Ονείρωξη

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα 3 φορες... Αλλα δεν μπορει ρε παιδια... σε ολα τα "αγορακια" οταν μπαινουν στην εφηβια 1-2 φορες θα το παθουν, μηπος δεν το πηρατε χαμπαρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,060 μηνύματα.
Εμένα πρέπει να μου έχει συμβεί... αλλά δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά και πόσες φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Είναι φυσιολογική διαδικασία η οποία συμβαίνει κατά τη διάρκεια του REM ύπνου. Παρατηρείται στύση και εκσπερμάτωση στους άντρες, και διέυρυνση της κλειτορίδας και παραγωγή ωαρίων στις γυναίκες.

Έκανα μια αναλυτικότατη εργασία για τον ύπνο και τα ξέρω από πρώτο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εμενα 3 φορες... Αλλα δεν μπορει ρε παιδια... σε ολα τα "αγορακια" οταν μπαινουν στην εφηβια 1-2 φορες θα το παθουν, μηπος δεν το πηρατε χαμπαρι;
Εγώ προσωπικά τότε που το είχα πάθει το είχα καταλάβει αμέσως. Λογικά αν το είχα ξανα πάθει θα το καταλάβαινα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω της τρις φορες που αναφερα ειδα και αναλογο ονειρο, ομως νομιζω μπορει να γινει και χωρις καπιος να δει ονειρο οποτε μπορει απλα να μην το καταλαβε καπιος οτι ειχε ονειροξη, αμα δεν ψαχνεις και το σωβρακο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω της τρις φορες που αναφερα ειδα και αναλογο ονειρο, ομως νομιζω μπορει να γινει και χωρις καπιος να δει ονειρο οποτε μπορει απλα να μην το καταλαβε καπιος οτι ειχε ονειροξη, αμα δεν ψαχνεις και το σωβρακο....
Ε καλά μπορεί να μην το καταλάβει όταν ξυπνήσει αλλά θα το καταλάβει όταν θα άλλαξει, ή εκτος κάποιος αλλάζει μια φορά το χρόνο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Ε καλά μπορεί να μην το καταλάβει όταν ξυπνήσει αλλά θα το καταλάβει όταν θα άλλαξει, ή εκτος κάποιος αλλάζει μια φορά το χρόνο.... :P
Αν ομως τυχει να αλλαξει βιαστικα μπορει να μην το καταλαβει, θα το καταλαβει ομως οπιος πλενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perseusath

Νεοφερμένος

Ο perseusath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
πρωτη φορα που το ειχα παθει λεω...οοοοππππ τι εγινε?? πρεπει να ημουν 16. απο τοτε μεχρι τα 26 πρεπει να το εχω παθει 10 φορες. καλη φαση μεχρι να αρχισεις να εκσπερματωνεις, γιατι οταν το συνηδητοποιησεις λες,,,,,ωωωχχχ ρε γαμωτο μουσκεμα εγινα, και προσεχω μεχρι το πρωι μη γυρισω μπρουμητα και βρεξω και τα σεντονια. οπως ειπαν και παραπανω, να εισαι ετοιμος για δουλεια και αντε παλι μπανιο με το χαραμα. εννοειται οτι βλεπεις ονειρο ερωτικου περιεχομενου, αλλα μια φορα το ειχα παθει επειδη ηταν το ποδι της κοπελας μου επανω μου. ενα πραγμα που εχω παρατηρησει ειναι οτι η εκσπερματωση γινεται παρολο που εκεινη την ωρα βρισμομαι σε ελαχιστη στυση. σκεφτειτε ποσο ρολο παιζει τελικα η σκεψη....το μυαλο...και οχι το σωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eiffel

Νεοφερμένος

Ο eiffel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ειναι βιολογικη αντιδραση του οργανισμου, σαν να πηγαινεις τουαλετα περιπου. καλα ειναι πιο ευχαριστο... Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι δεν χρειαζεται να ολοκληρωθει η πραξη στο ονειρο σου... και λογικα δεν γινεται σε rem υπνο γιατι καθε φορα που γινεται εγω ξυπναω και το καταλαβαινω. το ονειρο σε rem το βλεπεις αλλα η δουλεια γινεται οταν εισαι ξυπνιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το εχω παθει και εγω μερικες φορες.Οπως ειπαν και πιο πανω το ωραιο ειναι κατα την διαρκεια γιατι μετα εκνευριζεσε που τα εκανες μουσκεμα.

Μερικες φορες μαλιστα δεν ξυπνησα και το καταλαβα την αλλη μερα.Τις πιο πολλες φορες ομως ξυπνουσα.Καλη φαση παντως ηταν ειδικα οι φαντασιωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχετε ακούσει γυναίκες να το παθαίνουν; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,060 μηνύματα.
Εγώ παρά το γεγονός ότι έχω δει αρκετά όνειρα στα οποία κάνω σεξ, ΠΟΤΕ δεν έχω πάθει ονείρωξη. Απλά ξυπνάω και βρίσκομαι σε στύση... :/:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
:whistle:

(μου την σπάει να μένω στην απέξω)

(για τα σφυρίγματα μιλάω)

(και την ονείρωξη της)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν ως ονείρωξη εννοούμε το να βλέπεις ένα σεξουαλικό όνειρο και να φτάνεις σε οργασμό.. τότε νομίζω το παθαίνουν! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
λοιπον ακουστε και την δικια μου περιπτωση,,το εχω παθει δυο φορεσ επειδη το επιδίωξα,:redface: λιγο πριν ολοκληρωσω ξυπναω,ειμαι στεγνοσ αλλα "ενθουσιασμενος" ακομη,παω στο μπανιο και τελειώνω εκει,ποτε δεν λερωσα υφασμα ετσι ,,,τι να πω ,,μεσα στην ολη ατυχια μου να και ενα καλο .. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
λοιπον ακουστε και την δικια μου περιπτωση,,το εχω παθει δυο φορεσ επειδη το επιδίωξα,:redface: λιγο πριν ολοκληρωσω ξυπναω,ειμαι στεγνοσ αλλα "ενθουσιασμενος" ακομη,παω στο μπανιο και τελειώνω εκει,ποτε δεν λερωσα υφασμα ετσι ,,,τι να πω ,,μεσα στην ολη ατυχια μου να και ενα καλο .. :D

Αυτο δεν ειναι ονειρωξη,αυτο ειναι καβλα :P ..και αμα μιλας για την πρωινη καβλα τοτε αυτη δεν οφειλεται απαραιτητα σε πορνο-ονειρο αλλα στην αιματωση του ''κατω ακρου''.Δεν εχουν ολοι ονειρωξεις και αμα εχεις τοτε σχεδον σιγουρα θα ειναι στα εφηβικα σου χρονια.Εμενα ολες κι ολες ηταν 4 φορες στο γυμνασιο..μετα τιποτα.Και τις 4 φορες συνοδευομενες με ονειρο καυτου περιεχομενου :smoke: .Το πρωι μουσκεμα μποξερακι,πιτζαμα και σεντονι και γρηγορα στο πλυντηριο μην τα δει η μανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
oxi βρε παντα αυτο γινοταν το βραδυ και παντα εβλεπα dirty ονειρο απλωσ ξυπναω στην μεση της νυχτασ και ουτε γατα ουτε ζημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εφόσων ξυπνάς δεν είναι ονείρωξη. Ονείρωξη είναι όταν γίνουν όλα στον ύπνο σου και εσύ το καταλάβεις αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Κατά την ονείρωξη αποβάλλεται το πλεονάζον υλικό. Μου έχει συμβεί λίγες φορές στις αρχές του γυμνασίου. Έκτοτε φρόντιζα να μην υπάρχει περίσσευμα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top