Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
'Εδωσες μόνος σου την απάντηση: η γειτόνισσα, πόσους διαφορετικούς παίρνει; View attachment 126660
Δεν ειναι γυναίκες αυτές που ανεβάζουν το μέσο όρο συντρόφων για το γυναικειο πληθυσμό;

Καταλαβαινεις πως λειτουργεί ο Μέσος Ορος ως εργαλείο μέτρησης και πως επηρεάζεται απο ακραίες τιμές ή θέλεις να σου κάνω και Στατιστική Ι πέρα από μαθήματα Κοινωνικής Δυναμικής;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,278 μηνύματα.
Ναι, δεν το δέχομαι. Λες ανοησίες για να κάνεις weasel your way out of my question.
Μίλησα για όσα πιστεύω και δεν έβαλα ποτέ κοινωνικό και επαγγελματικό στάτους και χρήματα στην εξίσωση αυτά τα έβαλες εσύ και αφού έβγαλες τα όλα όσα λέω άκυρα με τα δικά σου κριτήρια που υποθετικά πιστεύεις για εμένα (λες και γνωριζόμαστε απο χθες) προχωράς στο να με ρωτήσεις κάτι προσωπικό με βάση τα μέτρα και τα σταθμά που έθεσες εσύ. Και πολύ φθηνό να χρειαστεί να απαντήσω στο τι δουλειά κάνει ο γκόμενος ή η γκόμενα μου για να στηρίξω ενα επιχείρημα, I can do far better than that. :)

Αυτό που έκανες και απαίτησες ναι, θα έλεγα πως είναι ανοησία.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εδώ θα συμφωνήσω. Με τα χίλια...

Γοητεία, λέγειν, αύρα...Είναι ωραίο πακέτο αυτό. Αν βάλεις και το έξυπνο χιούμορ, "πετάει η ομάδα"...
Συμφωνώ και επαυξάνω.

Ωστόσο, να τους προσέχετε κορίτσια αυτούς. Εχουν πλήρη επίγνωση του ατού τους και έχουν έντονες τάσεις "απιστίας".:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μίλησα για όσα πιστεύω και δεν έβαλα ποτέ κοινωνικό και επαγγελματικό στάτους και χρήματα στην εξίσωση αυτά τα έβαλες εσύ και αφού έβγαλες τα όλα όσα λέω άκυρα με τα δικά σου κριτήρια που υποθετικά πιστεύεις για εμένα (λες και γνωριζόμαστε απο χθες) προχωράς στο να με ρωτήσεις κάτι προσωπικό με βάση τα μέτρα και τα σταθμά που έθεσες εσύ. Και πολύ φθηνό να χρειαστεί να απαντήσω στο τι δουλειά κάνει ο γκόμενος ή η γκόμενα μου για να στηρίξω ενα επιχείρημα, I can do far better than that. :)

Αυτό που έκανες και απαίτησες ναι, θα έλεγα πως είναι ανοησία.
Εγω μια ερώτηση έκανα. Δεν ήξερα ότι θα σε πειράξει τόσο, πρώτον που την έκανα και δεύτερον που καταναλωσες τόση σκέψη για να μου απαντήσεις, ρίχνοντάς το στο τελικό επιχειρημα αποφυγής της ερώτησης "με ρωτας πολύ προσωπικά πράγματα".

Δε σε ρωτησα ούτε τι δουλειά κάνει, ούτε πόσα βγάζει, οπότε άσε την κλάψα για "προσωπικές ερωτήσεις". Σε ρωτησα αν ειναι πιο ιεραρχικά ανώτερος ή κατώτερος.

Δε θέλησες να το απαντήσεις, αυτο μου δινει ολη την απάντηση που θέλω να ξέρω, συν τις παρατηρησεις μου για το πως κινείσαι και μιλάς, έμπειρος είμαι καταλαβαίνω, δεν εξαρτιόμουν απο σενα για να μαθω. Για όλα εχω τον τρόπο να μαθαινω.

Πάμε παρακατω, δεν πειράζει.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,278 μηνύματα.
αυτο μου δινει ολη την απάντηση που θέλω να ξέρω
όπως και σε κάθε μας συνομιλία εξάλλου γιατι βγάζεις συνεχώς τα συμπεράσματα που θες no matter what.
Kαι σε όλα εχεις πέσει τοσο έξω.

Έλα κακομαθημένε, you can do better than this.:give_rose:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Δεν ειναι γυναίκες αυτές που ανεβάζουν το μέσο όρο συντρόφων για το γυναικειο πληθυσμό;

Καταλαβαινεις πως λειτουργεί ο Μέσος Ορος ως εργαλείο μέτρησης και πως επηρεάζεται απο ακραίες τιμές ή θέλεις να σου κάνω και Στατιστική Ι πέρα από μαθήματα Κοινωνικής Δυναμικής;
Μπερδεύομαι με θεωρίες στατιστικής που παραθέτεις και με τις οποίες ουδόλως είμαι εξοικειωμένη.:wacko:
Πρακτικά ομιλώ: αν μια γυναίκα συνευρεθεί με π.χ. 80 άντρες, θα μετρηθεί μια ακόμα στο ιστορικό του καθενός.
'Ομως ο αριθμός των γυναικών που καταγράφει τέτοια νούμερα είναι πολύ λιγότερος στο γενικό (γυναικείο) πληθυσμό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
όπως και σε κάθε μας συνομιλία εξάλλου γιατι βγάζεις συνεχώς τα συμπεράσματα που θες no matter what.

Έλα κακομαθημένε, you can do better than this.:give_rose:
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινο κεφάλα. Και μη με χειραγωγείς, θα κάνω ότι θέλω, όσο άσχημα το θέλω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
bitch :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπερδεύομαι με θεωρίες στατιστικής που παραθέτεις και με τις οποίες ουδόλως είμαι εξοικειωμένη.:wacko:
Πρακτικά ομιλώ: αν μια γυναίκα συνευρεθεί με π.χ. 80 άντρες, θα μετρηθεί μια ακόμα στο ιστορικό του καθενός.
'Ομως ο αριθμός των γυναικών που καταγράφει τέτοια νούμερα είναι πολύ λιγότερος στο γενικό (γυναικείο) πληθυσμό.
Να στο δωσω με απλό τροπο που να μπορεις να το καταλάβεις:

Αν δέσουμε 10 πετρούλες με ενα σκοινάκι, και οι 9 ειναι πολυ ελαφριές, και μια ειναι κοτρώνα. Και αφήσουμε το σύνολο να πέσει προς ένα σημείο, που θα πάει, προς τη μερια της κοτρώνας ή προς τη μερια των ελαφριών;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
bitch :bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Να στο δωσω με απλό τροπο που να μπορεις να το καταλάβεις:

Αν δέσουμε 10 πετρούλες με ενα σκοινάκι, και οι 9 ειναι πολυ ελαφριές, και μια ειναι κοτρώνα. Και αφήσουμε το σύνολο να πέσει προς ένα σημείο, που θα πάει, προς τη μερια της κοτρώνας ή προς τη μερια των ελαφριών;
Κι αν πάει με τη μεριά της κοτρώνας τι σχέση έχει με το θέμα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Κι αν πάει με τη μεριά της κοτρώνας τι σχέση έχει με το θέμα;
Οπως η κοτρωνα παρασύρει συνολικά όλα τα πετραδάκια, έτσι και η σεξουαλικά δραστηρια γυναίκα ή άνθρωπος αν δεν εξεταζουμε φύλο, παρασύρει το γενικό μέσο όρο.

Αν εσυ έχεις ένα νησάκι και εχει επανω 4 ανθρώπους, και οι τρεις ειναι ταγμένοι στο Θεο και παίζουν το πουλί τους, κι ο ένας πιπώνει 100 φορές το δελφίνι στην παραλία, ο μέσος όρος κατα κεφαλήν πίπας στο νησί είναι 25.

Έτσι και στην κοινωνία: Αν οι άντρες γαμάνε πολύ, κάποιο θηλυκό (συνηθως) πρέπει να τους υποδέχτηκε, δε γαμάνε τη γάτα τους.

Για κάθε θεουσα που προσευχεται στο Θεουλη, κάποια άλλη δεν έχει αυτιά για να ακουσει και ρουθουνι για να οσμιστεί.

Και για καθε άντρα που προσευχεται στο Θεουλη, κάποιος άλλος δίνει πόνο στο χωράφι κι οργωνει το δελφίνι.

Δε μπορείς να λες οτι το ενα φυλο αβαβα και το άλλο νούλα. Μαζί συνυπάρχουμε. Το θεμα ειναι κατα ποια αναλογια αλληλοπαιρνομαστε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα στην απιστία.
Μέσα στη ζωή είναι όλα. Αν δεν το δοκιμάσεις τώρα, πότε;
Εξαρτάται από ποια μεριά θα είσαι: αυτού που δέχεται το κέρατο ή εκείνου που το δίνει.:D

Πόσες φορές να το δοκιμάσεις; Αξίζει η εμπειρία της "μιας φοράς" λες;
Γιατί και τα σκατά εμπειρία είναι, αλλά δεν τα δοκιμάζει κανείς (ή σχεδόν κανείς) εύκολα.:P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Έτσι και στην κοινωνία: Αν οι άντρες γαμάνε πολύ, κάποιο θηλυκό (συνηθως) πρέπει να τους υποδέχτηκε, δε γαμάνε τη γάτα τους.
Το ίδιο λέμε βρε Βαλ, με άλλο τρόπο.
Το θηλυκό που τους υποδέχτηκε στο παράδειγμά σου, είναι ένα. Η ερώτησή μου ήταν πόσα θηλυκά(τον αριθμό) συμπεριφέρονται "όλοι οι καλοί χωράνε";
Αρα λιγες γυναίκες πάνε με πολλούς άντρες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Το ίδιο λέμε βρε Βαλ, με άλλο τρόπο.
Το θηλυκό που τους υποδέχτηκε στο παράδειγμά σου, είναι ένα. Η ερώτησή μου ήταν πόσα θηλυκά(τον αριθμό) συμπεριφέρονται "όλοι οι καλοί χωράνε";
Αρα λιγες γυναίκες πάνε με πολλούς άντρες.
Ναι, αλλα εμπειρικά, δεν μενουν οι 9 χωρις αντρα και η 1 τους παίρνει όλους.

Το παράδειγμα στο φερα για να σου δειξω το εξης:

Αν η ΜΙΑ αλλάζει τοσο ριζικα το μέσο όρο, φαντάσου τι γίνεται αν οι μισές γυναίκες επιθυμήσουν το σεξ όσο ένας άντρας (που τεινει πιο πολυ προς την αλήθεια αυτό, ότι είμαστε πιο όμοιοι απ οτι διαφορετικοί. Και ακόμα κι αν δεν ήμασταν, μια υπερσεξουαλική θα αρκουσε για να επηρεασει τα νουμερα).

Αυτο εξηγησα και στο πρωτο ποστ και σου λεω "εκτος αν θεωρεις οτι υπάρχουν περισσοτερες θεουσες" που δεν υπάρχουν, γιατι θελουμε το σεξ το ιδιο συνηθως.

Η εμπειρική παρατηρηση ειναι η άκρως αντιθετη.

Ότι 2 στους 10 άντρες, γαμάνε 8 στις 10 γυναίκες. Γι αυτο και οι άντρες είναι απελπισμένοι και εκδηλώνουν συμπεριφορά βατράχου.

Δε μπορείς απο τη μια να τους έχεις πέφτουλες απελπισμένους βατράχους κι απο την άλλη να γαμανε πολύ, γιατι αμα γαμουσαν πολύ θα ειχαν επιλογές, άρα και άνεση άρα και τουπε.

Και με μια ματια στα σοσιαλ θα σε πείσει ποιοι εχουν το τουπέ. Δες τους φόλοουερς μονο. Μπηκα σε μια 26χρονη Μεξικάνα χτες, και ειχε 7,5 εκατομμυρια φολοουερς για τον κωλο της.

Αμα μπω εγω με το λέγειν στο Ίνσταγκραμ θα χω τους ίδιους; (απ: οχι αλλά μπορω να ριξω τη μεξικάνα λεει)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Έχω κατουρηθει από τα γέλια.. έλεος...😂😂😂😂😂
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
η ερώτηση αναφέρει ταυτόχρονα διαφορετικά άτομα στο σεξ; :hmm:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
η ερώτηση αναφέρει ταυτόχρονα διαφορετικά άτομα στο σεξ; :hmm:
Σωστή η παρατήρηση. Το "διαφορετικά" είναι πλεονασμός. Υποθέτω ότι ισχύει έτσι όπως το πήραμε όλοι : "Με πόσα άτομα έχετε κάνει σεξ ;". Το "διαφορετικά" εννοείται...

Αν εννοούσε "ταυτόχρονα", θα το έλεγε. Φαντάζομαι...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Έχω υπογράψει κανενα συμβόλαιο με τον ή την άλλη ότι δεν πρέπει να πάω με άλλον ή άλλην;
Ελεύθερη επιλογή είναι κ καμιά απολύτως ηθική παρακμή.
Ηθική παρακμή είναι η κοινωνία που έφτασε μέχρι σήμερα.
Άλλοι γεννήθηκαν κατά λάθος, άλλοι παντρεύτηκαν γιατί το αποφάσισαν οι γονείς, άλλοι παντρεύτηκαν με το ζόρι για να μην μείνουν στο ράφι, άλλοι έκαναν παιδί γιατί γάμος χωρίς παιδί τι γάμος είναι;

Να το πείς αυτο σε όποια θα κάνεις σχέση απο πρίν να το ξέρει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ε!ψιλοβαριόμουνα και είπα να βάλω ένα νέο γκάλοπ! ;) Για να δούμε λοιπόν! Με πόσους έχετε κάνει σεξ?


edited by emufear: ʼλλαξα τον τίτλο again για τον φίλο μου τον weak_and_powerless..

Apo to μακρινό 2005 !!!! Έρχομαι να σου απαντήσω στο 2023.

Έχω κάνει με πολλές. :D
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top