Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
λολ
κοινώς, παιδιά αναζητείται κοπέλα με ακριβώς 90-60-90 :P

Μ' αρέσει όπως σκέφτεσαι... αλλά όχι! Είπαμε, αυτά τα έχω ζήσει αλλά δε μου αρκούν. Θέλει κι άλλη μια αναλογία δίπλα που την ξέχασες. Τουλάχιστον ένα 8/10 στο μυαλό. (Άμα δε φέρεις ένα IQ πάνω από 120 μη γδύνεσαι καν ένα πράγμα :P)

Τα λίγα περιττά κιλά σε μια γυναίκα μπορώ να τα αντέξω, την περιττή ηλιθιότητα στον εγκέφαλο όχι. Θέλω να είναι μορφωμένη αλλά και αυτό που λέμε "σπίρτο" και να μην έχει κουτοπονηρόσπορους φυτεμένους στην παρεγκεφαλίδα της. Μια γυναίκα που μπορώ να θαυμάζω.

Ξέρω, στ @@ σου οι σοβαρές απαντήσεις, εσύ το κομμάτι σου θες να κάνεις, αλλά οκ, οφείλω να αποκαθιστώ και μια ρημάδα ιστορική αλήθεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξέρω, στ @@ σου οι σοβαρές απαντήσεις, εσύ το κομμάτι σου θες να κάνεις, αλλά οκ,


λολ νταξ μαν
μα εσυ ξεκίνησες πρώτος, που λέει κ το ανέκδοτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
λολ νταξ μαν
μα εσυ ξεκίνησες πρώτος, που λέει κ το ανέκδοτο :P

Μην ερεθίζεσαι τόσο παραπονιάρη, θα ρθει και η σειρά σου τζουτζούκο...:inlove:

ΥΓ: Οκ οκ, μην γδύνεσαι, πλάκα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Όπως λες Valder -κάπου στα post σου- στους άνδρες μπουκώνει το εργαλείο γι' αυτό κ πιο συχνά :whatever::whatever:. Είναι κτ που ωστόσο δεν καταλαβαίνω. Πώς μπουκώνει το εργαλείο??:confused: Δεν το αρνούμαι ότι κ τα 2 φύλα :whatever:. Οι γυναίκες όμως το κάνουμε πολύ λιγότερο. Επίσης πιστεύω ότι οι γυναίκες δεν θέλουμε σεξ έτσι γενικά κ αόριστα αλλά όταν έχουμε στο μυαλό μας συγκεκριμένο στόχο. By the way, αυτό που ήθελα να πω με το 'οι άνδρες κυρίως :whatever:' ήταν ότι οι άνδρες πολλά κατορθώματα σε αυτό τον τομέα ισχυρίζονται ότι έχουν αλλά συνήθως τα περισσότερα μόνο στη φαντασία τους....Γι' αυτό κ τα περισσότερα 'κατορθώματά τους είναι στο :whatever:Δεν τους βάζω όλους βέβαιο στο ίδιο σακί κ ελπίζω να μη φανώ κακιά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Όπως λες Valder -κάπου στα post σου- στους άνδρες μπουκώνει το εργαλείο γι' αυτό κ πιο συχνά :whatever::whatever:. Είναι κτ που ωστόσο δεν καταλαβαίνω. Πώς μπουκώνει το εργαλείο??:confused: Δεν το αρνούμαι ότι κ τα 2 φύλα :whatever:. Οι γυναίκες όμως το κάνουμε πολύ λιγότερο. Επίσης πιστεύω ότι οι γυναίκες δεν θέλουμε σεξ έτσι γενικά κ αόριστα αλλά όταν έχουμε στο μυαλό μας συγκεκριμένο στόχο. By the way, αυτό που ήθελα να πω με το 'οι άνδρες κυρίως :whatever:' ήταν ότι οι άνδρες πολλά κατορθώματα σε αυτό τον τομέα ισχυρίζονται ότι έχουν αλλά συνήθως τα περισσότερα μόνο στη φαντασία τους....Γι' αυτό κ τα περισσότερα 'κατορθώματά τους είναι στο :whatever:Δεν τους βάζω όλους βέβαιο στο ίδιο σακί κ ελπίζω να μη φανώ κακιά...:worry:

Σου αρέσει πολύ το συγκεκριμένο φατσάκι βλέπω. Λοιπόν, πάλι γενικεύεις. Έχω γνωρίσει στη ζωή μου και γυναίκες που αυνανίζονταν 7-8 φορές τη μέρα (δεν ξέρω αν έφταιγα εγώ ή αν το κάνανε και πρίν από μένα) και που έλεγαν ότι είχαν κατορθώματα περισσότερα από τα πραγματικά για να μη τις πούν ντεμοντε και παρθενόπες. Οπότε γάμα το, με τις γενικεύσεις δεν τα πας καλά. Άμα εσύ δεν αυνανίζεσαι περισσότερο από το μέσο άντρα, μαγκιά σου και σου τείνω χείρα φιλίας (όχι για να αυνανιστείς με αυτή, απλά για χειραψία), αλλά μην πας να περάσεις τις ιδέες σου για μέσο όρο.

Κακιά δεν φαίνεσαι, απλά είσαι πολύ ΛΑ.Ο.Σ. ρε μάτια μου στα ερωτικά. Κακιά όχι, απόλυτη ναι. Με ξενερώνουν οι απόλυτοι άνθρωποι γιατί δεν δέχονται εύκολα την ύπαρξη άλλων πραγμάτων πέρα από τα πιστεύω τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Χαχαχα!!!!!!!!Όντως το φατσάκι το βρήκα πολύ αστείο! Στο θέμα μας τώρα: αποκλείεται μια γυναίκα να αυνανίζετααι 7-8 φορές την ημέρα!!No way!!!!!!Μπας κ στο είπαν έτσι? Ή το είδες/ κατάλαβες? Δεν αμφέβαλα ποτέ στο ότι οι γυναίκες μεγαλοποιούν εξίσσου τα 'κατορθώματά' τους! Πολλές το κάνουν!

Βασικά δεν έχω κάνει κ στατιστική αναλυση πάνω στο θέμα αυνανισμός γυναικών-ανδρών αλλά έχω μια εντύπωση (που δεν λέω ότι ντε και καλά αυτή είναι κ η σωστή) ότι οι άνδρες αυνανίζονται αρκετά περισσότερο. Και αναφέρω σαν παράδειγμα γνωστής μ που μετά από σεξ με το φίλο της πήγε να κάνει ένα ντους κ όταν ξαναπήγε στην κρεβατοκάμαρα τον τσακώσε να:whatever: (για ν α ξαναβάλω κ το φατσάκι!). Μετ΄΄α το σεξ!!!Έτσι για τα ρέστα (που λέει κ ο τύπος στο μπραφ)

Καλά που είπες ΛΑΟΣ στα ερωτικά γιατί κόντεψα ν απάθω εγκεφαλικό! Θεωρώ δεν είμαι κ τόσο ΛΑΟΣ όσο μπορεί να φαίνομα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Χαχαχα!!!!!!!!Όντως το φατσάκι το βρήκα πολύ αστείο! Στο θέμα μας τώρα: αποκλείεται μια γυναίκα να αυνανίζετααι 7-8 φορές την ημέρα!!No way!!!!!!Μπας κ στο είπαν έτσι? Ή το είδες/ κατάλαβες? Δεν αμφέβαλα ποτέ στο ότι οι γυναίκες μεγαλοποιούν εξίσσου τα 'κατορθώματά' τους! Πολλές το κάνουν!

Βασικά δεν έχω κάνει κ στατιστική αναλυση πάνω στο θέμα αυνανισμός γυναικών-ανδρών αλλά έχω μια εντύπωση (που δεν λέω ότι ντε και καλά αυτή είναι κ η σωστή) ότι οι άνδρες αυνανίζονται αρκετά περισσότερο. Και αναφέρω σαν παράδειγμα γνωστής μ που μετά από σεξ με το φίλο της πήγε να κάνει ένα ντους κ όταν ξαναπήγε στην κρεβατοκάμαρα τον τσακώσε να:whatever: (για ν α ξαναβάλω κ το φατσάκι!). Μετ΄΄α το σεξ!!!Έτσι για τα ρέστα (που λέει κ ο τύπος στο μπραφ)

Καλά που είπες ΛΑΟΣ στα ερωτικά γιατί κόντεψα ν απάθω εγκεφαλικό! Θεωρώ δεν είμαι κ τόσο ΛΑΟΣ όσο μπορεί να φαίνομα.;)

Κοίτα, δεν έχω λόγο να στο παίξω κάποιος και να σου πω ψέμματα. Ότι έχω δει, το έχω δει σε αρκετές γυναίκες και το έχω διαπιστώσει χωρίς να χωράει κάποια αμφιβολία ότι κατάλαβα λάθος κλπ.

Καλά για τον αυνανισμό κι εγω το χα κάνει παλιά αυτό, όχι κατευθείαν αλλά καμιά ώρα μετά το σεξ όταν είχα μείνει μόνος στο σπίτι, σκεφτόμουν πόσο φανταστικό σεξ είχαμε κάνει και πήγα κι έδωσα κι εγω τα ρέστα μου στο μπάνιο, δεν το θεωρώ κακό και δεν είναι ντροπή. Τόσο πολύ μου άρεσαν κάποιες σύντροφοι και τις "τιμούσα" ακόμα και εν τη απουσία τους.

Θα δούμε τι είσαι ότι κι αν φαίνεσαι. Στα λόγια κι εγω είμαι ο Τεν Τεν. Οι πράξεις μετράνε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ΟΚ μπορεί να είμαι κ λάθος. Εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει 7-8 φορές τη μέρα (κ όχι γιατί το θεωρω 'κακό'). Ωστόσο δεν έχω λόγους να σε αμφισβητήσω. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
7-8 φορες την μερα

Την τελευταία φορά που άνοιγα όλη μέρα την πόρτα και έβλεπα μια γυναίκα να κάνει 7-8 φορές το ίδιο πράγμα,
πλησίαζε η μέρα του γάμου της και δοκίμαζε νυφικά...
Άντε βαλ, και στα δικά σου :P




βέβαια εγώ ήμουν τόσος δα τοτε και δεν μ εδινε σημασία κανείς. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
. Επίσης πιστεύω ότι οι γυναίκες δεν θέλουμε σεξ έτσι γενικά κ αόριστα αλλά όταν έχουμε στο μυαλό μας συγκεκριμένο στόχο.

να αναθεωρήσεις... είσαι πολύ μεγάλη για να το πιστεύεις αυτό...

(προφανώς είναι καλύτερο όταν ο στόχος είναι συγκεκριμένος μπλα μπλα΄μπλα αλλά μέχρι εκεί)

επίσης αν μπορείς απόφυγε να χρησιμοποιείς ροζ είναι πολύ κουραστικό στο μάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χαχαχα!!!!!!!!Όντως το φατσάκι το βρήκα πολύ αστείο! Στο θέμα μας τώρα: αποκλείεται μια γυναίκα να αυνανίζετααι 7-8 φορές την ημέρα!!No way!!!!!!Μπας κ στο είπαν έτσι? Ή το είδες/ κατάλαβες? Δεν αμφέβαλα ποτέ στο ότι οι γυναίκες μεγαλοποιούν εξίσσου τα 'κατορθώματά' τους! Πολλές το κάνουν!

ελα να σου γνωρισω η πρωην μου.

πολλες γυναικες ανετα μπορουν να εχουν 7-8 οργασμους σε διαστημα ωρας οχι ημερας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
Νίκο δεν νομίζω ότι μια γυναίκα μετά τα 35 δεν κάνει τίποτα!

Εγώ είπα ότι μία σχετικά σεμνή κοπέλα που δεν έχει παντρευτεί, μετά τα 35 δεν κάνει σχεδόν τίποτα. Επειδή είμαι ελεύθερος, σ' αυτή κοντά την ηλικία και με ενδιαφέρουν κυρίως πιο εσωστρεφή άτομα, λόγω εμπειριών είμαι σχεδόν σίγουρος γι' αυτό που λέω.

Μπορεί κάποιοι να γελάνε με τις δήθεν στερεοτυπικές αντιλήψεις, αλλά η αλήθεια είναι ότι όποιος δεν σκέφτεται και λίγο συμπερασματικά δεν έχει εμβαθύνει ποτέ του στις ανθρώπινες σχέσεις. Ακούμε για παράδειγμα πολλούς άνδρες και γυναίκες να λένε: "έχω πάει με πολλούς - πολλές αλλά τώρα θέλω τον άνθρωπο που να συνδυάζει εμφάνιση και μυαλό, όλο το πακέτο".

Εγώ το υπογράφω, αυτοί οι άνθρωποι θα συνεχίσουν να πηγαίνουν με πολλούς - πολλές μέχρι να σταματήσει να μετράει η μπογιά τους, όπου τότε θα πάθουν μια μικρή κρίση ύπαρξης ή υστερίας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
ως γυναικα γυρω στα 35,εκεινο που ξερω απο τον εαυτο μου αλλα κ απο φιλες πανω κατω στην ιδια ηλικια....οι αριθμοι(που για μενα δεν μετρανε καθολου)παιζουν μεταξυ 10-20....εκεινο που αλλαζει μετα τα 30 ειναι ισως οτι επιλεγουμε ξεκαθαρα με βαση τις πραγματικες μας αναγκες,γιατι γνωριζουμε παραπανω τι θελουμε...απο ολες ομως τις συζητησεις που εχω κανει,κ απο τον εαυτο μου,παρατηρω οτι μετα τα τριαντα,η γυναικα ευχαριστιεται περισσοτερο το σεξ,χωρις τοσες αναστολες,δηλαδη δεν εχει κανενα προβλημα να πει "θα παω μαζι του μονο για το σεξ"γιατι εχει καταλαβει πλεον οτι ειναι συν τις αλλοις κ σωματικη αναγκη και μαλιστα παιρνει κ την αναλογη προτεραιοτητα στην ζωη της.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Έχω γνωρίσει στη ζωή μου και γυναίκες που αυνανίζονταν 7-8 φορές τη μέρα

Μου κάνει εντύπωση που έχεις γνωρίσει πολλές. Αυτό που αμφισβητώ είναι η λογική της εν λόγω δήλωσης... Εμένα αυτό είναι το ρεκόρ μου, έχει γίνει μια φορά και μάλιστα όταν ήμουν πολύ μικρή και δεν είχα ούτε δουλειά, ούτε υποχρεώσεις, άρα πολύ ελεύθερο χρόνο. Ασε που δεν είχα πάει με κανέναν ποτέ, άρα είχα και πολλή όρεξη. Δεν μπορώ να φανταστώ με τίποτα μια γυναίκα (και όχι κοριτσάκι) να πιάνει τέτοια νούμερα πολλές φορές και να ενσωματώνει αυτή την ασχολία στην καθημερινότητά της.
Δηλαδή πώς πάει? Ενα στα γρήγορα το πρωί πριν φύγει αρον αρον για δουλειά? Ενα στο δειάλλειμά της στην τουαλέτα? Ενα όταν γυρίσει σπίτι πτώμα, για την ξεκούραση? Ενα όσο ψήνεται το φαγητό? Ενα αφού φάει για την χωνεψη? Ενα όσο πλένει το πληντύριο? Ενα αφού γυρίσει από το σουπερμάρκετ? Κι άλλο ένα πριν κοιμηθεί? Και εσύ λες ότι είχαν και σχέση παράλληλα, άρα θα έκαναν και σεξ, πόσο, μια-δυό φορές?
Μπορεί και να υπάρχουν τέτοιες, αλλά πως έτυχε και γνώρισες όχι μόνο μια αλλά πάνω από μια? Τέσσερα σενάρια υπάρχουν: ή τις βρίσκεις σε κλαμπ νυμφομανών, ή είναι παρθένες, ή χαπακώνονται, ή υπερβάλλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπορεί και να υπάρχουν τέτοιες, αλλά πως έτυχε και γνώρισες όχι μόνο μια αλλά πάνω από μια? Τέσσερα σενάρια υπάρχουν: ή τις βρίσκεις σε κλαμπ νυμφομανών, ή είναι παρθένες, ή χαπακώνονται, ή υπερβάλλεις.
Δεν ισχύει τίποτα απ' τα τέσσερα σενάρια. Δεν υπερβάλλει, γιατί έχω γνωρίσει κι εγώ τέτοιες γκόμενες. Και δεν ήταν ούτε νυμφομανείς, ούτε παρθένες, ούτε χαπακώνονταν - και είχαν και σχέση.
So, just think about it again. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νυμφομανία η [nimfomanía] Ο25 : (ιατρ.) παθολογική κατάσταση, κατά την οποία μια γυναίκα έχει υπερβολικά έντονες σεξουαλικές επιθυμίες· μητρομανία.
Άμα η αλλη γουστάρει να τελειώνει 8-10 φορές την ημέρα καλά κάνει. Αλλά 8 και 10 φορές την ημέρα δεν κάνουν αυτή την κατάσταση παθολογική? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν ισχύει τίποτα απ' τα τέσσερα σενάρια. Δεν υπερβάλλει, γιατί έχω γνωρίσει κι εγώ τέτοιες γκόμενες. Και δεν ήταν ούτε νυμφομανείς, ούτε παρθένες, ούτε χαπακώνονταν - και είχαν και σχέση.
So, just think about it again. :)
Στο υπόλοιπο σκέλος βλέπω δεν απάντησες όμως. Λύσε μας κι εμάς την απορία του πότε προλαβαίνουν. Γιατί άλλο 7-8 ξεχωριστές φορές και άλλο 7-8 μοιρασμένες σε δύο...εχμ...συνεδρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Στο υπόλοιπο σκέλος βλέπω δεν απάντησες όμως. Λύσε μας κι εμάς την απορία του πότε προλαβαίνουν. Γιατί άλλο 7-8 ξεχωριστές φορές και άλλο 7-8 μοιρασμένες σε δύο...εχμ...συνεδρίες.

Bασικά απορώ γιατί το συνεχίζουμε... Για να πείσουμε εσένα ότι δεν είμαστε άλλοι δυο μαλάκες που τα διογκώνουμε για να παρουσιάζουμε τις γυναίκες ως ξέκωλα ή νυμφομανείς;

Αυτά μας διηγήθηκαν, αυτά σου λέμε. Προσωπικά το έχω δει και κατα τη διάρκεια της μέρας, μετά από σεξ αλλά και σε προκλητικές φάσεις phone/sms του τύπου σε ανάβω με ανάβεις αναβόμαστε κι οι δυο, επί μια ολόκληρη μέρα τα κάνουμε όλα ρημαδιό. Από κει και πέρα, δεν είμαι το εσώρουχο της κάθε κοπέλας για να διαπιστώνω με τι τρόπο αυτό συμβαίνει 365 μέρες το χρόνο.

Αν εσύ συνεχίσεις να είσαι ο άπιστος Θωμάς, λυπάμαι, δεν έχω άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες, που και να είχα, από σεβασμό δεν θα τις έβγαζα ποτέ στη φόρα στο ίντερνετ για να πείσω εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Bασικά απορώ γιατί το συνεχίζουμε... Για να πείσουμε εσένα ότι δεν είμαστε άλλοι δυο μαλάκες που τα διογκώνουμε για να παρουσιάζουμε τις γυναίκες ως ξέκωλα ή νυμφομανείς;

Αυτά μας διηγήθηκαν, αυτά σου λέμε. Προσωπικά το έχω δει και κατα τη διάρκεια της μέρας, μετά από σεξ αλλά και σε προκλητικές φάσεις phone/sms του τύπου σε ανάβω με ανάβεις αναβόμαστε κι οι δυο, επί μια ολόκληρη μέρα τα κάνουμε όλα ρημαδιό. Από κει και πέρα, δεν είμαι το εσώρουχο της κάθε κοπέλας για να διαπιστώνω με τι τρόπο αυτό συμβαίνει 365 μέρες το χρόνο.

Αν εσύ συνεχίσεις να είσαι ο άπιστος Θωμάς, λυπάμαι, δεν έχω άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες, που και να είχα, από σεβασμό δεν θα τις έβγαζα ποτέ στη φόρα στο ίντερνετ για να πείσω εσένα.

Ποτέ δεν χρησιμοποίησα υποτιμητικούς όρους και δεν ξέρω πως εσύ ορίζεις το "ξέκωλο". Δεν κατηγόρησα ούτε χαρακτήρισα κανέναν σας. Επίσης δεν είπα ότι δεν υπάρχουν (διάβασες αυτά που λέω?) απλά έχω την απορία της λειτουργικότητας μιας συνήθειας σαν κι αυτή. Αντί να αρπάζεσαι, θα μπορούσες με κόσμιο τρόπο να εξηγήσεις πως θα μπορούσε να ενσωματωθεί στην καθημερινότητα αυτός ο αριθμός επανάληψης της συγκεκριμένης πράξης, μιας και είπες πως έχεις εμπειρία πάνω στο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Ποτέ δεν χρησιμοποίησα υποτιμητικούς όρους και δεν ξέρω πως εσύ ορίζεις το "ξέκωλο". Δεν κατηγόρησα ούτε χαρακτήρισα κανέναν σας. Επίσης δεν είπα ότι δεν υπάρχουν (διάβασες αυτά που λέω?) απλά έχω την απορία της λειτουργικότητας μιας συνήθειας σαν κι αυτή. Αντί να αρπάζεσαι, θα μπορούσες με κόσμιο τρόπο να εξηγήσεις πως θα μπορούσε να ενσωματωθεί στην καθημερινότητα αυτός ο αριθμός επανάληψης της συγκεκριμένης πράξης, μιας και είπες πως έχεις εμπειρία πάνω στο θέμα.

Υποτιμητικό είναι το ότι αναφέρεσαι στο Γιώργο με ύφος καρδιναλίου Ρισελίέ:

"Στο υπόλοιπο σκέλος βλέπω δεν απάντησες όμως": Κι αυτός το βλέπει. Τι θες να μας πεις τώρα ότι είναι τυφλός ή ότι εσύ βλέπεις κάτι παραπάνω ή ότι το έκανε επίτηδες γιατί από πίσω κρύβεται συνομωσία εναντίον του e-steki; Απλά προκαλείς να σου απαντήσει γιατί θες απάντηση.

"Λύσε μας κι εμάς την απορία του πότε προλαβαίνουν.": Το γνωστό ειρωνικό δασκαλίστικο ύφος "Για πες μας λοιπόν Γιωργάκη με τι γελάτε εκεί πίσω να γελάσουμε κι εμείς". Θεωρείς ότι δεν έχει αποδείξεις για όσα λέει και θες να τον "ξεσκεπάσεις" ηρωικά. Ειδικά ο πληθυντικός πετάει έξω κόγχες κι αμφιβληστροειδείς.

Στον φίλο μου δε σηκώνω τέτοιες υποτιμητικές συμπεριφορές, ειδικά όταν πρόκειται για άτομο που ο λόγος του είναι διαμάντι εδώ μέσα και με συμπεριφορά άψογη και υποδειγματική ακόμα και για εμένα πολλές φορές.

Μην το μαζεύεις γιατί δεν μαζεύεται. Κι ο τρόπος μου είναι κόσμιος. Αν δεν ήταν θα είχες ήδη πατήσει logout από τα νεύρα σου. Για να απαντάς σημαίνει ότι μια χαρά το εισπράττεις, απλούστατα μαζεύεσαι στη γωνιά σου αμυντικά πετάγοντας κατηγορίες επί του ύφους μου για να μειώσεις τα επιχειρήματά μου. Τη δε εξήγηση στην έδωσα στο βαθμό που την είχα. Μάθε να δέχεσαι αυτά που μπορεί να σου πει ο άλλος και να μην επιμένεις να ακούσεις αυτά που θέλεις εσύ για να κλείσεις το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top