Να στείλω για να ξεκαθαρίσω;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,519 μηνύματα.
Να ρωτήσω τώρα κάτι πολύ βασικό ... για τι ηλικίες μιλάμε ;

Βασικότατο!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ είμαι στα 36 και εκείνος στα 39

Σοβαρά μιλάς ; και παίζει τέτοια μπάλα στα 39 ;;; χαχα ο κλασσικός δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να στεριώσει γυναίκα μαζί μ.

Γιατί πολυ απλά δεν θες ρε ηλίθιε 😄
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ορίστε, ακόμα δεν την άγγιξα κι επικαλείται με αχ τον Θεο.

Ερασιτέχνες όλοι εδω μέσα, πλεμπαίοι, φτωχάντζες, έτσι γίνεται δουλειά.

@Devil Μάθαινε μπαλίτσα.

Μαθαίνω δάσκαλε... Πήρα χαρτί και μολυβι. Κρατάω σημειώσεις προλαβαινω δεν προλαβαινω τη Χιμελα " Ο θεματοθετης πηρε τις απαντήσεις που ήθελε ας το κλειδώσουμε ".
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Βασικότατο!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Σοβαρά μιλάς ; και παίζει τέτοια μπάλα στα 39 ;;; χαχα ο κλασσικός δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να στεριώσει γυναίκα μαζί μ.

Γιατί πολυ απλά δεν θες ρε ηλίθιε 😄
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Μαθαίνω δάσκαλε... Πήρα χαρτί και μολυβι. Κρατάω σημειώσεις προλαβαινω δεν προλαβαινω τη Χιμελα " Ο θεματοθετης πηρε τις απαντήσεις που ήθελε ας το κλειδώσουμε ".
Ναι, σοβαρά Devil . Είναι 39.. Τόση Παπατζα για να κάνει δέκα λεπτά σεξ; Θα στείλω! Θα σε ακούσω ! Ο,τι και να γίνει , εγώ θα βγάλω συμπέρασμα !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,519 μηνύματα.
Έχει 4 μέρες που δεν επικοινωνήσαμε . Ίσως στη βδομάδα πάνω να στείλω αυτό που γράψαμε και πιο πριν. Και ο,τι βρέξει ας κατεβάσει. Οι ανθρώπινες σχέσεις τόλμη θέλουν και ας τρώμε τα μούτρα μας!

Ποια βδομάδα μωρε στείλε του απόψε να τελειωνει. Περιμένουν και άλλοι 😄
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
"Αγαπητέ ερασιτέχνη σφαιροσφαλιαριστή που δε θυμαμαι ούτε τ ονομα σου τωρα πια,

Βρήκα άλλον που με θέλει πιο πολύ και αντέχει τον δεκαπλάσιο χρόνο από σένα στο κρεβάτι, δηλαδή 10 δευτερόλεπτα

**Στοπ**."


Στείλτο τωρα. Thank me later.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
"Αγαπητέ ερασιτέχνη σφαιροσφαλιαριστή που δε θυμαμαι ούτε τ ονομα σου τωρα πια,

Βρήκα άλλον που με θέλει πιο πολύ και αντέχει τον δεκαπλάσιο χρόνο από σένα στο κρεβάτι, δηλαδή 10 δευτερόλεπτα

**Στοπ**."


Στείλτο τωρα. Thank me later.
Έλα αγαπημένε μου! Μη με «χτυπάς» τώρα!
σκεφτομουν κάτι σε μήνυμα στο κινητό του (γιατί λίγο βαρέθηκα το ινστα ) του τυπου : «Πως είσαι; Δε μιλήσαμε αυτές τις μέρες. Ήθελα να ξέρεις πως πέρασα πολύ όμορφα μαζί σου και από τη μεριά μου θα ήθελα να συνεχίσουμε τη γνωριμία μας.»
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Έλα αγαπημένε μου! Μη με «χτυπάς» τώρα!
σκεφτομουν κάτι σε μήνυμα στο κινητό του (γιατί λίγο βαρέθηκα το ινστα ) του τυπου : «Πως είσαι; Δε μιλήσαμε αυτές τις μέρες. Ήθελα να ξέρεις πως πέρασα πολύ όμορφα μαζί σου και από τη μεριά μου θα ήθελα να συνεχίσουμε τη γνωριμία μας.»


Ναι, "με έφτυσες τόσο καλά σήμερα που θα ήθελα να τη συνεχίσουμε τη γνωριμία μας".

Ρε θα με τρελάνετε απόψε;

Δε μπορώ. Πα να κανω μασαζ στη γάτα.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ναι, με έφτυσες τόσο καλά σήμερα που θα ήθελα να τη συνεχίσουμε τη γνωριμία μας.

Ρε θα με τρελάνετε απόψε;

Δε μπορώ. Πα να κανω μασαζ στη γάτα.
Σε σένα πήγαινε το αγαπημένε μου βρε!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Σε σένα πήγαινε το αγαπημένε μου βρε!
Το ξερω γι αυτο το διόρθωσα μετα.

Αλλά δεν παυεις να σκέφτεσαι παράνοιες και με αποσυντονίζεις.

Σιγά μη τον ευχαριστήσεις που σε γάμησε κι έφυγε και δεν σου ξαναμίλησε και ζητας και συνεχιση της γνωριμίας.

Ρε θα με τρελάνετε;
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Το ξερω γι αυτο το διόρθωσα μετα.

Αλλά δεν παυεις να σκέφτεσαι παράνοιες και με αποσυντονίζεις.

Σιγά μη τον ευχαριστήσεις που σε γάμησε κι έφυγε και δεν σου ξαναμίλησε και ζητας και συνεχιση της γνωριμίας.

Ρε θα με τρελάνετε;
Ε και τι να του στείλω; «Είσαι μεγάλος μακακας , τι συμπεριφορά είναι αυτή; «
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Ε και τι να του στείλω; «Είσαι μεγάλος μακακας , τι συμπεριφορά είναι αυτή; «
Στείλτου τις χίλιες σιωπές της Τσαλιγοπούλου ξανά και ξανά μέχρι να πιάσει το υπονοούμενο.

Κάποια στιγμή θα σπάσει, δε μπορεί.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.
Ε και τι να του στείλω; «Είσαι μεγάλος μακακας , τι συμπεριφορά είναι αυτή; «
Γιατί δεν πάει το μυαλό σου, απορώ...σε κάτι απλό, για να μην καρφωθείς (τουλάχιστον όχι πολύ...) κιόλας. Ένα 'Καλημέρα (ή καλησπέρα) τί κάνεις, είσαι καλά ; Έχουμε μέρες να τα πούμε και είπα να πω ένα γεια....'.

Δε χρειάζεται πολλή φιλοσοφία, ούτε ανάλυση...
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Γιατί δεν πάει το μυαλό σου, απορώ...σε κάτι απλό, για να μην καρφωθείς (τουλάχιστον όχι πολύ...) κιόλας. Ένα 'Καλημέρα (ή καλησπέρα) τί κάνεις, είσαι καλά ; Έχουμε μέρες να τα πούμε και είπα να πω ένα γεια....'.

Δε χρειάζεται πολλή φιλοσοφία, ούτε ανάλυση...
Λοιπόν, του έστειλα μήνυμα. Ρωτάω απλά τι κάνει και ότι έχουμε μέρες που δεν μιλήσαμε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Λοιπόν, του έστειλα μήνυμα. Ρωτάω απλά τι κάνει και ότι έχουμε μέρες που δεν μιλήσαμε.
Απάντησε «Καλησπερα . Ναι ισχύει. Ήθελα να σου στείλω αλλά είχα τρεξίματα με τη μέση μου και το θυμόμουν συνέχεια αργα. Πως εισαι»
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.
Απάντησε «Καλησπερα . Ναι ισχύει. Ήθελα να σου στείλω αλλά είχα τρεξίματα με τη μέση μου και το θυμόμουν συνέχεια αργα. Πως εισαι»
Εσένα σε καλύπτει αυτή η....δικαιολογία ; Γιατί απάντηση δεν είναι, αν έτσι την βλέπεις...

Αν ναι, θα τραβάω τα μαλλιά μου...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Απάντησε «Καλησπερα . Ναι ισχύει. Ήθελα να σου στείλω αλλά είχα τρεξίματα με τη μέση μου και το θυμόμουν συνέχεια αργα. Πως εισαι»
Στέλνεις:

"Έχω καθυστέρηση, πάρε με τηλέφωνο, πρέπει να μιλήσουμε"

Και μετα κλείνεις το κινητο για 8 ώρες, αναβεις τσιγάρο και περιμένεις.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εσένα σε καλύπτει αυτή η....δικαιολογία ; Γιατί απάντηση δεν είναι, αν έτσι την βλέπεις...

Αν ναι, θα τραβάω τα μαλλιά μου...
Όχι δε με καλύπτει . . Δεν είναι δικαιολογία .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στέλνεις:

"Έχω καθυστέρηση, πάρε με τηλέφωνο, πρέπει να μιλήσουμε"

Και μετα κλείνεις το κινητο για 8 ώρες, αναβεις τσιγάρο και περιμένεις.
Είσαι τρελός!!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Όχι δε με καλύπτει . . Δεν είναι δικαιολογία .
stitch-frustration.gif
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top