Μην την δείτε...

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μην την δειτε -> https://www.imdb.com/title/tt0466771/

Αισχος ... υπερβολικα πολυ φτηνο humor ... και γενικα ολη η ταινια δινει την εντυπωση οτι φτιαχτηκε απο loosers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Μην την δειτε -> https://www.imdb.com/title/tt0466771/

Αισχος ... υπερβολικα πολυ φτηνο humor ... και γενικα ολη η ταινια δινει την εντυπωση οτι φτιαχτηκε απο loosers
Μα... κι εσύ δε βλέπεις τη βαθμολογία πριν νοικιάσεις; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ενας φιλος μου με επριζε να την δω και σημερα που ειπαμε να δουμε ταινια πηραμε αυτην ... δεν την ειχα ψαξει καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Borrat:down::mpliaks::no:
Πήγα και το είδα στο σινεμά την περασμένη βδομάδα.
Καμμία σχέση με κωμωδία(εκτός αν είσαι νήπιο).Μακράν η πιο γελοια και γλοιώδη ταινία που έχω δει.Αίσχος.Καλύτερα να κοιμόμουν νωρίς παρά αυτό, όσο απελπισμένοι κι αν είστε μην πάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λατρεια ο μπορατ, εμενα μου αρεσε τρελα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Λατρεια ο μπορατ, εμενα μου αρεσε τρελα :D

Εγώ ούτε για πλάκα δεν σκεφτόμουν να δω Borat, αλλά αφού το λέει η Κατερινιώ πιθανως και να το δω! Δεν ξέρω αλλά την εμπιστεύομαι αυτή την κοπέλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANINA27

Νεοφερμένος

Η MANINA27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απο που να αρχίσω...
Broken flowers ( βαράς ενέσεις):knife:
Lost in translation (χανεσαι στον καναπέ και ξυπνας φρεσκος - φρέσκος):beating:
5χ2 (μόνο η μουσική τίτλων άξιζε)
.........
Βέβαια περι ορέξεως....

Πάντως όποιος δεν έχει δει το " τέλος μιας σχέσης" του το προτείνω ανεπιφύλακτα:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Λατρεια ο μπορατ, εμενα μου αρεσε τρελα :D

Πλάκα μου κανεις;:confused:
Μάλλον έχουμε διαφορετική αίσθηση του χιούμορ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Oχι, δεν εχω τετοια προθεση.. :p
Το θεμα ειναι με τι διαθεση πηγαινεις να τη δεις. Εγω πηγα με την προοπτικη οτι θα δω μια γελοια ταινια, κι ημουν ετοιμη να δεχτω την αληθεια του ΜΠΟΟΟΟΟΡΑΤΤΤΤΤΤ!!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Oχι, δεν εχω τετοια προθεση.. :p
Το θεμα ειναι με τι διαθεση πηγαινεις να τη δεις. Εγω πηγα με την προοπτικη οτι θα δω μια γελοια ταινια, κι ημουν ετοιμη να δεχτω την αληθεια του ΜΠΟΟΟΟΟΡΑΤΤΤΤΤΤ!!! :P :P

Kι εγώ ήξερα ότι θα δω μια αμερικανιά σε όλο της το μεγαλείο.Και μάλιστα εγώ επέμενα να πάμε(και μην σου πω τι άκουσα μετά).Και γελάσαμε και πάρα πολύ στην ταινία αλλά όχι με την ταινία, με μια κοπέλα απο την παρέα που έλεγε συνέχεια δεν το πιστεύω ότι μου το κάνατε αυτό και κοίταγε μην είναι κανένας γνωστός στο σινεμά και την δει τι βλέπει.Ειδικά όταν άρχισε η σκηνή της πάλης με τον Μπόρατ και τον χοντρό σηκώθηκε να φύγει αλλά σκουντούφλησε στα πόδια του διπλανού και ξαπλώθηκε κάτω φαρδιά πλατιά:P:PΤο γέλιο το κάναμε αναμεταξύ μας και θα προτιμούσα τις ίδιες πλάκες να τις κάναμε σε ένα καφέ,ταβέρνα,σπίτι,δρόμο παρά πληρώνοντας να δούμε κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ, δεν ξερω..εγω δεν την ειδα σαν αμερικανια, ειδα οτι μεσα σε 1,5 ωρα ρεζιλεψε ολες τις "αξιες" των αμερικανων. Παντως εχω ακουσει ακραιες αποψεις για την ταινια, η τη λατρευεις, η τη θεωρεις κατι χειροτερο απο το βλεπω το θανατο σου :P (εγω εστειλα και τους γονεις μου, τι ακουσα μετα ας μην το περιγραψω :D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
(εγω εστειλα και τους γονεις μου, τι ακουσα μετα ας μην το περιγραψω :D:D)


Χα,χα,χα, μου βάζεις ιδέες να την συστήσω σε μερικούς άσπονδους φίλους:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τσεκαρε το χουμορ τους μονο πρωτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλα τοσο χαλια το borat;;;:confused:
Και να φανταστεις οτι εχει κανει παταγο στα cinema...Απιστευτες εισπραξεις!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ε οχι και αμερικανια το Borat! Aπο που κι ως που!!!

Εμενα μου αρεσε πολυ, τον Sasha Baron Cohen τον θεωρω πανεξυπνο! Μονο που λυπαμαι αυτους τους κακομοιριδες που πηραν μερος στην ταινια χωρις να εχουν ιδεα που παιζουν και με ποιον εμπλεξαν.

Top σκηνη: In my country, they would go crazy about these two.
(δειχνοντας μια τριτη) ...not so much.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χχαχαχα.. WHATS UP VANILLA FACE?? Καλα, απο την ωρα που βγηκα απο την αιθουσα εχω πει πανω απο 10 φορες ολες τις ατακες της ταινιας.. Ουφ!
Yekshemesh!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλα και εγω, εννοειται!
Δες αυτο, εγω λιωνω καθε φορα...:P https://www.youtube.com/watch?v=Q6hz8r1Ie-c
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
"Η δασκάλα του πιάνου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή παρακολουθώ με αμείωτη βαρεμάρα το Jaws 3. Και για όσως σκέφτονται γιατί το κάνω αυτό στον εαυτό μου, ακριβώς πριν είδα το Jaws 2 και ήθελα να δω αν υπάρχει χειρότερη ταινία. Ω, ναι υπάρχει:P
Υ.Γ.1 Για όσους αναρωτιούνται γιορτάζουμε τη μέρα του λευκού καρχαρία:D
Υ.Γ.2 Το μόνο που μου αρέσει είναι η χαρακτηριστική μουσική όταν έρχεται ο καρχαρίας.Μου σηκώνεται η τρίχα (αλήθεια τον καρχαρία πότε τον δείχνει, γιατί βλέπω μια ώρα ταινία και καρχαρία δεν έχω δει:D ???????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή παρακολουθώ με αμείωτη βαρεμάρα το Jaws 3. Και για όσως σκέφτονται γιατί το κάνω αυτό στον εαυτό μου, ακριβώς πριν είδα το Jaws 2 και ήθελα να δω αν υπάρχει χειρότερη ταινία. Ω, ναι υπάρχει:P

Xα,χα,χα, είσαι απίστευτη:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top