Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Υποτιμητικό είναι το ότι αναφέρεσαι στο Γιώργο με ύφος καρδιναλίου Ρισελίέ:

"Στο υπόλοιπο σκέλος βλέπω δεν απάντησες όμως": Κι αυτός το βλέπει. Τι θες να μας πεις τώρα ότι είναι τυφλός ή ότι εσύ βλέπεις κάτι παραπάνω ή ότι το έκανε επίτηδες γιατί από πίσω κρύβεται συνομωσία εναντίον του e-steki; Απλά προκαλείς να σου απαντήσει γιατί θες απάντηση..

Ακριβώς αυτό που είπα εννοώ, ότι δεν απάντησε. :/:

"Λύσε μας κι εμάς την απορία του πότε προλαβαίνουν.": Το γνωστό ειρωνικό δασκαλίστικο ύφος "Για πες μας λοιπόν Γιωργάκη με τι γελάτε εκεί πίσω να γελάσουμε κι εμείς". Θεωρείς ότι δεν έχει αποδείξεις για όσα λέει και θες να τον "ξεσκεπάσεις" ηρωικά. Ειδικά ο πληθυντικός πετάει έξω κόγχες κι αμφιβληστροειδείς.

Ο πληθυντικός είναι εκεί γιατί δεν την έχω μόνο εγώ την απορία. Και παλι η ερωτηση μου σημαίνει αυτό ακριβώς που λέει.

Στον φίλο μου δε σηκώνω τέτοιες υποτιμητικές συμπεριφορές, ειδικά όταν πρόκειται για άτομο που ο λόγος του είναι διαμάντι εδώ μέσα και με συμπεριφορά άψογη και υποδειγματική ακόμα και για εμένα πολλές φορές.

Δηλαδή όποιος δεν συμφωνεί με τον φίλο σου αυτόματα τον υποτιμάει?

Μην το μαζεύεις γιατί δεν μαζεύεται. Κι ο τρόπος μου είναι κόσμιος. Αν δεν ήταν θα είχες ήδη πατήσει logout από τα νεύρα σου. Για να απαντάς σημαίνει ότι μια χαρά το εισπράττεις, απλούστατα μαζεύεσαι στη γωνιά σου αμυντικά πετάγοντας κατηγορίες επί του ύφους μου για να μειώσεις τα επιχειρήματά μου. Τη δε εξήγηση στην έδωσα στο βαθμό που την είχα. Μάθε να δέχεσαι αυτά που μπορεί να σου πει ο άλλος και να μην επιμένεις να ακούσεις αυτά που θέλεις εσύ για να κλείσεις το θέμα.

Δεν έχω τίποτα να μαζέψω, ξέρω καλά τι έχω πει και είναι ουδέτερη έκφραση της άποψής μου. Δεν θα πατήσω logout από τα νεύρα μου γιατί πολύ απλά δεν νευριάζω όταν κάποιος έχει διαφορετική άποψη από την δικιά μου ή όταν απλά μου ζητάει να ξεκαθαρίσω κάτι. Και πάλι δεν κατηγόρησα το ύφος σου, το σχόλιο περί κοσμιότητας αναφέρεται σε αυτό που είπες "δεν έχω άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες, που και να είχα, από σεβασμό δεν θα τις έβγαζα ποτέ στη φόρα στο ίντερνετ για να πείσω εσένα". Δεν ζήτησα ποτέ "γαργαλιστικές λεπτομέρειες". Από τη στιγμή που δεν θέλεις να απαντήσεις στην απορία μου και απλώς σχολιάζεις αρνητικά όσα λέω και βγάζεις συμπεράσματα του τύπου "μαζεύεσαι στη γωνιά σου αμυντικά πετάγοντας κατηγορίες" μπορούμε να σταματήσουμε τη συζήτηση εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Ναι, δεν θέλω να συνεχίσουμε τη συζήτησή μας γιατί θεωρώ ότι οι ερωτήσεις σου δεν είναι απλά ερωτήσεις και δεν εξυπηρετούν μάλιστα και το σκοπό του θέματος, το οποίο πρέπει να φάει split.

Έχεις τις απόψεις σου, τις σέβομαι αλλά έχω τις δικές μου, που διαφέρουν. Σ ευχαριστώ για την ως εδώ κουβέντα μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,905 μηνύματα.
ως γυναικα γυρω στα 35,εκεινο που ξερω απο τον εαυτο μου αλλα κ απο φιλες πανω κατω στην ιδια ηλικια....οι αριθμοι(που για μενα δεν μετρανε καθολου)παιζουν μεταξυ 10-20....εκεινο που αλλαζει μετα τα 30 ειναι ισως οτι επιλεγουμε ξεκαθαρα με βαση τις πραγματικες μας αναγκες,γιατι γνωριζουμε παραπανω τι θελουμε...απο ολες ομως τις συζητησεις που εχω κανει,κ απο τον εαυτο μου,παρατηρω οτι μετα τα τριαντα,η γυναικα ευχαριστιεται περισσοτερο το σεξ,χωρις τοσες αναστολες,δηλαδη δεν εχει κανενα προβλημα να πει "θα παω μαζι του μονο για το σεξ"γιατι εχει καταλαβει πλεον οτι ειναι συν τις αλλοις κ σωματικη αναγκη και μαλιστα παιρνει κ την αναλογη προτεραιοτητα στην ζωη της.;)

εμένα πάλι, οι αριθμοί μετράνε πολύ. δείχνουν πολλά ως προς την ποιότητα του έρωτα που μπορείς να ζήσεις με έναν άνθρωπο. αν δεν είχε τη λογική φαστ-φουντ δεν θα είχε τόσους πολλούς, ειδικά από μια ηλικία και μετά, που όπως λες "ξέρουν τι θέλουν!" :P πες μου όμως μία γυναίκα, 35άρα, ελεύθερη που την ενδιαφέρει μόνο το σεξ και το λέει, κι εγώ καταθέτω τα πτυχία μου στο e-steki! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
εμένα πάλι, οι αριθμοί μετράνε πολύ. δείχνουν πολλά ως προς την ποιότητα του έρωτα που μπορείς να ζήσεις με έναν άνθρωπο. αν δεν είχε τη λογική φαστ-φουντ δεν θα είχε τόσους πολλούς, ειδικά από μια ηλικία και μετά, που όπως λες "ξέρουν τι θέλουν!" :P πες μου όμως μία γυναίκα, 35άρα, ελεύθερη που την ενδιαφέρει μόνο το σεξ και το λέει, κι εγώ καταθέτω τα πτυχία μου στο e-steki! 8)

δεν ειπα οτι την ενδιαφερει μονο το σεξ....ειπα οτι δεν ντρεπεται ουτε θεωρει κακο να πει "εγω πηγαινω μαζι του μονο για το σεξ"με τον συγκεκριμενο....ή για καποιο συγκεκριμενο διαστημα για τον χ ψ λογο...φυσικα οι περισσοτεροι ελευθεροι κ ελευθερες που γνωριζω ....θελουν ολο το πακετο..αλλα δεν καθεται παντα...τι να κανουμε;;;
δεν μιλαμε σε καμια περιπτωση για τρελλους αριθμους:eek::eek::eek: γιατι εκει καταλαβαινεις οτι κατι παιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και για να δώσω κι εγώ την απάντησή μου:
Η ερώτηση αυτή ισούται με την ερώτηση για το νόημα της ζωής και η απάντηση είναι 42.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και για να δώσω κι εγώ την απάντησή μου:


Υπάρχουμε και εμέις που έχουμε πάει με τριψήφιο αριθμών ατόμων.Μήπως να επιληφθεί κάποιος να μπεί και τριψήφιο νούμερο στη δημοσκόπηση; Δε μπορεί να είμαστε ένα και το αυτό όλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
κανε καλο σεξ και ασε το μετρημα, γιατι αν εχεις καλα ρεκορ και ειναι αντε γεια,
ειναι σαν να κλεβεις το κοντερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep_walking 7

Νεοφερμένος

Ο keep_walking 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
10 και συντομα 8α κλεινω και 11αδα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
10 και συντομα 8α κλεινω και 11αδα...:P


να τα κατοστήσεις :worry:




υγ.

Υπάρχουμε και εμέις που έχουμε πάει με τριψήφιο αριθμών ατόμων

000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
0, 0 και πάλι μηδέν. :P


for now :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δεν έχω βρει τον κατάλληλο ακόμα γι'αυτό : $ :redface:

θα τον βρεις θα τον βρεις :look: :redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
1 και αυτή μονοκόμματη... Και την 2η την βλέπω να αργεί... Θα μείνω με το πουλί στο χέρι για πολύ ακόμα μου φαίνεται... :(
Edit: Επειδή με ρωτήσανε πολλοί τι εννοώ μονοκόμματη, εννοώ από ένα μέρος... Πεταχτούτσικα μου εσείς... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Domeniko

Νεοφερμένος

Ο Domeniko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 2 και δεν βιαζομαι καθολου..

Ενταξει μωρε χαλαρα παμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτοί-ες με του-τις 20+ ας αφήσουν τα ονοματεπώνυμα τους στη γραμματεία. Άμα σας γνωρίσουμε να προσέχουμε για ΣΜΝ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λολ ρε αερατε τι εννοεις απο ενα μερος? Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτοί-ες με του-τις 20+ ας αφήσουν τα ονοματεπώνυμα τους στη γραμματεία. Άμα σας γνωρίσουμε να προσέχουμε για ΣΜΝ. :P

Δεν ανήκω εκεί, αλλά το να έχει κάποιος αρκετούς ερωτικούς συντρόφους δεν σημαίνει απαραίτητα ότι ήταν απρόσεκτος/η. Επίσης δεν είναιόλοι οι έως τα 35 πχ (που υπάρχουν και τέτοιες ηλικίες ανάμεσα στα μέλη του φόρουμ) ... παντρεμένοι με τον/την school sweetheart.
Δεδομένου αυτού καθώς και του γεγονότος ότι καθώς οι ηλικίες ανεβαίνουν δεν το ...ψυρίζεις και τόσο αν θα κάνεις σεξ με κάποιον/α ή όχι, προσωπικά δεν μου φαίνεται και εξωφρενικά παράλογο να υπάρχει κάποιο ποσοστό που να είναι σε αυτήν την κατηγορία ΧΩΡΙΣ να είναι απαραίτητα άνθρωποι που πηδιούνται με όποιον να'ναι και όπως να'ναι.

just saying :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι μην ανησυχείς, χούμορ κάνω χούμορ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εσύ τι λες να εννοώ ; :P

Όταν λέω μέρος εννοώ μέρος άλλα όχι μέρος την τοποθεσία... Άλλο είδους μέρος... :P

Κατάλαβες ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top