Οι χαζοβιόλες της Νομικής

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
πας μη epote ..ψεύτης?

Mην βαυκαλιζεις τον εαυτο σου νομιζοντας οτι δεν σκεφτεσαι εσυ και ολοι με στεροτυπα και βασικες παν ανθρωπινες αρχες. Ειναι γενικα γνωστο οτι η ομορφια ουτε στο ματι του παρατηρητη ειναι ουτε ειναι αδιαφορο χαρακτηριστικο. Πιο συγγεκριμενα:

https://www.wjh.harvard.edu/~lds/rea...es-DevFaceProcInInfancyEarlyChildhood2003.pdf

Τα μωρα πριν ακομα αναπτυξουν οποιαδηποτε μορφης κοινωνικη νορμα προτιμουν ομορφα προσωπα...

επισις:

https://personal.lse.ac.uk/Kanazawa/pdfs/I2004.pdf

Οι ωραιοι ανθρωποι ειναι πιο εξυπνοι, βγαζουν περισοτερα λεφτα, και ειναι πιο ευτυχισμενοι (κατα μεσο ορο). Αυτο γιατι εχουμε την ταση να τους διευκολυνουμε την προσβαση σε αυτα τα πραγματα ακριβως επειδη ειναι ωραιοι.

Το στηθος και ο κωλος εχουν πολυ συγκεκριμενους εξελικτικους λογους υπαρξης, δεν ειναι τυχαια τοποθετημενα, το οποιο σημαινει οτι ειναι γραμμενο στο μυαλο μας σε γονιδιακο επιπεδο να μας ελκυουν.

Ναι μια χαρα ειναι το καρε, το κλειδοκοκαλο, ο δεξις λοβος τους αυτιου και ουτω καθεξις αλλα για να μας πει ο αγαπητος παραφερναλια αν θα κοιτουσε το καρε μιας χοντροκωλας αβυζης και το ξανασυζηταμε.

Συνεπως ναι λεει ψεματα.

Οπως η αλλη βλακεια που ακουω απο γυναικες "εγω κοιταω τα ματια και τα χερια". Ναι κουκλα μου τα κοιτας, ΑΦΟΥ ολα τα υπολοιπα πληρουν τις προυποθεσεις. Δεν παιζει για κανενα λογο να κοιτουσες τα ματια και τα χερια ενος τυπου 1.55, 40 κιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το ήξερα ότι σπάστηκες που εμφανίστηκα χωρίς να το ξέρεις στο τελευταίο meeting :mad:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Με προσβάλλεις τώρα:'(... Γίνεται να σπαστώ επειδή είδα εσένα???:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mην βαυκαλιζεις τον εαυτο σου νομιζοντας οτι δεν σκεφτεσαι εσυ και ολοι με στεροτυπα και βασικες παν ανθρωπινες αρχες.
απλώς πιστεύω κάποιον που θα μου πει ότι (πχ.) ναι, σαφώς, είδα τη τύπισσα 95F με τα.. (sic) οπίσθια της J.Lo ΑΛΛΑ μου αρέσει πιο πολύ η κοπελίτσα εκεί πέρα με το στήθος 75Β και τον καταπληκτικό λαιμό.
Άμα μου πει ότι δεν πρόσεξε την πρώτη, οκ, δεν θα τον πιστέψω, προφανώς. Αλλά αν μου πει ότι, παρόλαυτα προτιμάει/του αρέσει πιο πολύ η 2η, δεν θα τον θεωρήσω ψεύτη.
Εκτός κι αν όλες εμείς που δεν μοιάζουμε στις φωτογραφίες που μας παρέθεσες είμαστε καταδικασμένες να ζούμε με κάποιους που κλείνουν τα μάτια και ονειρεύονται ότι έχουν δίπλα τους την Pamela (στην baywatch εποχή).
--If you think it is so, please let me (us) live our dream. thank you :)
https://personal.lse.ac.uk/Kanazawa/pdfs/I2004.pdf
Οι ωραιοι ανθρωποι ειναι πιο εξυπνοι, βγαζουν περισοτερα λεφτα, και ειναι πιο ευτυχισμενοι (κατα μεσο ορο). Αυτο γιατι εχουμε την ταση να τους διευκολυνουμε την προσβαση σε αυτα τα πραγματα ακριβως επειδη ειναι ωραιοι.
Είπε ο κος Τάδε στο Elsevier? Οι επιστημονικές μελέτες ενδέχεται να έχουν λάθη και να στηρίζονται σε υποθέσεις. Τέτοια περιστατικά υπάρχουν και έχουν καταγραφεί περιπτώσεις σε επιστημονικά περιοδικά που μελέτες δημοσιεύτηκαν, έμοιαζαν σωστές, και κάποια τεύχη πιο πέρα κάποιος (ενίοτε και ο ίδιος ο συγγραφέας) εντόπισε το λάθος και τα συμπεράσματα αναιρεθηκαν άρδην. Ειδικά δε, όταν μιλάμε και για έννοιες όπως "όμορφος", "άσχημος", "πετυχημένος" που είναι εν γένει είναι πιο αφηρημένες... well άστα να πάνε!

Οπως η αλλη βλακεια που ακουω απο γυναικες "εγω κοιταω τα ματια και τα χερια". Ναι κουκλα μου τα κοιτας, ΑΦΟΥ ολα τα υπολοιπα πληρουν τις προυποθεσεις. Δεν παιζει για κανενα λογο να κοιτουσες τα ματια και τα χερια ενος τυπου 1.55, 40 κιλα.
Λοιπόν ξέρεις κάτι? εγώ κοιτάω τη ... μύτη. No joke. Είχα ένα γκόμενο στα 18 που όλοι τον θεωρούσαν κούκλο (και είχε τα potential given ότι ήταν γυμνασμένος, ξανθός, γαλανομάτης και λοιπά κλισέ) αλλά είχα φάει ...σκάλωμα και έβρισκα τη...μύτη του ένα αίσχος!
Από τότε έχω φάει σκάλωμα και παρατηρώ...τις μύτες του κόσμου :confused:. Αν λοιπόν πω ότι σε έναν άντρα κοιτάζω τη μύτη θα με πεις ψεύτη επειδή δεν είναι το μοναδικό κριτήριο και φυσικά και τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά παίζουν ρόλο? (

Αnd for the record, ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ τους παραγυμνασμένους κοιλιακούς. Ξέρω ότι θεωρείται σύμβολο ομορφίας και/η αρρενωπότητας. Aυτό δεν σημαίνει ότι μου αρέσει το..βαρέλι του Πάγκαλου!
Λίγο μέτρο και κοινός νους, όταν μιλάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
από την αρχή πίστευα ότι αυτό το τόπικ θα έχει άσχημη κατάληξη , αλλά η φαντασία μου μπορούσε να φτάσει μέχρι το
:closed:

όχι μέχρι την παράθεση μελετών από τον επότε :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
απλώς πιστεύω κάποιον που θα μου πει ότι (πχ.) ναι, σαφώς, είδα τη τύπισσα 95F με τα.. (sic) οπίσθια της J.Lo ΑΛΛΑ μου αρέσει πιο πολύ η κοπελίτσα εκεί πέρα με το στήθος 75Β και τον καταπληκτικό λαιμό.
Άμα μου πει ότι δεν πρόσεξε την πρώτη, οκ, δεν θα τον πιστέψω, προφανώς. Αλλά αν μου πει ότι, παρόλαυτα προτιμάει/του αρέσει πιο πολύ η 2η, δεν θα τον θεωρήσω ψεύτη.

Πρωτα απο ολα δεν εβαλα τις συγκεκριμενες φωτογραφιες σαν παραδειγματα του τελειου στηθους και κωλου, αυτο εχει μια σχετικη κατανομη ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ. Ητοι, σε αλλους αρεσουν λιγο πιο μεγαλα σε αλλους λιγο πιο μικρα, αλλα ειναι μεσα στην κατανομη. Σε κανενα πρακτικα δεν αρεσει το τελειως φλατ στηθος και σε κανενα δεν αρεσει το αγελαδισιο. Απλα πραγματα. Το ιδιο και με το κωλο, αν δεν εχει το μεγεθος του θωρικτου ποτεμκιν τοτε οι μικρες αποκλισεις απο τον καθαρο μεσο ορο δεν γινονται ιδιαιτερα αντιληπτες.

Και παρεπιπτωντος, το 95F δεν αρεσει σε κανενα. Και συνεχιζεις να λες ψεματα στον εαυτο σου συγκρινοντας κατι εμφανως γκροτεσκο (95F) με κατι απολυτος φυσιολογικο (75Β). ΦΥΣΙΚΑ θα αρεσει το 75B.

Tωρα κανε την εξις συγκρηση:



και



ναι ο λαιμος κανει τη διαφορα...

Εκτός κι αν όλες εμείς που δεν μοιάζουμε στις φωτογραφίες που μας παρέθεσες είμαστε καταδικασμένες να ζούμε με κάποιους που κλείνουν τα μάτια και ονειρεύονται ότι έχουν δίπλα τους την Pamela (στην baywatch εποχή).
--If you think it is so, please let me (us) live our dream. thank you

yep...prety much...οπως και εσεις ονειρευεστε τον brad clooney η βαλε οποιον αλλο διασημο, ταλαντουχο, οτιδηποτε εδω θελεις αντι για τον κακομοιρη με την κοιλια και τις τριχες στο σβερκο που επεισες τον εαυτο σου πριν απο κατι χρονια οτι ειναι ο καλυτερος αλλα οταν αρχισε να αφηνει τα σοβρακα του στο πατωμα και να μαζευεις τις τριχες του απο τη μπανιερα ε καπως σου φανηκε.

life sucks δεν ξερω αν το εχεις παρει χαμπαρι.

Καλως η κακως αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα εισαι ευτυχησμενη, οπως και ο γκομενος σου που θεωρει οτι βρηκε στο μετριοτατο στηθος σου, τον πλαδαρο κωλο σου και την οριακα ανεκτη θυλικοτητα σου την τελειωτητα, ετσι θα θεωρεις και εσυ το ιδιο and you will live hapilly ever after (για τα πρωτα 8 χρονια, μετα θα σε κερατωσει, η εσυ θα καταριεσαι την ωρα και τη στιγμη που αφησες τον πορτιερη στο μαγαζι που πηγαινες με τις φιλες σου για αυτον τον χαραμοφαη)

Είπε ο κος Τάδε στο Elsevier? Οι επιστημονικές μελέτες ενδέχεται να έχουν λάθη και να στηρίζονται σε υποθέσεις. Τέτοια περιστατικά υπάρχουν και έχουν καταγραφεί περιπτώσεις σε επιστημονικά περιοδικά που μελέτες δημοσιεύτηκαν, έμοιαζαν σωστές, και κάποια τεύχη πιο πέρα κάποιος (ενίοτε και ο ίδιος ο συγγραφέας) εντόπισε το λάθος και τα συμπεράσματα αναιρεθηκαν άρδην. Ειδικά δε, όταν μιλάμε και για έννοιες όπως "όμορφος", "άσχημος", "πετυχημένος" που είναι εν γένει είναι πιο αφηρημένες... well άστα να πάνε!

Η συγκεκριμενη εχει αναπαραχθει πολλακις απο πολλους διαφορετικους ανεξαρτητους ερευνιτες. Ισχυει ακομα και για ζωα. Η ομορφια εχει απολυτα στανταρ πραγμα λογικο απο εξελικτικης πλευρας καθοτι ομορφο = το λειτουργικο και υγειες με τα καλυτερα δυνατα γονιδια.

το δε "πετυχημενος" και "ευτυχισμενος" δεν ειναι καθολου μα καθολου αφηρημενες. Πετυχημενος = αυτος που βρισκετε σε ανωτερη κοινωνικη θεση απο τον κοινωνικο του κυκλο και ευτυχισμενος = αυτος που εεεεε το δηλωνει...?

Είχα ένα γκόμενο στα 18 που όλοι τον θεωρούσαν κούκλο (και είχε τα potential given ότι ήταν γυμνασμένος, ξανθός, γαλανομάτης και λοιπά κλισέ) αλλά είχα φάει ...σκάλωμα και έβρισκα τη...μύτη του ένα αίσχος!

το ξερεις οτι πολυ απλα επιβεβαιωσες την θεση μου ε?

Διαβασε τι λες...τον ειχες γκομενο ΠΑΡΟΤΙ δεν σου αρεσε η μυτη του. Γιατι ομως τον ειχες γκομενο? Γιατι πληρουσε τα χαρακτηριστικα που ενας επιθυμητος αντρας εχει 1) προεπιλογη (ολες σου οι φιλες τον γουσταραν) 2) κοινωνικο στατους (το συναγω απο το πρωτο) 3) ωραιο σωμα.

εεεεε...αυτο ακριβως δεν ειπα? Οτι καλοι οι λαιμοι, τα ζυγωματικα και οι βλεφαριδες αλλα τα βυζια και ο κωλος τα σπανε ολα πανε περιπατο.

Αnd for the record, ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ τους παραγυμνασμένους κοιλιακούς. Ξέρω ότι θεωρείται σύμβολο ομορφίας και/η αρρενωπότητας.

χαχ...Βασικα δεν θεωρουντε τιποτα, στους αντρες οσο η σωματικη κατανομη τους ειναι υγειης (= υγειες ποσοστο λιπους αρα οχι μπακες και αντροβυζα, οχι χερια και ποδια καλαμακια, οχι 1.12 με αναταση κτλ κτλ) ειναι κατα βαση αδιαφορα μπροστα στα υπολοιπα χαρακτηριστικα του (αισθηση του χιουμορ, κοινωνικη θεση, ισχυς, αυτοπεποιθηση, εφυια κτλ κτλ).

Σερνικα και θυλικα ειμαστε προγραμματισμενοι να ψαχνουμε αλλα πραγματα.

Be that as it may:



vs



ελεγες κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ευτυχισμενος = αυτος που εεεεε το δηλωνει...?
οοοπαα..

φαουλ..

να σου δειξω δυστυχισμενους που δηλωνουν ευτυχισμενοι..

το ευτυχισμενος και πετυχημενος,,παιρνουν πολυ νερο,,..περα απο καποια στανταρ..

επισης για την καθαρη βιολογικη ομορφια συμφωνω με αυτα που λες,,το αντικειμενικο κομματι της ομορφιας

ομως οταν μπαινει στην ομορφια η βιομηχανια του θεαματος η μοδα κλπ,,τοτε θολωνει το πραγμα.

δηλαδη καποιες γυναικες πχ εχουν ωραια χαρακτηριστικα,,και δεν προβαλονται οπως καποιες αλλες ασχημοτερες αλλα πιο φτιαγμενες και πιο προθυμες να δωσουν οπισθια....

αλλα ο γενικος κανονας ειναι οτι η εξωτερικη μορφη και αρα η ευ-μορφια(ομορφια)ειναι οπως εβλεπα σε αναλογο ντοκιμαντερ οχι ενα εισιτηριο-οπως η εξυπναδα πχ- αλλα μια visa στη ζωη και την κοινωνια που ληγει συντομα,,και πρεπει να την αξιοποιησεις οσο την εχεις εν ισχύ..

πανω απο ολα ομως,,το μυαλο μετραει,,τι εχεις μεσα στον εγκεφαλο σου,,κατι που φαινεται και στο προσωπο οσο μεγαλωνεις..και ο εγκεφαλος δεν φτιαχνεται,,αντιθετα με την εξωτερικη ομορφια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
να σου δειξω δυστυχισμενους που δηλωνουν ευτυχισμενοι..

...

οκ συνεπως εσυ μπορεις να κρινεις καλυτερα αν καποιος ειναι ευτυχησμενος απο οτι θα πει ο ιδιος σε ενα ανωνυμο ερωτηματολογιο ε?

γκοντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κάτι που δεν κατάλαβα πότε είναι γιατί θεωρούμε το να μιλάς για τις bimbo και τους douchebag, δεν μας κάνει τους ίδιους douchebag και bimbo. Ποία η διαφορά το να μιλάς για το "τι σου είπε ο Μήτσος-χαχα" από το να μιλάς για κάποια που είπε "Χθες ο Μήστος [...]-χαχα"; Παρατηρώ συχνά την τάση που κάποιες παρέες σχολιάζουν τι κάνουν οι άλλοι, υπονοώντας εμμέσως πλην σαφώς ότι επειδή δεν το κάνουν οι ίδιοι, είναι ανώτεροι... Εγώ πάντως λέω να αφήσουμε τον καθέναν να ζει όπως γουστάρει, η ζωή είναι πολύ μικρή για σχολιασμούς.

Και εγώ προτιμώ να μιλάω για θέματα του τύπου ότι αν και το 2005 είχαμε μια μείωση στις δαπάνες του δημόσιου, ωστόσο οι αμοιβές των δημοσίων υπάλληλων είχαν τοπικό άνω ακρότατο. Όπως επίσης προτιμώ να μιλάω για το τελευταίο βιβλίο που διάβασα. Αλλά ... δεν κολλάνε σε όλες τις παρέες, τέτοιου τύπου συζητήσεις. Και στην τελική αν έχεις "ζωή", είναι πολύ πιθανών να θέλεις να μοιραστείς κάτι, είτε πολύ απλά επειδή σε προβληματίζει είτε ακόμη επειδή όλοι άνθρωποι έχουν την ανάγκη να συζητάμε για το εγώ μας.

Δεν λέω ότι προσωπικά δεν έχει τύχει να θεωρώ κάποια ομάδα κοριτσιών ή/και αγοριών να νιώθω ότι χαλάνε το feng shui του χώρου, ειδικότερα αν το στυλ τους ... βγάζει μάτι. Άλλα τι με αυτό; Ποίος μου δίνει το δικαίωμα να ηθικολογώ και να βγάζω κηρύγματα για την ζωή των άλλων; Πόσο μάλλον να θέλω να ξεριζώσω αυτό το φαινόμενο λες και είναι κάποιου είδους αγριόχορτου. Έξαλλου η ζωή είναι γεμάτη χρώματα και στοιχεία. Αυτό που ξέρω είναι ότι αν συνεχώς ασχολούμαι με τι με χαλάει, δεν θα προλάβω να απολαύσω την όμορφη πλευρά της ζωής. Έξαλλου η ζωή δεν μου ανήκει, αντίθετα κάθε μέρα που επιλέγω να είμαι ζωντανός, στην ουσία επιλέγω να είμαι υπόδουλος της ζωής. Πράγμα που σημαίνει ότι αν δεν αποδεχτώ τα καπρίτσια της, θα είμαι συνεχώς λες και μου σκότωσαν την μάνα.

Αν και οφείλω να ομολογήσω πολύ με έκανε να γελάσω ο αντίστοιχος χαρακτήρας του σκετσάκι "Office DoucheBug" της ομάδας Reckless Tortuga
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οκ συνεπως εσυ μπορεις να κρινεις καλυτερα αν καποιος ειναι ευτυχησμενος απο οτι θα πει ο ιδιος σε ενα ανωνυμο ερωτηματολογιο ε?

γκοντ...
οχι εγω,,
ενας ψυχολογος-ψυχιατρος σε αρκετες συνεδριες.....

ουτε ο ιδιος ο ανθρωπος συχνα δεν ξερει τι σημαινει ευτυχια,,και πότε ειναι και πότε οχι,,αν μπορουσε να μετρηθει στατιστικα..
ευτυχια,,σημαινει καλη τυχη ..οποτε ειναι πολυυ φλου..

και η υπερβολικη ευτυχια παλι,,σε κανει ηλιθιο..η ευτυχια χωρις δυστυχια,,ειναι καταστροφη

τι ειναι αυτο?

οσο για τα σχολια μεταξυ ανθρωπων,,ειναι φυσικα,,και χρειαζονται για την εξελιξη της κοινωνιας και των ανθρωπων..ο ενας βλεπει την καμπουρα του αλλου που ο ιδιος δεν βλεπει συχνα..

και καποιος μπορει να γινει καλυτερος απο την κριτικη των αλλων..

ποσο νεκρη και βαρετη θα ηταν μια κοινωνια χωρις σχολιασμο του ενος απο τον αλλο...

και συχνα ανθρωποι αποζητουν τον σχολιασμο των αλλων για να νιωσουν σημαντικοι και να φανουν στην ομαδα..και γιαυτο ντυνονται ακραια ή εκκεντρικα πχ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Οκ...
Είχα πει σήμερα να ρεπάρω :popcorn: και να μην κάνω gym ,
αλλά o Epote θα με στείλει ντουγρού στον πάγκο για ασκήσεις γλουτών... ;)
(Μην μου γράψεις τίποτα του τύπου ότι είμαι 34χρ. και ματαιοπονώ παλεύοντας με τον νόμο της βαρύτητας... οκ epote, i know! :mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Tωρα κανε την εξις συγκρηση:



και



ναι ο λαιμος κανει τη διαφορα...
Το τεστ με τα στηθη ειναι λαθος!

Δειτε τις παρακατω φωτο, ποια εχει πιο oμορφο λαιμο,
η λιζ χαρλευ

ή η μαριον τζοουνς;


Καλα το καταλαβατε.. Μarion jones rules!!:worry:



Ps Ψιλοασχετο αλλα ωραιο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
εμένα δεν μου αρέσει η φώτο της μάριον τζόουνς , κυρίως επειδή δεν εμφανίζεται στο ποστ σου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Οι χαζοβιόλες της Νομικής


κι ας μη ξεχνάμε και τις γυναίκες δηλητήριο της φαρμακευτικής ΣΣΑΣ :worry:,

τις γεμάτες πνοή για ζωή της διαβολιάς ή των αρχαγγέλων, του βιολογικού,

τις φοιτήτριες Μουσικολογίας έτοιμες να μιμηθούν τον ήχο των ανέμων
και των ινδιάνων ναβάχο με σπιριτ φίνγκερς (:confused:) ή να μας ξανακοιμίσουν
στον ήχο των νανουρισμάτων της Λένας ΠΛάτωνος (ρηχές ρηχότατες)

τις τύπισσες που βρωμάνε αδιαφορία για τον άνθρωπο επειδή σπουδάζουν
κτηνιατρική στη καρδίτσα. Α, και επίσης ρουφάνε τον καφέ με το καλαμάκι
με ζωώδη (σχεδόν κτηνώδη) τρόπο και φτύνουν σαν λάμα όταν σου μιλάνε
ενώ ξύνονται συχνά, μάλλον επειδή κόλλησαν τσουμπλεκίαση (surreal αδεία)


τις πουτανίτσες του τμήματος υδάτινων πόρων γιατί τα κάνουν γαργάρα (:eek:)



τις ομολογουμένως δύσκολες γκόμενες του θεολογικού,
άπιαστες αν και σεξυ σαν διάολοι αλλά τι να σου κάνει
κι η γκόμενα αν ασχολείται με τα ελέη του θεού?
μετά δε κάνεις ούτε για να της πεις "τα δέοντα στη μαμά σας"
ούτε και για να γίνεις ο λουστράκος της.
Ίσως να φυλάξεις μια τούφα από τα μαλλιά της ή τα δάκρυα
σε ένα μικρό πήλινο πιατάκι για όταν έρθει η ώρα του θανάτου της,
κάτι σαν θηλυκός τζίζους.
(Ας ξεφλουδίσουμε κι ένα αυγό κι ας το φάμε στην υγειά της Θεολογίας)

τις γιατρέσσες γιατί παθαίνεις το σύνδρομο της μαρκίζας.
Βλέπεις το ΔΡ. με μεγάλα φωτεινά γράμματα
(μεγαλύτερης γραμματοσειράς από της παπαρίζενας :P),
οπότε μακρυά γιατί αύριο θα σε προσφωνήσουν τιποτένιο
που νομίζει ότι η πυελογραφία είναι υπαίθρια ζωγραφική
σε χωριό του Πηλίου. :confused: (βλάκα, ε βλάκα)

τις μελλοντικές αστυνομικίνες επειδή κυνηγούν μόνο ό,τι φοράει πολύχρωμο
πάνινο παπουτσάκι και προσπαθούν να τιθασσεύσουν το μαλλί τους
στην αρεοπαγίτου και την Ερμού ,

τις πεταχτοκώλες κοντοπαντέλονες με τον σφυγμό 40 πεταλούδων
και την εσωτερικη μαγεία μιας πέρδικας που δεν είχε τα φόντα να γίνει
γιατρός περδικομάνα, της νοσηλευτικής (έχεις κι αλλεργία στο κάτασπρο)

τις "αλλού πατά το GIS κι αλλού χαρτογραφεί το προσωπικό μου υπερπέραν"
του τοπογραφικού επειδή δε πλένονται (βρώμα προσωποιημένη)
και συνέχεια δανείζονται το στυλό του διπλανού τους
(και τον καβατζώνουν κι από πάνω)

τις σπαγγοραμένες της λογιστικής,

και...


..κάτσε να πούμε και για κανα τ.ε.ι τίποτα
(μη καρφωνόμαστε).


γ@μ@ το, βαριέμαι ήδη οικτρά
και σκέφτομαι να "χτυπήσω" κάτι μπατόν-σαλέ
κουλούρια μπας και πάει κάτω η προσπάθεια
να μεταπείσω το πολλαπλό βάθος
της βλακείας που προτείνει πάντα ένα κλειδί
σε πόρτα μη προσβάσιμη.

Γιατί πόρτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. :hmm:


Αλλιώς στου κουφού τον τοίχο, αιώνια κατουροβήχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και παρεπιπτωντος, το 95F δεν αρεσει σε κανενα. Και συνεχιζεις να λες ψεματα στον εαυτο σου συγκρινοντας κατι εμφανως γκροτεσκο (95F) με κατι απολυτος φυσιολογικο (75Β). ΦΥΣΙΚΑ θα αρεσει το 75B.
αντιλαμβάνεσαι ελπίζω ότι εμένα με αφηνουν ερωτικώς παγερά αδιάφορη και τα 2 ε?:P
yep...prety much...οπως και εσεις ονειρευεστε τον brad clooney η βαλε οποιον αλλο διασημο, ταλαντουχο,
exmmm..NO?:hmm:
οπως και ο γκομενος σου που θεωρει οτι βρηκε στο μετριοτατο στηθος σου, τον πλαδαρο κωλο σου και την οριακα ανεκτη θυλικοτητα σου την τελειoτητα
wow...εταιρη γενικευση! Πασα μη...belucci αίσχος!
(δεδομένου ότι δεν με ξέρεις εικάζω ότι το δευτερο ενικό είναι χάρην ευκολίας και ότι το ίδιο θα απαντούσες σε οποιαδηποτε δεν ξέρεις for sure πως είναι)
εσυ θα καταριεσαι την ωρα και τη στιγμη που αφησες τον πορτιερη στο μαγαζι που πηγαινες με τις φιλες σου για αυτον τον χαραμοφαη)
DAMN!Τό ήξερα ότι κάποιος με είχε δει τότε που του ριξα χυλόπιτα...γμτ και ήθελα να το κρατήσω κρυφό ότι παράτησα το brad pitt για το κώστα τσάκωνα!!!
(holy shit, τι κραυγαλέες γενκεύσεις είναι αυτές?!?)

Η ομορφια εχει απολυτα στανταρ πραγμα λογικο απο εξελικτικης πλευρας καθοτι ομορφο = το λειτουργικο και υγειες με τα καλυτερα δυνατα γονιδια.

όσο "στάνταρ" χαρακτηριστικά έχουν οι belucci, jolie, "13" από το house, "cameron" (από το house επίσης), kate moss, lady di ή και εγχώριες μακρυπούλια, καγιά κτλ κτλ κλτ... Ναι...ΟΛΕΣ καρμπον βάλανε η μία στην άλλη πράγματι!!!

Πετυχημενος = αυτος που βρισκετε σε ανωτερη κοινωνικη θεση απο τον κοινωνικο του κυκλο
για κάποιους πχ. επιτυχία==ευτυχισμένη οικογενειακή ζωή.. Τι δυσπροσάρμοστα ζώα Θεέ μου! :whistle:


Διαβασε τι λες...τον ειχες γκομενο ΠΑΡΟΤΙ δεν σου αρεσε η μυτη του. Γιατι ομως τον ειχες γκομενο? Γιατι πληρουσε τα χαρακτηριστικα που ενας επιθυμητος αντρας εχει 1) προεπιλογη (ολες σου οι φιλες τον γουσταραν) 2) κοινωνικο στατους (το συναγω απο το πρωτο)
3) ωραιο σωμα.
εργαστηριακός βοηθός ήταν... τρελό κοινωνικό στάτους, παίξε κι ένα λόττο τώρα που γυρίζει και μαντεύεις σωστά!
Επίσης ναι... επιβεβαιώνω ότι όποιος έχει μείνει σε συναισθηματικά και νοητικά σε εφηβική (στην καλύτερη των περιπτώσεων!) ηλικία ενδέχεται να ικανοποιεί το υπεραπλοποιημένο σου μοντέλο.
TG το ξεπέρασα ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ γρήγορα αυτό το στάδιο και ενηλικιώθηκα πνευματικά και νοητικά στην ώρα μου! :clapup:
εεεεε...αυτο ακριβως δεν ειπα? Οτι καλοι οι λαιμοι, τα ζυγωματικα και οι βλεφαριδες αλλα τα βυζια και ο κωλος τα σπανε ολα πανε περιπατο.
maybe για να τα δεις 5 λεπτά σε φωτό. Άντε και να τα π$%#ς σε μια ξεπέτα (έστω τα ..αντίστοιχα για άντρα για μένα). thank God επίσης που η φύση(?), ο Θεός (?), ότι θεωρεί τέλος πάντων ο καθένας μας βοηθάει να θαυμάζουμε το ωραίο αλλά να ερωτευόμαστε και με το μυαλό :)

όχι τπτ άλλο... θα ήταν πολύ βαρετός ένας κόσμος τίγκα στους brangelina ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
εεεεε...αυτο ακριβως δεν ειπα? Οτι καλοι οι λαιμοι, τα ζυγωματικα και οι βλεφαριδες αλλα τα βυζια και ο κωλος τα σπανε ολα πανε περιπατο.
maybe για να τα δεις 5 λεπτά σε φωτό. Άντε και να τα π$%#ς σε μια ξεπέτα (έστω τα ..αντίστοιχα για άντρα για μένα)

τόση ώρα σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν μπορώ να βρω ποιά λέξη είναι το π$%#ς
δεν μπορεί να είναι το "πιάσεις" , παραείναι αθώο για να βάλεις %%$#^%
χελπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
τόση ώρα σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν μπορώ να βρω ποιά λέξη είναι το π$%#ς
δεν μπορεί να είναι το "πιάσεις" , παραείναι αθώο για να βάλεις %%$#^%
χελπ
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Συμφωνώ και επαυξάνω!...:thumbup:
Και εγώ προσπάθησα και παραιτήθηκα από το κουϊζ-κρεμάλα χωρίς να μπορώ να βρω τη λέξη....;)
υγ. αααα!!! να τα ¨πετάξεις¨ ;;;; το ρήμα αυτούσιο δεν έχει ¨κακή¨- ¨χυδαία¨ ερμηνεία, αλλά περιγραφικά αναφέρεται σε....
Νομίζω το βρήκα! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
βγαίνουμε οφτόπικ όμως

αν θες να συνεχίσουμε την κουβεντούλα , έλα στο <<επάγγελμα:στρίππερ>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!:hehe::hehe::hehe:
:hmm:πάλι μάλλον δεν συνεννοηθήκαμε... να ¨τα πετάξεις¨ δεν αναφέρεται σε ρούχα και σε πέταγμα ρούχων ώστε να πάμε στο στριπτίζ, αναφέρεται σε ¨ημιυδαρή¨ natural πραγματάκια ,οπότε μάλλον πρέπει να πάμε στο θέμα ¨squirt¨...Υποθέτω....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
λυπάμαι
ο φαντ είναι φίλος μου
όχι τόσο ο μπόρατ που μοιραζόμαστε το ίδιο σουβλάκι αλλά και πάλι
μοιραζόμαστε τον ίδιο αγγελικό εχθρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
λυπάμαι
ο φαντ είναι φίλος μου
όχι τόσο ο μπόρατ που μοιραζόμαστε το ίδιο σουβλάκι αλλά και πάλι
μοιραζόμαστε τον ίδιο αγγελικό εχθρό
έχασα την μπάλα και δεν catάλαβα και τον λόγο που έφαγα πόρτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top