Μπορεί να αλλάξει ο σεξουαλικός προσανατολισμός; - Gay Conversion

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
το αντίθετο μπορεί να γίνει. Να είσαι (ή να νομίζεις) ότι είσαι straight, αλλά τελικά να είσαι gay..

Γενικά δεν μου αρέσουν οι ταμπέλες, είμαστε ο,τι θέλουμε. Κι αν με ρωτάτε οι περισσότεροι είμαστε εν δυνάμει bi

Εριφύλη ξεκινα πρώτα την σεξουαλική σου ζωή και μετά γράφεις τα νομίσματα σου :D
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
το αντίθετο μπορεί να γίνει. Να είσαι (ή να νομίζεις) ότι είσαι straight, αλλά τελικά να είσαι gay..

Γενικά δεν μου αρέσουν οι ταμπέλες, είμαστε ο,τι θέλουμε. Κι αν με ρωτάτε οι περισσότεροι είμαστε εν δυνάμει bi
Μπα

στρέιτ είμαστε όλοι όπως πρέπει
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,284 μηνύματα.
Εσείς ας είστε.. εγώ ακόμα το ψάχνω
Καλά κι εσύ, όπου βλέπεις τόσο σθεναρά αντίθετους και «όπως πρέπει» η εμπειρία λέει κρυφογουστάρουν κάργα και δεν έχουν τα @@ να το πούν και κράζουν για άμυνα

κρίματαπαιδιά
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Καλά κι εσύ, όπου βλέπεις τόσο σθεναρά αντίθετους και «όπως πρέπει» η εμπειρία λέει κρυφογουστάρουν κάργα και δεν έχουν τα @@ να το πούν και κράζουν για άμυνα

κρίματαπαιδιά
Σωστό κι αυτό. Ο καθένας ας είναι ο,τι θέλει παιδιά. Οι ταμπέλες είναι για τους δρόμους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Εσείς ας είστε.. εγώ ακόμα το ψάχνω

Α γειά σου. Τωρα μιλάς σωστά...."ακομη το ψάχνεις"

Προφανως και δεν μου πέφτει λόγος για τα προσωπικά σου αυτο ηταν αυτονόητο απορω τι το έγραψες.
Εχω δειξει κάτι αντιθετο ;

Κοπελα μου είσαι ή αδερφη μου να με ενδιαφέρει ; καλα ουτε και για την αδερφη μου θα με ενδιέφερε αρκει να μην κινδυευε.

Ωστόσο οταν βγαινεις και ενω εισαι στην αρχή ακομη... με ποσα... 10-20 χλμ ;;; :P

δεν μπορείς να κάνεις σαν chad σε ανθρωπους που μπορει να έχουν 300+

και να λές "Ναι ξερετε οι περισσοτεροι μπορει να είστε μπάι"

ε δεν ειμαστε τι να κανουμε τωρα :P
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Α γειά σου. Τωρα μιλάς σωστά...."ακομη το ψάχνεις"

Προφανως και δεν μου πέφτει λόγος για τα προσωπικά σου αυτο ηταν αυτονόητο απορω τι το έγραψες.
Εχω δειξει κάτι αντιθετο ;

Κοπελα μου είσαι ή αδερφη μου να με ενδιαφέρει ; καλα ουτε και για την αδερφη μου θα με ενδιέφερε αρκει να μην κινδυευε.

Ωστόσο οταν βγαινεις και ενω εισαι στην αρχή ακομη... με ποσα... 10-20 χλμ ;;; :P

δεν μπορείς να κάνεις σαν chad σε ανθρωπους που μπορει να έχουν 300+

και να λές "Ναι ξερετε οι περισσοτεροι μπορει να είστε μπάι"

ε δεν ειμαστε τι να κανουμε τωρα :P
Αχ έγραψα στο άλλο θρεντ...

Πως μια επιστήμονας ελεγε πως το 80 τις εκατο από όλους μας θα έχει μια εμπειρία ερωτικής επαφης με το ίδιο φύλο έστω μια φορά στην ζωή του..

Επειδή η σεξουαλικότητα είναι fluid , για άλλους περισσότερο για άλλους λιγότερο,

Απλώς όλοι έχουμε συνήθως μια πιο έντονη προτίμηση προς κάποια κατεύθυνση..κάτσε να βρω το λινκ
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Πάλι το πας στον άντρα.. Το τι εμπειρίες έχω εγώ και κυρίως με γυναίκες, δεν το ξέρεις.

Μιλησες για τους περισσότερους για αυτο και σχολίασα. Αλλωστε οσες πάτε με γυναικες μας ειστε ερωτικά αδιάφορες σορρυ που στο λέω κιολας καταμουτρα. :)

kata διαδικτυακα βασικά. χιχι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
οσες πάτε με γυναικες μας ειστε ερωτικά αδιάφορες
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ να ήταν έτσι.

Γιατί μέχρι τώρα, το αντίθετο βιώνω, ακόμα κι όταν το λέω για αποφύγω κάποιον κολλάει ακόμα περισσότερο!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ να ήταν έτσι.

Γιατί μέχρι τώρα, το αντίθετο βιώνω, ακόμα κι όταν το λέω για αποφύγω κάποιον κολλάει ακόμα περισσότερο!

Ναι εντάξει μπλέκεις με παιδάκια της ηλικιας σου... ποσο 20 χρονων ;;;

γιατι προσωπικά στη φάση και στην ηλικια που ειμαι δεν θα χρειαζοταν κάποια να μου πει οτι δε γουστάρει τη παρέα μου. Στην πρώτη έκφραση δυσαρέσκειας ή αντιπαθειας θα ειχα φυγει..... σε ακτινα 5 χιλιομέτρων.

Και οχι μονο αυτο γουσταρω να βλεπω ενδιαφερον να μου στελνει και αυτή.... δεν θα στελνω μονο εγώ. Τι θα τη παρακαλαμε κιολας ;

Νταξει... λιγη αξιοπρέπεια ξερω γω... δεν κυκλοφορει μονο μια γυναίκα σε αυτη τη γή. Λιγο ψυχραιμια ας πούμε.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Ναι εντάξει μπλέκεις με παιδάκια της ηλικιας σου... ποσο 20 χρονων ;;;
Οι άντρες, ειδικά αυτής της ηλικίας της δικιάς μου, 18-23, νομίζουν ότι "θα σε φτιάξουν 100% γυναίκα" όταν ακούνε ότι σου αρέσουν και οι γυναίκες.. είναι μια συμπεριφορά που αντιμετωπίζω και εγώ όταν δεν ενδιαφέρομαι για κάποιον και πάρα πολλές φίλες μου που είναι εντελώς ομοφυλόφιλες και όντως δεν ενδιαφέρονται καθόλου, οι άντρες να κολλάνε περισσότερο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Οι άντρες, ειδικά αυτής της ηλικίας της δικιάς μου, 18-23, νομίζουν ότι "θα σε φτιάξουν 100% γυναίκα" όταν ακούνε ότι σου αρέσουν και οι γυναίκες.. είναι μια συμπεριφορά που αντιμετωπίζω και εγώ όταν δεν ενδιαφέρομαι για κάποιον και πάρα πολλές φίλες μου που είναι εντελώς ομοφυλόφιλες και όντως δεν ενδιαφέρονται καθόλου, οι άντρες να κολλάνε περισσότερο.

Kάαααλα.

Ηλικιες λέει 18-23 ΛΟΛ.

Καταρχας τωρα θα μας κοψουν για οφφτοπικ να κολλησω με τι ρε συ Εριφυλη... με τι...

εκανα σεξ με την αλλη.... ζησαμε μαζί... μου σταθηκε... της σταθηκα.. εκανα πραγματα για αυτην εκανε για μένα... πηγαμε μαζι διακοπές ;

δηλαδη ενταξει δεν μπορω τις ηλιθιοτητες οκ... δικαιολογω αυτα τα παιδια ακριβως γιατι ειναι παιδιά. Ειναι η ηλικια τους αυτη ειναι μικρά το λεγαμε και παλαιοτερα οι ολιβιες εδω μεσα νευριαζαν :laugh: :laugh:

Για μενα να φανταστείς ηλικια κατω απο 27 δεν υπάρχει καν... να ξεκινησω φλέρτ και να σκεφτω να κανω σχέση.

Και 27 συνειδητοποιημένη... οχι απλα 27. Αλλιώς απο 30+.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Το είμαστε όλοι εν δυνάμει bi και όποιος διαφωνεί είναι κρυφή έχει καταντήσει νέα γελοιότητα. Έχουν υπάρξει, σίγουρα, παραδείγματα καταπιεσμένων ανθρώπων που έγιναν μαχητικοί ομοφοβικοί ακριβώς γιατί δεν είχαν ποτέ το σθένος να το παραδεχθούν και να το αποδεχθούν (αυτό συμβαίνει σε πολλά ζητήματα, είναι μέρος της ανθρώπινης ψυχολογίας) όμως το να δημιουργείται η αντίληψις του είμαστε όλοι bi και όποιος διαφωνεί είναι και δεν το παραδέχεται παραείναι ignorant τρόπος σκέψεως.

Υπήρξε τα τελευταία χρόνια μία μόδα -που ευτυχώς βλέπω έχει ατονίσει- ιδίως στα κορίτσια να δηλώνουν όλες bi. Προσωπικά όσα άτομα που δήλωναν bi γνώρισα είδα πως πάντα έκλιναν προς ένα από τα δύο φύλα. Από bi κορίτσια που έλεγαν πως τα κορίτσια είναι καλλίτερα (και δεν είχαν ποτέ σχέση με αγόρι) μέχρι σε κορίτσια που δήλωναν bi και μόλις έπεφτε πέσιμο από 100% λεσβίες έτρεχαν και δεν έφταναν.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Το είμαστε όλοι εν δυνάμει bi και όποιος διαφωνεί είναι κρυφή έχει καταντήσει νέα γελοιότητα. Έχουν υπάρξει, σίγουρα, παραδείγματα καταπιεσμένων ανθρώπων που έγιναν μαχητικοί ομοφοβικοί ακριβώς γιατί δεν είχαν ποτέ το σθένος να το παραδεχθούν και να το αποδεχθούν (αυτό συμβαίνει σε πολλά ζητήματα, είναι μέρος της ανθρώπινης ψυχολογίας) όμως το να δημιουργείται η αντίληψις του είμαστε όλοι bi και όποιος διαφωνεί είναι και δεν το παραδέχεται παραείναι ignorant τρόπος σκέψεως.

Υπήρξε τα τελευταία χρόνια μία μόδα -που ευτυχώς βλέπω έχει ατονίσει- ιδίως στα κορίτσια να δηλώνουν όλες bi. Προσωπικά όσα άτομα που δήλωναν bi γνώρισα είδα πως πάντα έκλιναν προς ένα από τα δύο φύλα. Από bi κορίτσια που έλεγαν πως τα κορίτσια είναι καλλίτερα (και δεν είχαν ποτέ σχέση με αγόρι) μέχρι σε κορίτσια που δήλωναν bi και μόλις έπεφτε πέσιμο από 100% λεσβίες έτρεχαν και δεν έφταναν.
1. Ποτέ δεν είπα ότι είναι όλοι, είπα ότι είναι μια μεγάλη μερίδα.

2. Δεν χρειάζεται να έχεις πάει με άντρα για να σου αρέσουν πιο πολύ οι γυναίκες.

3. Δεν σημαίνει ότι όποια γυναίκα ή άντρας μου την πέσει θα κάτσω, υπάρχει κάτι που λέγεται γούστο. Προφανώς κι αν δεν μου αρέσει αυτός/η θα τρέξω. Κι εγώ και όλοι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
1. Ποτέ δεν είπα ότι είναι όλοι, είπα ότι είναι μια μεγάλη μερίδα.

2. Δεν χρειάζεται να έχεις πάει με άντρα για να σου αρέσουν πιο πολύ οι γυναίκες.

3. Δεν σημαίνει ότι όποια γυναίκα ή άντρας μου την πέσει θα κάτσω, υπάρχει κάτι που λέγεται γούστο. Προφανώς κι αν δεν μου αρέσει αυτός/η θα τρέξω. Κι εγώ και όλοι.

Εσυ που ξέρεις ας πουμε οτι ειναι μεγάλη η μερίδα και όχι μικρη ;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Εσυ που ξέρεις ας πουμε οτι ειναι μεγάλη η μερίδα και όχι μικρη ;
Από τον περίγυρο μου😂 Ειδικά τα της ηλικίας μου.. Και όχι, δεν είναι λόγω θεάτρου. Γενικά είναι, σε όποιον κλάδο. Ειδικά τα κορίτσια.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Από τον περίγυρο μου😂 Ειδικά τα της ηλικίας μου.. Και όχι, δεν είναι λόγω θεάτρου. Γενικά είναι, σε όποιον κλάδο. Ειδικά τα κορίτσια.

Μάλιστα οκ. Εντάξει μακαρι οι κοπελες να περνάτε ωραια με άλλες κοπέλες. Δεν εχω να πώ κάτι αλλο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top