• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Μπορείς να τους πει τπτ; Όχι καθώς στην Αθήνα κάθε λίγο κάνουν πορείες για την χα, την αστυνομική βία, τον Κουφοντίνα κ.λπ.
Φοράνε μάσκες τουλάχιστον; Τις φοράνε σωστά; Υπάρχουν κομμουνιστές να τους επιφρουρούν;:P
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Αναφέρομαι για το εμβόλιο της pfizer.

...άνθρωποι που έρχονται πιο συχνά επαφή γενικά σε λοιμώξεις αναπτύσσουν πιο πολλά αντισώματα σε σχέση με αυτούς που τηρούν την καραντίνα στον ίδιο χρόνο.... αυτό είναι το συμπέρασμα μου από τα αντισώματα ατόμων που ρώτησα μεμονωμένα.
Δηλαδή; Φαίνεται καθαρά, οτι κάτι υπάρχει πριν απο την χρήση της μάσκας για να είναι βέλτιστη η προστασία μας. Και αυτό είναι η ενεργοποίηση του ανοσοποιητικού μας.
Επίσης, τα αντισώματα είναι IgA, IgM, IgG.Και σε ρωτώ, πώς θα μπορούσαμε να δούμε κάποια επιπλέον στοιχεία δηλ. ποια είναι η σχέση των αντισωμάτων του ιού με τα IgA, IgM, IgG, ώστε να διαφωτιστούμε καλύτερα;
Εμένα μου είπε ο μικροβιολόγος, οτι είχα 8300 αντισώματα. Δεν ξέρω σε ποια κλίμακα μέτρησε.
Αρα, δεν είμαι σε θέση να μιλήσω ούτε θετικά, ούτε αρνητικά, γιατι εδώ η σκέψη μου σταματά ως μη ειδικός.
Επίσης γενικά οι γυναίκες αναπτύσσουν πιο λίγα από τους άντρες.... ενώ η μεγαλύτερης ηλικίας όπου συνήθως είναι ασυμπτωματικοί δεν αναπτύσσουν τόσα πολλά.....

Επίσης το εύρος τιμών που ρώτησα είναι από 400U/ml εώς 33.000 U/ml .... με τις υψηλές τιμές να συνδέονται με δυνατή συμπτωματολογία (πχ ασηπτη μηνιγγίτιδα)... , πολλες μέρες πυρετός κοκ...

εγώ είχα 2831U/ml ένα μήνα μετά την δεύτερη δόση....η μεγαλύτερη τιμή στο τμήμα μου.
2831U/ml και 8300; κάπως θα πρέπει να συσχετίζονται, για να μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Το πώς θα εξελιχθεί η ζωή μας με τον ιό στο μέλλον εξαρτάται από πολλές παραμέτρους. Καθοριστική μεταξύ αυτών είναι και η ταχύτητα με την οποία θα παράγουμε εμβόλια (και θα εμβολιαζόμαστε!), ενώ για το άμεσο μέλλον είναι σαφές ότι τα μέτρα που ανακόπτουν την επέλαση του ιού (μειώνοντας τις ευκαιρίες του για συσσώρευση μεταλλάξεων) είναι η καλύτερη άμυνα, τόσο σε προσωπικό όσο και σε πληθυσμιακό επίπεδο.
Πηγή
Έχει απαντηθεί επιστημονικά. Το ξαναβάζω γιατί δεν διαβάστηκε καλά ή αγνοήθηκε. Είναι κρίμα να το αγνοεί ένας γιατρός.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
*Παρά , ο Κούλης σε πολλες ομιλίες ακουμπάει την μάσκα του ,όταν βγάλει την μάσκα και ακουμπήσει το πρόσωπο μάντεψε τι θα γίνει ...


Να βγει η ΝΔ , ΣΥΡΙΖΑ ΚΚΕ εκτός βουλής ....αφού αυτοί ευθύνονται για αυτά και οι ίδιοι είναι που μας κρατάνε μέσα με αναποτελεσματικό ΛΟΚ ντάουν .Έχω τοποθετηθεί ότι καλύτερα να μας φέρουν τραπεζίτη όπως έγινε στην Ιταλία
Είναι σαν να λες τα πόδια να ανέβουν στο κεφάλι και το κεφάλι στα πόδια.
Γίνεται;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
όταν βγάλει την μάσκα και ακουμπήσει το πρόσωπο μάντεψε τι θα γίνει
Λογικά πρώτα πλένει τα χέρια και μετά βγάζει την μάσκα. Μετά τα ξαναπλενει και ακουμπά την 👃 του αν θέλει.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δηλαδή; Φαίνεται καθαρά, οτι κάτι υπάρχει πριν απο την χρήση της μάσκας για να είναι βέλτιστη η προστασία μας. Και αυτό είναι η ενεργοποίηση του ανοσοποιητικού μας.
Επίσης, τα αντισώματα είναι IgA, IgM, IgG.Και σε ρωτώ, πώς θα μπορούσαμε να δούμε κάποια επιπλέον στοιχεία δηλ. ποια είναι η σχέση των αντισωμάτων του ιού με τα IgA, IgM, IgG, ώστε να διαφωτιστούμε καλύτερα;


.
Μηπως στο Google;

2831U/ml και 8300; κάπως θα πρέπει να συσχετίζονται, για να μπορώ να βγάλω συμπέρασμα

Συνήθως η κλιμακα ειναι η ιδια, αρα κ σε εσενα ειναι 8300U/ml. Που σημαίνει πως εισαι περίπου 3 φορές καλύτερος απο τον Φοκο, που σημαίνει πως ο Φοκος πηγε κουβα και πως ειχες δίκιο για το τσίπουρο.
Δειαδωσται!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μηπως στο Google;



Συνήθως η κλιμακα ειναι η ιδια, αρα κ σε εσενα ειναι 8300U/ml. Που σημαίνει πως εισαι περίπου 3 φορές καλύτερος απο τον Φοκο, που σημαίνει πως ο Φοκος πηγε κουβα και πως ειχες δίκιο για το τσίπουρο.
Δειαδωσται!
Έχω το μεγαλύτερο στο τμήμα μου όποτε στο τοπικό πρωτάθλημα ειμαο νικητής . Αλλά φίλε πραγματικά με αυτά που έχω διαβάσει δεν γνωρίζω πχ σε άλλο νοσοκομείο είχαν πολλοι 10.000 και πάνω και υποθέτω πως είχαν αλλη μοναδα μέτρησησ.
Εμένα το χαρτι γράφει ΙgG και ειναι με Βάση έρευνητικου πρωτοκόλλου... θα ποστάρω σε λίγο το χαρτι μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή; Φαίνεται καθαρά, οτι κάτι υπάρχει πριν απο την χρήση της μάσκας για να είναι βέλτιστη η προστασία μας. Και αυτό είναι η ενεργοποίηση του ανοσοποιητικού μας.
Επίσης, τα αντισώματα είναι IgA, IgM, IgG.Και σε ρωτώ, πώς θα μπορούσαμε να δούμε κάποια επιπλέον στοιχεία δηλ. ποια είναι η σχέση των αντισωμάτων του ιού με τα IgA, IgM, IgG, ώστε να διαφωτιστούμε καλύτερα;
Εμένα μου είπε ο μικροβιολόγος, οτι είχα 8300 αντισώματα. Δεν ξέρω σε ποια κλίμακα μέτρησε.
Αρα, δεν είμαι σε θέση να μιλήσω ούτε θετικά, ούτε αρνητικά, γιατι εδώ η σκέψη μου σταματά ως μη ειδικός.

2831U/ml και 8300; κάπως θα πρέπει να συσχετίζονται, για να μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.
Δε ξέρω φιλε μου εμένα μου μέτρησαν igG η νελιελ και ο fmarulezkd μπορούν ισως να μας απαντήσουν ... εγώ απλα ρώτησα πολυ κόσμο ποια τα αντισώματα του θα ποστάρω σε λιγο να δεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

1615729055240.png

αυτά είναι τα αποτελέσματα μου δε γράφει για igG δε ξέρω ... σαχμαλάρες....

, ερώτηση μου αν είναι καλά (τουλάχιστον τίμια) και τι είναι το 0.8
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Έχω το μεγαλύτερο στο τμήμα μου όποτε στο τοπικό πρωτάθλημα ειμαο νικητής . Αλλά φίλε πραγματικά με αυτά που έχω διαβάσει δεν γνωρίζω πχ σε άλλο νοσοκομείο είχαν πολλοι 10.000 και πάνω και υποθέτω πως είχαν αλλη μοναδα μέτρησησ.
Εμένα το χαρτι γράφει ΙgG και ειναι με Βάση έρευνητικου πρωτοκόλλου... θα ποστάρω σε λίγο το χαρτι μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δε ξέρω φιλε μου εμένα μου μέτρησαν igG η νελιελ και ο fmarulezkd μπορούν ισως να μας απαντήσουν ... εγώ απλα ρώτησα πολυ κόσμο ποια τα αντισώματα του θα ποστάρω σε λιγο να δεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 77429
αυτά είναι τα αποτελέσματα μου δε γράφει για igG δε ξέρω ... σαχμαλάρες....

, ερώτηση μου αν είναι καλά (τουλάχιστον τίμια) και τι είναι το 0.8
Εμένα γράφει Αντισώματα SARS Cov 2 IgG............. 8.33 <1.4 Index [Αρνητικό]
>1.4 Index[Θετικό]
Συγνώμη για το 8300 γιατι έτσι μου το είπε προφορικά.
Δεν ξέρω πώς θα μπορούσα να συγκρίνω τα αποτελέσματα.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αναφέρομαι για το εμβόλιο της pfizer.

...άνθρωποι που έρχονται πιο συχνά επαφή γενικά σε λοιμώξεις αναπτύσουν πιο πολλά αντισώματα σε σχέση με αυτούς που τηρούν την καραντίνα στον ίδιο χρόνο.... αυτό είναι το συμπεράσμα μου από τα αντισώματα ατόμων που ρώτησα μεμονωμένα.

Επίσης γενικά οι γυναίκες αναπτύσσουν πιο λίγα από τους άντρες.... ενώ η μεγαλύτερης ηλικίας όπου συνήθως είναι ασυμπτωματικοί δεν αναπτύσσουν τόσα πολλά.....

Επίσης το εύρος τιμών που ρώτησα είναι από 400U/ml εώς 33.000 U/ml .... με τις υψηλές τιμές να συνδέονται με δυνατή συμπτωματολογία (πχ ασηπτη μηνιγγίτιδα)... , πολλες μέρες πυρετός κοκ...

εγώ είχα 2831U/ml ένα μήνα μετά την δεύτερη δόση....η μεγαλύτερη τιμή στο τμήμα μου.

είδα αυτό παιδιά....
είναι προδημοσίευση και με λίγα λόγια λεει αυτά που είπα εγώ λίγο πριν.... στο δικό μας εργαστήριο

αυτοί που είχαν πάνω από 10.000 aU/ml είχα ιστορικό πρόσφατης λοίμωξης....
και σύμφωνα με την προδημοσίευση είχα πολύ υψηλό τίτλων αντισωμάτων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επίσης εγώ σας λέω και κάποια επιπλέον πράγματα που διαπίστωσα... με ηλικίες , φύλο κοκ (οποιος θέλει με πιστεύει οποιος δε θέλει οχι).

τώρα 50 u/ml που είναι απειροελάχιστο... το θεωρούν... ικανό τίτλο αντισωμάτων εξ ου και το ποσοστό που βγάζουν 99%...... δε νομίζω πολλοί ηλικιωμένοι που είχαν αναπτύξει τόσο θα έχουν ανοσία για πολλούς μήνες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.


είδα αυτό παιδιά....
είναι προδημοσίευση και με λίγα λόγια λεει αυτά που είπα εγώ λίγο πριν.... στο δικό μας εργαστήριο

αυτοί που είχαν πάνω από 10.000 aU/ml είχα ιστορικό πρόσφατης λοίμωξης....
και σύμφωνα με την προδημοσίευση είχα πολύ υψηλό τίτλων αντισωμάτων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επίσης εγώ σας λέω και κάποια επιπλέον πράγματα που διαπίστωσα... με ηλικίες , φύλο κοκ

(οποιος θέλει με πιστεύει οποιος δε θέλει οχι).
Η σωστή ενημέρωση που μας δίνεις, είναι αυτή που μας κάνει να σε πιστεύουμε.
Συνέχισε γιατι αν σταματήσεις δυσαναπλήρωτο θα είναι το κενό.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

σα πολλες ψεκασμενες χωρες δεν μαζευτηκαν ?
Σιχαμενε απο το δαχτυλο μου την πηρες την ειδηση,οτι ειχα μπει στο θεμα να την ποσταρω! :hehe:

Ενταξει δεν τιθεται θεμα,σιγουρα τρεχει ζητημα μην το συζητησουμε.Με πφαιζερ και μοντερνα δεν επαιξε τιποτα τετοιο, ε δεν μπορει τοσες χωρες να τρελαθηκαν και εχουν και χοντρο προβλημα με την πανδημια,δεν θα το ρισκαραν για το τιποτα.
Απλα ειπαμε.Η διαφορα ειναι στην σοβαροτητα των χωρων.Τα πιο σοβαρα κρατη σταματουν να διερευνηθει το θεμα,να ειναι σιγουροι,οι κλοουν σαν την Ελλαδα λενε θελουμε να εμβολαιζονται με τα παντα για να ανοιξουμε το καλοκαιρι και να πουμε καμ του δωθε,ανοιξαμε και σας περιμενουμε.
Αυτα ελπιζω να τα θυμομαστε και αργοτερα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Καλά, η Νορβηγία στην αρχή αντιδρούσε πάλι έτσι για τα εμβόλια κ αποδείχτηκε μουφα.
Όσο για την Ιρλανδία... ε ναι, πολλοί (ευτυχώς όχι πάρα πολλοί) τρέφουν μια απέχθεια για την Βρετανία.
Περιμένουμε τώρα να δουμε πότε (πόσο γρήγορα) αυτές οι 10 χώρες θα άρουν την απόφαση τους. ;)
Τα πιο σοβαρά κράτη όπως Γαλλία και Γερμανία κάνουν καλά και εμμένουν στην αποφασή τους μετά από μηδενικά περιστατικά σε τόσα εκατομμύρια εμβολιασμενων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Ρε γμτ...βαλτε εκει που ειναι τα λαικς ,εκτος απο αυτα τα συμβολα που εχετε,δηλαδη καρδουλα,θυμωμενος,ιδεα κλπ..βαλτε και αυτο το συμβολακι...το σημαντικοτερο ξεχασατε.
Να..αυτο!
:whatever:

Και κανα τσουρεκι επισης.:/:

Το οτι θα διαβαζα πως οι ιρλανδοι ειπαν να σταματησουν προσωρινα να εμβολιαζουν με τη συγκεκριμενη παρτιδα επειδη μισουν τους βρετανους,ουτε στα πιο σουρεαλ ονειρα μου δεν θα το ειχα φανταστει.
Απο κει και μετα το χαος.......................................
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
View attachment 77415
Ευχαριστούμε Νέλι που μας είπες πως έχει η κατάσταση έξω ,τουλάχιστον ξέρουμε ότι στα ΜΜΕ σας δείχνουν κάτι το ουαου την καραντίνα σας



Αλλος ενας καλος δείκτης που θα πρέπει να βλέπουμε είναι πιστεύω το ποσοστό των ατόμων που είναι άνω των 65 . Προφανώς όσο μεγαλύτερο το ποσοστό τόσο μεγαλύτεροι οι θάνατοι ....χωρίς να έχω δει στατιστικά οι περισσότεροι Έλληνες φεύγουν έξω αλλά εδώ μένουν υπερήλικες ....άρα ίσως ευθύνεται και αυτό για τους αυξημένος θανάτους της Ελλάδας (όταν είχαμε ) ή τις διασωληνωσεις
Αντίστοιχα και στην Βραζιλία
Δες τι λέει στην τελευταία πρόταση. If policies vary at the subnational levels, the index is shown as the response level of the strictest subregion. Εμείς έχουμε διαφορετικά μέτρα σε διαφορετικές περιοχές. Στο Οντάριο ήταν πιο αυστηρά για ένα διάστημα, αλλά η υπόλοιπη χώρα ήταν καλά.
Εμείς χθες που βγήκαμε σε εστιατόριο ήταν γεμάτο. Για επιδόρπιο που πήγαμε μετά πάλι γεμάτο. Αν δεν έβλεπες τα σκεπασμένα με νάυλον καθίσματα και τραπέζια στο εμπορικό κέντρο, τον κόσμο με μάσκες, τις ουρές σε καποια μαγαζια, τις θερμομετρησεις σε αλλα, τα διαχωριστικά στα τραπέζια στο εστιατόριο και τα αραιωμένα τραπέζια στο μέρος που πήγαμε για επιδόρπιο, δεν θα καταλάβαινες ότι είμαστε εν μέσω πανδημίας.
Για 1η φορά μετά από 1 χρόνο μπήκα σε αστικό λεωφορείο. Άδειο ήταν και δεν τα αφήνουν να γεμίσουν. Πήρα έπειτα το μέτρο και για Σάββατο πρωι είχε πολύ συχνά δρομολόγια για να παραμένουν τα βαγόνια άδεια (κάθε 3 λεπτά είχε τραίνο).
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δες τι λέει στην τελευταία πρόταση. If policies vary at the subnational levels, the index is shown as the response level of the strictest subregion. Εμείς έχουμε διαφορετικά μέτρα σε διαφορετικές περιοχές. Στο Οντάριο ήταν πιο αυστηρά για ένα διάστημα, αλλά η υπόλοιπη χώρα ήταν καλά.
Εμείς χθες που βγήκαμε σε εστιατόριο ήταν γεμάτο. Για επιδόρπιο που πήγαμε μετά πάλι γεμάτο. Αν δεν έβλεπες τα σκεπασμένα με νάυλον καθίσματα και τραπέζια στο εμπορικό κέντρο, τον κόσμο με μάσκες, τις ουρές σε καποια μαγαζια, τις θερμομετρησεις σε αλλα, τα διαχωριστικά στα τραπέζια στο εστιατόριο και τα αραιωμένα τραπέζια στο μέρος που πήγαμε για επιδόρπιο, δεν θα καταλάβαινες ότι είμαστε εν μέσω πανδημίας.
Για 1η φορά μετά από 1 χρόνο μπήκα σε αστικό λεωφορείο. Άδειο ήταν και δεν τα αφήνουν να γεμίσουν. Πήρα έπειτα το μέτρο και για Σάββατο πρωι είχε πολύ συχνά δρομολόγια για να παραμένουν τα βαγόνια άδεια (κάθε 3 λεπτά είχε τραίνο).
Εδώ στο φόρουμ τα παιδιά να καταλάβουν ότι η διαχείριση της πανδημίας είναι ότι νάνε .Επειδή αυξάνονται τα κρούσματα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη θα πρέπει να μπει όλη η Ελλάδα σε καραντίνα 🤦🏼‍♂️....αντί να μπουν περιοχές περιοχές με διαφορετικά μέτρα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αφου είναι ότι νάνε ,αντί να τα κρατήσουν καραντίνα μισό χρόνο για να είναι σίγουροι για τα κρούσματα ,άνοιξαν οι νιουμπαδες :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top