Ναι...δημιουργούμε!

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι αν έχω ανεβάσει παλιότερα, μπορεί :P
Γενικά προσπαθώ στον ελευθερο χρονο μου να δημιουργω και το εχω βαλει στόχο να ολοκληρώνω ένα έργο μια φορά την εβδομαδα (θα σας πω πώς θα παει αυτο, γιατι ο στοχος μπήκε στα τελη του αυγουστου) :upside: Είναι νερομπογιές και τα outlines με μαύρο πενάκι.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι αν έχω ανεβάσει παλιότερα, μπορεί :P
Γενικά προσπαθώ στον ελευθερο χρονο μου να δημιουργω και το εχω βαλει στόχο να ολοκληρώνω ένα έργο μια φορά την εβδομαδα (θα σας πω πώς θα παει αυτο, γιατι ο στοχος μπήκε στα τελη του αυγουστου) :upside: Είναι νερομπογιές και τα outlines με μαύρο πενάκι.
View attachment 120947 View attachment 120948
View attachment 120949View attachment 120950
πω πω γαματα ...μπραβω ... ανεβασμενη τεχνη..κοιτα πως μιλανε τα χερια!
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
Εγώ πάντως που έχω PayPal ξέρω ότι μου κρατάνε ένα ποσό (από την PayPal) όταν μου στέλνει κάποιος λεφτά (από το business payment, όχι από friends and family) και μου κρατάει επίσης ένα πόσο η τράπεζα όταν κάνω withdraw από το υπόλοιπο στην κάρτα (χρεωστική). Π.χ. είχα μεταφέρει 20 ευρώ και μου κράτησαν 4-5 ευρώ. Δεν μου έχει αναφέρει κάτι παραπάνω η τράπεζα. Για χέρι με χέρι (όπως ισχύει συνήθως όταν πουλάς hand crafts) δεν ξέρω τι ισχύει.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
Κύπριδα
IMG_20230904_211538.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
ζωάκια δεν ζωγραφίζω συχνά, αλλά αυτό είναι μια μικρή προσπάθεια🙈

IMG_20230905_125339.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
8135F023-C95E-43A7-9583-57F21022D361.jpeg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
είδα κάπου την ιδέα και μου άρεσε πολύ..

IMG_20230907_175105.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
Έμαθα και το digital και έκανα την Λενιώ μου
IMG_20230909_135926.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
🧜🏻‍♀️✨
IMG_20230910_152740.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
έφτιαξα αυτό το δαχτυλίδι, από ασήμι 925 και αληθινό αμέθυστο💜
IMG_20230917_203854.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
Μπορεί να έμεινα μουγκή, @γιαννης_00
αλλά μόλις έφτιαξα σκουλαρικάκια με αμέθυστο💜

IMG_20231104_183758.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
AB962DD7-A948-4155-BF07-4F41FB51CF28.jpeg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Μπορεί να έμεινα μουγκή, @γιαννης_00
αλλά μόλις έφτιαξα σκουλαρικάκια με αμέθυστο💜

View attachment 124992
Καλα μιλαμε τελεια ..τιποτα παραπανω απο Εριφυλη
κριμα που δεν παιζουν σε μενα
Ε κοιτα δεν σε θελουμε Εριφυλη της σιωπης...να μιλας; ποτε ποτε
Καλη αναρωση
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
Σκουλαρίκια από πηλό, ειδική παραγγελία από την αγαπημένη μου ηθοποιό😌♥️
IMG_20231221_222955.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top