Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,544 μηνύματα.
Πιάνο εδώ και 9 χρόνια.Με ηρεμεί παρά πολύ.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,544 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,578 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,578 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Γιατί θα μπεις ανωτέρα στον 10ο χρόνο ενώ θα μπορούσες και νωρίτερα. Όχι ότι αυτό είναι απαραιτητα κακό απλά μου έκανε εντύπωση. Ο καθένας με τους ρυθμούς του :happy:

Εντάξει δεν πειράζει.Μην φανταστείς στην αρχή ούτε τις νότες δεν ήξερα (πρέπει να μου πήρε 3 μήνες να μάθω τις βασικές).

Ιππολύτη

Well-known member

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,136 μηνύματα.
Κάποια στιγμή κι εγώ θα 'θελα να μάθω να παίζω κάποιο μουσικό όργανο. Η μάνα μου όταν ήμουν μικρή έκανε υπεράνθρωπες προσπάθειες να με ξεκινήσει αλλά δεν ήθελα καθόλου τότε. Α ρε μάνα πάλι δίκιο είχες.

harry akritas

Well-known member

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...