Να στείλω για να ξεκαθαρίσω;

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν είναι δικαιολογία ;;;

Καλά μας κάνουν, τελικά. Τα θέλουμε, ώρες - ώρες...
Εννοω ότι δεν είναι δικαιολογία αυτη για να το χάψω . Παιδια, είπαμε είμαι ευκολόπιστη αλλά όχι και έτσι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,465 μηνύματα.
Δεν είναι δικαιολογία ;;;

Καλά μας κάνουν, τελικά. Τα θέλουμε, ώρες - ώρες...
Ρε, μπλόκαρε ο 3ος σπόνδυλος έτσι οπως έτρεχε η μέση του, έπαθε συσπανσιόν ο εγκέφαλός του, λάγκαρε η μνήμη μέχρι αργά το βράδυ που ξαφνικά έληξε η αμνησία, αλλά τότε δεν μπορούσαν ακόμα να κινηθουν τα δάχτυλά του να της γράψει μήνυμα.


Απλό το πράγμα. Μια ζωή καχύποπτη κι εσυ.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
Εννοω ότι δεν είναι δικαιολογία αυτη για να το χάψω . Παιδια, είπαμε είμαι ευκολόπιστη αλλά όχι και έτσι
Οκ, τότε... Άρα πήρες τις απαντήσεις σου...Και παίζει και με τη νοημοσύνη σου, ο τύπος...
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ε και τι να του στείλω; «Είσαι μεγάλος μακακας , τι συμπεριφορά είναι αυτή; «
25855.jpg
:P
Από δω και πέρα δική σου ευθύνη...

Εμείς είπαμε και λαλήσαμε (στην κυριολεξία, ορισμένοι).:D
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ρε, μπλόκαρε ο 3ος σπόνδυλος έτσι οπως έτρεχε η μέση του, έπαθε συσπανσιόν ο εγκέφαλός του, λάγκαρε η μνήμη μέχρι αργά το βράδυ που ξαφνικά έληξε η αμνησία, αλλά τότε δεν μπορούσαν ακόμα να κινηθουν τα δάχτυλά του να της γράψει μήνυμα.


Απλό το πράγμα. Μια ζωή καχύποπτη κι εσυ.
Καλά, εσυ βρίσκεσαι σε έκρηξη! Οκ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,465 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Όχι. Είμαι σε Zen Moment τζοκόντα μου.

Σε έκρηξη θα είμαι άμα ποτε δεις να βάζω πυρηνικούλια, ή τουλίπες όπως τις λέμε εδω.

View attachment 117068

Όχι. Είμαι σε Zen Moment τζοκόντα μου.

Σε έκρηξη θα είμαι άμα ποτε δεις να βάζω πυρηνικούλια, ή τουλίπες όπως τις λέμε εδω.

View attachment 117068
Ενταξει , τότε! 😊
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,990 μηνύματα.
Thank you, next…
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,465 μηνύματα.
Αααααχου...τί ομορφα που είναι. Πώς τις λες ; Τουλίπες ;;; Αν είναι δυνατόν...Πώς σου ήρθε ; Πετυχημένο, πάντως...
Μια παλιά φίλη τις είχε ονομάσει έτσι, ε και έμεινε, στη μνήμη της θεος χωρέστην, ξέρεις για να την τιμώ τη μνήμη της.

Τη χάσαμε από όργιο. Έμπλεξε με κατι Σουδανούς πρίγκηπες σε σουξουμουξου φιλάκια αγκαλίτσες, την πήραν βράδυ απο το Κάιρο και μέσω Νείλου κατέληξε στην εμπόλεμη ζώνη, έπεσε μια οβίδα, της γάμησε το είναι, ε και πέθανε.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.
Μια παλιά φίλη τις είχε ονομάσει έτσι, ε και έμεινε, στη μνήμη της θεος χωρέστην, ξέρεις για να την τιμώ τη μνήμη της.

Τη χάσαμε από όργιο. Έμπλεξε με κατι Σουδανούς πρίγκηπες σε σουξουμουξου φιλάκια αγκαλίτσες, την πήραν βράδυ απο το Κάιρο και μέσω Νείλου κατέληξε στην εμπόλεμη ζώνη, έπεσε μια οβίδα, της γάμησε το είναι, ε και πέθανε.
Χαχαχαχαχαχαχαααα....ο Χριστός και η Παναγία, τί έπαθε η καψερή η γυναίκα !!! Εύχομαι να μην πήγε νέα, τουλάχιστον. Να τα είχε τα χρονάκια της...

Κι εσένα ποιός σου τα μήνυσε αυτά τα χαμπέρια ;
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μια παλιά φίλη τις είχε ονομάσει έτσι, ε και έμεινε, στη μνήμη της θεος χωρέστην, ξέρεις για να την τιμώ τη μνήμη της.

Τη χάσαμε από όργιο. Έμπλεξε με κατι Σουδανούς πρίγκηπες σε σουξουμουξου φιλάκια αγκαλίτσες, την πήραν βράδυ απο το Κάιρο και μέσω Νείλου κατέληξε στην εμπόλεμη ζώνη, έπεσε μια οβίδα, της γάμησε το είναι, ε και πέθανε.
Άφησε τον Αυτοκράτορα και έτρεχε με πρίγκιπες; 🤯
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,940 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,465 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαααα....ο Χριστός και η Παναγία, τί έπαθε η καψερή η γυναίκα...Εύχομαι να μην πήγε νέα, τουλάχιστον. Να τα είχε τα χρονάκια της...

Σιτεμένη ήταν ρε η κωλόγρια, 99 πατημένα κι ο νούς της στην παρτούζα.

Είχε πάρει και τα πλακάκια από το ΚΑΠΗ "Οι γηραιες Ιωσηφίνες" (διασταύρωση Αντιγόνου και Μαντινείας στο Τραχανοχώρι Κοζάνης όσοι ενδιαφέρστε, κάθε Παρασκευή βράδυ στριπ σόου, σερβίρονται κόλλυβα και Stroh 90 βαθμών.)

Έλαβε που λες μια μέρα ένα μέηλ από Σουδανό πρίγκηπα "καταθέστε μας την προσωπική διαφορά από το Νόμο Κατρούγκαλου και θα σας στείλουμε πίσω 7 τρισεκατομμύρια".

Μια και δυο η γραία "δε γαμιέται, δε μου άφησε τίποτα ο Κατρούγκαλος" σου λέει, πατάει ένα τρανσφερ 3 ευρώ και της λενε πια οτι χρωστάει.

Σου λέει "Μιλαει η εμπειρία τωρα, θα τα πληρώσω σε είδος". Φοράει τη σκελέα του γέρου, γαλότσα χωραφιού, στρινγκ δαντελωτό από κάτω και το βυζί να παίρνει αέρα, κι ανεβαίνει στο ανεμόπτερο.

Σκάει μύτη Κάιρο, της λένε και τι είναι αυτά που κάνεις και δεν ειναι για παρτούζες η ηλικία σου τώρα, σαν άλλη μούμια του Ραμσή Β' πρέπει να προσέχεις να ζήσεις, θα μας μείνεις στα χέρια κλπ.

Δίνει μια η γρια, πετάει τη σκελέα, ανεβαίνει με τις γαλότσες στο μπαράκι "Η Βαβυλώνα" και έγινε πράγματι της βαβυλώνας εκείνο το βράδυ. Δε γλίτωσαν ούτε οι φελλοί από τα μπουκάλια, τα παιρνε όλα με χάρη σα γεμιστήρα STG-42.

Ε τη βουτάνε, την ανεβάζουν στη σχεδία οι Σουδανοί πρίγκηπες, και τα υπόλοιπα ειναι ιστορία...

Κι εσένα ποιός σου τα μήνυσε αυτά τα χαμπέρια ;
Όλα τα μαθαίνω, άμα θέλω.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,079 μηνύματα.
Απάντησε «Καλησπερα . Ναι ισχύει. Ήθελα να σου στείλω αλλά είχα τρεξίματα με τη μέση μου και το θυμόμουν συνέχεια αργα. Πως εισαι»
Μαλακιες.. Όποιος καίγεται δεν υπολογίζει ούτε το αργά ούτε τη μέση.. Κοινώς δε σε σκεφτόμουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top