Οι ωραίες γυναίκες... μένουν μόνες τελικά;

Komissa

Νεοφερμένος

Η Komissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα είμαι σύντομη και περιεκτική. Είμαι μία κοπέλα αποδεκτά όμορφη. Μεχρι το λύκειο περίπου ήμουν τρομερά κλειστός χαρακτήρας και αυτό έκανε τα αγόρια να με βλέπουν ως σχετικά απρόσιτη με απότελεσμα να μην θέλουν να με γνωρίσουν καλύτερα και να αρκούνται στις φιλικές μας σχέσεις παρόλο που μου έλεγαν κοπλιμέντα. Αργότερα στο πανεπιστήμιο, που πέρασε και εκεί κάποιος καιρός (στις αρχές τα ίδια ήμουν όπως στο λύκειο) ανοίχτηκα περισσότερο ως άνθρωπος, έγινα πιο κοινωνική και αυτό είχε ως αποτέλεσμα τα αγόρια να με πλησιάζουν ευκολότερα, γενικότερα έγινα πιο προσιτή θα μπορούσα να πω.
Τώρα στον τομέα των σχέσεων, το αν θα ζηλεύει ο άλλος ή όχι είναι κάτι το πολυεπίπεδο. Εξαρτάται από πο πολλούς και διαφορετικούς παράγοντες με κυριότερους την εμπειρία του αλλά και την εμπιστοσύνη που σου έχει. Εγώ όταν ήμουν σε σχέση ήμουν πάρα πολύ πιστή και ο άλλος έβγαζε ιστορίες απ το μυαλό του και αυτό ήταν ένας απ' τους λόγους που η σχέση εκείνη δεν προχώρησε.
Συνολικά, αυτό που θέλω να πω είναι ότι όσο όμορφη και εντυπωσιακή είναι κάποια αν είναι -να το πω απλά- ξινή μην περιμένει να έχει σχέση της προκοπής με κάποιον που την αγαπάει πραγματικά. Θα τα έχει με κάποιον που τη θέλει μόνο για να τη δείχνει, γιατί οι περισσότεροι -και καλά κάνουν- διαλέγουν μια κοπέλα μέτριας ομορφιάς που κάνεις όμως μαζί της ευχάριστη παρέα.

Αυτα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Οι ωραίες γυναίκες μένουν μόνες για τους εξής λόγους :
α) Οι άνδρες λόγω ανασφάλειας,ανωριμότητος και υπέρμετρου εγωισμού είτε δεν τις προτιμούν για σοβαρή σχέση είτε τους φέρονται άσχημα.Πολλοί τείνουν να επιλέγουν λιγότερο εμφανίσιμες γυναίκες για συμβίωση και γάμο,προφανώς γιατί έχουν κόμπλεξ με τις ωραίες και θέλουν να έχουν αυτοί το ''πάνω χέρι'' και να αισθάνονται επικρατέστεροι.
β) Κάποιες ωραίες γυναίκες εμφορούνται από απέραντο ναρκισσισμό και εγωπάθεια,εκδηλώνουν ήδη από τα εφηβικά τους χρόνια το σύνδρομο της ''ντίβας'',επειδή συγκεντρώνουν τα φώτα της δημοσιότητος στο σχολείο και τα αδηφάγα βλέμματα των συνομηλίκων τους φυσικά,και καθίστανται υπερβολικά επιλεκτικές,ιδιότροπες και φορτικές,με αποτέλεσμα στο τέλος να μένουν μόνες τους.
γ) Υπάρχει και ένα διόλου ευκαταφρόνητο ποσοστό εμφανίσιμων γυναικών με μηδαμινή αυτοεκτίμηση,τρομερές ανασφάλειες και συμπλέγματα κατωτερότητας. Δηλώνουν πεπεισμένες ότι δεν είναι όμορφες ή ότι οι άνδρες ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ μαζί τους,αντίληψη η οποία μοιραία θα τις μετατρέψει σε υποχείριο του εκάστοτε συντρόφου τους. Όταν η σχέση τους γίνει ανυπόφορη,ενδέχεται να αποφασίσουν να επιλέξουν την μοναξιά παρά μία δυσχερή συμβίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Οι ωραίες γυναίκες μένουν μόνες για τους εξής λόγους :
α) Οι άνδρες λόγω ανασφάλειας,ανωριμότητος και υπέρμετρου εγωισμού είτε δεν τις προτιμούν για σοβαρή σχέση είτε τους φέρονται άσχημα.Πολλοί τείνουν να επιλέγουν λιγότερο εμφανίσιμες γυναίκες για συμβίωση και γάμο,προφανώς γιατί έχουν κόμπλεξ με τις ωραίες και θέλουν να έχουν αυτοί το ''πάνω χέρι'' και να αισθάνονται επικρατέστεροι.
β) Κάποιες ωραίες γυναίκες εμφορούνται από απέραντο ναρκισσισμό και εγωπάθεια,εκδηλώνουν ήδη από τα εφηβικά τους χρόνια το σύνδρομο της ''ντίβας'',επειδή συγκεντρώνουν τα φώτα της δημοσιότητος στο σχολείο και τα αδηφάγα βλέμματα των συνομηλίκων τους φυσικά,και καθίστανται υπερβολικά επιλεκτικές,ιδιότροπες και φορτικές,με αποτέλεσμα στο τέλος να μένουν μόνες τους.
γ) Υπάρχει και ένα διόλου ευκαταφρόνητο ποσοστό εμφανίσιμων γυναικών με μηδαμινή αυτοεκτίμηση,τρομερές ανασφάλειες και συμπλέγματα κατωτερότητας. Δηλώνουν πεπεισμένες ότι δεν είναι όμορφες ή ότι οι άνδρες ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ μαζί τους,αντίληψη η οποία μοιραία θα τις μετατρέψει σε υποχείριο του εκάστοτε συντρόφου τους. Όταν η σχέση τους γίνει ανυπόφορη,ενδέχεται να αποφασίσουν να επιλέξουν την μοναξιά παρά μία δυσχερή συμβίωση.

Χέσε μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εδω και η κουτση Μαρια δεν μενει μονη της,η ωραια γκομενα που θα εχει τους αντρες στην ουρα θα εχει τετοιο θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αν είναι εγωίστριες ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εδω και η κουτση Μαρια δεν μενει μονη της,η ωραια γκομενα που θα εχει τους αντρες στην ουρα θα εχει τετοιο θεμα?
Η κουτσή Μαρία ξέρει μέχρι που φτάνει το "πάπλωμα"!Η ωραία από την άλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Οι πολύ όμορφες, είναι και πολύ σπαστικές και πρήχτες, αφού συμπέρανα από τις περισσότερες που έχω γνωρίσει -.-
Ίσως για αυτό, κάνουν μόνο ξεπέτες, δεν σκέφτονται γάμους και παιδιά, μην χαλάσει το σώμα, τριγυρνάνε με άτομα που τα ξέρουν τα 3/4 της πόλης τουλάχιστον, αλλιώς δεν...

Ίσως για αυτό?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Δεν θα αναλύσω περισσότερο το θέμα για τον φόβο της απιστίας από έναν πραγματικά όμορφο άνθρωπο, τη ζήλια και όλα αυτά, έχουν προαναφερθεί και σίγουρα ισχύουν. Θα μπορούσε να ειπωθεί και ακόμα ένας λόγος. Συνήθως, οι αντικειμενικά πολύ όμορφοι άνθρωποι, μέχρι ένα σημείο της ηλικίας τους κερδίζουν τα πάντα με την ομορφιά τους, γι' αυτό το λόγο λοιπόν επενδύουν μόνο σε αυτήν, ένδυση, στυλ, κοιλιακοί, σώμα, μακιγιάζ κλπ. παραμελώντας την επένδυση σε άλλους τομείς, όπως είναι η προσωπικότητα, το πνεύμα, το μυαλό, το χιούμορ. Όταν λοιπόν έρχεται η στιγμή της ζωής τους που η ομορφιά μόνη της δεν φτάνει, συνειδητοποιούν τους τομείς που παραμέλησαν και τους έκαναν να μένουν μόνοι τους με τον καιρό. Είμαστε στην εποχή που μετράει ο τύπος, και όχι τόσο η ομορφιά, όπως σε αρχαιότερες εποχές. Ωστόσο, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο γοητευτικό, από έναν όμορφο άνθρωπο με σπουδαία προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Είμαστε στην εποχή που μετράει ο τύπος, και όχι τόσο η ομορφιά, όπως σε αρχαιότερες εποχές. Ωστόσο, δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο γοητευτικό, από έναν όμορφο άνθρωπο με σπουδαία προσωπικότητα.

Αν και συμφωνώ με την ανάλυση που έκανες, θεωρώ ότι είμαστε σε μια εποχή που μετράει το φαίνεσθαι. Δεν βλέπω να δίνουμε βάση σε έναν άνθρωπο με σπουδαία προσωπικότητα. Η ομορφιά είναι κάτι τελείως υποκειμενικό. Όμορφος με βάση ποιο κριτήριο; Συγκρίνουμε με τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Έχεις ένα δίκαιο σε αυτό. Έρχεται όμως η στιγμή που όπως είπα η ομορφιά δεν φτάνει, δεν φτάνει από μόνη της και το καταλαβαίνει ο καθένας στην πορεία. Έκανα μια σύγκριση με τα πολύ αρχαία χρόνια, που δεν υπήρχε πνεύμα, το έφερα ως ένα υπερβολικό παράδειγμα. Θέλω να ελπίζω ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που νοιάζονται να "φτιάξουν" την ψυχή τους και ρίχνουν περισσότερο βάρος στο είναι από ό,τι το φαίνεσθαι. Προσωπικά τουλάχιστον δεν βρίσκω λόγο να είμαι με κάποιον που δεν μου κάνει στην ψυχή, ακόμα κι αν είναι πανέμορφος. Υπάρχουν άνθρωποι που όταν μιλούν ξεστομίζουν διαμάντια. Και σε ερωτικό επίπεδο, όταν φιλάς τον άλλον έχεις κλειστά τα μάτια, και εκεί βρίσκεται η αλήθεια. Τίποτα δεν είναι αυτό που φαίνεται. Αυτό το θέμα θέλει ώρες συζήτησης και ανάλυσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Έχεις ένα δίκαιο σε αυτό. Έρχεται όμως η στιγμή που όπως είπα η ομορφιά δεν φτάνει, δεν φτάνει από μόνη της και το καταλαβαίνει ο καθένας στην πορεία. Έκανα μια σύγκριση με τα πολύ αρχαία χρόνια, που δεν υπήρχε πνεύμα, το έφερα ως ένα υπερβολικό παράδειγμα. Θέλω να ελπίζω ότι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που νοιάζονται να "φτιάξουν" την ψυχή τους και ρίχνουν περισσότερο βάρος στο είναι από ό,τι το φαίνεσθαι. Προσωπικά τουλάχιστον δεν βρίσκω λόγο να είμαι με κάποιον που δεν μου κάνει στην ψυχή, ακόμα κι αν είναι πανέμορφος. Υπάρχουν άνθρωποι που όταν μιλούν ξεστομίζουν διαμάντια. Και σε ερωτικό επίπεδο, όταν φιλάς τον άλλον έχεις κλειστά τα μάτια, και εκεί βρίσκεται η αλήθεια. Τίποτα δεν είναι αυτό που φαίνεται. Αυτό το θέμα θέλει ώρες συζήτησης και ανάλυσης...

Πόσο δίκιο έχεις. Όμως πόσοι άνθρωποι έχουν το χρόνο και τη διάθεση να γνωρίσουν κάποιον-α καλά για να δουν...αυτά τα διαμάντια; Το φαίνεσθαι κερδίζει έδαφος στην προσέγγιση. Πιο εύκολα θα προσεγγίσουν κάποιον όμορφο ή κάποια όμορφη χωρίς να γνωρίζουν κάτι για τον χαρακτήρα του/της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Νομίζω έχω απαντήσει παρά πάνω, μέχρι ένα σημείο της ηλικίας του, τις περισσότερες φορές, ο αντικειμενικά όμορφος άνθρωπος έχει όποιον θέλει. Για τον λόγο που ανέφερες κι εσύ. Επειδή κερδίζει έδαφος με την εμφάνιση του. Μετά όμως τι γίνεται; Η ερώτηση είναι αν (και γιατί) μένει μόνος του μετά ένας τέτοιος άνθρωπος. Για πολλούς λόγους γίνεται αυτό. Ένας λόγος είναι αυτός που προανέφερα κατά τη γνώμη μου. Η μοναξιά είναι τεράστιο θέμα και σίγουρα δεν θα μπορούσα να το θίξω με σιγουριά στα 17 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Νομίζω έχω απαντήσει παρά πάνω, μέχρι ένα σημείο της ηλικίας του, τις περισσότερες φορές, ο αντικειμενικά όμορφος άνθρωπος έχει όποιον θέλει. Για τον λόγο που ανέφερες κι εσύ. Επειδή κερδίζει έδαφος με την εμφάνιση του. Μετά όμως τι γίνεται; Η ερώτηση είναι αν (και γιατί) μένει μόνος του μετά ένας τέτοιος άνθρωπος. Για πολλούς λόγους γίνεται αυτό. Ένας λόγος είναι αυτός που προανέφερα κατά τη γνώμη μου. Η μοναξιά είναι τεράστιο θέμα και σίγουρα δεν θα μπορούσα να το θίξω με σιγουριά στα 17 μου.

Συνήθως οι αντικειμενικά όμορφοι έχουν πάντα relationship.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχω μία γνωστή, παλιότερα δεν κάναμε τόσο παρέα, αλλατελυταια έχουμε δεθεί πολύ για διαφορους λόγους.
Η κοπέλα λοιπόν αυτή είναι πραγματικά κούκλα, έστω με τα πρότυπα ομορφιάς τα σημερινά.
Πολύ ομορφο κορίτσι και με μία έμφυτη φινέτσα.
Η κοπέλα λοιπον, παρ' όλο που είναι πολύ όμορφη, δεν είναι ο τύπος που θα την δεις π΄ρωτη μούρη σε κλάμπ, να την κάνουν όλοι παρέα, να φωτογραφίζεται ακατάπαυστα κλπ κλπ
Το αντίθετο. Είναι πολύ προσγειωμένο άτομο, δεν ξερω καν αν εχει η ιδια επιγνωση της εμφανισής της.
Και είναι πολύ καλός χαρακτήρας. Δηλαδη επ' ουδενί δεν βγάζει κάτι το σνομπ. Ισως να φαίνεται απόμακρη λόγω "φυζίκ" ας πούμε
Τέλος πάντων, στο θέμα μας!!
Η εν λόγω κοπέλα, όλον αυτον τον αιρό που μιλάμε, μου λέει ότι εδώ και εναν χρόνο δεν την έχει πλησιάσει άνθρωπος, ούτε καν για φλέρτ!
Δεν είναι ότι είναι επιλεκτική και απορριπτει ατομα, με αποτέλεσμα να είναι μόνη έναν χρόνο. Απλως δεν της την "πέφτει" κανείς!
Και σας ρωτώ λοιπόν, πού πιστευετε οτι οφείλεται αυτο? Δεδομένου ότι σε καμμια περίπτωση, ούτε καν με μια πρώτη ματιά, δεν θα την έλεγες σνομπ και ψωνάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Μηπως έχει και κανενα άλλο κολλημα που δεν στο λέει; Kαι εγω εχω στη δουλεια μια τυπισσα που συνεργαζομαστε πολύ καλά , κανει κοπλιμέντα ο ένας στον άλλον έχουμε βγει 1 φορά σε παρέα .... βασικά αν εχω καταλαβει καλα πρεπει να έχει αγορι αν και δεν είμαι σιγουρος επειδη είναι και μυστικοπαθης και δεν το συζητάει.
Το πρόβλημα με αυτην είναι ότι ενώ δεν θα ειχα κανενα πρόβλημα να βγούμε σταμάτησα να της λέω. Γιατι την μια την πηραμε αργά να της το πούμε ..... την άλλη δεν μπορει ... με λιγα λογια θέλει βασιλικά εξοδα για να βγει οποτε βαρέθηκα.


Πρεπει να αποκτησουμε λογική άπαντες. Η λογική λέει όταν κάποιος σου πει να βγειτε και δεν μπορεις μια μέρα σηκωσε μετα εσυ το τηλεφωνο να πάρεις δεν θα πάθεις κάτι. Μια απλη κινηση είναι. Οι πιο πολλες μπορει να σκεφτουν α εντάξει είναι άντρας πρεπει να με διεκδικησει. Ειμαι και ωραια το αξιζω. Ο άντρας σκέφτεται αυτή είναι ωραια και μας σνομπάρει μαλλον παιζει με κάποιον αλλον και δεν έχει ορεξη οποτε μπλοκάρει το σκηνικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Και σας ρωτώ λοιπόν, πού πιστευετε οτι οφείλεται αυτο? Δεδομένου ότι σε καμμια περίπτωση, ούτε καν με μια πρώτη ματιά, δεν θα την έλεγες σνομπ και ψωνάρα

Ενδεχομένως αν έκανε το lifestyle που συνηθίζουν οι νέες γυναίκες με αυτά τα προσόντα (clubομπουζουκομάγαζα, εργασία τη νύχτα ή στον τουρισμό, modeling κ.λπ.) δε θα προλάβαινε να μοιράζει χυλόπιτες...έτσι όπως μου την περιγράφεις δε μου φαίνεται περίεργο, συμβαίνει!
Απλώς όλο αυτό το διάστημα δεν είχε την τύχη (ή ατυχία, αναλόγως πως το βλέπει κανείς:D) να γνωρίσει κάποιον στα ίδια "κυβικά" με το θάρρος να την προσεγγίσει...
Και όπως σε όλα τα πράγματα στη ζωή, έτσι κι εδώ "η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση"...εσύ άκουσες τη δική της, υποκειμενική εκδοχή...η αλήθεια όμως μπορεί να είναι λίγο (έως πολύ) διαφορετική!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μήπως αυτή η κοπέλα απλά δεν βγαίνει πολύ, οπότε δεν υπάρχουν και ευκαιρίες να την προσεγγίσουν; Ή μήπως βγαίνει και προτιμάει ας πούμε βόλτες, και μπύρα απ' το περίπτερο, ή καφές το πρωί, τέλος πάντων επιλογές εξόδου που περιορίζουν κατά πολύ την πιθανότητα να την προσέξει κάποιος και να κάνει κίνηση επιτόπου;

Μπορεί επίσης το ύφος της και η στάση της (που για σένα που και την ξέρεις και δεν υπάρχει ερωτική έλξη ούτως ή άλλως φαίνονται φυσιολογικά), να είναι τέτοια που έναν τον κομπλάρουν. Και μπορεί αυτό το ύφος να μην είναι επιτηδευμένο, αλλά να ανατροφοδοτείται από το γεγονός ότι γενικά δεν την πλησιάζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Δώσε το fb της για να σου πούμε στα σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δώσε το fb της για να σου πούμε στα σίγουρα.

Σωστό! Μα πώς δεν το σκέφτηκα? :P:)
Πέρα από την πλάκα, δεν είναι η τύπισσα που ανεβάζει κάθε μέρα 10 φωτογραφίες. έχει 3 4, αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και κάτι που ξέχασα να γράψω στο προηγούμενο ποστ: Άμα δεν της την πέφτουν, ας κάνει αυτή την πρώτη κίνηση. Ειδικά άμα είναι αντικειμενικά κουκλάρα, το να φάει Χ θα είναι εξαιρετικά δύσκολο. Οκ μπορεί να μας ακούγεται λίγο ανορθόδοξο γιατί συνήθως περιμένουμε από τους άντρες να κουνήσουν λίγο τον κώλο τους πρώτοι :hehe: αλλά άμα είναι να την φάει η μοναξιά, γιατί δεν το κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top