Ο τρελάρας με το μαύρο SUV

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αυτά γίνονται και μέσω άλλων γεγονότων, όχι μόνο με το να σε πυροβολήσει κάποιος.
Τείνω να θεωρώ πως όταν μιλάμε για την κατάκτηση τόσο δυσκολων πραγμάτων όπως αυτά που ανέφερα, τότε το μέσο μετράει και δεν το αγιάζει τίποτα απολύτως.
Το να κατακτάς τα παραπάνω αγγίζοντας το θάνατο είναι το ισχυρότερο και εντονότερο σενάριο που εγώ μπορώ να σκεφτώ.
Πραγματικά αν έχεις κάτι αντίστοιχο κατά νου, είμαι περίεργη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Τον θάνατο δεν τον αγγίζεις μόνο όποτε καπνίσει σε κάποιον.
Εγώ πχ τον άγγιξα προχθές από δικό μου λάθος.
Κάποιος άλλος θα μπορούσε να βρεθεί πολύ κοντά στο να χάσει έναν φίλο ή έναν συγγενή από κάποια αρρώστια πχ.
Και στην τελική, δεν είναι μόνο ο θάνατος. Κάποιος ίσως αναθεωρούσε περισσότερα πράγματα όταν πχ έβλεπε την ζωή του μετά τον χωρισμό με τον/ην σύζυγό.

Εάν αυτός σκότωνε αντί να τραυματίσει, τι θα έλεγες? Ότι είναι συνειδητοποιημένος εγκληματίας
και ότι έδωσε την ευκαιρία στον νεκρό να δει πώς είναι η ζωή μετά θάνατον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Τον θάνατο δεν τον αγγίζεις μόνο όποτε καπνίσει σε κάποιον.
Εγώ πχ τον άγγιξα προχθές από δικό μου λάθος.
Κάποιος άλλος θα μπορούσε να βρεθεί πολύ κοντά στο να χάσει έναν φίλο ή έναν συγγενή από κάποια αρρώστια πχ.
Και στην τελική, δεν είναι μόνο ο θάνατος. Κάποιος ίσως αναθεωρούσε περισσότερα πράγματα όταν πχ έβλεπε την ζωή του μετά τον χωρισμό με τον/ην σύζυγό.

Εάν αυτός σκότωνε αντί να τραυματίσει, τι θα έλεγες? Ότι είναι συνειδητοποιημένος εγκληματίας
και ότι έδωσε την ευκαιρία στον νεκρό να δει πώς είναι η ζωή μετά θάνατον?
Zed
προσπαθώ να μεταφράσω ένα περιστατικό με διαφορετικό τρόπο
Αυτό δε σημαίνει πως δε βλέπω την οπτική που μου παρουσιάζεις

Έχω αντιρρήσεις παρ όλα αυτά
Και στην τελική κάποια πράγματα είναι αναγκαία, όπως η ανασυγκρότηση μας ως άτομα καθώς ζούμε
και αυτό σημαίνει πως ο τύπος με το όπλο είναι απλά ένα μέσο που ικανοποιεί μια ανάγκη,
αν δεν ήταν αυτός, θα ήταν κάτι άλλο
Με λίγα λόγια δε μένω στην ύπαρξη αυτού, αλλά στο τί αυτή εξυπηρετεί,
με αρνητική ή θετική έννοια, για μια κοινωνία ολόκληρη
-----------------------------------------
Βλέπω έκανες και την έρευνα σου στο ίντερνετ :)


Α και it was a joke.

Ξαναγύρισες πίσω στο Μη-αθηναϊκό κόσμο σου βλέπω.good.. good..
Νόμίζα πως εμείς οι δυο δε χρειαζόμασταν επεξηγήσεις για να ορίσουμε το joke και το μη joke
εννοείται πως και γω αστειευόμουν


εξάλλου ξέρω τα τσάκρα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnsonb

Νεοφερμένος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Toknil you gotta find a boyfriend,and get laid immediately.

NOW

Τα σχόλια μου περί του θέματος είναι τα εξής:

Αααα τον κιαρατά άντρα! Τον πιάσανε και ούτε έναν ρε δεν πρόλαβε να σκοτώσει,λάθος άτομο το χε το όπλο,και συγκεκριμένα λάθος άτομο το χε το αμάξι.

Οταν χειρίζεσαι 3 τόνους εργαλείο δεν επιτίθεσαι με όπλο.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στο αυτοκίνητό του βρέθηκαν κάλυκες
Το να ακούς στις ειδήσεις ότι γίνεται έλεγχος σε αυτοκίνητα και να μην έχεις πετάξει τους κάλυκες, δεν είσαι μόνον μανιακός αλλά είσαι και ΒΛΑΚΑΣ !!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Johnsonb με κάνεις να επαναλαμβάνω τα λεγόμενά μου και τυχαίνει να μη βρίσκω ευχαρίστηση σ αυτό

λέω λοιπόν σε σένα, όπως έχω ξαναπεί και σε άλλους άκυρους εδώ μέσα, ότι καλό θα ήταν να μη χλευάζουμε αυτό με το οποίο διαφωνούμε ή απλά δεν καταλαβαίνουμε
γινόμαστε γελοίοι εξίσου

Αν διαφωνείς με τα λεγόμενά μου και έχεις κλείσει τα 12, δείξτο σωστότερα για να βοηθήσεις και τη συζήτηση που γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Με την άδεια της μοδερατόρισσας λοιπόν ας γίνω ακόμα πιο άκυρη...:P


Είναι απλά μια ταινία ηλιθιότητας, ούτε καν προσεγγίζει τη βία,το θάνατο, την πάλη
Δε με σοκάρει όμως
Και αν αυτή θα ήταν η μοναδική ευκαιρία που θα είχα για να ανασυγκροτηθώ ως άτομο, θα το έκανα -έστω και αν αυτό μεταφράζεται στο μυαλό ως βασανιστήριο

Βλέπω τη σύνδεση που πας να κάνεις -νομίζω

μου την κ@*λωσε και σε πετσοκόβω
μου την κ@*λωσε και σε πυροβολώ

Προσεγγίζεις το θάνατο και στα δύο και για μένα οι συνέπειες είναι οι ίδιες
Το μέσο όμως αλλάζει και αυτομάτως μπαίνουν και ζητήματα ηθικής που μπλοκάρουν το μυαλό

Το βλέπεις και μόνη σου
ο τύπος με το όπλο δε βασάνιζε, δεν αντλούσε ευχαρίστηση από τον πόνο του θύματος, σκορπούσε πανικό και πιθανότατα έπαιζε με τις πιθανότητες ζωή-θάνατος
στη συνέχεια έφευγε γιατί ίσως να μην άντεχε την ίδια του την πράξη

Δεν είναι το ίδιο πράγμα λοιπόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πιστεύεις πραγματικά πως πριν ποστάρω δεν έβλεπα την απάντηση σου να έρχεται;
Τέλος πάντων, το αν με πυροβολούσε είναι απλά μια εικασία με μηδαμινές πιθανότητες

Σκέψου λίγο πόσο πράγματα θα αναθεωρούσες, θα έχανες, θα κέρδιζες, θα έβλεπες, θα αντιλαμβανόσουν, θα φοβόσουν, θα ξεπερνούσες αν δεχόσουν τη σφαίρα
Και όλα αυτά τα καταφέρνει ο τυπάς με ένα όπλο μονάχα,
ε όχι και τρελάρας λοιπόν, όχι και τρελάρας
Tonkil, πραγματικα αυτα που λες απλως δεν ευσταθουν και ειτε προσπαθησεις να κλεψεις τις εντυπωσεις, ειτε να μας δειξεις ποσο ανοιχτομυαλη εισαι!! Ενας ανθρωπος μπορει να αναθεωρησει τις αποψεις του, να κερδισει ηθικα και ψυχικα, να αντιληφθει την πραγματικοτητα, να δει τη ζωη απο μια αλλη οπτικη γωνια τελοσπαντων, απο μικρες ασημαντε για πολλους καθημερινες στιγμες και δεν ειναι αναγκη να φαει μια σφαιρα, για να πραξει ολα τα παραπανω... Ολοι σε καποια φαση της επιγειας ζωης μας, αλλαζουμε ιδεολογικη τροχια και αποψεις και αυτο γινεται οταν νιωσουμε περισσοτερο ωριμοι και ειμαστε ετοιμοι να αντιμετωπισουμε καταματα την πραγματικοτητα, ακομα και τον ιδιο μας τον εαυτο!! Οποτε ο εν λογω ανθρωπος, δεν προσεφερε απολυτως τιποτα, αλλα αντιθετως εστειλε μια γυναικα χριστουγεννιατικα στο νοσοκομειο, τραυματισε αλλους δυο και εσπειρε το φοβο στις γειτονιες της Αθηνας... Και στην τελικη, ας πυροβολουσε το παιδι σου η τη μανα σου και ας εβγαινες στα Μ.Μ.Ε και στο καθε φορουμ, να τον ευχαριστησεις για το καλο που σας εκανε:P!! Ξερω οτι γινομαι λιγο κυνικος, αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα και σε τετοιες περιπτωσεις δεν υπαρχουν πολλες οπτικες γωνιες...

Υ.Γ: Στο μονο που συμφωνο μαζι σου απολυτα, ειναι πως αυτος ο ανθρωπος δεν ειναι τρελαρας, αλλα αρρωστος και θυμα των περιστασεων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
freak,μη σε απασχολεί το τι προσπαθώ να πετύχω αλλά το τι έχει να σου δώσει αυτό που εκφράζω
είτε αληθινό, είτε ψεύτικο
φιλικά πάντα

Δεν έχω ξεκαθαρίσει κάτι μου φαίνεται και αυτό είναι δικό μου λάθος
Στην ψυχική κατάσταση του ανθρώπου αυτού δεν έκανα ιδιαίτερο λόγο γιατί απλά κάποια πράγματα είναι προφανή
απλά ήθελα να συζητήσουμε μια προέκταση της πράξης του
Αυτό δε σημαίνει πως του δίνω ελαφρυντικό, και σε καμία περίπτωση εύσημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
freak,μη σε απασχολεί το τι προσπαθώ να πετύχω αλλά το τι έχει να σου δώσει αυτό που εκφράζω
είτε αληθινό, είτε ψεύτικο
φιλικά πάντα


Δεν έχω ξεκαθαρίσει κάτι μου φαίνεται και αυτό είναι δικό μου λάθος
Στην ψυχική κατάσταση του ανθρώπου αυτού δεν έκανα ιδιαίτερο λόγο γιατί απλά κάποια πράγματα είναι προφανή
απλά ήθελα να συζητήσουμε μια προέκταση της πράξης του
Αυτό δε σημαίνει πως του δίνω ελαφρυντικό, και σε καμία περίπτωση εύσημα
Εννοειται πως καθε κουβεντα που λεμε εδω μεσα ειναι σε φιλικο επιπεδο και κανενας δεν προσπαθει να προσβαλει η να μειωσει τον αλλο, οποτε μη φοβασαι, δεν παρεξηγουμαι (ελπιζω το ιδιο να ισχυει και για σενα βεβαια)!! Αλλωστε οταν ακουγονται διαφορετικες αποψεις προαγεται ο διαλογος, οποτε χαιρομαι που διαφωνουμε:P...

Με αυτο που προσθεσες τωρα, ξεκαθαριζεις λιγο τη θεση σου και ειναι πιο ευκολο να αντιληφθουμε αυτο που λες!! Οντως, οταν προσεγγιζεις το θανατο, ειτε ακουσια ειτε εκκουσια (ξερετε σε τι αναφερομαι) και τελικα παραμενεις στη ζωη, τις περισσοτερες φορες αλλαζει εντελως η κοσμοθεωρια σου... Απλα αυτο που προσπαθουμε να σου πουμε τοση ωρα, ειναι πως ο θανατος δεν ειναι ο μονος δρομος;)!!

Off: Αν θες στειλε μου σε π.μ το msn σου να πιασουμε καμια φιλοσοφικη συζητηση καμια μερα (σημερα δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο):P;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Με την άδεια της μοδερατόρισσας λοιπόν ας γίνω ακόμα πιο άκυρη...:P


Είναι απλά μια ταινία ηλιθιότητας, ούτε καν προσεγγίζει τη βία,το θάνατο, την πάλη
Δε με σοκάρει όμως
Και αν αυτή θα ήταν η μοναδική ευκαιρία που θα είχα για να ανασυγκροτηθώ ως άτομο, θα το έκανα -έστω και αν αυτό μεταφράζεται στο μυαλό ως βασανιστήριο

Βλέπω τη σύνδεση που πας να κάνεις -νομίζω

μου την κ@*λωσε και σε πετσοκόβω
μου την κ@*λωσε και σε πυροβολώ

Προσεγγίζεις το θάνατο και στα δύο και για μένα οι συνέπειες είναι οι ίδιες
Το μέσο όμως αλλάζει και αυτομάτως μπαίνουν και ζητήματα ηθικής που μπλοκάρουν το μυαλό

Το βλέπεις και μόνη σου
ο τύπος με το όπλο δε βασάνιζε, δεν αντλούσε ευχαρίστηση από τον πόνο του θύματος, σκορπούσε πανικό και πιθανότατα έπαιζε με τις πιθανότητες ζωή-θάνατος
στη συνέχεια έφευγε γιατί ίσως να μην άντεχε την ίδια του την πράξη

Δεν είναι το ίδιο πράγμα λοιπόν

Στο Saw (στο 1 αναφερομαι παντα τα αλλα δε τα εχω δει και ουτε προκειται) αυτος ο ψυχακιας ηθελε να δωσει στους αλλους ενα μαθημα για να εκτιμησουν αυτα που εχουν και δεν το καταλαβαινουν βαζοντας τους σε ενα παιχνιδι (γιαυτον) ζωης και θανατου. Αυτος βεβαια, σε αντιθεση με τον ψυχακια στο θεμα μας ηξερε ποιους στοχευε και τι ηταν ο καθενας δεν χτυπουσε στα τυφλα. Και στις δυο περιπτωσεις ομως δεν εχει κανενα δικαιωμα να κανει κατι τετοιο στους αλλους ακομα και αν το αποτελεσμα για τα ατομα να ηταν θετικο (αν ζουσαν παντα) απο την αποψη που ειπα παραπανω.
Δεν ξερω τους σκοπους του συγκεκριμενου, ακουσε κανεις γιατι το εκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ακουσα οτι καταφεραν να τον πιασουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θυμα των περιστασεων.. το βρηκαμε τωρα και το λεμε . Με την ιδια λογικη και η 17 Νοεμβρη θυμα των περιστασεων ηταν ως συνολο...
Αχου, γιατι προσπαθεις να πεις κατι, μονο και μονο για να φερεις αντιρρηση?? Προφανως και δεν καταλαβες τι εννουσα... Πρωτα απ'ολα ανεφερα πως ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΣ και ισως θυμα των περιστασεων!! Και ναι, θεωρω πολυ πιθανο να τον τρελανε η συνεχομενη βια που αναπαραγεται στα μεσα και μερικες φορες προβαλλεται ως προτυπο ανδρειας... Και ο νοων νοειτο!! Α, και δε γινεται να συγκρινουμε εναν τρομοκρατη, που η μονη του προθεση ειναι να σκοτωσει και να προκαλεσει πανικο, με εναν ανθρωπο που κατι μεσα του δεν πηγε καλα και αρχισε να πυροβολαει αγνωστους απο το αυτοκινητο του... Ελπιζω πως με καταλαβαινεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ο ανθρωπος ηταν ΤΟΞΙΚΟΜΑΝΗΣ !!! Τι λεμε τωρα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
ο ανθρωπος ηταν ΤΟΞΙΚΟΜΑΝΗΣ !!! Τι λεμε τωρα !!

Αυτό από που ήρθε πάλι?
Ντάξει είπαμε δεν τον πας, αλλά μη λέμε κι ό,τι θέλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Αυτό από που ήρθε πάλι?
Ντάξει είπαμε δεν τον πας, αλλά μη λέμε κι ό,τι θέλουμε...

Εσύ τον πας δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εσύ τον πας δηλαδή;
Mην βαζεις λογια.
Και αυτο που ειπε δεν εχει καμια σχεση με αυτο που λες εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Εσύ τον πας δηλαδή;

Εσύ αυτό κατάλαβες δηλαδή?
Να το κοιτάξεις.

Mην βαζεις λογια.
Και αυτο που ειπε δεν εχει καμια σχεση με αυτο που λες εσυ.

Ακριβώς.:thanks::D



Αυτό το 'τοξικομανής' δεν ακούστηκε πουθενά. Σε κανένα μέσο ενημέρωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
λενε οτι αυτοσ ειχε και εχει ψυχολογικα προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αχου, γιατι προσπαθεις να πεις κατι, μονο και μονο για να φερεις αντιρρηση?? Προφανως και δεν καταλαβες τι εννουσα... Πρωτα απ'ολα ανεφερα πως ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΣ και ισως θυμα των περιστασεων!! Και ναι, θεωρω πολυ πιθανο να τον τρελανε η συνεχομενη βια που αναπαραγεται στα μεσα και μερικες φορες προβαλλεται ως προτυπο ανδρειας... Και ο νοων νοειτο!! Α, και δε γινεται να συγκρινουμε εναν τρομοκρατη, που η μονη του προθεση ειναι να σκοτωσει και να προκαλεσει πανικο, με εναν ανθρωπο που κατι μεσα του δεν πηγε καλα και αρχισε να πυροβολαει αγνωστους απο το αυτοκινητο του... Ελπιζω πως με καταλαβαινεις!!

Αν το bold αναφερεται στην 17Ν καπου τα εχεις μπερδεψει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top