Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ντρεπομαι να το πω:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Με το κορίτσι μου μόνο:) Με καμία άλλη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Με περισσότερες από 500 (λίγες λέω) παρτεναίρ.
ήταν η εποχές,οι συγκυρίες,το επάγγελμα και άλλα πολλά που συνετέλεσαν σε αυτό.
Αν ερωτηθώ το αναλύω περαιτέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
θεώρησε ότι ερωτήθηκες:P

Ωραία,θα απομονώσω μία 12ετία από την (πολυτάραχη :P ) ζωή μου για να αιτιολογήσω το (μικρό πίστεψέ με) νούμερο που έγραψα και δεν θα επεκταθώ σε άλλα.
12 χρόνια σε τουριστικό νησί,τέλη δεκαετίας '80(παίζει ρόλο αυτό-δεν ήταν διαδεδομένη η μάστιγα,ούτε η πληροφόρηση),είχα beach bar,restaurant-bar και τα τελευταία 3 χρόνια και μπουζούκια!
Είχα διαφορετική παρτενέρ(τουρίστριες βασικά...Αγγλίδες & βορειοευρωπαίες) τουλάχιστον κάθε 3ήμερο (δεν λέω κάθε βράδυ κι άλλη...το κρατάω σε λογικά πλαίσια:)).
Και τώρα η μαθηματική ανάλυσις::P
καλοκαιρινή περίοδος 6 μηνες=180 ημέρες
12 χρόνια επί 180 ημ.=2160 ημ.
2160 ημ.(και νύχτες) δια του 3 (κάθε 3 και άλλη)=720
Μετριοπαθές δεν ήταν το 500?:D
(Χωρίς να προσθέσω τα υπόλοιπα χρόνια,τους χειμώνες και τις Ελληνίδες:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εσύ παιδί μου θα έφτιαχνες στρατό, αν ήθελες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με έναν και μοναδικό και δεν με νοιάζει μου αρέσει αυτό το 1 άτομό και έυχομαι να μήνει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με περισσότερες από 500 (λίγες λέω) παρτεναίρ.
ήταν η εποχές,οι συγκυρίες,το επάγγελμα και άλλα πολλά που συνετέλεσαν σε αυτό.
Αν ερωτηθώ το αναλύω περαιτέρω...


Εσύ παιδί μου έπρεπε να είχες προστάτη σε μέγεθος μπάλας τέννις και @@ σε μέγεθος μπάλας μπόουλινγκ (τρεις ώρες πρηξίματος με τη γκρίνια της κάθε μιας επί πεντακόσια = χίλιες πεντακόσιες ώρες πρηξίματος... Ήρωας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1 μεχρι στηγμης, και αργω ακομα για δευτερη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μεταμεσονυκτιοι προβληματισμοί [και προβληματισμοί γενικότερα αυτή την περίοδο]...

Τελικά... Πως νιώθετε όσοι είστε κατασταλλαγμένοι σε έναν πλέον σύντροφο (και σίγουροι, όσο μπορεί να είναι κανείς σε οποιαδήποτε ηλικία, ότι δεν θα υπάρξει άλλος] για τις προηγούμενες """λάθος"""" επιλογές σας? (με την έννοια ότι αν δέν ήταν λάθος, για οποιοδήποτε λόγο!, θα... ήσασταν ακόμα με αυτόν τον άνθρωπο!)...

Εννοώ... Προσωπικά, όσο μεγαλώνω,(ο δικός μου αριθμός είναι ήσσονος σημασίας στην παρούσα φάση--και όχι δεν έχω πάει με την άρτα και τα γιάννενα :P ] τείνω να πιστεύω ότι ο "σωστός" αριθμός για τον καθένα μας (οκ... για μένα τουλ!) είναι...1, και αν και δεν μετανιώνω ακριβως για τις επιλογές μου θα ήθελα (όόόόόόόόταν παντρευτώ) να μπορώ να λέω "να, αυτός ήταν ο ένας και μοναδικός για μένα!"...

Δεν ξέρω αν το γράφω ακριβώς όπως θέλω να το πω αυτό που θέλω να πω/σκεφτομαι (ούτε επίσης αν ταιρίαζει εδώ αυτό που λέω ή αν θα επρεπε να ανοίξω θέμα, If yes, κάντε ότι...καταλαβαίνετε! :) ), αλλά νομιζω πιάνετε το πνευμα μου.. ε? εε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι. Οι ορμονες ηρεμουν σιγα σιγα, σε αφηνουν να σκεφτεις με αλλα κριτηρια. :)


(σιγα σιγα : ειναι σχετικο και διαφορετικο σε καθε ατομο, δε σημαινει οτι απο την Χ ηλικια πρεπει να γινει σε ολους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θεωρώ "λάθος" καμία επιλογή μου. Όλες κάτι με έμαθαν και αυτές θα με βοηθήσουν τελικά να διαλέξω τον σωστό (ή το ελπίζω τουλάχιστον), αυτόν με τον οποίο θα μπορώ να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί του (αν και ομολογουμένως τείνω να πιστέψω πως δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, παλαιότερα γινόταν από ανάγκη κυρίως κι όχι από επιλογή).

Υπάρχουν βέβαια εμπειρίες που νιώθω πως και να μην τις είχα δεν θα έχανα και τίποτα, αλλά τότε τόσα ήξερα, τόσα έκανα. Σαφώς όμως δεν μετανιώνω.

Ελπίζω πάντως πως κάποτε θα υπάρξει και για μένα κάποιος που να τον θεωρήσω .."έναν". Και εδώ πρέπει να γράψω κάτι που μου έλεγε ένας πρώην: "Δεν με νοιάζει μωρό μου να είμαι ο πρώτος σου, θέλω πολύ όμως να είμαι ο τελευταίος σου". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και εδώ πρέπει να γράψω κάτι που μου έλεγε ένας πρώην: "Δεν με νοιάζει μωρό μου να είμαι ο πρώτος σου, θέλω πολύ όμως να είμαι ο τελευταίος σου". ;)
Και γω ειχα ακουσει εναν τυπο να το λεει αυτο σε μια κοπελα. Μετα την σκοτωσε. Τουλαχιστον δεν της ειπε ψεματα :P
(just kidding ofcourse)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και γω ειχα ακουσει εναν τυπο να το λεει αυτο σε μια κοπελα. Μετα την σκοτωσε. Τουλαχιστον δεν της ειπε ψεματα :P
(just kidding ofcourse)

:rofl: :rofl:

Εγώ την γλίτωσα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek76

Νεοφερμένος

Ο greek76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μόνο με τρεις γυναίκες. Την τελευταία την πάντρεψα χαχα ήταν πολύ καλή χαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μόνο με τρεις γυναίκες. Την τελευταία την πάντρεψα χαχα ήταν πολύ καλή χαχα.

O κουμπάρος την κουμπάρα δηλ...χχχχμμμμ...γκουχουγκουχου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν θα ητανε καλο να μπει και μια δημοσκοπιση;....
Εγω παντος μεχρι στιγμης με μια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
με 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ξέρω.
Δεν κρατάω ημερολόγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top