Μόδα: Την ακολουθείτε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πραγματι αυτος ο "αντιμοδισμος" καταλιγει και αυτο μοδα, αλλα και παλι δεν ειναι μαδα καθως δεν ειναι στην μοδα, απλα εχει καπιους οπαδους, αρα ειναι απλα ενα στυλ. Παντος εγω δεν ειμαι κατα του να βαλω κατι που ειναι στην μοδα, αμα μου αρεσει θα το παρω και θα το βαλω, απλα δεν εχει τυχει ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τα γούστα μου, και μπορεί να συμπέσουν με τη μόδα (και καλά... :P) Όλη η μπουγάδα μου είναι μαύρη (εκτός από τα jeans μου). Αποκλείεται να φορέσω πχ ροζ (επειδή ειναι στη μόδα) Ίλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πορτοκαλί και καναρινί rulez ρεεεε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ ντύνομαι σύμφωνα με τα γούστα μου, και μπορεί να συμπέσουν με τη μόδα (και καλά... :P) Όλη η μπουγάδα μου είναι μαύρη (εκτός από τα jeans μου). Αποκλείεται να φορέσω πχ ροζ (επειδή ειναι στη μόδα) Ίλεος
Ποσο μιαζουμε ρε συ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τα μαύρα ρούχα είναι διαχρονικά. Κι ας με λένε μοναχό, επαινίτη, χήρο κλπ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Το ιώδες είναι το νέο μαύρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Τα μαύρα ρούχα είναι διαχρονικά. Κι ας με λένε μοναχό, επαινίτη, χήρο κλπ... :)

φυσικα τα μαυρα ειναι διαχρονικα γιαυτο και ειναι παντα στη μοδα, οπως και το navy blue
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain:
Το ιώδες είναι το νέο μαύρο..

Ποιό είναι το ιώδες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν ακολουθώ τη μόδα εκτώς απο όσο μου επιβάλλει η προσφορά στα μαγαζιά που ολα σχεδον ακολουθούν τη μοδα. Και αυτό το φαινόμενο είναι πολύ πιο έντονο στα γυναικεία απ' ότι έχω καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν ακολουθώ την μόδα
αγοράζω ότι μου αρέσει και μου πηγαίνει, μπορεί να εχω κάποια ρούχα της μόδας αλλά μου άρεσαν και τα πήρα όχι επειδή έιναι της μόδας.
Οι τσιγγάνικες φούστες ας πούμε δεν μου αρέσουν καθόλου γιατί να τις αγοράσω??
δεν έχω τρέλλα με τα ρούχα οπότε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αμα μου αρεσει το στυλ της μοδας το ακολουθω, αλλιως φοραω τα δικα μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
Αμα μου αρεσει το στυλ της μοδας το ακολουθω, αλλιως φοραω τα δικα μου ;)

Ποτέ δεν ήμουν Fashion victim αν και τα ρούχα είναι μια από τις αδυναμίες μου!!Απλώς πάντοτε προσαρμόζω τα διάφορα κομμάτια στο δικό μου στυλ.
Γιατί όπως και να έχει αν και το ντύσιμο σαφώς δεν κάνει τον άνθρωπο αλλά είναι στοιχείο της προσωπικότητας του.Δηλαδή εννοώ ότι κάποιος που ακολουθά τυφλά την μόδα για μένα δεν έχει προσωπικότητα και χάνεται στο σύνολο σε αντίθεση με άλλους που βάζουν την προσωπική τους πινελια στο ντύσιμο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
γενικότερα,όχι δεν είμαι τόσο "τρελαμένη" με τη μόδα ώστε να ξέρω απ'έξω και ανακατωτά κάθε νέα τάση της,απλά φροντίζω να ενημερώνομαι για τα βασικά..από'κει και πέρα όμως,φροντίζω τα ρούχα που φοράω,πάνω απ'όλα να αρέσουν σε εμένα και να τα φοράω εγώ αντί να φοράνε αυτά εμένα,μόνο και μόνο επειδή μπορεί να είναι στη μόδα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι πολύ παλαβή με ρούχα, παπούτσια, κοσμήματα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν ακολουθώ φανατικά την μόδα. Έχω δικό μου στυλ, μου αρέσει να "ανακατεύω" ρούχα και αν γουστάρω κάτι θα το φορέσω ακόμα και αν μου πουν ότι είναι πολύ περασμένης μόδας. Βασικά αυτά που απεχθάνομαι είναι τα υπερβολικά κυριλέ ή ξέκ... ρούχα. Τέτοια δεν βάζω και σε δεξίωση(που λέει ο λόγος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ακριβως τα απο πανω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ακόμα δεν έχω βρεί γυναίκα να μου μιάζει στο στίλ, είμαι άλλο ανέκδοτο εγώ, δεν μπορώ με τίποτα την μόδα, ότι φορούσα στο λύκειο φοράω και τώρα, δεν μπορώ τα στάνταρ και την ομοιότητα με τους άλλους, το στύλ μου είναι ανεκτήμητο και μοναδικό, άντε να δώ αν ποτέ βρεθεί άνθρωπός να μου μοιάζει εμφανισιακά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
δεν είμαι φανατική της μόδας. μ αρέσει να παίρνω κομμάτια από την μόδα τα οποία θα τα συνδυάσω με δικό μου στυλ και όχι να ακολουθώ κατα κανόνα τη μόδα. μ αρέσει πάντως που βλέπω ότι η μόδα επαναλαμβάνεται ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
ούτε εγώ είμαι φανατική της μόδας .ότι ρούχο αγοράζω φροντίζω να μου αρέσει και μπορώ να το
φοράω για πολύ καιρό ή για χρόνια :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω περάσει πολλές φάσεις στην ζωή μου και ως παιδί μέσα στην μέση της εφηβείας έκανα ότι μπορούσα για να είμαι στην μόδα. Δεν το αρνούμαι και δεν έχω πρόβλημα να το ομολογήσω γιατί πλέον το έχω ξεπεράσει. Μπορεί να λατρεύω να ψωνίζω ρούχα ωστόσο πλεόν δεν ψωνίζω για να ψωνίσω αλλά ξέρω το "γιατί" πίσω από κάθε αγορά μου.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μόδα = συρμός! ;)
Έχω εντελώς δική μου άποψη από styling μαλλιών, καθημερινό ντύσιμο, μέχρι ....επίσημο ένδυμα!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top