Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Και τότε με ποιον πάνε όλοι οι άντρες μαρή; Μεταξύ τους ή με τον Τούρκο απέναντι;

Με τη σεξουάλα τη γειτόνισσα πάνε που το δίνει σαν καρβέλι.

Και μάντεψε επειδη τα μαθηματικά είναι μεγάλη ατίμω, αν οι μισές το δίνουν σαν καρβέλι (30 συντροφους) και οι άλλες μισές είναι γλαρέντζες (εγω μονο με το ζουζουνούλη μου εχω πάει, αρα 10 συντρόφους), 30+10=40/2=20

Πάλι η κάθε καρβέλω ανεβάζει το μέσο όρο.

Εκτός αν θες να μας πεις ότι είμαστε μια χώρα που έχει περισσότερες θεούσες, οπότε δείξε μου τον κανόνα που το λέει.

Μια ρυτιδα να βγάλετε σε σέλφι, σε πεντε λεπτα θα χετε 3-4 dms να σας παρακαλάνε για καφέ. Το ένα κατα λάθος.

Εμείς καλοντυμενοι εμφανισιμοι να βγουμε, μονο καμια κατακαήμω δίπατη πατόβαρκα τρακαρισμένη με τριαξονικό με μαμαδίστικα ένστικτα και οιστρογόνα στο φουλ να μας κυνηγάει κι αυτό στην καλύτερη.
Τι δικασμα ητσν αυτο ρε βαλντερ? Μεγαλη δοση αληθειας το μηνυμα σου.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.
Εμείς καλοντυμενοι εμφανισιμοι να βγουμε, μονο καμια κατακαήμω δίπατη πατόβαρκα τρακαρισμένη με τριαξονικό με μαμαδίστικα ένστικτα και οιστρογόνα στο φουλ να μας κυνηγάει κι αυτό στην καλύτερη.
αν ανοίγετε το στόμα και πετάτε βατράχια ή το ζορίζετε να δείξετε γόηδες δε πα να σε εχει ντύσει ο ίδιος ο Αρμάνι και να σαι και κούκλος..
Το λέγειν είναι φοβερό εργαλείο και μιλάω για το αυθεντικό λέγειν και οχι το επιτηδευμένο "για να σε ρίξω".
Η γοητεία πηγάζει απο πράγματα που κερδίζουν πολύ περισσότερο έδαφος απο όσα ανέφερες.
Έχω γνωρίσει άτομο που ήταν αντικειμενικά μοντέλο εξωτερικά σε μαγνήτιζε και επειδή το ήξερε είχε και τουπέ "νταξ ξέρω θα σε εχω στο πιάτο". Ξερνώ.
Κι έχω γνωρίσει άτομο που με πρώτη ματιά θα λεγες οκ μέτριος αλλά με την όλη του επικοινωνία και αύρα σε κέρδιζε και ανέβαινε πολύ περισσότερο στην υπόληψή σου απο το "μοντέλο".
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Έχω γνωρίσει άτομο που ήταν αντικειμενικά μοντέλο εξωτερικά σε μαγνήτιζε και επειδή το ήξερε είχε και τουπέ "νταξ ξέρω θα σε εχω στο πιάτο". Ξερνώ.
Κι έχω γνωρίσει άτομο που με πρώτη ματιά θα λεγες οκ μέτριος αλλά με την όλη του επικοινωνία και αύρα σε κέρδιζε και ανέβαινε πολύ περισσότερο στην υπόληψή σου απο το "μοντέλο".
Εδώ θα συμφωνήσω. Με τα χίλια...

Γοητεία, λέγειν, αύρα...Είναι ωραίο πακέτο αυτό. Αν βάλεις και το έξυπνο χιούμορ, "πετάει η ομάδα"...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
αν ανοίγετε το στόμα και πετάτε βατράχια ή το ζορίζετε να δείξετε γόηδες δε πα να σε εχει ντύσει ο ίδιος ο Αρμάνι και να σαι και κούκλος..
Το λέγειν είναι φοβερό εργαλείο και μιλάω για το αυθεντικό λέγειν και οχι το επιτηδευμένο "για να σε ρίξω".
Η γοητεία πηγάζει απο πράγματα που κερδίζουν πολύ περισσότερο έδαφος απο όσα ανέφερες.
Έχω γνωρίσει άτομο που ήταν αντικειμενικά μοντέλο εξωτερικά σε μαγνήτιζε και επειδή το ήξερε είχε και τουπέ "νταξ ξέρω θα σε εχω στο πιάτο". Ξερνώ.
Κι έχω γνωρίσει άτομο που με πρώτη ματιά θα λεγες οκ μέτριος αλλά με την όλη του επικοινωνία και αύρα σε κέρδιζε και ανέβαινε πολύ περισσότερο στην υπόληψή σου απο το "μοντέλο".
Εντωμεταξυ το οτι έγραψες αυτη τη συγκεκριμένη απάντηση εσυ σε εμένα ειδικά, ειναι ενα ξεχωριστο είδος ειρωνείας για τα ιστορικά βιβλία.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.
Εντωμεταξυ το οτι έγραψες αυτη τη συγκεκριμένη απάντηση εσυ σε εμένα ειδικά, ειναι ενα ξεχωριστο είδος ειρωνείας για τα ιστορικά βιβλία.
δεν το γραψα σε σένα, με αφορμή αυτό που έγραψες το είπα και ναι συμφωνώ πως αν το λεγα σε σενα θα ταν ειρωνεία μην θυμώνεις :give_rose:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
δεν το γραψα σε σένα, με αφορμή αυτό που έγραψες το είπα και ναι συμφωνώ πως αν το λεγα σε σενα θα ταν ειρωνεία μην θυμώνεις :give_rose:
Αμα θυμωσω θα το καταλάβεις.

Άλλο προσπαθώ να σου πω. Ότι αν και οι άνθρωποι με λέγειν καταλήγουν να φτάνουν σε τετοια συμπεράσματα όπως στο προηγούμενο ποστ μου, τότε μαλλον δεν ειναι πρόβλημα των βατραχόστομων, αλλά της συγχρονης υποκουλτούρας των σόσιαλ και της υπεργαμίας των κορασίων.

Υπεργαμία =/= υπερσεξουαλικότητα. Υπεργαμία = εχω συνεχως διαθεσιμες επιλογές και ανεβαινω συνεχως τη σκαλα των διαθεσιμων επιλογων απο τον καλο προς τον καλύτερο. 8 γυναικες, θελουν τους 2 καλυτερους.

Εσένα για παράδειγμα, ο γκόμενός σου ειναι φραγκάτος κι όμορφος ή νυχτοφύλακας των 800 ευρώ μέτριος αλλά με λέγειν;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Σύμφωνα με τη φυσιολογία τα ανδρογόνα είναι υπεύθυνα για την αυξημένη διάθεση για σεξ, όμως ανδρογόνα έχουν τόσο οι άντρες όσο και οι γυναίκες :prettyplz: Δεν μπορώ να καταλάβω, γτ γίνεται λόγος για το φύλο, το βρίσκω σεξιστικό.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.
Εσένα για παράδειγμα, ο γκόμενός σου ειναι φραγκάτος κι όμορφος ή νυχτοφύλακας των 800 ευρώ μέτριος αλλά με λέγειν;
δεν με νοιάζουν τα χρήματα κανενός βγάζω τα δικά μου οπότε δεν ξέρω γιατι μπαίνει στην εξίσωση.

Οι άνθρωποι δεν ανήκουν μόνο σε αυτές τις δύο κατηγορίες που ανέφερες ας μην γινόμαστε απόλυτοι, υπάρχουν και όμορφοι με λέγειν και μέτριοι χωρίς, το ζήτημα είναι να μην σε παίρνει απο κάτω ή καβαλάς το καλάμι και έχεις expectations either way.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Σύμφωνα με τη φυσιολογία τα ανδρογόνα είναι υπεύθυνα για την αυξημένη διάθεση για σεξ, όμως ανδρογόνα έχουν τόσο οι άντρες όσο και οι γυναίκες :prettyplz: Δεν μπορώ να καταλάβω, γτ γίνεται λόγος για το φύλο, το βρίσκω σεξιστικό.
Πακ αλλο λεει ο βαλντερ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
δεν με νοιάζουν τα χρήματα κανενός βγάζω τα δικά μου οπότε δεν ξέρω γιατι μπαίνει στην εξίσωση.

Οι άνθρωποι δεν ανήκουν μόνο σε αυτές τις δύο κατηγορίες που ανέφερες ας μην γινόμαστε απόλυτοι, υπάρχουν και όμορφοι με λέγειν και μέτριοι χωρίς, το ζήτημα είναι να μην σε παίρνει απο κάτω ή καβαλάς το καλάμι και έχεις expectations either way.
Δεν ειπα οτι σε νοιάζουν τα χρήματα.

Σε ρώτησα αν διάλεξες το γκόμενό σου να ειναι πιο πάνω από σένα ιεραρχικά ή πιο κάτω.

Αν όχι "φραγκάτος", βάλε το "φιλόδοξος/εξελιγμένος/παραγωγικός/δραστήριος".
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πακ αλλο λεει ο βαλντερ.
Μπορει να το λεει και για την αλέξα πιο πάνω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πακ αλλο λεει ο βαλντερ.
Εφόσον δεν παρέθεσα κάποιον πάει να πει ότι δεν απάνταγα σε κάποιο συγκεκριμένο μήνυμα, αλλά γνκ σε αυτά που διάβασα :prettyplz: Επίσης, αν και περίεργο, συμφωνώ με μερικά (όχι όλα) από αυτά που είπε ο Βαλ :prettyplz:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Ο βαλντερ εννοει πως μεγαλο μερος του αντρικου πληθυσμου παει με μια γυναικα και ας μην υπαρχει καμια ερωτικη ελξη.Απλα επειδη του εκατσε.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.
το γκόμενό σου να ειναι πιο πάνω από σένα ιεραρχικά ή πιο κάτω.
τι πάει να πει πιο πάνω απο μένα ή πιο κάτω;

Δεν χρησιμοποιώ εγω τέτοιους όρους για τους ανθρώπους.
Διαλέγω τον κύκλο μου με βάση την χημεία και το ποιόν τους, τις αξίες τους και το πόσο συμβατοί είμαστε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ο βαλντερ εννοει πως μεγαλο μερος του αντρικου πληθυσμου παει με μια γυναικα και ας μην υπαρχει καμια ερωτικη ελξη.Απλα επειδη του εκατσε.
Μίλαγα κυρίως για το «οι άντρες πάνε με περισσότερες», έχω βαρεθεί να το ακούω και το βρίσκω σεξιστικό :prettyplz:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
τι πάει να πει πιο πάνω απο μένα ή πιο κάτω;

Δεν χρησιμοποιώ εγω τέτοιους όρους για τους ανθρώπους.
Διαλέγω τον κύκλο μου με βάση την χημεία και το ποιόν τους, τις αξίες τους και το πόσο συμβατοί είμαστε.
Σε ρωταω κατι πολύ απλό και δεν θελεις να το απαντήσεις, όχι γιατι δεν χρησιμοποιείς τετοιους όρους, αλλά γιατί έχεις εγωισμό και πείσμα και δε θες να με επιβεβαιώσεις.

Ο γκομενός σου θα τον χαρακτηριζες επιτυχημένο κοινωνικα και επαγγελματικά;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,277 μηνύματα.
Σε ρωταω κατι πολύ απλό και δεν θελεις να το απαντήσεις, όχι γιατι δεν χρησιμοποιείς τετοιους όρους, αλλά γιατί έχεις εγωισμό και πείσμα και δε θες να με επιβεβαιώσεις.
εσύ επιμένεις πεισματικά να βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα για μένα και εγώ εχω εγωισμό, alright! :P

Σου απάντησα αν δεν το δέχεσαι, not my problem.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
εσύ επιμένεις να βγάζεις πεισματικά αυθαίρετα συμπεράσματα για μένα και εγώ εχω εγωισμό, alright! :P

Σου απάντησα αν δεν το δέχεσαι, not my problem.
Ναι, δεν το δέχομαι. Λες ανοησίες για να κάνεις weasel your way out of my question.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Και τότε με ποιον πάνε όλοι οι άντρες μαρή; Μεταξύ τους ή με τον Τούρκο απέναντι;

Με τη σεξουάλα τη γειτόνισσα πάνε που το δίνει σαν καρβέλι.
'Εδωσες μόνος σου την απάντηση: η γειτόνισσα, πόσους διαφορετικούς παίρνει; 69.gif
Βάλε και τις "Τουρκάλες"...βγαίνουν τα κουκιά. ;)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top