Μπανιστήρι

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικα φταιει το ξενοδοχειο.
Ελεος εν ετη 2007 να εχουν μονο εναν "θαλαμο" στις τουαλετες.:mad:

+10000000000000000000000000000000000000000
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κατσε ρε μανια....
"Ειμασταν ενοικοι αλλα ειμασταν μακρια απο το δωματιο".... Οπα.... Τοσο δυσκολο ειναι να πατε στο δωματιο σας; Ποσο μεγαλο ητανε πια το ξενοδοχειο... Μηπος πιο μεγαλο απο ολοκληρη την πολη της Ροδου;...

Αυτοι δεν δινουν σωστη ανατρφοδη στα παιδια τους (αλλα απο οτι λες ητανε σε ξενοδοχειο αρα θα ητανε τουριστες, γιατι να μην κανουν κατι διαφορετικο και τα παιδια μια φορα; Δεν θα το κανουν καθε μερα φανταζομαι...), αλλα αυτο δεν παει να πει οτι εσυ εχεις δικιο...

Και πιος σου ειπε οτι δεν θελω να κριθω;... Ναι, πολυ πιθανων να μου τυχει και εμενα καπια φορα, και ολο και καπια φορα θα με πιασει καπιος, αλλα δεν θα τα ριχνω πανω του και θα εχω ενοχληθει κιολας που με διεκοψε αν η κατασταση ειναι καπως ετσι...

Ακομα δεν μπορω να καταλαβω κατα ποσο κανεις πλακα και καταποσο σοβαρολογεις, αλλα αν σοβαρολογεις χονεψε το, δεν μπορεις να βαλεις την αναγκη για σεξ πανω απο την αναγκη για κατοριμα, και ιδικα ενος μικρου παιδου..... Και δεν φταινε οι γονεις τον παιδιων που σας διεκοψαν...
Και εμεις εχουμε ορμες, αλλα δεν μπαινουμε στην μοναδικη τουαλετα του μπαρ που ειμαστε απλα και μονο γιατι ειμαστε μακρια απο τα σπιτια μας η απο καπιο αλλο μερος οπου μπορουμε να κανουμε οτι θελουμε χωρις να ενοχλουμε και να ενοχλουμαστε... Και σιγουρα αυτο το καπου δεν ειναι και τοσο κοντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κατσε ρε μανια....
"Ειμασταν ενοικοι αλλα ειμασταν μακρια απο το δωματιο".... Οπα.... Τοσο δυσκολο ειναι να πατε στο δωματιο σας; Ποσο μεγαλο ητανε πια το ξενοδοχειο... Μηπος πιο μεγαλο απο ολοκληρη την πολη της Ροδου;...

Αυτοι δεν δινουν σωστη ανατρφοδη στα παιδια τους (αλλα απο οτι λες ητανε σε ξενοδοχειο αρα θα ητανε τουριστες, γιατι να μην κανουν κατι διαφορετικο και τα παιδια μια φορα; Δεν θα το κανουν καθε μερα φανταζομαι...), αλλα αυτο δεν παει να πει οτι εσυ εχεις δικιο...

Και πιος σου ειπε οτι δεν θελω να κριθω;... Ναι, πολυ πιθανων να μου τυχει και εμενα καπια φορα, και ολο και καπια φορα θα με πιασει καπιος, αλλα δεν θα τα ριχνω πανω του και θα εχω ενοχληθει κιολας που με διεκοψε αν η κατασταση ειναι καπως ετσι...

Ακομα δεν μπορω να καταλαβω κατα ποσο κανεις πλακα και καταποσο σοβαρολογεις, αλλα αν σοβαρολογεις χονεψε το, δεν μπορεις να βαλεις την αναγκη για σεξ πανω απο την αναγκη για κατοριμα, και ιδικα ενος μικρου παιδου..... Και δεν φταινε οι γονεις τον παιδιων που σας διεκοψαν...
Και εμεις εχουμε ορμες, αλλα δεν μπαινουμε στην μοναδικη τουαλετα του μπαρ που ειμαστε απλα και μονο γιατι ειμαστε μακρια απο τα σπιτια μας η απο καπιο αλλο μερος οπου μπορουμε να κανουμε οτι θελουμε χωρις να ενοχλουμε και να ενοχλουμαστε... Και σιγουρα αυτο το καπου δεν ειναι και τοσο κοντα....

λοιπόν, μηλάμε για το μιραλούνα του οποίο είναι 2 ξενοδοχεία μαζί, ξεκινάει απο τον κεντρικό του κιοταριού που ήταν το δωμάτιο, μέχρι την παραλία, σε μάκρος μηλάμε, έχει 20 πισήνες 2 ξενοδοχεία ξεχωριστά που μοιράζοντε όλα τα κέντρα διασκέδασης, ήθελες 10+ λεπτά περπάτημα απο το ένα άκρο μέχρι το άλλο.

Δέυτερον, κρόνε μου, κατάλαβε κάτι έχεις κάτσει πάνω μου επιδή είπα αυτό που έγινε, ξεκόλα, το αστείο με το κατούρημα το είπαμε, είπαμε αστείο για την αναγκη έξω, αλλα όταν είναι άδιες κάνεις την δουλειά σου και ξαυνικά μαζέυοντε όλοι σε μια τουαλέτα που ήταν ερημική ενώ υπήρχαν τόσες άλλες είναι εντάξει πρόβλημα. Εδώ όλοι το έχουν κάνει παντού, δές το θέμα περίεργα μέρη που κάναμε σέξ παντού όλοι το έχουν κάνει κολήσατε σε μένα με μια τουαλέτα που στο κάτω κάτω ήταν μόνη, γιατί κολάτε σε μένα; δεν το καταλαβένω; επιδή έκανα αστείο περί κατουρήματος; αυτό είναι το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
10+λεπτα περπατιμα;... και το θεωρεις πολυ;.... Εμεις αν δεν εχουμε ελευθερο το σπιτι καπιου εκ των δυο (που και ετσι να ειναι πρεπει ενας απο τους δυο να περπαταει για 20 λεπτα....) αναγκαζομαστε να περπατισουμε απο 10 λεπτα μεχρι μιση ωρα.....

Δεν εκατσα πανω σου για το οτι εκανες οτι εκανες μεσα σε μια τουαλετα (για πηγενε στο θεμα με τις αποριες της πρωτης φορας και δες που και πως ητανε η πρωτη μου φορα... οχι απλα μια φορα, η πρωτη...) αλλα για το οτι θυμωνεις που σε διακοψανε και που σου φωναζανε επειδη δεν βγαινατε.. Αν τελικα το εκανες για πλακα οτι θυμωσες τοτε οκ, συγνωμη, καταλαβα λαθος... Αλλιως η ζωη συνεχιζετε, να σε πιασουν πολλες ακομα φορες, αλλα να σηκωνεις το μεριδιο της ευθινης σου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
10+λεπτα περπατιμα;... και το θεωρεις πολυ;.... Εμεις αν δεν εχουμε ελευθερο το σπιτι καπιου εκ των δυο (που και ετσι να ειναι πρεπει ενας απο τους δυο να περπαταει για 20 λεπτα....) αναγκαζομαστε να περπατισουμε απο 10 λεπτα μεχρι μιση ωρα.....

Δεν εκατσα πανω σου για το οτι εκανες οτι εκανες μεσα σε μια τουαλετα (για πηγενε στο θεμα με τις αποριες της πρωτης φορας και δες που και πως ητανε η πρωτη μου φορα... οχι απλα μια φορα, η πρωτη...) αλλα για το οτι θυμωνεις που σε διακοψανε και που σου φωναζανε επειδη δεν βγαινατε.. Αν τελικα το εκανες για πλακα οτι θυμωσες τοτε οκ, συγνωμη, καταλαβα λαθος... Αλλιως η ζωη συνεχιζετε, να σε πιασουν πολλες ακομα φορες, αλλα να σηκωνεις το μεριδιο της ευθινης σου...!

Το έχω πεί κιάλες φορές ότι το δικό μου χιούμορ είναι περίεργο, όλοι το ξέρουν πιά αυτό, εξάλου δεν θυμωσα με κανέναν απο αυτούς, άν δείς το δέυτερο πόστ γελούσα, με την όλη ιστορία, εξάλου ήταν γκαντεμιά να είναι ερημια και να μαζευτούν όλοι σε άσχετη στιγμή, όσο για το περπάτημα, όταν είσαι τύφλα στο μεθύσι νομίζω ότι ξέρεις πώς είναι τα 10λεπτά περπάτημα, εμείς τα πίναμε όλο το βράδυ, δεν μπορούσαμε να πάρουμε τα πόδια μας, σκέψου τι έβερεστ είναι τα 10 λεπτά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το έχω πεί κιάλες φορές ότι το δικό μου χιούμορ είναι περίεργο, όλοι το ξέρουν πιά αυτό, εξάλου δεν θυμωσα με κανέναν απο αυτούς, άν δείς το δέυτερο πόστ γελούσα, με την όλη ιστορία, εξάλου ήταν γκαντεμιά να είναι ερημια και να μαζευτούν όλοι σε άσχετη στιγμή, όσο για το περπάτημα, όταν είσαι τύφλα στο μεθύσι νομίζω ότι ξέρεις πώς είναι τα 10λεπτά περπάτημα, εμείς τα πίναμε όλο το βράδυ, δεν μπορούσαμε να πάρουμε τα πόδια μας, σκέψου τι έβερεστ είναι τα 10 λεπτά;)

Ε πες το απο την αρχη οτι ειχατε πιει....Αλλαζει πολλα δεδομενα αυτο...:P Νταξει ξερω πως φαινονται οχι 10 λεπτα αλλα 1 μετρο περπατιμα... Εξαρτατε βεβαια και ποσο εχεις πιει....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ε πες το απο την αρχη οτι ειχατε πιει....Αλλαζει πολλα δεδομενα αυτο...:P Νταξει ξερω πως φαινονται οχι 10 λεπτα αλλα 1 μετρο περπατιμα... Εξαρτατε βεβαια και ποσο εχεις πιει....;)

γύρο στις 10 μπύρες εγώ μέσα σε 3 ώρες και ο άντρας άλλες τόσες μαζί με τα σφηνάκια απο κεράσματα και η δοκιμή κάτι κοκτέιλ:redface:, και με ένα μπουκάλι ο καθένας στο χέρι περπατούσαμε:redface: Επρεπε να το πώ αυτό;:hmm:

βγήκαμε όφ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
γύρο στις 10 μπύρες εγώ μέσα σε 3 ώρες και ο άντρας άλλες τόσες μαζί με τα σφηνάκια απο κεράσματα και η δοκιμή κάτι κοκτέιλ:redface:, και με ένα μπουκάλι ο καθένας στο χέρι περπατούσαμε:redface: Επρεπε να το πώ αυτό;:hmm:

βγήκαμε όφ :redface:

Χμ... αυτο μου θυμιζει μια αλλη περισταση...!
Τα συνχαριτιρια μου που καταφερατε να μπειτε στην τουαλετα και να κανετε την δουλεια σας! Εγω καταφερα να παω απο την ορφανιδου μεχρι την αμαραντιο και μετα εβγαλα τα ντερα μου... και απο κει με μαζεψανε με μηχανακι....Το τι εγινε στο ενδιαμεσο δεν το θυμαμε....(αλλα μου τα πε η κοπελα μου, και συγουρα δεν ειχα της αντοχες για κατι τετιο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χμ... αυτο μου θυμιζει μια αλλη περισταση...!
Τα συνχαριτιρια μου που καταφερατε να μπειτε στην τουαλετα και να κανετε την δουλεια σας! Εγω καταφερα να παω απο την ορφανιδου μεχρι την αμαραντιο και μετα εβγαλα τα ντερα μου... και απο κει με μαζεψανε με μηχανακι....Το τι εγινε στο ενδιαμεσο δεν το θυμαμε....(αλλα μου τα πε η κοπελα μου, και συγουρα δεν ειχα της αντοχες για κατι τετιο...)

Ναι το καμάρι μου όταν πίνει, μεθάει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι το καμάρι μου όταν πίνει, μεθάει:whistle:

Αυτο ητανε μπηχτη για μενα η υπονοουμενο για τον αντρα σου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βασικα Μανια με 10 μπυρες σου ηρθε ορεξη για ντουκου ντουκουκου?
Εγω χαλαρα θα ημουν στην θεση του πιτσιρικα μετα απο 10 μπυρονια σφηνακια κτλ κτλ...:P


Ηθικο διδαγμα:
Oταν η Μανια ειναι με τον αντρα της και πινουν....να φορατε pampers easy up:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτο ητανε μπηχτη για μενα η υπονοουμενο για τον αντρα σου:worry:

τον άντρα μου:P


@μαριο όλα τα λευτά αγόρι μου:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Α, τοτε οκ! η καλητερη σου....:P Εγω αυτα τα εχω πριν το ποτο, και ενδιναμονονται μετα απο 3-4 σφινακια jagger, πιο μετα καταληγω αλλου.....:P Αλλα που θα παει... θα συνιθισω και εγω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα μανια, δεν παλευεσαι!!!
Εχω ριξει το απιστευτο γελιο με το σκηνικο!!!
Μανια φορ πρεζιντεντ!! \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάνια και Μάριος φορέβερ! Έφτιαξα συκώτι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
mania καλα,εισαι θεα λεμε!!!! λοοοοολ!!!

[εδώ υπήρχε μήνυμα άσχετο με τη συζήτηση που παραβίαζε τους κανόνες. EDITED by Κακή Επιρροή]


ματακιας προσφατα δε μου εχει τυχει.
αλλωστε, παιζει παντα σχεδον χωρος..
τωρα αν μας παιρνουν ματι κοντα στο πανεπιστημιο που κανουμε κανα δυο τρελιτσες (οπως σημερα, που τρωγαμε το ψαρακι μας και....) ε, αυτο δε το ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
γύρω στις 10 μπύρες εγώ μέσα σε 3 ώρες και ο άντρας άλλες τόσες μαζί με τα σφηνάκια απο κεράσματα και η δοκιμή κάτι κοκτέιλ :redface:, και με ένα μπουκάλι ο καθένας στο χέρι περπατούσαμε :redface:

και του σηκώθηκε του ήρωα? :shifty: :upside: :strong: :hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βασικα Μανια με 10 μπυρες σου ηρθε ορεξη για ντουκου ντουκουκου?
Εγω χαλαρα θα ημουν στην θεση του πιτσιρικα μετα απο 10 μπυρονια σφηνακια κτλ κτλ...:P


Μαριε, αυτο δεν ειναι πιτσιρικας! Ειναι η boo. :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μη τον παρεξηγείς, είναι που πιάνει κι αυτός τα μαλλιά του κοτσιδάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
εξω ποτε! ειμαι αρκετα φοβιτσιαρα συν μου φαινεται πολυ αβολο να το κανω μες το αμαξι (θελω την απολυτη ελευθερια κινησεων βρε παιδι μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top