Μπανιστήρι

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
@Ντού είμασταν σε γυναικίες, άν έβγενα θα έμπενε η επόμενη με το παιδάκι:mad:

δηλ. αυτή να μη κατουρήσει δηλ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λεπτομερειες....και συ παιδακι ειχες μέσα :P
ναι αυτό είναι αλήθεια, μόνο που έτσι είμαι παιδεραστού, άρα πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε ανώμαλη ή παιδεράστρια;:P

Για λέγε εσύ τι έκανες για να πάρεις τα ρούχα τώρα:P



@Ντου στις εθνικές ξέρουν να τα γυμνώνουν, άς το πήγαινε στο γρασίδι του ξενοδοχείου, άς το πήγενε στο δωμάτιο:mad:

Ειμαι αυθάδεις; ή εγώ κάνω λάθος;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Τι να κάνω που η σημαια δεν ελεγε να κατεβει παρα την ολοκληρωση....
Βγηκα εξω και πηρα τα ρουχα μου αδιαφορώντας αν κοιτανε η οχι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άς το πήγαινε στο γρασίδι του ξενοδοχείου, άς το πήγενε στο δωμάτιο:mad:
το ίδιο θα μπορούσε να πει και αυτή για σένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να κάνω που η σημαια δεν ελεγε να κατεβει παρα την ολοκληρωση....
Βγηκα εξω και πηρα τα ρουχα μου αδιαφορώντας αν κοιτανε η οχι:whistle:

σωστός:hehe::hehe::hehe:

το ίδιο θα μπορούσε να πει και αυτή για σένα:P

δεν κατάλαβα; εκείνο κρατιέτε, εμείς δεν μπορούσαμε, είχαμε πάει στην σάουνα με την γιάλινη πόρτα και πάλι ανώμαλους μας είπανε, ετι θα γίνει δηλαδή επιδή έχουν εκείνοι παιδιά εμείς δεν θα....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
δεν κατάλαβα; εκείνο κρατιέτε, εμείς δεν μπορούσαμε, είχαμε πάει στην σάουνα με την γιάλινη πόρτα και πάλι ανώμαλους μας είπανε, ετι θα γίνει δηλαδή επιδή έχουν εκείνοι παιδιά εμείς δεν θα....:mad:


:confused::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σορυ μανια μου αλλα μηπος εισαι λιγο εγωιστρια;... Να μην κατουρισει το παιδακι σου για να κανεις εσυ αλλα με τον αντρα σου; Στο κατω-κατω σπιτι δεν εχετε;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω με τον κρονο Μανια μου γλυκια...
Ενταξει ειναι "γαργαλιστικο" το να το κανεις σε "περιεργα" μερη, αλλα κι εσεις βρε παιδια πηγατε σε τουαλετες και οπου μαλιστα υπυρχε μονο μια "καμπινα"???:|
Δηλαδη ειναι λιγο κουφο ετσι?
Ο αλλος που θα κατουρισει?Στον νιπτηρα?:P
Κι οχι τιποτα αλλο αλλα που να φτασει και το μαυρο το πιστιρικι εκει πανω.
Η να παει στην αυλη του μαγαζιου?
Και φανταζεστε να εχετε και γκαμα στασεων και ορεξεων και να περναει κανεις εγω απο το μαγαζι και να βλεπει πισω απο καθε θαμνο και θαμνουλη κι απο εναν να κατουραει?

Κοσμικη Ταβερνα "Της Κατουρλους ο κηπος" ενα πραγμα...:P

Και γενικοτερα προσωπικα το ολο σκηνικο με τις τουαλετες το θεωρω ειδικα τωρα ολιγον τι..."μπλιαχ"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Συμφωνω με τον κρονο Μανια μου γλυκια...
Ενταξει ειναι "γαργαλιστικο" το να το κανεις σε "περιεργα" μερη, αλλα κι εσεις βρε παιδια πηγατε σε τουαλετες και οπου μαλιστα υπυρχε μονο μια "καμπινα"???:|
Δηλαδη ειναι λιγο κουφο ετσι?
Ο αλλος που θα κατουρισει?Στον νιπτηρα?:P
Κι οχι τιποτα αλλο αλλα που να φτασει και το μαυρο το πιστιρικι εκει πανω.
Η να παει στην αυλη του μαγαζιου?
Και φανταζεστε να εχετε και γκαμα στασεων και ορεξεων και να περναει κανεις εγω απο το μαγαζι και να βλεπει πισω απο καθε θαμνο και θαμνουλη κι απο εναν να κατουραει?

Κοσμικη Ταβερνα "Της Κατουρλους ο κηπος" ενα πραγμα...:P

Και γενικοτερα προσωπικα το ολο σκηνικο με τις τουαλετες το θεωρω ειδικα τωρα ολιγον τι..."μπλιαχ"!

μαριο ελιωσα λεμε...θα κατουρηθω απ τα γελια :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:rofl::rofl: εισαι απαιχτος...τελος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σορυ μανια μου αλλα μηπος εισαι λιγο εγωιστρια;... Να μην κατουρισει το παιδακι σου για να κανεις εσυ αλλα με τον αντρα σου; Στο κατω-κατω σπιτι δεν εχετε;....

σε ξενοδοχείο είμασταν;)

Συμφωνω με τον κρονο Μανια μου γλυκια...
Ενταξει ειναι "γαργαλιστικο" το να το κανεις σε "περιεργα" μερη, αλλα κι εσεις βρε παιδια πηγατε σε τουαλετες και οπου μαλιστα υπυρχε μονο μια "καμπινα"???:|
Δηλαδη ειναι λιγο κουφο ετσι?
Ο αλλος που θα κατουρισει?Στον νιπτηρα?:P
Κι οχι τιποτα αλλο αλλα που να φτασει και το μαυρο το πιστιρικι εκει πανω.
Η να παει στην αυλη του μαγαζιου?
Και φανταζεστε να εχετε και γκαμα στασεων και ορεξεων και να περναει κανεις εγω απο το μαγαζι και να βλεπει πισω απο καθε θαμνο και θαμνουλη κι απο εναν να κατουραει?

Κοσμικη Ταβερνα "Της Κατουρλους ο κηπος" ενα πραγμα...:P

Και γενικοτερα προσωπικα το ολο σκηνικο με τις τουαλετες το θεωρω ειδικα τωρα ολιγον τι..."μπλιαχ"!

ενα στα γρήγορα δηλαδή δεν έχει τολμήσει κανείς; ήταν άδιες όταν πηγαμε, που να ξέρω ότι πασχαλιάτικα θα μαζευόταν τόσο τσούρμο έλληνες στις 10 το βράδυ; εξάλου είχαμε τελειώσει, είμασταν έτοιμοι να φύγουμε, τότε μας μάγκωσαν, εξάλου τι ήθελαν βραδυάτικα με τα παιδιά; και δεν ήταν βρόμικες καθαρές ήταν αστραφτε μηλάμε, γιαυτό είπαμε για κεί, εξάλου στην σάουνα φενόμασταν, απο κεί μας διώξανε, τι θα κάναμε; είμασταν μόνα και κρυώναμε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
δεν κατάλαβα; εκείνο κρατιέτε, εμείς δεν μπορούσαμε, είχαμε πάει στην σάουνα με την γιάλινη πόρτα και πάλι ανώμαλους μας είπανε, ετι θα γίνει δηλαδή επιδή έχουν εκείνοι παιδιά εμείς δεν θα....:mad:

Βρε Μάνια, δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω.:PΑλλά αν ήμουν αυτή που κατουριόταν δεν θα γέλαγα καθόλου. Φαντάζεσαι να σε έχει πιάσει κόψιμο και να τα κάνεις πάνω σου επειδή οι μέσα θέλουν να το κάνουν κάπου πιο extreme από τον καναπέ? Μην μας τρελάνεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
σε ξενοδοχείο είμασταν;)

Ισα-ισα, δωματιο δεν ειχατε;


ενα στα γρήγορα δηλαδή δεν έχει τολμήσει κανείς; ήταν άδιες όταν πηγαμε, που να ξέρω ότι πασχαλιάτικα θα μαζευόταν τόσο τσούρμο έλληνες στις 10 το βράδυ; εξάλου είχαμε τελειώσει, είμασταν έτοιμοι να φύγουμε, τότε μας μάγκωσαν, εξάλου τι ήθελαν βραδυάτικα με τα παιδιά; και δεν ήταν βρόμικες καθαρές ήταν αστραφτε μηλάμε, γιαυτό είπαμε για κεί, εξάλου στην σάουνα φενόμασταν, απο κεί μας διώξανε, τι θα κάναμε; είμασταν μόνα και κρυώναμε:whistle:

Οπως και να εχει εισαι σε εναν χορο που εχει πολυ κοσμο... Ολο και καπιος δεν θα θελισει να παει στην τουαλετα; Τωρα φταινε τα καΐμενα τα παιδακια; Δλδ αν δεν ητανε παιδια και ητανε μονο ενηλικες ολα θα ητανε μια χαρα;
Τι θα κανατε;.. Θα πηγενατε σπιτι σας η στο δωματιο σας (δεν καταλαβα κιολας αν μενατε ε αυτο το ξενοδοχειο η απλα πηγατε για καπιον λογο), θα πηγενατα σε καπιον εξωτερικο χορο που να μην ενοχλητε και να μην ενοχλειστε η θα κρατιωσασταν.... Η στα κατω-κατω ας πληρωνατε για ενα δωματιο να ειχατε και ανεση και οσο χρονο θελατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ισα-ισα, δωματιο δεν ειχατε;

Οπως και να εχει εισαι σε εναν χορο που εχει πολυ κοσμο... Ολο και καπιος δεν θα θελισει να παει στην τουαλετα; Τωρα φταινε τα καΐμενα τα παιδακια; Δλδ αν δεν ητανε παιδια και ητανε μονο ενηλικες ολα θα ητανε μια χαρα;
Τι θα κανατε;.. Θα πηγενατε σπιτι σας η στο δωματιο σας (δεν καταλαβα κιολας αν μενατε ε αυτο το ξενοδοχειο η απλα πηγατε για καπιον λογο), θα πηγενατα σε καπιον εξωτερικο χορο που να μην ενοχλητε και να μην ενοχλειστε η θα κρατιωσασταν.... Η στα κατω-κατω ας πληρωνατε για ενα δωματιο να ειχατε και ανεση και οσο χρονο θελατε...

Ειμασταν ένοικοι, στο ξενοδοχείο αλλα είμασταν μακρυα απο το δωμάτιο εξάλου ν α είμαι σε παιδότοπο ναι αλλα να τα φέρνουν στις τουαλέτες εσωτερικής πισινας, που είχε κλάμπ με δυνατή μουσική είναι ανεπίτρεπτο, τι ανατροφή δίνουν στα παιδιά τους; πώς τα πέρνουν μαζί τους μέσα στους καπνούς;

Εξάλου μην κρίνεις για να μην κριθείς λένε κρόνε, δεν λέω σίγουρα αλλα κάποια στιγμή θα θές την περιπέτεια και θα έχεις και την αναποδιά σου;) η ζωή είναι μικρή θέλει και τα σκαμπανεβάσματα της ακόμα κιαν πρέπει να περιμένεις να βγείς απο αυτήν:whistle:(την περιπέτεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειμασταν ένοικοι, στο ξενοδοχείο αλλα είμασταν μακρυα απο το δωμάτιο εξάλου ν α είμαι σε παιδότοπο ναι αλλα να τα φέρνουν στις τουαλέτες εσωτερικής πισινας, που είχε κλάμπ με δυνατή μουσική είναι ανεπίτρεπτο, τι ανατροφή δίνουν στα παιδιά τους; πώς τα πέρνουν μαζί τους μέσα στους καπνούς;

Πες μου οτι κανεις πλακα.. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πες μου οτι κανεις πλακα.. :look:

Ναι αλήθεια λέω μεσα σε καπνούς και φασαρία τα είχαν:worry: Τι φτέγαν να ακούνε τόσο δυνατη μουσική;


φυσικά και κάνω πλάκα, ξέρω ήταν κάπως ολο αυτό,και πές ναι είχαμε κάνει βλακεία, και τότε μέσα στο αμάξι που καθαριζε ο γέρος το τζάμι με το παιδάκι πάλι εγώ έφτεγα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Βασικα, εγω τοση ωρα νομιζα οτι κανεις πλακα που "θυμωνες" επειδη σε διεκοψαν.]
Πρεπει να ξερεις παντως, οτι ασχετα απο το τι ανατροφη δινουν εκεινοι στα παιδια τους (τι ακουω η γυναικα.. :worry:) το σεξ σε δημοσιο χωρο απαγορευεται. Οσο κι αν δεν μπορεις να.. κρατηθεις.

Αληθεια δλδ, θεωρεις οτι δεν μπορεις να κρατησεις τις.. ορμες σου και το βρισκεις απολυτως λογικο ενω βρισκεις παραλογο το να μην μπορει ενα παιδακι να κρατησει την.. αναγκη του? :confused:


Εντιτ: Εκτος θεματος το ξερω, αλλα εκτος απο αποριες εχω και μια βαρεμαρα και ειπα να σκοτωσω την ωρα μου ετσι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
[Βασικα, εγω τοση ωρα νομιζα οτι κανεις πλακα που "θυμωνες" επειδη σε διεκοψαν.]
Πρεπει να ξερεις παντως, οτι ασχετα απο το τι ανατροφη δινουν εκεινοι στα παιδια τους (τι ακουω η γυναικα.. :worry:) το σεξ σε δημοσιο χωρο απαγορευεται. Οσο κι αν δεν μπορεις να.. κρατηθεις.

Αληθεια δλδ, θεωρεις οτι δεν μπορεις να κρατησεις τις.. ορμες σου και το βρισκεις απολυτως λογικο ενω βρισκεις παραλογο το να μην μπορει ενα παιδακι να κρατησει την.. αναγκη του? :confused:


Εντιτ: Εκτος θεματος το ξερω, αλλα εκτος απο αποριες εχω και μια βαρεμαρα και ειπα να σκοτωσω την ωρα μου ετσι. :D

σε τουαλέτες δεν είναι δημόσιος χώρος, πάντος όλοι κάποια στιγμή το δωκιμάζουμε, τουλάχιστον εμείς δεν το κάναμε μπροστά σε όλους, ήταν ήρεμα, τόρα απο που ξεφύτρωσαν δεν έχω ιδέα, έπρεπε να ήταν ερημιά, όχι πολυκοσμία:worry:

Μην αγχώνεσε καλή μου για την ώρα, πές που θές και θα πάμε προκειμένου να περάσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
σε τουαλέτες δεν είναι δημόσιος χώρος, πάντος όλοι κάποια στιγμή το δωκιμάζουμε, τουλάχιστον εμείς δεν το κάναμε μπροστά σε όλους, ήταν ήρεμα, τόρα απο που ξεφύτρωσαν δεν έχω ιδέα, έπρεπε να ήταν ερημιά, όχι πολυκοσμία:worry:

Ρε συ Μανια, δεν ησουν στην τουαλετα του σπιτιου σου. Ησουν σε δημοσια τουαλετα. Αυτο λεω. Εγω δεν σου ειπα κακως δοκιμασες, απλα αν "σοβαρα θυμωνεις".. ε, εισαι λαθος. Αυτο λεω τοση ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βασικα φταιει το ξενοδοχειο.
Ελεος εν ετη 2007 να εχουν μονο εναν "θαλαμο" στις τουαλετες.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top