Μόσχα : Επίθεση ενόπλων στο Crocus City Hall

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
να πω μια σκέψη; Μήπως οι μουσουλμάνοι <<διαμαρτυρήθηκαν>> για το ότι η ρωσία έπαιξε βρώμικο παιχνίδι στη γάζα, χρησιμοποιωντας τους ως πιόνια;;;; Λέω τώρα, μια σκέψη.......
Λίγο απίθανο διότι τα μειμέτια δεν κάνουν τόσο σύνθετες σκέψεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο μεταξυ δε ξερω τι δεν καταλαβαινετε καποιοι.Ο ΙΣΙΣ ανελαβε την ευθυνη.Αν δεν ηταν ο ΙΣΙΣ ..θα εβγαινε και θα ελεγε οτι ΔΕΝ ΗΝΟΥΝ ΕΓΩ..ψεμματα λενε οτι εγω ημουν.ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
Δηλαδη,,το φαση ρε @κα μου;
Είστε απίθανη...
Ατελείωτη, συνωμοσιολογικού τόνου φλυαρία, την ισοπεδώνετε και εξουδετερώνετε με μια προτασούλα σας...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Στο μεταξυ δε ξερω τι δεν καταλαβαινετε καποιοι.Ο ΙΣΙΣ ανελαβε την ευθυνη.Αν δεν ηταν ο ΙΣΙΣ ..θα εβγαινε και θα ελεγε οτι ΔΕΝ ΗΝΟΥΝ ΕΓΩ..ψεμματα λενε οτι εγω ημουν.ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
Δηλαδη,,το φαση ρε @κα μου;

Συνηθισαμε τοσο πολυ να χτυπαιει το ισλαμικο κρατος την δυση..πιο δυτικα δηλαδη ή αμερικη που οταν κανει χτυπημα στην ρωσια δεν το δεχομαστε..λες και η ΙΣΙΣ ειναι καλα και πιστα παιδακια σ εμια ιδεολογια..και ΟΧΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥς ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΜΤ...ελα παναγια μου δηλαδη.

Υπάρχει περίπτωση τα άτομα που εδώ και 10 χρόνια φωνάζουν υπέρ των ανοικτών συνόρων να παραδεχτούν ότι τα χτυπήματα τα κάνει το ISIS?? Το ερώτημα όμως είναι ποτέ οι Ευρωπαϊκές κυβερνήσεις θα λάβουν μέτρα κατά των τρομοκρατικών επιθέσεων κλείνοντας τα σύνορα και κάνοντας ελέγχους στα άτομα που ήρθαν παράνομα εδώ. Πόσες ανθρώπινες ζωές πρέπει να χαθούν πλέον ώστε να καταλάβουμε ότι πρέπει να υπάρχουν αυστηροί έλεγχοι στα σύνορα της Ευρώπης;;

 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Μα υπαρχει και βιντεο που δημοσιευσε το ΙΣΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΚΙΟΛΛΑς...
Οριστε.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
να πω μια σκέψη; Μήπως οι μουσουλμάνοι <<διαμαρτυρήθηκαν>> για το ότι η ρωσία έπαιξε βρώμικο παιχνίδι στη γάζα, χρησιμοποιωντας τους ως πιόνια;;;; Λέω τώρα, μια σκέψη.......
Ας δολοφονήσουμε 150 αμάχους που απλώς πάνε να δούνε μια παράσταση... Ζήτω η θρησκεία της ειρήνης, εις το ονομα του Αλλάχ του πολυεύσπλαχνου, του ελεήμονα, του φιλανθρώπου... Οκ. Εστω οτι έπαιξε η ρωσία βρώμικο παιχνίδι, που το κανει συχνά αυτο, τι φταίει ο φουκαρίαρης ο 50χρονος πατέρας με την οικογένεια του που σφαγίαστηκαν; Στο κάτω κάτω, να πήγαιναν στο κρεμλίνο να κανουν τρομοκρατικη επίθεση,
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά, αν ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει. Όταν οι τζιχαντιστές κάνουν τρομοκρατικές ενέργειες σε άλλες χώρες, γιατί το θεωρούμε νορμάλ και όταν το κάνουν στη Ρωσία μάς φαίνεται περίεργο; Ποια η διαφορά;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Ας δολοφονήσουμε 150 αμάχους που απλώς πάνε να δούνε μια παράσταση... Ζήτω η θρησκεία της ειρήνης, εις το ονομα του Αλλάχ του πολυεύσπλαχνου, του ελεήμονα, του φιλανθρώπου... Οκ. Εστω οτι έπαιξε η ρωσία βρώμικο παιχνίδι, που το κανει συχνά αυτο, τι φταίει ο φουκαρίαρης ο 50χρονος πατέρας με την οικογένεια του που σφαγίαστηκαν; Στο κάτω κάτω, να πήγαιναν στο κρεμλίνο να κανουν τρομοκρατικη επίθεση,

να πω μια σκέψη; Μήπως οι μουσουλμάνοι <<διαμαρτυρήθηκαν>> για το ότι η ρωσία έπαιξε βρώμικο παιχνίδι στη γάζα, χρησιμοποιωντας τους ως πιόνια;;;; Λέω τώρα, μια σκέψη.......
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Bασικα την απαντηση σου την εδωσε η χιμελα.
Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά, αν ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει. Όταν οι τζιχαντιστές κάνουν τρομοκρατικές ενέργειες σε άλλες χώρες, γιατί το θεωρούμε νορμάλ και όταν το κάνουν στη Ρωσία μάς φαίνεται περίεργο; Ποια η διαφορά;
Πραγματικα αδυνατω να καταλαβω τετοιες ερωτησεις.ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΤΖΙΧΑΝΤΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ στη δυση......ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΦΟΡΜΕς...ΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΑ ΟΧΙ;
Πατε καλα καποιοι;Κια για να μην παρεξηγουμαι..στη ερωτηση του τουβλου απευθυνομαι.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά, αν ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει. Όταν οι τζιχαντιστές κάνουν τρομοκρατικές ενέργειες σε άλλες χώρες, γιατί το θεωρούμε νορμάλ και όταν το κάνουν στη Ρωσία μάς φαίνεται περίεργο; Ποια η διαφορά;
Μαλλον γιατι εκτυλισσεται ο πιο αιματηρος πολεμος στην Ευρωπη απο τον Β ΠΠ με πρωταγωνιστες τη συλλογικη Δυση και τη Ρωσια. Καθαρα λογω χρονικης συγκυριας αλλιως τρομοκρατικο χτυπημα υπηρξε και το 2017 στην Αγ Πετρουπολη
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά, αν ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει. Όταν οι τζιχαντιστές κάνουν τρομοκρατικές ενέργειες σε άλλες χώρες, γιατί το θεωρούμε νορμάλ και όταν το κάνουν στη Ρωσία μάς φαίνεται περίεργο; Ποια η διαφορά;
Γενικά, ποιός θεωρεί τρομοκρατικές επιθέσεις νορμάλ; Είτε συμβαίνει στη ρωσία, είτε στην αμερική, είτε στην γαλλία, το ίδιο ΑΙΣΧΡΟ είναι
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Γενικά, ποιός θεωρεί τρομοκρατικές επιθέσεις νορμάλ; Είτε συμβαίνει στη ρωσία, είτε στην αμερική, είτε στην γαλλία, το ίδιο ΑΙΣΧΡΟ είναι
Το θεωρουν νορμαλ ΑΥΠΟΙ ΠΟΥ για την ρωσια τους φαινεται περιεργο να χτυπουν οι τζιχαντ..βλεπε εδω..καθως προφανως για αυτους ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ.Καπως ετσιΤι αλλο θα δουμε εδω;
να πω μια σκέψη; Μήπως οι μουσουλμάνοι <<διαμαρτυρήθηκαν>> για το ότι η ρωσία έπαιξε βρώμικο παιχνίδι στη γάζα, χρησιμοποιωντας τους ως πιόνια;;;; Λέω τώρα, μια σκέψη.......
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και ειναι και ακρως εντυπωσιακο να προσπαθουμε να δικιολογησουμε ΤΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ.Τρομακτικο θα ελεγα..εκτος απο κατι αλλο.Μπιπ.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Το θεωρουν νορμαλ ΑΥΠΟΙ ΠΟΥ για την ρωσια τους φαινεται περιεργο να χτυπουν οι τζιχαντ..βλεπε εδω..καθως προφανως για αυτους ΣΤΗ ΔΥΣΗ ΕΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ.Καπως ετσιΤι αλλο θα δουμε εδω;
Τι θα ακούσουν τα αυτιά μου... Γιατί να είναι λιγότερο τραγικό να πεθαίνει ενας αμερικανός απο εναν ρώσσο; Και οι δύο άνθρωποι είναι, και οι δύο πιθανώς είχαν οικογένεια, δουλειά..
υπο απολύτως καμία συνθήκη δεν είναι δικαιολογημένη η τρομοκρατία. "Στη δύση έχουν λόγο να κάνουν τρομοκρατική επίθεση" σοβαρά;;; :closed-topic:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Τι θα ακούσουν τα αυτιά μου... Γιατί να είναι λιγότερο τραγικό να πεθαίνει ενας αμερικανός απο εναν ρώσσο; Και οι δύο άνθρωποι είναι, και οι δύο πιθανώς είχαν οικογένεια, δουλειά..
υπο απολύτως καμία συνθήκη δεν είναι δικαιολογημένη η τρομοκρατία. "Στη δύση έχουν λόγο να κάνουν τρομοκρατική επίθεση" σοβαρά;;; :closed-topic:
Πιστευεις οτι δεν τα πιστευουν αυτα καποιοι; ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΛΑΣ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,795 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά, αν ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει. Όταν οι τζιχαντιστές κάνουν τρομοκρατικές ενέργειες σε άλλες χώρες, γιατί το θεωρούμε νορμάλ και όταν το κάνουν στη Ρωσία μάς φαίνεται περίεργο; Ποια η διαφορά;
Τίποτα δεν είναι normal. Πίσω από όλους αυτούς τους θερμοκέφαλους ισλαμιστές κρύβονται συμφέροντα, για την εξ υπηρέτηση συμφερόντων άλλως τε ήρθαν στο προσκήνιο εξ αρχής. Απλά κάποιοι βλέπουν μόνο την επιφάνεια των πραγμάτων, κάτι τρελλοί τζιχαντιστές που σκοτώνουν για τις παρθένες του παραδείσου, και όχι την ουσία. Πως πίσω από αυτές τις δράσεις υπάρχουν πολιτικές προεκτάσεις. Το ίδιο λάθος με το 2001. Και τότε ο κόσμος πίστευε σε κάτι τρελλούς που τα έβαλαν με τις ΗΠΑ. Δεν είδαν την ουσία, πως με αυτό το χτύπημα οι ΗΠΑ αφενός εσωτερικά πέρασαν το Patriot Act (περικοπή ελευθεριών και ιδιωτικότητος με πρόσχημα την δημόσια ασφάλεια) και αφετέρου εξωτερικά βρήκαν την αφορμή που ήθελαν για να εκκινήσουν την στρατιωτική εμπλοκή τους στη Μέση Ανατολή εξ ασφαλίζοντας τα συμφέροντά τους με κάλυμμα τον αντιτρομοκρατικό αγώνα. Κάτι το οποίο σχεδίαζαν ήδη από το 1973 όταν οι αραβικές χώρες έκλεισαν τη στρόφιγγα και ξεκίνησε παγκόσμια πετρελαϊκή κρίση.

Πίσω από αυτούς τους νέους τρελλούς της Μόσχας μπορεί να κρύβονται είτε ρωσσικά είτε δυτικά συμφέροντα. Θα φανεί στη συνέχεια.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι normal. Πίσω από όλους αυτούς τους θερμοκέφαλους ισλαμιστές κρύβονται συμφέροντα, για την εξ υπηρέτηση συμφερόντων άλλως τε ήρθαν στο προσκήνιο εξ αρχής. Απλά κάποιοι βλέπουν μόνο την επιφάνεια των πραγμάτων, κάτι τρελλοί τζιχαντιστές που σκοτώνουν για τις παρθένες του παραδείσου, και όχι την ουσία.
Και η δουλειά των ΜΜΕ διαχρονικά είναι να βαφτίζουν καθετί που αποκλείει από την επιφάνεια των πραγμάτων που αυτά παρουσιάζουν ως «θεωρία συνωμοσίας.»
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Πως φτάσαμε μέχρι εδώ.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Μια χαρα εχουν οι μουσουλμανοι μενος με την ρωσια..αφου δεν συγχωρουν στον Πουτιν την αναμιξη του στη Συρια.Τωρα το ελεγαν αναλυτες.
Απορω γιατι απορειτε καποιοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πως φτάσαμε μέχρι εδώ.
Ναι και τι; Τι σχεση εχει αυτο με την τρομοκρατικη επιθεση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πως φτάσαμε μέχρι εδώ.

Ωραια...πετας το ασχετο με τον πουτιν και μετα πετας και αυτο ,με τους ουκρανους και την τρομοκρατικη επιθεση..για να περασει..τι να σου πω..εχεις θεμα.Το αρχικο σου μηνυμα φαινεται στην παραθεση μου ομως.. :yes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Ωραια...πετας το ασχετο με τον πουτιν
Δεν ήταν άσχετο. Δεν είδες όλο το βίντεο και τι έλεγε για τους Τσετσένους. Επίσης η FSB ενδιαφέρεται περισσότερο να εξαφανίσει τους αντιπάλους του Πούτιν παρά να προστατεύσει τους Ρώσους.

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Που κολλάει η LGBT κοινότητα εδώ τώρα;;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Που κολλάει η LGBT κοινότητα εδώ τώρα;;
Τους θεωρούν τρομοκράτες και εξτρεμιστες στην Ρωσία. Αυτό έγινε πρόσφατα και μάλλον δεν το εμαθες. Προφανώς δε διάβασες προηγούμενο ποστ μου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Top