαγαζί για να πάει ενάντια σε αυτό που εχει ΗΔΗ καθοριστεί από άλλους?

Μην μπερδεύεσαι εδώ παίζονται ζωές και περιουσίες, δεν χωράνε συναισθηματισμοι..

θα επηρεαστω εγω τι θα πεις εσύ αν εμένα η δίμετρη που έχω για πόρτα στο μαγαζί μου μου φέρνει ζεστό χρήμα?

Πόσος με ενδιαφέρει αφού στο τέλος της βραδιάς έχουν βγει όλα τα λειτουργικά έξοδα και να έχει μένει και ένα καλό πόσο για εμένα..

Μιλάμε για επιχείρηση και όχι για φιλανθρωπικό ίδρυμα.

Αν θέλουμε να διορθωθεί ο κόσμος ας ξεκινήσουμε από τα social καλύτερα που εκεί τι βλέπεις?

Ποιοι είναι αυτοί που καθορίσουν την αγορά και το marketing?

Ποιους ακολουθείς εσύ εκεί?

Λυπάμαι αλλά θες πολλά ψωμιά ακόμα για να μάθεις να διαχωρίζεις τον όρο επιχείρηση-εργοδότης με τον συναισθηματισμο που το βλέπεις εσύ ...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να διαβάσω τίποτε άλλο και θα σου πω απλά αν ένας εργοδότης σκεφτεί σαν εσένα καλύτερα να μην το ανοίξει το μαγαζί του γιατί απλά θα πάει άπατο..

Δεν εχει καμια σχέση η λογική που παρουσιαζεις εσύ με τον σκοπό που κάποιος χρεώνεται και επενδύει σε μια επιχείρηση προκειμένου να γίνει βιώσιμη..

Θα πλασάρει- πουλήσει ότι θα του φέρει περισσότερο χρήμα..
Δεν ανοίγει μαγαζί για να πάει ενάντια σε αυτό που εχει ΗΔΗ καθοριστεί από άλλους?

Μην μπερδεύεσαι εδώ παίζονται ζωές και περιουσίες, δεν χωράνε συναισθηματισμοι..

θα επηρεαστω εγω τι θα πεις εσύ αν εμένα η δίμετρη που έχω για πόρτα στο μαγαζί μου μου φέρνει ζεστό χρήμα?

Πόσος με ενδιαφέρει αφού στο τέλος της βραδιάς έχουν βγει όλα τα λειτουργικά έξοδα και να έχει μένει και ένα καλό πόσο για εμένα..

Μιλάμε για επιχείρηση και όχι για φιλανθρωπικό ίδρυμα.

Αν θέλουμε να διορθωθεί ο κόσμος ας ξεκινήσουμε από τα social καλύτερα που εκεί τι βλέπεις?

Ποιοι είναι αυτοί που καθορίσουν την αγορά και το marketing?

Ποιους ακολουθείς εσύ εκεί?

Λυπάμαι αλλά θες πολλά ψωμιά ακόμα για να μάθεις να διαχωρίζεις τον όρο επιχείρηση-εργοδότης με τον συναισθηματισμο που το βλέπεις εσύ ...
Μου θύμισες τώρα που είχα μια γνωστή που δούλευε ως υποδοχή, pr, εκτός του ότι είχε πολύ ωραίο σώμα, αλλά σαν φάτσα δεν βλεπόταν. Οπότε δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς εννοείτε όταν λέτε "εμφανίσιμες"
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου θύμισες τώρα που είχα μια γνωστή που δούλευε ως υποδοχή, pr, εκτός του ότι είχε πολύ ωραίο σώμα, αλλά σαν φάτσα δεν βλεπόταν. Οπότε δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς εννοείτε όταν λέτε "εμφανίσιμες"
Να βάλεις στο μυαλό σου ότι εμένα σαν εργοδότης δεν με ενδιαφέρει τι φάτσα έχεις..

Με ενδιαφέρει να μου φέρνεις χρήμα.
Αν αυτό το χρήμα έρθει με μια δίμετρη ή με μια που ντύνεται προκλητικά ακόμα και με ένα "σκυλι" που λένε στη νύχτα εγώ αυτή θα πάρω..

Αυτόματα εμένα δεν με κάνει ρατσιστή των χοντρων ,ασχημων,ψηλών ή κοντων ανθρώπων..

Η δουλειά είναι δουλειά τέλος, δεν χώρα κανένα συναισθηματισμο ..

Οι συναισθηματισμοι ειναι γι αυτους που είναι έξω από τον χώρο και τέλος του μήνα δεν ξέρει τι έχει να πληρωσει ένας εργοδότης..
Όλοι στέκονται αν έχει δουλειά...το πως θα καλυφθούν όλα τα έξοδα αν δεν έχει δουλειά με τους υπαλλήλους που διάλεξε για να μην τον χατακτηρισεις εσύ και εγώ ,το έχει αναλογιστεί ποτέ κανενας ?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Να βάλεις στο μυαλό σου ότι εμένα σαν εργοδότης δεν με ενδιαφέρει τι φάτσα έχεις..

Με ενδιαφέρει να μου φέρνεις χρήμα.
Αν αυτό το χρήμα έρθει με μια δίμετρη ή με μια που ντύνεται προκλητικά ακόμα και με ένα "σκυλι" που λένε στη νύχτα εγώ αυτή θα πάρω..

Αυτόματα εμένα δεν με κάνει ρατσιστή των χοντρων ,ασχημων,ψηλών ή κοντων ανθρώπων..

Η δουλειά είναι δουλειά τέλος, δεν χώρα κανένα συναισθηματισμο ..

Οι συναισθηματισμοι ειναι γι αυτους που είναι έξω από τον χώρο και τέλος του μήνα δεν ξέρει τι έχει να πληρωσει ένας εργοδότης..
Όλοι στέκονται αν έχει δουλειά...το πως θα καλυφθούν όλα τα έξοδα αν δεν έχει δουλειά με τους υπαλλήλους που διάλεξε για να μην τον χατακτηρισεις εσύ και εγώ ,το έχει αναλογιστεί ποτέ κανενας ?
Αυτά εγώ τα ακούω βερεσε. Και οι γονείς μου μαγαζί είχαν και οι πωλητριες μας ήταν απλές καθημερινές κοπέλες και μια χαρά κόσμος ερχόταν, το θέμα είναι η κάθε σερβίτορα και γενικότερα η κάθε εργαζόμενη να έχει μια ευχάριστη προσωπικότητα! Τώρα αν εσύ μιλάς για κωλάδικα όπου προφανώς παίζει ρόλο το πόσο προκλητικά θα ντυθεί η άλλη, ναι, αυτό είναι άλλο θέμα! Εμείς εδώ μιλούσαμε για σερβιτόρες
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτά εγώ τα ακούω βερεσε. Και οι γονείς μου μαγαζί είχαν και οι πωλητριες μας ήταν απλές καθημερινές κοπέλες και μια χαρά κόσμος ερχόταν, το θέμα είναι η κάθε σερβίτορα και γενικότερα η κάθε εργαζόμενη να έχει μια ευχάριστη προσωπικότητα! Τώρα αν εσύ μιλάς για κωλάδικα όπου προφανώς παίζει ρόλο το πόσο προκλητικά θα ντυθεί η άλλη, ναι, αυτό είναι άλλο θέμα! Εμείς εδώ μιλούσαμε για σερβιτόρες
Τι αντικείμενο έχει η δουλειά σας ?

Μην πεις λεπτομερές φυσικά, απλά πεσμου τι πουλάτε και σε τι ηλικιακά target group απευθύνεστε...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Τι αντικείμενο έχει η δουλειά σας ?

Μην πεις λεπτομερές φυσικά, απλά πεσμου τι πουλάτε και σε τι ηλικιακά target group απευθύνεστε...
Αντρικά και γυναικεία ρούχα και υποδήματα και παλιά είχαν δικό τους κοσμηματοπωλείο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αντρικά και γυναικεία ρούχα και υποδήματα και παλιά είχαν δικό τους κοσμηματοπωλείο.
Θες να μου πεις ότι δεν θα αγόραζες ρούχα ή κοσμήματα γιατί η πωλήτρια είναι άσχημη ή χοντρή ή κοντή? Αν έχει την ικανότητα να πουλάει και την ευχάριστη προσωπικότητα δεν νοιάζεται κανένας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι αντικείμενο έχει η δουλειά σας ?

Μην πεις λεπτομερές φυσικά, απλά πεσμου τι πουλάτε και σε τι ηλικιακά target group απευθύνεστε...
Σε όλες τις ηλικίες απευθύνονται, πολύ περισσότερο στους νέους γιατί τα ρούχα είναι νεανικά. Αλλά σε όλες τις ηλικίες! Γιατί έχουν και παπούτσια κτλ...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Γιατί υπάρχει ρατσισμός για τις κοπέλες που εργάζονται τίμια σε κωλάδικα; :/: Καθημερινές είναι με 8.000 επαφές στο facebook.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Γιατί υπάρχει ρατσισμός για τις κοπέλες που εργάζονται τίμια σε κωλάδικα; :/: Καθημερινές είναι με 8.000 επαφές στο facebook.
Εδώ υπάρχει ρατσισμός για τις "χοντρές" που λέτε και εσείς. Το να πουλάει η άλλη την εμφάνιση της είναι απαράδεκτο, για εμένα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντρικά και γυναικεία ρούχα και υποδήματα και παλιά είχαν δικό τους κοσμηματοπωλείο.
Τέλεια οπότε αυτά που ακούς από εμένα κράτα τα ;)

Μιλάμε για σέρβις, παροχή σε πελάτη που έχει χρήμα και θα πάει για διασκέδαση και όχι για να πάρει ένα είδος πρώτης ανάγκης πλέον ..

Ειναι αυτο που είπα..
Κάποιοι δεν έχετε ιδεα τι σημαίνει επαγγελματικος κόσμος και ποιες ειβαι οι ανάγκες του καθενός ανάλογα με το ποιος θα του φέρει τους μεγαλύτερους τζίρους..

Πωλητριες βλέπουμε πολλές και από όλες τις κατηγορίες..
Ένας που θα θέλει να αγοράσει ένα πουκάμισο πρώτα την βιτρίνα θα δει, την ποιότητα, την ομορφιά, την καλαισθησία καιντον συνδυασμό..

Μετά θα μπει μέσα μα πάρει το ρούχο και να φύγει..
Αν η πωλήτρια έχει πειθώ και ωραίο λόγο λέτε να τον νοιάζει αν είναι ψηλή χοντρή η ότι άλλο?

Η βιτρίνα σε κάθε μαγαζί άλλοτε ειναι τα ρούχα άλλοτε τα παπούτσια άλλοτε τα κοσμήματα και άλλοτε οι άνθρωποι τι να κάνουμε τώρα...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Φταίω εγώ μετά που λέω ότι θέλω να εργαστώ στο θέατρο, στον χώρο μου? Λυπάμαι που σας το λέω αλλά ακόμα και στο θέατρο που είναι το επάγγελμα με την περισσότερη έκθεση, κανένας δεν ζητάει εμφάνιση αλλά ταλέντο:) όχι ρε φίλε, δεν το δέχομαι να μην το ζητάνε στο θέατρο και να το ζητάει ο κάθε "επιχειρηματίας" της πλακιτσας. Κάπου ΕΛΕΟΣ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Εδώ υπάρχει ρατσισμός για τις "χοντρές" που λέτε και εσείς. Το να πουλάει η άλλη την εμφάνιση της είναι απαράδεκτο, για εμένα.

Μα αν τη ρωτήσεις θα αποκαλέσει εσένα αντικοινωνικό και προβληματικό άτομο. Αυτή το θεωρεί αυτό (το κατιναριό) ως μέρος της κοινωνικής ζωής της, της δουλειάς της. Είδες; Ο κάθε άνθρωπος δίνει ερμηνείες όπως εκείνος θέλει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Καλά, δε φταίει η Ελλάδα, αν όλα σχεδόν τα θέματα...βγαίνουν εκτός θέματος...

Αν εμείς λέμε άλλα αντί άλλων, πάλι η Ελλάδα θα την πληρώσει ; :upside:
Δεν είπα αυτό. Λέω ότι στην Ελλάδα ισχύουν κάποια στερεότυπα στην αγορά εργασίας που στο εξωτερικό δεν υπάρχουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top