Ο εθισμός της φούστας

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
...δηλαδη αυτες που φωτογραφιζονται στο playboy πχ,δεν θεωρουνται απο πολλους τελειες (ασχετως αν ειναι πλαστικες) καθως εχουν κανει τα παντα (η τους τα εδωσε η φυση ετσι) ωστε να μην εχουν σχεδον καμια εξωτερικη ατελεια..

Να σου θυμήσω μια εταιρεία που λέγεται Adobe και βγάζει ένα φοβερό προγραμματάκι που κάνει θαύματα και λέγεται PhotoShop;; :teasing: :laugh: :laugh: :laugh: :P

Είναι ξεκάθαρο. Η φούστα αφήνει σάρκα (έχει μεγάλη σημασία αυτή η λέξη για τους άντρες) ακάλυπτη οπότε όλα τα άλλα είναι αυτονόητα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
δεν το καταλαβα αυτο,η μαλλον το καταλαβα με το βρωμικο μυαλο μου :redface: αλλα θελω να μου το κανει λιανα καποιος...
γιατι ακριβως προσελκυει η σαρκα τους αντρες? μηπως εννοουμε μονο τα ποδια η το ντεκολτε? γιατι αν δειχνεις πχ χερια,αμφιβαλλω αν αυτο ματα θα μετουσιωθεις σε σκοτεινο αντικειμενο του ποθου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Για μενα ειναι απλα τα πραγματα: Η φουστα αποτελειται απο το σωστο ποσοστο εμφανισης και αποκρυψης γυμνου δερματος. Ναι μεν σε αφηνει να δεις "κατι" , αλλα οχι τοσο ωστε να ειναι και ολα εμφανη, αρα να χασει και την αξια του (μιλαμε για νορμαλ περιπτωσεις και οχι για extreme- ζηταω την προσοχη- γυναικες) Στην ουσια "παιζει" με την ψυχολογια του αντρα, ο οποιος θελει να δει αυτο που κρυβεται - για αυτο και τα βλεμματα στα σταυροποδια ή οταν μια γυναικα ανεβαινει σκαλες, κτλ. Συζητουσα με εναν φιλο μου μεταξυ σοβαρου και αστειου πριν καποιους μηνες, και μου ελεγε: "Μα πως ειναι δυνατον να πηγαινω για γυμνισμο με την κολλητη μου, και να μην με προκαλει καθολου το θεαμα, αλλα οταν φοραει μια μινι φουστα και σκυβει να μην μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω της; " :P It's all in your head, my friend!

Υ.Γ: Covenant, αν δεις πως ειναι πολλες celebrities και πως τις κανουν να φαινονται στις φωτογραφισεις, θα διαπιστωσεις ποσες α-τελειες εχουν...;) Αυτο βεβαια ειναι προφανες και απο τη συχνοτητα εμφανισης κυτταριτιδας στις φωτο περιοδικων οπως το Playboy, κτλ:whistle:

Υ.Γ 2: Michelle, το οτι η μεγαλη πλεοψηφια των γυναικων "βγαζει" ατελειες απο το μυαλο της, για μενα ειναι δεδομενο. Πραγματα που ενας αντρας δεν θα τα παρατηρουσε ποτε ή πολυ περισσοτερο δεν θα τον ενδιεφεραν, για μια γυναικα ειναι σημαντικα. Εχεις δικιο οτι ενα σπυρακι ειναι ενα σπυρακι = μια (μικρη εστω) ατελεια, αλλα αν δεν ασχολειται κανεις μαζι του, για μενα χανει την υποσταση του. Πιο μεγαλη ατελεια θεωρω το να αγχωνεται η κοπελα με τετοια χαζα θεματα, παρα τις ιδιες τις "ατελειες"! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
δεν το καταλαβα αυτο,η μαλλον το καταλαβα με το βρωμικο μυαλο μου :redface: αλλα θελω να μου το κανει λιανα καποιος...
γιατι ακριβως προσελκυει η σαρκα τους αντρες? μηπως εννοουμε μονο τα ποδια η το ντεκολτε? γιατι αν δειχνεις πχ χερια,αμφιβαλλω αν αυτο ματα θα μετουσιωθεις σε σκοτεινο αντικειμενο του ποθου....

Ines, ελπιζω το παραπανω post μου να σου ξεκαθαρισε το τι συμβαινει. Αν οχι, τοτε να εξηγησω περαιτερω οτι αν ολες οι γυναικες κυκλοφορουσαν μονιμως ολογυμνες (..Χμ, καλη ιδεα! :teasing: :angelnot: :jumpy: :bleh: :thumbsup: ) δεν νομιζω οτι θα υπηρχε διαφορα μεταξυ χεριων και ποδιων/κοιλιας/κτλ. (σε στηθος/οπισθια δεν αναφερομαι, γιατι θεωρητικα, ειμαστε γεννετικα "προγραμματισμενοι" - οι αντρες- να μας αρεσουν , αφου αποτελουν σημαδι γονιμοτητας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
insomniac (καταρχας γμτ η υπογραφη σου)
αφου ολα τα μερη του σωματος ειναι ιδια ως προς το ποσο διαγειρουν φαντασιες και τετιοα,τι πιστευεις πως κανει τους αντρες ΣΗΜΕΡΑ να προσελκυονται απο ποδια και ντεκολτε κλπ,κι οχι απο αστραγαλους και κοιλιες οπως ηταν καποτε??

τωρα και τα κοντα μπλουζακια φοραμε:P και αστραγαλους δειχνουμε και κανεις δεν το βλεπει καν ως ιδιαιτερα κατι.
μπας και ειναι οι συνθηκες της :redface: bleeeeeeeeeep:redface: της κοινωνιας μας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
H απαντηση ειναι απλουστατη.

Η φουστα αποκαλυπτει σε μεγαλο βαθμο (καθαρη οπτικη επαφη) τα ποδια που "συνδεεονται" με το πιο επιμαχο και αποκρυφο σημειο μιας γυναικας.

Το μυαλο ειναι λογικο να "τρελαινεται" αντικριζοντας οτι λιγα εκατοστα πριν απο τις "πυλες" του παραδεισου ειναι εκτεθημενα και παραλληλα η προσβαση ειναι πιο ευκολη.

Στο παντελονι δεν ισχυει αυτο καθως δεν εχεις καμια οπτικη επαφη δερματος καθως μονο τις καμπυλες που σχηματιζει το σωμα απο την μεση και κατω.

Εχετε ομως σκεφτει ποια παντελονια ειναι τοσο σεξυ που πολλες φορες δεν πιανουν ΜΙΑ μπροστα σε φουστες;
Και εδω επιβεβαιωνεται ο κανονας οτι με "λιγοτερα" μερη εκτεθημενα,μπορει ο αντρας να τρελαθει πιο πολυ και απο να την αντικρισει γυμνη,ειναι θεμα οπτικοψυχολογικου βασανιστηριου :)

Τα εντονα με χρωματα με υψηλη αντιθεση χρωματων (προδιαγραφονται σκιες λογω καμπυλων) σε συνδιασμο με ενα αποκαλυπτικο σκισιμο κατα μηκος ολου του ποδιου σχεδον μεχρι την λεκανη (σαν να κοψαμε με ψαλιδι τις εξωτερικες ραφες απο καθε μπατζακι).

Ο συνδιασμος της μεγαλη διαδρομης (απο αστραγαλο εως σχεδον λεκανη) του απροστατευτου δερματος,σε συνδιασμο με το πληρως εφαρμοστο παντελονι στους γλουτους και με τον εντονο φωτισμο εκεινου του μερους (τα ανοιχτοτερα χρωματα αντανακλουν περισσοτερο φως με αποτελεσμα το υφασμα να γινεται καπως "ετεροφωτο"-εκμπεμπει φως εξαιτιας καποιου αλλου φωτεινου σωματος).Οπως ολοι γνωριζεται το μαυρο απορροφα ολο το φασμα των χρωματων σε πληρη αντιθεση με το λευκο που τα αντανακλα ολα τα χρωματα.

Για τους απλους παραπανω λογους τα μαυρα υφασματα "αδυνατιζουν" ενω τα λευκα "παχαινουν"...δεν ειναι τιποτα αλλο απο πως μας παρουσιαζουν το σωμα τους...το ενα κρυβει ατελειες αλλα το αλλο απλα το αναδεικνυει πιο πολυ ακομα και να το βλεπατε γυμνο (δεν ειναι τοσο "ετεροφωτο" το δερμα οπως ενα γυαλιστερο λευκο βινυλ παντελονι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
αρα covenant εσυ λες οτι η φουστα ειναι εεεχχμμ :redface: ωραια επειδη συνδεει τα ματια του αντρα με τα αποκρυφα σημεια της γυναικας,αν καταλαβα καλα? :/:

(το συνθημα "κατω τα ζητω,ζητω τα κατω":redface: το ξερετε?
σεξιστικο μεν,αλλα εχει τη φαση του...):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
το θεμα το μεταφερα σε πιο σχετικο section ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Και εμένα ομολογώ ότι με φτιάχνει τρομερά η φούστα.Πιστεύω γιατί αφήνει τα πόδια της γυναίκας σε κοινή θέα και ξυπνά περισσότερες φαντασιώσεις.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ειπατε τα βασικα. Δειχνει κατι, αλλα οχι ολα. Δειχνει ενα σεξυ μερος του σωματος.

επισης : βγαινει / ανασηκωνεται ευκολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Οι φούστες είναι το φετίχ μου....:)
Τις θεωρώ αφάνταστα θηλυκές, όμορφες και αισθητικές και ίδιαίτερα αν αυτές ταιριάζουν στο στυλ και τον σωματότυπο της γυναίκας που τις φοράει...
Όσον αφορά τώρα εσάς τα αρσενικά που στη θέα του "ποδόγυρου" και μόνο σας πετάγονται τα ματάκια έξω, μάλλον αυτό οφείλεται στο γεγονός πως οι γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες, ξεχωρίζουν ανάμεσα στις υπόλοιπες "παντελονοφορούσες"!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλα για να πεταχτουν τα ματακια ενος αντρα εξω, θα πρεπει να ειναι και Θεα αυτη που φοραει την φουστα...
Απο μονη της βλεπεις (η φουστα) δεν αρκει για να ξετρελανει τον αντρικο πληθυσμο...;)
Οπως και να εχει εγω ειμαι υπερ της φουστας γιατι τοσα χρονια στην Ελλαδα εχω βαρεθει να βλεπω το 80 με 90% των γυναικων να φορανε παντελονια...παντελονι την καθημερινη...παντελονι στην δουλεια...παντελονι στο κλαμπ...παντελονι στο καφε...αντε και στην παραλια!:P
Και δεν λεω να φορανε φουστες για το δικο μας οφθαλμολουτρο...ακυρο!Απλως κολακευουν περισσοτερο μια κοπελα και την "κρατανε" στο να προσεχει τον εαυτο-σωμα της.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
δεν το εννοούσα κυριολεκτικά, μεταφορικά το είπα:) ....όπως και να το κάνεις όμως άλλη αισθητική έχει μια γυναικά με φούστα και άλλη με παντελόνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι φούστες είναι πολύ ωραίο θέμα αλλά έχουν ένα σοβαρό πρόβλημα....
δε φοριούνται (ως επί το πλήστον) με φλατ-αθλητικό παπoύτσι.... ήτοι αυτό, την καθιστά από μόνο του ως πιο δυσκολοφόρετη...
(σιγά μη βάλω ψηλοτάκουνο στη δουλειά, στο λεωφορείο, στο σούπερ μάρκετ κλπ)
Τζινακι + αθλητικο = πρακτικό
Φούστα + γοβα = όμορφο μεν, μη πρακτικό δε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν me καταλαβες (δεν το εξηγησα κιολας οποτε λογικο...:redface: )...συμφωνουμε απολυτα erodia μου!;)
Κι αυτο που ειπα οτι δεν αρκει "μονο" η φουστα ήταν συμπληρωμα αυτων που ειπες:
"...μάλλον αυτό οφείλεται στο γεγονός πως οι γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες, ξεχωρίζουν ανάμεσα στις υπόλοιπες "παντελονοφορούσες"!!!
kai
Τις θεωρώ αφάνταστα θηλυκές, όμορφες και αισθητικές και ίδιαίτερα αν αυτές ταιριάζουν στο στυλ και τον σωματότυπο της γυναίκας που τις φοράει...
.
Και προσσωπικα ναι περισσοτερο θα θαυμασω μια κοπελα ομορφη με φουστα (και δεν αναφερομαι σε σουπερ-ντουπερ μινι),με ωραιο στυλ και ενα καλλιγραμο σωμα, παρα μια κοπελα με τρομερο π.χ. σωμα και παντελονι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Mario, τώρα κατάλαβα τί ακριβώς εννοούσες !:redface:
Κ.Ε. μου, υπάρχουν φούστες που μπορείς τις συνδιάσεις με ότι πα*****ι τραβάει η ψυχούλα σου!!! Το να μου πείς "πως φορώντας μια φούστα δεν μπορώ να κάτσω όπως θέλω" να το δεχτώ:) ....ή το ότι σε "πνίγει" το καλσόν (λέμε τώρα) και δεν το αντέχεις και αυτό να το δεχτώ:) .....αλλά το ότι είναι άβολη και ότι δεν μπορείς να την βάλεις όλες τις ώρες τις μέρας, να με συγχωρείς καλό μου αλλά δεν μπορώ να το δεχτω:( (πάντα κατα την δική μου άποψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κοίτα.... εμένα ειλικρινά μου αρέσουν οι φούστες... όμως στον σωματότυπο που έχω, το στύλ της φούστας που μου πάει θέλει τακούνι.... και το τακούνι με δυσκολεύει ιδιαίτερα (εχω και πλατυποδία γμτ :( )
Το καλοκαίρι όμως που μπορώ να φοράω σανδάλια και τέτοια, τα φορέματα έχουν την τιμητική τους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
αααα....κοριτσάκι....τώρα κατάλαβα (σόρρυ αλλά μάλλον κάτι έχω πάθει σήμερα και δεν στροφάρω:confused: )...ναι, έτσι όπως το έθεσες τώρα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Κι εμένα μ'αρέσουν πολύ οι φούστες και τις "τιμάω" ιδιαίτερα! Μπορεί να μην είναι και τόσο πρακτικές, όπως είπε η ΚΕ, αλλά κάπου το παντελόνι όπως και νά'χει νομίζω δεν τονίζει τόσο τη θηλυκότητά μας. Για πολύ μίνια δε τρελαίνομαι πια (ε, για τα κοριτσάκια καλά είναι). Τρελαίνομαι για φορέματα και ιδιαίτερα σ' εκείνα που τονίζεται το busto (μου βγάζει αστεράκια αν το γράψω στα ελληνικά!) και όχι τόσο να φαίνονται τα πόδια. Βρίσκω πολύ θηλυκό πχ ένα φόρεμα με αποκαλυπτικό (με μέτρο ε?) ντεκολτέ και τονισμένους γοφούς αλλά να είναι μακρύ...:inlove: Μιλάμε για "καμπυλωτές" σιλουέτες όμως...:redface: ;)

Τώρα γιατί αρέσουν στους άντρες περισσότερο οι φούστες και τα φουστάνια...υπάρχουν πολλές εκδοχές...Κυρίως πιστεύω ότι πρόκειται για αποκλειστικά γυναικείο προνόμιο (αν και βλέπω να βγαίνουν στη μόδα και για τους άντρες!:P ) και στο μυαλό του άντρα >>>φούστα\φόρεμα = γυναίκα, τότε μάλλον οφείλεται απλά εκεί. Τώρα από θέμα αποκαλυπτικότητας και σέξι εμφάνισης, δε νομίζω ότι υπερτερεί το φόρεμα ή η φούστα από το παντελόνι. Βέβαια εξαρτάται κι απ'τα δύο: Αν βάλεις ένα εφαρμοστό χαμηλόμεσο τζιν παντελόνι ίσα που κρύβει τα επίμαχα σημεία...δεν αφήνεις και πολλά στη φαντασία του άλλου. Αν πάλι φοράς κάνα καυτό σορτς που κρύβει τα μισά οπισθια, πάλι δεν αφήνεις και πολλά στη φαντασία...Υπάρχουν και φούστες-ζώνες και φορέματα που έχουν ανοιχτή πλάτη, ανοιχτή κοιλιά, σκίσιμο μέχρι τη μέση κλπ κλπ κλπ...οπότε δεν υπάρχει σύγκριση φούστας-παντελόνι σ'αυτόν τον τομέα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αχ βρε Aayla πολύ περιγραφική είσουν..... κάνει ζέστη η εγώ ζεσταίνομαι?

Τα χαμηλοκάβαλα παντελόνια ειδικά για κάποιες κοπέλες που έχουν και λίγο περιφέρεια μόνο αισθησιακά δεν είναι, πιό σέξυ είναι ένα κολλητό τζίν που σφίγγει την επίμαχη περιοχή, παρά ένα που τονίζει την μόδα του υδραυλικού!

Το σορτσάκι και το κολάν είναι σε άλλη κατηγορία, αλλα το θέμα φούστας και φόρεμα φυσικά δεν συγκρίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top