Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
''Α ρε μια χουντα που μας χρειαζεται''
Πηγαζει απο το στομα καθε αμορφωτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
φράσεις που σιχαίνεστε


1. eat shit
(αφού δεν είμαι κοπρολάγνος, why bother saying it? :worry:)

2. σε σιχαίνομαι
(γιατί? μοιάζω με τον κύριο κατσαρίδο?:mad:)

3. Οι άντρες δεν ξέρουν
μα τα μικρά κορίτσια καταλαβαίνουν
(σοφάδα της οκάς)
-βρε το μάτι σου το φλάρο
που βγάζει μαλάκα έναν γλάρο. :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
αραξε την πετσα σου.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εχεις fb;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
1. Ούτε καν (:/:)
2. Ξέρω 'γω (αμφιβάλλω ότι ξέρεις)
3. οτι να 'ναι (μου θυμίζει τραγουδιστή απο σκυλάδικο)
4. ισχύει (ευχαριστώ για την επιβεβαίωση αλλά το ξέρω)
5. στα καμπάνια μου (απλά καραβλαχιά)
6. στ'αρχίδια μου (από γυναίκα-> :beating:)

είναι και άλλα, αυτά είναι τα πιό βασικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
1. Εσύ σίγουρα θα περάσεις... (Για πανελλήνιες)
2. Διάβασες; (έχει γίνει πλέον εφιάλτης)
3. Ό,τι περιέχει τη λέξη "γουστάρω"... (Η μόνη εκδοχή που μου αρέσει είναι αυτή: https://www.youtube.com/watch?v=Cnf36kj80vk)
4. Ομοίως, προφανώς (μαθηματικά κατάλοιπα... και το χειρότερο είναι ότι μου έχουν κολλήσει και τα λέω κι εγώ μονίμως :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
"Έλα καλέ, εσύ δε θα περάσεις το μάθημα? Άμα δε το περάσεις εσύ οι άλλοι τι πρέπει να κάνουν?"


Ναι, οκ. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
''Έτσι, έτσι...:hmm:''

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
«Τι γίνεται με την σχολή, τελείωσες;»
Ωωωω, άμα τελειώσω, θα το μάθεις -.-

Και αυτό που σιχαίνομαι.. Όταν κάποιος με αποκαλεί "man"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
"Πωπω λυπαμαι για ο,τι σου συμβαινει. Ειναι πολυ κριμα να συμβαινουν ολα σε σας, τα καλα παιδια."

Αηδια. Τα καλα παιδια σου λενε να πας απο κει που 'ρθες, φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πρέπει να έχει ξανά ειπωθεί αλλά δεν μου αρέσει να ακουω κάποιον (ανεξαρτήτως φίλου) να αποκαλεί μια κοπέλα η ένα αγόρι "γκόμενα" η "γκόμενο" αντιστοίχως.. Το θεωρώ πολύ παρακατιανο και υποβαθμισμένο να σε λένε ετσι..
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
"έλεος"
"στ'@ρχιδι@ μ" (από κοπέλα)
"ο,τι να 'ναι"
"α καλάααα...." :fool:
"κλάιν"
"άραξε"
"nice" (νάις) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΠΑΙΣΙΟΟΟΟ!!!:wacko:
"τα σπάει, τζάμι, γαμάουα"
αλλά πιο πολύ με ενοχλεί όταν ακούω μια κοπέλα να βρίζει και να μιλάει σαν αγόρι!:|

Το << καλά οκ βούλωστο>>(το σοβαρό) εκεί μ ανάβουν τα λαμπάκια ...
Επίσης οτιδήποτε λέει κάποιος σε εμένα φωναχτά ενώ μπορεί απλά να το πει σιγανά , μόνο και μόνο για να φανεί μάγκας- Θολώνω xD
και εμέναααααα!!!!:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
όταν είμαι εκνευρισμένη και έρχεται κάποιος και λέει: "έλα μωρέ χαλάααρωσεεεε".
λειτουργεί αντίθετα από ότι θα ήθελε ο... δήθεν από μηχανής θεός που το λέει.
να να αυτό ακριβώς---> :verymad:

τέσπα, γενικά δε με ενοχλεί και τόσο το τι λέγεται,
όσο ο κακός τρόπος και το υφάκι με το οποίο λέγεται... :mad:
(και δε μιλάω για ακραίες καταστάσεις όπου υπάρχει εκνευρισμός
κ στις οποίες γενικά θα πούμε τα mpinelik μας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εσύ με όλη την καλή διάθεση ψυχαναλυτή:"Τι έχεις?"
Ο/η φίλος/η με τα μούτρα μέχρι κάτω: "Τίποτα μωρέ, καλά είμαι θα μου περάσει...μη δίνεις σημασία..."

Τον/την αρχίζεις στις γρήγορες ή όχι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μου την δίνει το: "Έχεις παχύνει..."

Πρόβλημα μου αδερφέ... Το ψωμί σου τρώω ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Εμενα μου τι σπαει οταν μου λενε:
'Αδυνατισες! Να τρως! Τρωγε! (και ολα τα σχετικα σαν να εχω να φαω χρονια!) :angry:

ΔΕΝ αδυνατισα! Στα κιλα μου ειμαι αιντε!! Αμα εσυ δεν βλεπεις προβλημα σου! :mpinelik: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Λοιπόν:
1. ..ε δε ξέρω, ξέρω γω;;;;;;;;;;
2...(στις ταινίες)...δεν είναι αυτό που νομίζεις !!
3. Ντροπή σου! ( όταν στο λένε χωρίς να έχεις κάνει κάτι).
4. ...ας πούμε...
5. 'ντάξει μωρεεεεεεεεεεεεεεε!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
σου μιλησα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αν και είναι μια φράση που την έχω κολλήσει κι εγώ: "Το ψήνω, ψήστο, ψήνομαι" κ.ο.κ

επίσης "καλή φάση" "πάω για κατούρημα" (κι εγώ πάω να ρίξω ένα σκ#(τό αν το πάμε έτσι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
1.Οτιδηποτε ξεκιναει ετσι...

"Εγω παντως..."

2.Η ερωτηση...

"Τι σχεση εχει τωρα αυτο που λες;" (που μου την κανουν συνεχως)

Δεν εχει, απλως αλλαζω θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top