Μην την δείτε...

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Δε μου άρεσε καθόλου το μήνυμα που περνούσε (τα ζώα που ενώ κέρδισαν την ελευθερία τους, προτίμησαν να γυρίσουν στη σκλαβιά του Ζωολογικού Κήπου) ειδικά επειδή πρόκειται για παιδική ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το "the good shepherd". τωρα γυρισα απο το σινεμα, και σας ενημερωνω: τρεις ωρες ταινια, δε καταλαβαινεις τι γινεται, αααααμα καταλαβεις τιποτα ειναι απο τα διαφορα υποννοουμενα που πετανε οι πρωταγωνιστες ο ενας στον αλλον...που φυσικα αν δουλευεις στο CIA κατι θα πιανεις, αλλα για τον κοινο θεατη ειναι υπερβολικα...
μπορει να ειμαι και χαζουλα βεβαια, αλλα αν θελετε να εξακριβωσετε καλυτερα περιμενετε να βγει σε dvd για να μη βαρατε κεφαλια στον τοιχο μετα!
ο matt damon: ειπαμε, ειναι σιωπηλος και ανεκφραστος ο ρολος του, αλλα ειπαμε!
angelina jolie: σκοτωστε με. ελεος.
ολοι οι υπολοιποι: σα να παιζανε τον ιδιο ρολο.

Εντελώς, αγανάκτηση... αργήηη ταινία... και να μην καταλαβαίνω πού το πάει... και να μην το πάει πουθενά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγώ επειδή είμαι παιδί, δεν έπιασα το νόημα που λες (ευχαριστώ που με φώτισες) αλλά δε μου άρεσε το χιούμορ του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κung Fu Jesus



Ο Ιησούς έρχεται στη Γη, κυρήττει το Κung Fu, το εφαρμόζει μάλιστα με επιτυχία στους μπάτσους, ενώ στο τέλος ακόμα και ο ...Διάβολος αρπάζει μερικές ψιλές...
Aυτο δε νομιζω να το εχεις δει, γιατι απλα δεν ειναι ταινια, μονο τρειλερ. (τα λεγομενα trailermovies).

Παντως απο μια αποψη ειναι λιγο ακυρο να λεμε τι να μη δουν οι αλλοι, τοσο διαφορετικα που ειναι τα γουστα. Πιο ακυρο απο το τι να δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξέρεις πως από το 2002 (ή 3?) ψάχνω αυτή τη ταινία; :crazy:

Και τι άντεργκράουντ θρησκειο-κουνγκ φου διαμάντια έφερε η αναζήτηση στο δρόμο μου;

Είμαι ολοκληρωμένος πλεόν, χάρη στην Odessa Filmworks!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θυμηθηκα το χάλι του αιώνα, το σφαγείο του ανατέλοντος ηλίου:mad: αλλη μια απαίσια παραγωγή, με απαίσια σκηνοθεσία, μηδενικό σενάριο που σήγουρα με το ζώρι ήταν 1 σελήδα όλη η ταινία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το κουρδιστο πορτοκαλι...

Σε καποιους αρεσε πολυ ...
εγω την θεωρησα πολυ ξενερωτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατι μαλλον περιμενες κατι αλλο. Παρολο που την ειδα προσφατα (πριν 3-4 χρονια), και οχι κοντα οταν βγηκε, τη θεωρησα καλη ταινια και διδακτικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ultraviolet με την Μίλα Γιόβοβιτς. Άθλιο...
Το είδα πριν ένα μήνα περίπου, όντως άθλιο!
Μόνο μερικά πλάνα άξιζαν αλλά και αυτά μόνο για τη ψηφιακή επεξεργασία τους.
Άθλιο...


Borrat:down::mpliaks::no:
Πήγα και το είδα στο σινεμά την περασμένη βδομάδα.
Καμμία σχέση με κωμωδία(εκτός αν είσαι νήπιο).Μακράν η πιο γελοια και γλοιώδη ταινία που έχω δει.Αίσχος.Καλύτερα να κοιμόμουν νωρίς παρά αυτό, όσο απελπισμένοι κι αν είστε μην πάτε.

Λατρεια ο μπορατ, εμενα μου αρεσε τρελα :D

Εγώ ούτε για πλάκα δεν σκεφτόμουν να δω Borat, αλλά αφού το λέει η Κατερινιώ πιθανως και να το δω! Δεν ξέρω αλλά την εμπιστεύομαι αυτή την κοπέλα.:P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το ultraviolet ειχε την Jovovic μεσα εαν δεν το καταλαβατε...τσαμπουκαλεμενη και με κολλητα ρουχα και με πολλα κοντινα πλανα της.
Οποτε ειναι εργαρα.
.&-
Συγγνωμη αλλα πρεπει να εχουμε και ορισμενα υψηλα standartZ ετσι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μια ταινία που έχει πάρει πολύ καλές κριτικές, αλλά όταν την είδα το καλοκαίρι ΕΠΛΗΞΑ είναι το "Zodiac". Ταινία ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ και πολύ απογοητευτική από 1 τόσο αξιόλογο σκηνοθέτη.:blink:


Πραγματικά μια μουφα και μισή!!! τσαμπα οι ώρες στο σινεμα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Πραγματικά μια μουφα και μισή!!! τσαμπα οι ώρες στο σινεμα...!

Μπορεί να μην ήταν και...μούφα, αλλά ο σκηνοθέτης με το Seven είχε σηκώσει πολύ ψηλά τον πήχυ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ένα λεπτό παίδες! Υπάρχουν δύο Zodiac! Ένα του Bulkley και ένα του Fincher... Απ' οτι καταλαβα από τα λεγόμενα του Teddy μιλάτε για το δεύτερο, το οποίο δεν έχω δει... Αλλά είχα νοικιάσει το πρώτο και δεν το συστήνω σε κανέναν. Κακοί ηθοποιοί, κακό τέλος... Οτι χειρότερο δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ κυκλοφορει μια ταινια η οποια ονομαζεται "Τυμβος" ή "Ταφος" και λεει οτι ειναι βασισμενη στο μυθηστορημα του Λαβκραφτ. Καμοια σχεση το μονο που εχει για τον Λαβκραφτ ειναι το ονομα του που το αναφερουν κανα δυο φορες. κατα τα αλλα μαυρα χαλια:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
το "κώδικας da vinci"... αίσχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ένα λεπτό παίδες! Υπάρχουν δύο Zodiac! Ένα του Bulkley και ένα του Fincher... Απ' οτι καταλαβα από τα λεγόμενα του Teddy μιλάτε για το δεύτερο, το οποίο δεν έχω δει... Αλλά είχα νοικιάσει το πρώτο και δεν το συστήνω σε κανέναν. Κακοί ηθοποιοί, κακό τέλος... Οτι χειρότερο δηλαδη.
εμένα πάντως αυτό το Zodiac μου άρεσε όταν το είχα δει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ομίχλη, Μία υπερπαραγωγή που μας συγλώνησε όλους στο σινεμά, όλοι περιμέναν να πεθάνουν κάποιοι, άλλου μούτζωναν άλλοι έβριζαν, στο τέλος περιμέναν όλοι τους μια ανατροπή που έλεγε το σενάριο, αλλα όταν ήδαμε την ανατρωπή μόνο που δεν κλαίγαμε ομαδικώς απο τα νέυρα μας, όλη η ταινεία γυρισμένη σε ένα σούπερ μάρκετ, χωρίς τίποτα τριγύρο, αιδιαστικά εφέ, γελία ζώα και έντομα, κάνανε τα ιδια και τα ίδια, οι μισοί γελούσαν οι μισοί έβρηζαν και άλλοι καταριώντουσαν:mad:

Αισχως:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ομίχλη, Μία υπερπαραγωγή που μας συγλώνησε όλους στο σινεμά, όλοι περιμέναν να πεθάνουν κάποιοι, άλλου μούτζωναν άλλοι έβριζαν, στο τέλος περιμέναν όλοι τους μια ανατροπή που έλεγε το σενάριο, αλλα όταν ήδαμε την ανατρωπή μόνο που δεν κλαίγαμε ομαδικώς απο τα νέυρα μας, όλη η ταινεία γυρισμένη σε ένα σούπερ μάρκετ, χωρίς τίποτα τριγύρο, αιδιαστικά εφέ, γελία ζώα και έντομα, κάνανε τα ιδια και τα ίδια, οι μισοί γελούσαν οι μισοί έβρηζαν και άλλοι καταριώντουσαν:mad:

Αισχως:worry:


Tην είδα στο σινεμά οντως ΑΙΣΧΟΣ-ΑΗΔΙΑ, κλέγαμε τα λεφτά μας. Μαρέσει που σε μια διαφήμηση έλεγε "Μην αποκαλύψετε το τέλος σε κανέναν". Χωρίς υπερβολή το χειρότερο τέλος που έχω δει ποτέ. Και στη κριτική ο Δανικας της έβαζε αριστα 10!!! Αποκει παρασυρθήκαμε και πήγαμε να τη δούμε. ΑΙΣΧΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Tην είδα στο σινεμά οντως ΑΙΣΧΟΣ-ΑΗΔΙΑ, κλέγαμε τα λεφτά μας. Μαρέσει που σε μια διαφήμηση έλεγε "Μην αποκαλύψετε το τέλος σε κανέναν". Χωρίς υπερβολή το χειρότερο τέλος που έχω δει ποτέ. Και στη κριτική ο Δανικας της έβαζε αριστα 10!!! Αποκει παρασυρθήκαμε και πήγαμε να τη δούμε. ΑΙΣΧΟΣ

Εδώ κάναμε πηγαδάκια και βρήζαμε όλη την ταινεία, άσε που χειροκροτούσαμε όταν
πέθανε η τύπησα η θρήσκα
, μηλάμε γελούσαν χτυπούσαν παλαμάκια και την έβρηζαν:worry::worry::worry:(και εμείς μαζί:redface::D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αααα δε τα κάνουν τέτοια λάθη! Άμα το πει ο Δανίκας...






..σίγουρα είναι για τα μπάζα! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top