Οι χαζοβιόλες της Νομικής

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,049 μηνύματα.
Ναι, γι' αυτό όταν είστε με μια κοπέλα ανοίγετε τόπικ ζητώντας συμβουλές για το τι να πείτε με τη κοπέλα σας.
Μόνο που οι συμβουλές που δίνουν οι κοπέλες σε τέτοιες περιπτώσεις, συνήθως είναι για τα μπάζα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πω θυμήθηκα τα σχολικά μου χρόνια τώρα. Είχα που λέτε κάτι αγόρια στο σχολείο, ό,τι κουτσομπολιό ήθελα να μάθω σ' αυτούς πήγαινα. Σαν την παπαδιά από το "καφέ της Χαράς" ένα πράμα, ήξεραν τα πάντα.
Αφήστε έναν γείτονα που μένει πάνω απ' το σπίτι μου. Την τελευταία φορά που δεν φρόντισα να μην τον συναντήσω, βρέθηκα να τρέχω να προλάβω το κουδούνι του σχολείου για να μην χάσω τις εξετάσεις, πέρσυ τον Μάιο.
Αφήστε τους διάφορους "κοινωνικούς σχολιαστές" στα πανεπιστήμια, στα σχολεία ή άλλου...
αφήστε σας λέω, αφήστε...
Κατά τ' άλλα μόνο οι γυναίκες κουτσομπολεύουν...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνο που οι συμβουλές που δίνουν οι κοπέλες σε τέτοιες περιπτώσεις, συνήθως είναι για τα μπάζα.


Να μη ζητάτε τότε, να γίνετε κι εσείς χαζοβιόλες να' χετε να λέτε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι, γι' αυτό όταν είστε με μια κοπέλα ανοίγετε τόπικ ζητώντας συμβουλές για το τι να πείτε με τη κοπέλα σας. Τόσο λιγομίλητοι.:pfff:

Αυτο γινετε γιατι οι γυναικες σε μια σχεση τον αντρα τον περνανε απο κοσκινο,οτ και να κανει κρινετε,ενω ο αντρας δεν νοιαζετε για τετοια πραγματα

Επισης σε μια σχεση,στο αρχικο σταδιο,η καφριλα για τον αντρα δεν επιτρεπετε αλλα τα χαχαρισματα και τα νιαουρισματα θεωρουνται δεδομενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αυτο γινετε γιατι οι γυναικες σε μια σχεση τον αντρα τον περνανε απο κοσκινο,οτ και να κανει κρινετε,ενω ο αντρας δεν νοιαζετε για τετοια πραγματα
Φαίνεται ότι δεν έχεις μπει στο topic "[Αγόρια]: Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;" ....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,328 μηνύματα.
Αυτο γινετε γιατι οι γυναικες σε μια σχεση τον αντρα τον περνανε απο κοσκινο,οτ και να κανει κρινετε,ενω ο αντρας δεν νοιαζετε για τετοια πραγματα

Μηχανή παραγωγής υψηλών βαθμών αλλά μηδαμινής γνώσης. Και σίγουρα μηδαμινής κριτικής σκέψης. Και αυτό φαίνεται από το ότι οι περισσότερες γυναίκες, εξερχόμενες από το πανεπιστήμιο, αναπαράγουν αυτούσια την κυρίαρχη ιδεολογική άποψη κάποιων «φωστήρων» χωρίς να μπαίνουν καν στη διαδικασία να κάνουν την παραμικρή κριτική σε αυτήν. Γιατί έχουν μάθει μόνο ένα πράγμα: Να παπαγαλίζουν καλά...
.
Τελικα..για πειτε μου βρε παιδια...κρινουμε..ή δεν κρινουμε;;:crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Καταρχην σε καταλαβαινω απολυτα.

Κατα δευτερον αυτο ισχυει γενικα για τις γυναικες και οχι για τις φοιτητριες της Νομικης μονο.

Ολες οι γυναικες ειναι λιγο ουυυυ ααα χααχχααχαχ ιχχιχιχιχι και να πεφτει το κουτσομπολιο συννεφο

Να δεις πως πέφτει το κουτσομπολιό από την πλευρά των αντρών...:worry:

Οι αντρες οπως και το κανουμε ειναι πιο λιγομιλιτοι.Λενε λιγα και καλα.Προτιμανε ο αλλος να τους καταλαβαινει χωρις να μιλανε.Το ειδος της πλακας που κανουν οι αντρες (καφριλες) ειναι διαφορετικο απο αυτο των γυναικων (αυτο που περιγραφεις πιο πανω)

Τί είναι οι άνδρες;; Τί λένε οι άνδρες; Τί είδος πλάκας κάνουν οι άνδρες;

Αυτα εχω παρατηρησει εγω.Μπορει και να ειμαι λαθος αλλα αυτην την εντυπωση εχω σχηματισει.Τωρα αναλογα ο καθενας τι προτιμαει.Εγω βαριεμε αφορητα (βαραω πρεζες απο την βαρεμαρα) οταν στην παρεα μας ειναι και κοπελες. Μου την σπαει αυτος ο τροπος που συμπεριφερονται και το βρισκω εντελως βαρετο.booooooooooring

Ναι ναι σ' αυτό θα συμφωνήσω! Οι κοπέλες είναι πολύ βαρετές και ειδικά ο τρόπος που συμπεριφέρονται είναι άθλιος. Αντιθέτως, οι αντρες είναι εξαιρετικά διασκεδαστικοί, έχουν άποψη για όλα και μπορούν να κάνουν κοινωνικοοικονομικοπολιτικοπεριβαλλοντικοφιλοσοφικές αναλύσεις... απαύγασμα μακροχρόνιου πασαλείμματος.
Από πλευράς συμπεριφοράς: Ένας μάγκας (σουπερ-φοιτητής σε σούπερ-πανεπιστήμιο) αποφεύγει τον παλιό του συμμαθητή επειδή ο τελευταίος εισήχθη σε ΤΕΙ (μακριά από μας). Απίστευτο; Κι όμως αληθινό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτο γινετε γιατι οι γυναικες σε μια σχεση τον αντρα τον περνανε απο κοσκινο,οτ και να κανει κρινετε,ενω ο αντρας δεν νοιαζετε για τετοια πραγματα

Επισης σε μια σχεση,στο αρχικο σταδιο,η καφριλα για τον αντρα δεν επιτρεπετε αλλα τα χαχαρισματα και τα νιαουρισματα θεωρουνται δεδομενα
Ναι ρε, εμείς οι σκύλες, οι υποκρίτριες,οι χαχανούλες, οι χαζοβιόλες που δεν έχουμε ούτε ιερό ούτε όσιο. εμείς τα κάνουμε όλα, και τουαλέτα να θέλετε θα ρωτάτε πρώτα.
Ομγ, αν δε σ' αρέσουν αυτά σε μια κοπέλα γιατι να είσαι μαζί της; Για μόστρα;:confused:
Πας σε άλλη που δεν νιαουρίζει. -.-
Κι αν δεν έχεις τίποτα να πεις μαζί της σημαίνει ότι δεν υπάρχει χημεία, οπότε άντε γεια.:P
Βασικά είμαστε οφφ (αν και δεν έχω καταλάβει και ποιο είναι το τοπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ομγ, αν δε σ' αρέσουν αυτά σε μια κοπέλα γιατι να είσαι μαζί της; Για μόστρα;

γλαστρα για ποτισμα..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τελικα..για πειτε μου βρε παιδια...κρινουμε..ή δεν κρινουμε;;:crazy::crazy::crazy:
Μα σαφως και κρινετε.

Κρινετε τι ρουχα φοραει,τι παπουτσια φοραει,τι μαλλι εχει

Κρινετε ποσο αγχωμενος ειναι,ποσο ανετος ειναι.

Σας εχει πνιξει η κριτικη ικανοτητα.

Υ.Σ.Σαφως και υπαρχουν μαλακες αντρες.Απλα η πλειοψηφια λεω τι δειχνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Και επαναλαμβάνω: Είναι οφθαλμοφανές ότι δεν έχεις διαβάσει το topic "[Αγόρια]:Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;"
Θα σου συνιστούσα να ρίξεις μια ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
"[Αγόρια]:Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;"

ιδου:





και ναι ειναι τοσο απλο.

και ναι ισχυει για ολους.

και ναι οταν λεμε αλλες παπαριες δεν τις λεμε μεταξυ μας, τις λεμε σε γυναικες με τα ανωθι χαρακτηριστικα που θελουμε να ριξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,849 μηνύματα.

Εγώ δηλαδή που κοιτάζω αυτό....σε ποια κατηγορία ανήκω; :hmm:



Στα αρπαχτικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που κοιτάζω αυτό....σε ποια κατηγορία ανήκω; :hmm:



Στα αρπαχτικά; :P

Τα κόκαλα στο λαιμό; Ουάουυυυυυυυυ. Μπράβο. Και μένα μ' αρέσουν.:redface:
Αλλά δεν είμαι λεσβία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Υγ. Βέβαια ποτέ μα ποτέ, για κανέναν απολύτως λόγο, μην πάτε για καφέ με παρέα κοριτσιών φιλοσοφικής(γενικά θεωρητικής σχολής) αν δεν έχετε παρόμοιο μυαλό, ή κάποιο άλλο άτομο για στήριγμα... Χαχανητά, αρχαία, ρούχα και πάρτυ ΔΑΠ μαζί για 2 ώρες δεν παλεύονται με τίποτα αλλιώς...

Το ήξερα ότι σπάστηκες που εμφανίστηκα χωρίς να το ξέρεις στο τελευταίο meeting :mad:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στα αρπαχτικά;
οχι,,
στους βρυκολακες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τα κόκαλα στο λαιμό; Ουάουυυυυυυυυ. Μπράβο. Και μένα μ' αρέσουν.:redface:
Αλλά δεν είμαι λεσβία.
και μενα ......ανδρικα και γυναικεια...και ουτε γω ειμαι λεσβια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ δηλαδή που κοιτάζω αυτό....σε ποια κατηγορία ανήκω;

στους ψευτες βασικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top