Ναι...δημιουργούμε!

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
:clapup::clapup:μπράβο! πολύ ωραία είναι! είσαι αυτοδημιούργητη τελείως; θυμάμαι ότι είχες φτιάξει και άλλα πολύ ωραία κοσμήματα.
Ναι ναι, με πηλό τα ξεκίνησα εντελώς μόνη μου, με το ένστικτο 😂 ούτε καν βίντεο δεν είδα..

Ε μου είπε η Μαρίκα: κάνε μου κόκκινα να ταιριάζουν με τα ξανθά μαλλιά μου τώρα που τα έβαψα
🥰❣️
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
Μόνη σου εμπνεύστηκες το σχήμα, τα λουλούδια κτλ;
Όχι, το είδα στο Pinterest σε μπλε και μου άρεσε το σχέδιο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι, το είδα στο Pinterest σε μπλε και μου άρεσε το σχέδιο
Το σχήμα είναι δικό μου γιατί δεν είχα ίδιο καλούπι
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
Πιάνουν τα χέρια σου, είναι υπέροχα! Και να φανταστείς στο λέω αυτό εγώ, που δεν φοράω καν σκουλαρίκια
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
Μετά από πολλές αποτυχίες, κατάφερα να φτιάξω πήλινο τριανταφυλλάκι σε δαχτυλίδι🌹

IMG_20240117_182242.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
αυτή την παράνοια την έκανα 7 χρονών🤔

IMG_20240120_174248.jpg
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
Αν και το χω με τα πορτραίτα, με τα τοπία δεν το χα ποτέ.. μια πρώτη προσπάθεια💜

Picsart_24-03-09_20-01-19-152.jpg
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
🤍🕊️
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.
Αυτό μου το είχε ζητήσει ο θεολόγος στο σχολείο και το είχαν βάλει πάνω από τον πίνακα, δίπλα στην εικόνα🥺🤍

IMG_20240316_124100.png
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,902 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top