Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Μετά τους 20 αλλάζεις κατηγορία. :lol:
Τώρα όχι οτι είμαι κουτσομπόλης...αλλά κανένας πιο πονηρεμένος απο εμένα θα έλεγε οτι σκέτος ο αριθμός χωρίς την χρονική περίοδο δεν δίνει αρκετές πληροφορίες :whistle:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,973 μηνύματα.
every day.jpg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,279 μηνύματα.
Την βρίσκω πολύ αδιάκριτη και low quality την ερώτηση, κυρίως σε προσωπικό επίπεδο, τώρα στα φόρα ο,τι θέλει κανείς ρωτάει και γράφει.
Αλλά εχω ακούσει απο άλλους να ζητούν/απαιτούν να μάθουν με πόσους ανθρώπους έχει συνευρεθεί ερωτικά ο σύντροφος τους και το θεωρώ άκρως απαράδεκτο.
Δεν έχει κανείς αυτό το δικαίωμα πάνω σε κανέναν.
Το σοβάρεψα αλλά συνεχίστε το τρόλ. :giveup:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Εγώ μετράω ήδη από το απόγευμα που είδα το γκάλοπ. Όταν σιγουρευτώ θα σας πω.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εμενα το θρεντ για το ημερησιο WC δε με αφήνατε να το φτιάξω να γινει Σαραγιεβο δω μέσα, με το που ηρθε η άλλη η μπουρμπουλήθρα και το νεκρανέστησε αμέσως οργιάσατε.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.
Εντάξει, τώρα ησύχασα ότι δεν θα με χαρακτηρίσετε ...τανα. :P
Θα σε χαρακτηρίσουμε. :beee:

Εμενα το θρεντ για το ημερησιο WC δε με αφήνατε να το φτιάξω να γινει Σαραγιεβο δω μέσα, με το που ηρθε η άλλη η μπουρμπουλήθρα και το νεκρανέστησε αμέσως οργιάσατε.
Καθένας με τον πόνο του εδώ μέσα. :drunk:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Θα σε χαρακτηρίσουμε.

Και καλά θα κάνετε, μάλλον. Κατέληξα σε αριθμό.

 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Θα σε χαρακτηρίσουμε. :beee:


Καθένας με τον πόνο του εδώ μέσα. :drunk:
Στακα μια.

Σωματική λειτουργια το ενα, σωματικη λειτουργια και το άλλο.
Απόλαυση το ενα, απόλαυση το άλλο.
Θρεντ του κώλου και τα δυο.

Άσε με να λάμψω.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,067 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.
FB_IMG_1701854086905.jpg

Αυτός είναι ένας χάρτης που δείχνει τον μέσο όρο των ερωτικών συντρόφων ανά άτομο στην Ευρώπη.

Αφορά το σύνολο των συντρόφων που έχει ένα άτομο σε όλη τη διάρκεια της ζωής του.

Πηγή: statista
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,973 μηνύματα.
View attachment 126655

Αυτός είναι ένας χάρτης που δείχνει τον μέσο όρο των ερωτικών συντρόφων ανά άτομο στην Ευρώπη.

Αφορά το σύνολο των συντρόφων που έχει ένα άτομο σε όλη τη διάρκεια της ζωής του.

Πηγή: statista
Γερμανοί και Πολωνοί μπράβο, χίλια μπράβο!
Εμείς, Ιταλοί και Σκανδιναβοί κατά διαόλου.
Τούρκοι δεν συζητώ, για το τελευταίο στρώμα της κόλασης του Δάντη.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ο χάρτης (πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη) θα'πρεπε να είχε διαχωρισμό ανάμεσα στα φύλα, καθότι-κατά κανόνα- ο αριθμός των σεξουαλικών συντρόφων που έχει συνευρεθεί μια γυναίκα (ναι, συμπεριλαμβανομένων και των.. "αποκρύψεων" :P ) , υπολείπεται κατά πολύ από εκείνον ενός άντρα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ο χάρτης (πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη) θα'πρεπε να είχε διαχωρισμό ανάμεσα στα φύλα, καθότι-κατά κανόνα- ο αριθμός των σεξουαλικών συντρόφων που έχει συνευρεθεί μια γυναίκα (ναι, συμπεριλαμβανομένων και των.. "αποκρύψεων" :P ) , υπολείπεται κατά πολύ από εκείνον ενός άντρα.
Και τότε με ποιον πάνε όλοι οι άντρες μαρή; Μεταξύ τους ή με τον Τούρκο απέναντι;

Με τη σεξουάλα τη γειτόνισσα πάνε που το δίνει σαν καρβέλι.

Και μάντεψε επειδη τα μαθηματικά είναι μεγάλη ατίμω, αν οι μισές το δίνουν σαν καρβέλι (30 συντροφους) και οι άλλες μισές είναι γλαρέντζες (εγω μονο με το ζουζουνούλη μου εχω πάει, αρα 10 συντρόφους), 30+10=40/2=20

Πάλι η κάθε καρβέλω ανεβάζει το μέσο όρο.

Εκτός αν θες να μας πεις ότι είμαστε μια χώρα που έχει περισσότερες θεούσες, οπότε δείξε μου τον κανόνα που το λέει.

Μια ρυτιδα να βγάλετε σε σέλφι, σε πεντε λεπτα θα χετε 3-4 dms να σας παρακαλάνε για καφέ. Το ένα κατα λάθος.

Εμείς καλοντυμενοι εμφανισιμοι να βγουμε, μονο καμια κατακαήμω δίπατη πατόβαρκα τρακαρισμένη με τριαξονικό με μαμαδίστικα ένστικτα και οιστρογόνα στο φουλ να μας κυνηγάει κι αυτό στην καλύτερη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top