Οδηγείτε ποδήλατο;

petros7

Νεοφερμένος

Ο petros7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι η καλύτερη εταιρεία ποδηλάτου στο κόσμο για mountain ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγώ από το praktiker ΠΟυ το έχω πάρει ειναι τέλειο, δεν είναι όμως για Mountain αλλά ντάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι η καλύτερη εταιρεία ποδηλάτου στο κόσμο για mountain ????
Ψηφίζω IDEAL..στην κατηγορία του ειναι αξιόπιστο,ξέρεις πως δε θα σου σκουριάσει αν το πιασει βροχή.υπάρχουν και καλύτερες μάρκες αλλα πανε πολλά λεφτα 600+ π.χ. Fly...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petros7

Νεοφερμένος

Ο petros7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ψηφίζω IDEAL..στην κατηγορία του ειναι αξιόπιστο,ξέρεις πως δε θα σου σκουριάσει αν το πιασει βροχή.υπάρχουν και καλύτερες μάρκες αλλα πανε πολλά λεφτα 600+ π.χ. Fly...

δν εχω προβλημαμε τα χρηματα προτεινε μαρκες !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Οδηγείτε ποδήλατο;


όχι, οδηγώ νταλίκα...

8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν οδηγαω ποδηλατο αν και θα ηθελα,ισως καποια στιγμη αποφασισω ν αγορασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
δν εχω προβλημαμε τα χρηματα προτεινε μαρκες !!!!!!!
Ουάου...γιου αρε ριτσ! :P Θα σου προτείνω να μπείς σε αυτη τη σελίδα στο φασεβοοκ οπου ειναι πιο ψαγμένοι. Ειναι μια οργάνωση-ομάδα στην Αθήνα που πάει βόλτες καθε παρασκευή βράδυ (50κμ η κάθε βόλτα). https://www.facebook.com/freedayride
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κάθε κυριακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
κάθε κυριακή.
Τις κυριακές ειναι οι εθελοντές ποδηλάτες,οι free day ειναι τις Παρασκευές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Ωωωω ναι...το αγαπω!!!
Χθες πηγαμε ποδηλαταδα υπο το φως της πανσεληνου...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγω περιμένω να μου έρθει θήκη που βάζω πάνω στο ποδήλατο για το κινητο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ξέρω να οδηγώ ποδήλατο.
Αλλά φοβάμαι να οδηγήσω ποδήλατο.
Επειδή οδηγώ αυτοκίνητο.
Τόσα χρόνια που έχω μάθει πολλά αν μη τι άλλο από τον ίδιο τον εαυτό μου...
Και ξέρω ότι όσο και να προσέχω όντας πάνω στο ποδήλατο, κάπου εκεί έξω ένας οδηγός αυτοκινήτου,
μιλάει στο κινητό του και δεν προσέχει αρκετά το δρόμο,
οδηγεί σχεδόν στον αυτόματο πιλότο επειδή σκέφτεται τη δόση της εφορίας,
οδηγεί με μηχανικές κινήσεις επειδή σκέφτεται τις μπηχτές του προϊστάμενου για περικοπές,
οδηγεί χωρίς να έχει τα χεράκια του στο τιμόνι αφού στο ένα χέρι το τσιγάρο, στο άλλο χέρι το τηλέφωνο, πόσα χέρια να έχει κανείς...
(αυτό το τελευταίο μη το γελάσει κανείς, το έκανε οδηγός πούλμαν που ερχόταν κατά πάνω μου από το αντίθετο ρεύμα)
και ξέρω πόσο γρήγορα ένα αυτοκίνητο μπορεί να βρεθεί ακριβώς εκεί που δεν πρέπει ...

Κι όταν οδηγώ αυτοκίνητο και προσπερνάω ποδηλάτες στο δρόμο, καρδιοχτυπάω, εύχομαι και προσεύχομαι εκείνη τη στιγμή που είναι δίπλα στη ρόδα μου ο ποδηλάτης να μη βρεθεί χαλίκι στη δική του ρόδα, να μη ξαφνιαστεί από κάτι και κάνει κάποια απότομη κίνηση, ...
Πόσοι οδηγοί προσέχουν τους ποδηλάτες εκεί έξω?

Γι αυτό και όταν μπορώ περιορίζομαι σε μια πρωινή βόλτα, κάπου ήσυχα, χωρίς κίνηση και δυστυχώς δεν το χρησιμοποιώ σε καθημερινές μετακινήσεις που χρειάζεται να βγω σε δρόμους με μεγάλη κυκλοφορία.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
συμφωνώ σε όλα μαζί σου, ειδικά στη χώρα μας όπου οι οδηγοί δεν προσέχουν ούτε τους πεζούς τις περισσότερες φορές θα προσέχουν εμας τους ποδηλάτες;
εγω δεν βγαίνω σε πάρα πολύ κεντρικούς δρόμους τύπου κηφισσίας που βλέπω πολλούς (παναγία μου)
και έχω πάρει και καθρέφτες να βλέπω τι παίζει από πισω μου γιατί δεν γίνεται αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Οδηγάω ποδήλατο γύρω στην περιοχή μου. Δεν έχει τύχει σε ποδολατόδρομο. :) Είναι μία από τις αγαπημένες μου ασχολίες κάθε καλοκαίρι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμ δε ξέρω να κάνω ποδήλατο...:P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τις κυριακές ειναι οι εθελοντές ποδηλάτες,οι free day ειναι τις Παρασκευές

δεν ασχολούμαι φίλε με αυτά που αναφέρεις.

την κυριακή κάνω ποδήλατο, γιατί δευτέρα-παρασκευή έχει στίβο, σαββάτο κολύμπι
και κυριακή ποδήλατο.

έτσι τα έχω μοιράσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
δεν ασχολούμαι φίλε με αυτά που αναφέρεις.

την κυριακή κάνω ποδήλατο, γιατί δευτέρα-παρασκευή έχει στίβο, σαββάτο κολύμπι
και κυριακή ποδήλατο.

έτσι τα έχω μοιράσει
Πως δε βαριέσαι? :P Κολύμπι ήθελα και εγω,αλλα δεν ειναι και πολύ φθινό.
.
.
Στο θέμα αν μας προσέχουν οι οδηγοί,ειναι πολά που παίζουν ρόλο,εγω δε φοβάμαι την περίπτωση που θα με δεί κανείς και θα με αγνοήσει, αλλα την περίπτωση που επειδή πιανω μικρό χόρο μήπως δε με προσέξει καλά και δεν προλάβει να κάνει καποια κίνιση,δλδ μη γίνει καθαρό ατύχημα. Όσοι με εχουν δεί και με εχουν αγνοήσει το εχουν μετανοιώσει πιστεύω.Ενας εμεινε με εναν καθρέφτη λιγότερο...ουτως η αλλως δε τον χρησημοποιούσε,τσάμπα εκοβε τον αέρα,τώρα λύθηκε ομως το θέμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ναααι :happy: ειδικά τώρα το καλοκαίρι το είχα λιώσει! Το θέλω για όλες τις κοντινές μετακινήσεις μου μου αρέσει πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Οχι, κυρίως γιατί είμαι ένα ατσούμπαλο πλάσμα. Αν ανεβώ σε δύο ρόδες γίνομαι δημόσιος κίνδυνος....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top