• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
επισης καλο ειναι να ελεγχουμε την ψυχικη μας υγεια !!
γιατι ειμαστε μεσα σε αγχος οχι μονο για τον κορωνα αλλα για εξεταστικες δουλειες προβληματα που μποροει να εχουμε στο σπιτι
ειναι πολλα δυστηχως και πραγατικα πρεπει να μιλαμε!! κανεναν δεν βοηθησε να τα κραταει μεσα του
εγω προσωπικα εχω πολυ αγχος νοιωθω πολυ πιεση νοιωθω πιεση μεσα στο σπιτι γιατι υπαρχουν και καποια προβληματα και θελω απλα να ξεσπασω..δε μπορω και το κατανοω απο τη μια αλλα απο την αλλη νοιωθω οτι θα μπω σε ενα φαυλο κυκλο με συντροφια μονο τον εαυτο μ
Να μιλάς. Οταν λες αυτό που σκέφτεσαι, αν είναι κάτι που ξεφεύγεις απο κάποια όρια, το βλέπεις και είναι αποτρεπτικό για ενέργειες ανεπιθύμητες για τους άλλους, αλλά και για εσένα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
επισης καλο ειναι να ελεγχουμε την ψυχικη μας υγεια !!
γιατι ειμαστε μεσα σε αγχος οχι μονο για τον κορωνα αλλα για εξεταστικες δουλειες προβληματα που μποροει να εχουμε στο σπιτι
ειναι πολλα δυστηχως και πραγατικα πρεπει να μιλαμε!! κανεναν δεν βοηθησε να τα κραταει μεσα του
εγω προσωπικα εχω πολυ αγχος νοιωθω πολυ πιεση νοιωθω πιεση μεσα στο σπιτι γιατι υπαρχουν και καποια προβληματα και θελω απλα να ξεσπασω..δε μπορω και το κατανοω απο τη μια αλλα απο την αλλη νοιωθω οτι θα μπω σε ενα φαυλο κυκλο με συντροφια μονο τον εαυτο μ
Φίλε μου το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να αρχίσεις περπάτημα ή τρέξιμο έξω !
Το πρότεινα σε κοντινό μου πρόσωπο που ήταν σε φάση κατάθλιψης ,άγχους κλπ ,αυτό που αισθανόταν μειώθηκε τις μέρες που έκανε τρέξιμο η περπάτημα ....ενώ τις.μερες που δεν πήγαινε και καθόταν για ξεκούραση βαρουσαν κόκκινο ξανά τέτοιες σκέψεις !!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ είμαι άτομο που τηρούσε τα μέτρα και με απόλυτη προσοχή, δεν έχω βγει από το σπίτι από τον Νοέμβριο, βγαίνω μόνο για να πηγαίνω Supermarket. Είμαι άτομο που ενημερώνομαι τακτικά για την πορεία της πανδημίας. Το αποτέλεσμα όλης αυτής της κατάστασης ήταν ένα: Παθαίνω κρίσεις πανικού και χθες ο γιατρός μου είπε ότι πλέον έχω διαταραχή πανικού και πρέπει να αρχίσω αγωγή. Όλα αυτά επειδή πλέον δεν μπορώ να κάνω τίποτα όσα έκανα πριν, ούτε πανεπιστήμιο πηγαίνω, ούτε πιάνο ούτε μπορώ πλέον να πηγαίνω βόλτα με τους φίλους μου. Το χειρότερο είναι ότι το μέλλον μετά την πανδημία με τρομάζει πολύ. Δεν με ενδιαφερει αν μου πειτε μερικοι οτι κοιταω μονο το εαυτό μου εγω ξερω να πω οτι εχασα την ψυχικη μου υγεια πλεον, ανοιγω να δω λιγο τηλεόραση και.βλεπω γιατρους να τρομοκρατουν τον κοσμο και ΜΜΕ που δεν λενε τιποτα αλλο παρα μονο για τον Covid.
@Volkswagen Fan Λυπαμαι πολυ για αυτο,σιγουρα θα αρχισεις θεραπεια,σιγουρα θα δεις βελτιωση και μετα θα ειναι ολα ενα ασχημο ονειρο,ηθελα μονο να σε ρωτησω εχεις κανεναν να μιλας?να τα βγαζεις απο μεσα σου που λεμε.
Να εξωτερικευεις γιατι καμια φορα αμα τα μαζευουμε γενικα μετα μας πνιγουν.
Να εχεις φιλους να μιλας και να σε ακουν,ειμαστε κι εμεις εδω ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ,ειναι ανθρωπινο το να θες να μιλησεις καπου και να μην εχεις εναν ανθρωπο ή να μη σε καταλαβαινουν.
Να μη σε ριχνει τοσο η εξω πραγματικοτητα αν μπορεις,να ενισχυσεις τις αντιστασεις σου.
Να μη σε αγγιζουν αρνητικα γεγονοτα και ανθρωποι οσο γινεται.
Και να μην ξεσπας μεσα σου αλλα βρες ενα χομπυ κατι να σου αρεσει να ξεκινησεις να το κανεις,και εκει καπου θα ξεχνιεσαι και δε θα σε καταβαλλει ολο αυτο.
Να ανασυγκροτηθεις και να βρεις εσενα,τι θελεις να κανεις ας πουμε μετα τα σχεδια σου,ειναι ωραιο αυτο σε βοηθαει καπως στην κατασταση που ζουμε ολοι και δεν ειναι ευκολη.
Να τιθασευσεις οσα σε ριχνουν ή σου προκαλουν αναταραχη,μη χαλιεσαι καλο μου,πιστεψε με ειναι κριμα να χαλιεσαι αοριστα και γενικα και να φρικαρεις.
Ξαναβρες εσενα.
Σιγουρα θα υπαρχει ενας εαυτος που δεν ηταν με κρισεις πανικου,που σαφως ειχε μια αλλη καθημερινοτητα,εκει εστιασε να ξαναβρεις εσενα,να το θεσεις υπο ελεγχο και να προχωρησεις τη ζωη σου οπως θες.
Υπομονη καλε μου και ευχομαι απο καρδιας να το ξεπερασεις :thumbup: ειναι ιασιμο,δυναμη θελει και φυσικα προσπαθεια.
Αξιζεις και θα τα καταφερεις!:thumbup:
Να σαι καλα και να προσεχεις και για οτι θελεις ειμαστε εδω!:thumbup:
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
@Volkswagen Fan Λυπαμαι πολυ για αυτο,σιγουρα θα αρχισεις θεραπεια,σιγουρα θα δεις βελτιωση και μετα θα ειναι ολα ενα ασχημο ονειρο,ηθελα μονο να σε ρωτησω εχεις κανεναν να μιλας?να τα βγαζεις απο μεσα σου που λεμε.
Να εξωτερικευεις γιατι καμια φορα αμα τα μαζευουμε γενικα μετα μας πνιγουν.
Να εχεις φιλους να μιλας και να σε ακουν,ειμαστε κι εμεις εδω ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ,ειναι ανθρωπινο το να θες να μιλησεις καπου και να μην εχεις εναν ανθρωπο ή να μη σε καταλαβαινουν.
Να μη σε ριχνει τοσο η εξω πραγματικοτητα αν μπορεις,να ενισχυσεις τις αντιστασεις σου.
Να μη σε αγγιζουν αρνητικα γεγονοτα και ανθρωποι οσο γινεται.
Και να μην ξεσπας μεσα σου αλλα βρες ενα χομπυ κατι να σου αρεσει να ξεκινησεις να το κανεις,και εκει καπου θα ξεχνιεσαι και δε θα σε καταβαλλει ολο αυτο.
Να ανασυγκροτηθεις και να βρεις εσενα,τι θελεις να κανεις ας πουμε μετα τα σχεδια σου,ειναι ωραιο αυτο σε βοηθαει καπως στην κατασταση που ζουμε ολοι και δεν ειναι ευκολη.
Να τιθασευσεις οσα σε ριχνουν ή σου προκαλουν αναταραχη,μη χαλιεσαι καλο μου,πιστεψε με ειναι κριμα να χαλιεσαι αοριστα και γενικα και να φρικαρεις.
Ξαναβρες εσενα.
Σιγουρα θα υπαρχει ενας εαυτος που δεν ηταν με κρισεις πανικου,που σαφως ειχε μια αλλη καθημερινοτητα,εκει εστιασε να ξαναβρεις εσενα,να το θεσεις υπο ελεγχο και να προχωρησεις τη ζωη σου οπως θες.
Υπομονη καλε μου και ευχομαι απο καρδιας να το ξεπερασεις :thumbup: ειναι ιασιμο,δυναμη θελει και φυσικα προσπαθεια.
Αξιζεις και θα τα καταφερεις!:thumbup:
Να σαι καλα και να προσεχεις και για οτι θελεις ειμαστε εδω!:thumbup:
Τι ωραιο μήνυμα !!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Λογικό να δημιουργούνται ψυχολογικά στον κόσμο. Αυτό είναι το αποτέλεσμα όταν οι λοιμωξιολόγοι τρέχουν τόσο μονόπλευρα το σόου, αποκτάς μία κοινωνία προστατευμένη απέναντι στον ιό αλλά εκτεθειμένη σε όλους τους άλλους κινδύνους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
@Volkswagen Fan Λυπαμαι πολυ για αυτο,σιγουρα θα αρχισεις θεραπεια,σιγουρα θα δεις βελτιωση και μετα θα ειναι ολα ενα ασχημο ονειρο,ηθελα μονο να σε ρωτησω εχεις κανεναν να μιλας?να τα βγαζεις απο μεσα σου που λεμε.
Να εξωτερικευεις γιατι καμια φορα αμα τα μαζευουμε γενικα μετα μας πνιγουν.
Να εχεις φιλους να μιλας και να σε ακουν,ειμαστε κι εμεις εδω ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ,ειναι ανθρωπινο το να θες να μιλησεις καπου και να μην εχεις εναν ανθρωπο ή να μη σε καταλαβαινουν.
Να μη σε ριχνει τοσο η εξω πραγματικοτητα αν μπορεις,να ενισχυσεις τις αντιστασεις σου.
Να μη σε αγγιζουν αρνητικα γεγονοτα και ανθρωποι οσο γινεται.
Και να μην ξεσπας μεσα σου αλλα βρες ενα χομπυ κατι να σου αρεσει να ξεκινησεις να το κανεις,και εκει καπου θα ξεχνιεσαι και δε θα σε καταβαλλει ολο αυτο.
Να ανασυγκροτηθεις και να βρεις εσενα,τι θελεις να κανεις ας πουμε μετα τα σχεδια σου,ειναι ωραιο αυτο σε βοηθαει καπως στην κατασταση που ζουμε ολοι και δεν ειναι ευκολη.
Να τιθασευσεις οσα σε ριχνουν ή σου προκαλουν αναταραχη,μη χαλιεσαι καλο μου,πιστεψε με ειναι κριμα να χαλιεσαι αοριστα και γενικα και να φρικαρεις.
Ξαναβρες εσενα.
Σιγουρα θα υπαρχει ενας εαυτος που δεν ηταν με κρισεις πανικου,που σαφως ειχε μια αλλη καθημερινοτητα,εκει εστιασε να ξαναβρεις εσενα,να το θεσεις υπο ελεγχο και να προχωρησεις τη ζωη σου οπως θες.
Υπομονη καλε μου και ευχομαι απο καρδιας να το ξεπερασεις :thumbup: ειναι ιασιμο,δυναμη θελει και φυσικα προσπαθεια.
Αξιζεις και θα τα καταφερεις!:thumbup:
Να σαι καλα και να προσεχεις και για οτι θελεις ειμαστε εδω!:thumbup:
Ευχαριστώ παρα πολυ για το ωραιο αυτο μηνυμα!!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Kαλά πανε οι εμβολιασμοί στο Ισραήλ και τα Ηνωμένα Αραβικα Εμιράτα...
1611904620425.png
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
15.500 για την Ελλάδα 😢δύσκολο το 70% φέτος
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
66% Αποτελεσματικο η μια δοση της johnson λογικο να μην ειναι το ιδιο αποτελεσματικο
βεβαια ανεβαζεις στο φουλ την αποτελεσματικοτητα του αν εμβολιασεις με τα αλλα τους μεγαλυτερους σε ηλικια και με της johnson ατομα οπως εμας
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Ο ΕΟΔΥ παραδέχθηκε -εμμέσως πλην σαφώς- ότι όλους τους προηγούμενους μήνες αυθαιρετούσε με τα προσωπικά δεδομένα των πολιτών. Γιατί αποδεικνύεται ότι υπάρχει "διπλό" σύστημα καταγραφής κρουσμάτων.


 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
66% Αποτελεσματικο η μια δοση της johnson λογικο να μην ειναι το ιδιο αποτελεσματικο
βεβαια ανεβαζεις στο φουλ την αποτελεσματικοτητα του αν εμβολιασεις με τα αλλα τους μεγαλυτερους σε ηλικια και με της johnson ατομα οπως εμας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το οτι ειναι με MRNA.
Δηλαδή ? Τι μπορεί να κάνει ?🤔
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
941 κρούσματα, 22 νεκροί 260 άτομα στην εντατική.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

2:00:10 για οσους ειναι αρνητες !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Οχι! μη το κάνεις αυτό.
Παρακολούθησε μόνο τα γεγονότα και συσχέτισε τα με την ελευθερία σου και την κατάργηση της.
Δες τα άρθρα που η ελευθερία σου καταργείται και δες απο την άλλη τις δικαιολογίες.
Σκέψου μοναχά. Τίποτ' άλλο.

Νομίζεις οτι αν δεν υπάρξουν υποχρεωτικές καταστάσεις, θα κάνουν όλοι το εμβόλιο;
Οσο περνάει ο καιρός, όλο και ευρύτερες μάζες, θα αρνηθούν.
Ομως, αν δεν μπορείς να πας αεροπορικώς κάπου, (οπουδήποτε), αν δεν σου επιτραπεί να βγεις έξω, αν δεν μπορείς να πας σε δημόσιες υπηρεσίες.
Τότε να ξέρεις οτι όλοι, μηδενός εξαιρουμένου, θα τρέξουν να κάνουν το εμβόλιο.
Αλλά, τότε φίλε μου, μαζί με την ελευθερία, θα έχουν σκοτώσει και την ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.
Σήμερα είναι στην εντατική η δημοκρατία.
Ακόμα και αν απαντήσεις σε αυτό το μήνυμα, γύρισε μετά απο μερικούς μήνες να δεις τον συσχετισμό με την τότε κατάσταση.
Πατε καλα;
Λες σε εναν ανθρωπο να μην εμβολιαστει;
Με ποιο δικαιωμα; Ποιος νομιζεις οτι εισαι; Λοιμοξιολογος; Εχεις συναισθηση τι λες;
Ευτυχως που ελπιζω οτι δεν σε υπολογιζουν,αλλα καταντας επικινδυνος για καποιον που δεν σε ξερει ή μπορει να μην ειναι και πρώτο μυαλο..
Και εφιστω ΔΗΜΟΣΙΑ την προσοχη στο forum, και λεω μπας και πρεπει να φυγει και να φευγουν μηνυματα που λενε και προτρεπουτν τον κοσμο ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΒΟΛΙΑΖΕΤΑΙ; Ειναι πολυ σοβαρο το θεμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top