• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ποιος φοβόταν τα εμβόλια; Η Ελλάδα είχε τότε προμηθευτεί εμβόλια πολύ περισσότερα χωρίς να το έχει ανάγκη για μια γρίπη πολύ πιο ακίνδυνη. Τότε δεν είχαμε καραντίνες και θανάτους σε τέτοιο επίπεδο. Ξεκινάω και αμφιβάλλω για την νοημοσύνη σου αν συνεχίσεις να συγκρίνεις τον ιό της γρίπης με αυτόν του COVID-19.
Ααααα μια που μιλάμε για γρίπη:
Πως το εξηγείς αυτό σοφέ γέροντα;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
Ααααα μια που μιλάμε για γρίπη:
Πως το εξηγείς αυτό σοφέ γέροντα;
Την απάντηση την έδωσαν οι Βρετανοί.
1625504234945.png


Θα ψάξω να βρω την πηγή ώστε να το επιβεβαιώσω.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Για να μου λες το πείραμα με το καθρέφτη μάλλον έχεις καθημερινή προσωπική εμπειρία. Δεν πειράζει θα το κανω και εγω ωστε να σου κανω παρεα. 😁😁

27/7 σε αυτό που ρώτησες με Moderna.
Φυσικά και έχω. Δεν μιλάω για πείραμα, ασκώ αυτοκριτική κάθε μέρα στον εαυτό μου για αυτό και την συστήνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς πως με προσέβαλες με αυτό που είπες.

Αυτό λοιπόν που λέει ο δικός μου καθρέφτης είναι πως ναι μεν φοβάμαι για πιθανές παρενέργειες όμως πλέον δεν υπάρχει επιλογή να μην κάνω το εμβόλιο. Ούτε πρακτικά ούτε και ηθικά, αν θέλω να προστατεύσω τους δικούς μου και γενικά τους γύρω μου. Οπότε εμπιστεύομαι την επιστήμη (δεδομένου ότι εγώ δεν είμαι γιατρός ή στον χώρο της υγείας για να έχω την παραμικρή άποψη επ' αυτού) και πορεύομαι ανάλογα.

Όταν σε κοντράρω Φώτη είναι γιατί θέλω να σε κάνω να πάρεις την ευθύνη του εαυτού σου γιατί την μια μας τα λες έτσι και την άλλη γιουβέτσι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Φυσικά και έχω. Δεν μιλάω για πείραμα, ασκώ αυτοκριτική κάθε μέρα στον εαυτό μου για αυτό και την συστήνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς πως με προσέβαλες με αυτό που είπες.

Αυτό λοιπόν που λέει ο δικός μου καθρέφτης είναι πως ναι μεν φοβάμαι για πιθανές παρενέργειες όμως πλέον δεν υπάρχει επιλογή να μην κάνω το εμβόλιο. Ούτε πρακτικά ούτε και ηθικά, αν θέλω να προστατεύσω τους δικούς μου και γενικά τους γύρω μου. Οπότε εμπιστεύομαι την επιστήμη (δεδομένου ότι εγώ δεν είμαι γιατρός ή στον χώρο της υγείας για να έχω την παραμικρή άποψη επ' αυτού) και πορεύομαι ανάλογα.

Όταν σε κοντράρω Φώτη, είναι γιατί θέλω να σε κάνω να πάρεις την ευθύνη του εαυτού σου γιατί την μια μας τα λες έτσι και την άλλη γιουβέτσι.

Μα δεν το ειπα για να σε κανω να νιώσεις ασχημα, ξερω οτι δεν τα λες απο κακια αυτα που λες. Καταλαβαίνω τι θες να πεις. Οταν αποφάσισα να κλεισω ραντεβού για εμβόλιο ρωτησα τον γιατρο μου και το Φαρμακοποιό που ειναι γνωστός μας και μου ειπαν να το κανω. Δεν θα σου πω οτι δεν φοβαμαι, φοβαμαι αρκετά ομως φοβάμαι και τον Covid σαν ιό και για αυτο θα κανω το εμβολιο ωστε να εχω μια Α προστασία, επελεξα να κανω της Moderna επειδη δεν εχουν ακουστει σοβαρα περιστατικα με αυτο. Εμβολιάζομαι 27/7 και 24/8, ενδιάμεσα θα παω 20 μερες διακοπες πρωτα ο θεος στο νησι μου και μολις επιστρέψω 2 μερες μετα κανω την Β δοση.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Φυσικά και έχω. Δεν μιλάω για πείραμα, ασκώ αυτοκριτική κάθε μέρα στον εαυτό μου για αυτό και την συστήνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς πως με προσέβαλες με αυτό που είπες.

Αυτό λοιπόν που λέει ο δικός μου καθρέφτης είναι πως ναι μεν φοβάμαι για πιθανές παρενέργειες όμως πλέον δεν υπάρχει επιλογή να μην κάνω το εμβόλιο. Ούτε πρακτικά ούτε και ηθικά, αν θέλω να προστατεύσω τους δικούς μου και γενικά τους γύρω μου. Οπότε εμπιστεύομαι την επιστήμη (δεδομένου ότι εγώ δεν είμαι γιατρός ή στον χώρο της υγείας για να έχω την παραμικρή άποψη επ' αυτού) και πορεύομαι ανάλογα.

Όταν σε κοντράρω Φώτη είναι γιατί θέλω να σε κάνω να πάρεις την ευθύνη του εαυτού σου γιατί την μια μας τα λες έτσι και την άλλη γιουβέτσι.
Πραγματικα σε αγαπω. :-*

Μα δεν το ειπα για να σε κανω να νιώσεις ασχημα, ξερω οτι δεν τα λες απο κακια αυτα που λες. Καταλαβαίνω τι θες να πεις. Οταν αποφάσισα να κλεισω ραντεβού για εμβόλιο ρωτησα τον γιατρο μου και το Φαρμακοποιό που ειναι γνωστός μας και μου ειπαν να το κανω. Δεν θα σου πω οτι δεν φοβαμαι, φοβαμαι αρκετά ομως φοβάμαι και τον Covid σαν ιό και για αυτο θα κανω το εμβολιο ωστε να εχω μια Α προστασία, επελεξα να κανω της Moderna επειδη δεν εχουν ακουστει σοβαρα περιστατικα με αυτο. Εμβολιάζομαι 27/7 και 24/8, ενδιάμεσα θα παω 20 μερες διακοπες πρωτα ο θεος στο νησι μου και μολις επιστρέψω 2 μερες μετα κανω την Β δοση.
Αστο Φωτακο.
Δυστυχως ο φοβος σου για το εμβολιο που σου εχω ξαναπει τον ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ σε πηγε στην μερια των ψεκασμενων.
Πραγματικα σου ευχομαι να το αντιληφθεις ειναι κριμα.Πραγματικα κοιτα μεσα σου και ασε τις βλακειςς για να δικαιολογησεις τον φοβο σου.Δεν σε τιμουν αυτα που γραφεις τελευταια.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.

H Αγγλία διατηρεί την κόκκινη λίστα της.
Ευτυχως για εμας.
Αν και θα την βρουμε απο τους Ρωσους.Εχει γεμισει το συμπαν/Αντεμβολιαστερς στο μεγαλυτερο πσοοστομ απο ολη την Ευρωπη και με το σπουτνικ που δεν καλυπτει ιχνος μεταλλαξης καλα κρασια.Δεν μιλαμε για τα φεηκ χαρτια τεστ κορονοιου.
Μωρε μερκελ και ξερο ψωμι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Πραγματικα σε αγαπω. :-*


Αστο Φωτακο.
Δυστυχως ο φοβος σου για το εμβολιο που σου εχω ξαναπει τον ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ σε πηγε στην μερια των ψεκασμενων.
Πραγματικα σου ευχομαι να το αντιληφθεις ειναι κριμα.Πραγματικα κοιτα μεσα σου και ασε τις βλακειςς για να δικαιολογησεις τον φοβο σου.Δεν σε τιμουν αυτα που γραφεις τελευταια.

Αν ήμουν ψεκασμενος δεν θα εκανα το εμβόλιο😵😵.
Απλά με ενοχλεί που η κυβέρνηση στερεί ελευθερίες σε ατομα που φοβουνται να κανουν το εμβόλιο και γενικοτερα διχαζει την κοινωνία αυτα και φοβαμαι για αναταραχες στο μελλον.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Αν ήμουν ψεκασμενος δεν θα εκανα το εμβόλιο😵😵.
Απλά με ενοχλεί που η κυβέρνηση στερεί ελευθερίες σε ατομα που φοβουνται να κανουν το εμβόλιο και γενικοτερα διχαζει την κοινωνία αυτα και φοβαμαι για αναταραχες στο μελλον.
Δεν ειπα οτι εισαι ψεκασμενος Μην με παραποιεις.Ειπα οτι συντασσεσαι με τους ψεκασμενους και ετσι ειναι.
Τα υπολοιπα βαλε το μυαλο σου να δουλεψει.
Δεν γινεται να τα εχουμε ολα.Για τις αποφασεις μας παντα υπαρχει καποιο κοστος.Ετσι δεν ειναι;
Δεν γινεται να φυγει η πανδημια ετσι ομορφα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ οπως θελει ο καθενας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι εισαι ψεκασμενος Μην με παραποιεις.Ειπα οτι συντασσεσαι με τους ψεκασμενους και ετσι ειναι.
Τα υπολοιπα βαλε το μυαλο σου να δουλεψει.
Δεν γινεται να τα εχουμε ολα.Για τις αποφασεις μας παντα υπαρχει καποιο κοστος.Ετσι δεν ειναι;
Δεν γιμνεται να φυγει η πανδημια ετσι ομορφα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ οπως θελει ο καθενας.
Δεν εχεις άδικο ισως παρασύρθηκα λιγο, φοβαμαι ομως μην δημιουργηθούν κοινωνικές αναταραχες.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι εισαι ψεκασμενος Μην με παραποιεις.Ειπα οτι συντασσεσαι με τους ψεκασμενους και ετσι ειναι.
Τα υπολοιπα βαλε το μυαλο σου να δουλεψει.
Δεν γινεται να τα εχουμε ολα.Για τις αποφασεις μας παντα υπαρχει καποιο κοστος.Ετσι δεν ειναι;
Δεν γιμνεται να φυγει η πανδημια ετσι ομορφα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ οπως θελει ο καθενας.
Εννοείται κάθε απόφαση έχει ένα κόστος. Όπως οι εμβολιασμένοι ανέλαβαν το κόστος τη μακροχρόνιας επίπτωσης (αναφέρομαι στα mrna όπου τόσο οι pfizer όσο και η moderna έχουν δοκιμές μέχρι το 2023)
Έτσι δεν είναι ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν εχεις άδικο ισως παρασύρθηκα λιγο, φοβαμαι ομως μην δημιουργηθούν κοινωνικές αναταραχες.
Τις κοινωνικές αναταραχές της δημιουργεί το κράτος και οι εμβολιασμένοι. Κανένας άλλος.
Εφόσον λοιπόν έκαναν το εμβόλιο και είναι ασφαλείς, δεν καταλαβαίνω την πρεμούρα που τους έχει πιάσει ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Δεν εχεις άδικο ισως παρασύρθηκα λιγο, φοβαμαι ομως μην δημιουργηθούν κοινωνικές αναταραχες.
Φωτακο μου,με τον καιρο σε αγαπησα..πιστεψε με. :hehe:
Λοιπον..τον διχασμο οι ιδιοι τον θελησαν.Κοινωνικες αναταραχες θα γινουν πολυ χειροτερες αν ξανακλειστουμε εμσα και φαμε ταν σκατα ολοι εμεις που εμβολιαστηκαμε,οταν και ΑΝ εγω θελησω εγχειρηση,κουφια η ωρα για κατι αλλο...και εξαιτιας των ψεκασεμνων χασω την ζωη μου,τους δικους μου....κλπ,κλπ..οταν ο αλλος κλεισει το μαγαζι του επειδη θα παμε παλι σε λοκ νταουν κλπ/.
ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΑΤΑΡΑΧΕΣ,
Τωρα ειναι το ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τις κοινωνικές αναταραχές της δημιουργεί το κράτος και οι εμβολιασμένοι. Κανένας άλλος.
Εφόσον λοιπόν έκαναν το εμβόλιο και είναι ασφαλείς, δεν καταλαβαίνω την πρεμούρα που τους έχει πιάσει ;
Δεν ξερω ποσες φορες θα λεμε τα ιδια,Τα ποσοστα ανεμβολιαστων ειναι τοσο μεγαλα που παλι θα εχει τεραστιο προβλημα το συστημα υγειας.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΥ ΛΕΜΕ.Ουτε να βολοδερνει ο ιος αναμεσα στπυς ανεμβολιαστους και να κανει τοσες παραλαξεις που τελικα ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.
ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ;

Επισης η πανδημια δεν τελειωνει αν δεν εμβολιαστουμε εγκαιρα οι περισσοτεροι.

Ε...σταματα το παπαγαλισμα βλακειων Κια εγω δεν ειμαι ΝΔ αλλα ουτε και ψεκασμενη.
ΜΗΝ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΓΜΤ ΤΗΝ ΠΑΝΔΗΜΙΑ...ελεος πια.Απο ολες τις μεριες.
Ε ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
Δεν ξερω ποσες φορες θα λεμε τα ιδια,Τα ποσοστα ανεμβολιαστων ειναι τοσο μεγαλα που παλι θα εχει τεραστιο προβλημα το συστημα υγειας.ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΨΕΚΑΣΜΕΝΟΥ ΛΕΜΕ.
Ε[ισης η πανδημια δεν τελειωνει αν δεν εμβολιαστουμε εγκαιρα οι περισσοτεροι.
Ε...σταματα το παπαγαλισμα βλακειων Κια εγω δεν ειμαι ΝΔ αλλα ουτε και ψεκασμενη.
Lockdown δεν πρόκειται να γίνει εφόσον τα οικονομικά της χώρας δεν είναι καλά. Ειδικά ο τουρισμός δεν πάει καλά πχ. Χαλκιδική που γνωρίζω από τη στιγμή που δεν έχουν έρθει οι Ρώσσοι η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη. Έχει χαθεί ο Ιούνης και ο μισός Ιούλης.

Η απαγόρευση μετακίνησης παρά μόνο με rapid test, η είσοδος σε εστιατόρια/καφετέριες/κλαμπ με rapid test θυμίζει άλλες εποχές.
Σε λίγο στις εκλογές θα πηγαίνουν σε διαφορετικά παραβάν οι εμβολιασμένοι και σε διαφορετικά οι ανεμβολίαστοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μονόδρομος είναι η ζωή με τον ιό. Και καλό θα ήταν να επενδύσουν στην ενημέρωση και όχι στην τρομοκρατία που έκαναν εδώ και 1.5 χρόνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Lockdown δεν πρόκειται να γίνει εφόσον τα οικονομικά της χώρας δεν είναι καλά. Ειδικά ο τουρισμός δεν πάει καλά πχ. Χαλκιδική που γνωρίζω από τη στιγμή που δεν έχουν έρθει οι Ρώσσοι η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη. Έχει χαθεί ο Ιούνης και ο μισός Ιούλης.

Η απαγόρευση μετακίνησης παρά μόνο με rapid test, η είσοδος σε εστιατόρια/καφετέριες/κλαμπ με rapid test θυμίζει άλλες εποχές.
Σε λίγο στις εκλογές θα πηγαίνουν σε διαφορετικά παραβάν οι εμβολιασμένοι και σε διαφορετικά οι ανεμβολίαστοι.
Δεν με αφορα καθολου τι σου θυμιζει και βεβαια ολο αυτο ειναι η κομματικοποοηση που σου λεω.
Με αφορα οτι ο κορονοιος θα κανει παρτυ στους ανεμβολιαστους,οτι ετσι θα εχουμε ΟΛΟ ΝΕΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ και οτι θα καταστρεφεται κοσμος και οικονομικα και ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΥΓΕΙΑΣ διοτι ελεος υπαρχουν και αλλες ασθενειες και δεν θα πεθανουμε εμεοις επειδη αυτοι δεν εμβολιαζονγται.
ΝΕΤΑ ΣΚΕΤΑ.
Οποτε σταματα να το παιζεις οτι δεν καταλαβαινεις γιατι εμεις οι εμβολιασμενοι δεν ειμαστε ανετοι.
Βλακας δεν εισαι,δυστυχως ομως δειχνεις ακρως κομματικοποιημενος και προπαγανδιστικος και δεν σε τιμα αυτο.Οπως και πολλοι αλλοι εδω.ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
Δεν με αφορα καθολου τι σου θυμιζει και βεβαια ολο αυτο ειναι η κομματικοποοηση που σου λεω.
Με αφορα οτι ο κορονοιος θα κανει παρτυ στους ανεμβολιαστους,οτι ετσι θα εχουμε ΟΛΟ ΝΕΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ και οτι θα καταστρεφεται κοσμος και οικονομικα και ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΥΓΕΙΑΣ διοτι ελεος υπαρχουν και αλλες ασθενειες και δεν θα πεθανουμε εμεοις επειδη αυτοι δεν εμβολιαζονγται.
ΝΕΤΑ ΣΚΕΤΑ.
Οποτε σταματα να το απιζεις οτι δεν καταλαβαινεις γιατι εμεις οι εμβολαισμενοι δεν ειμαστε ανετοι.
Βλακας δεν εισαι,δυστυχως ομως δειχνεις ακρως κομματικοποιημενος και προπαγανδιστικος και δεν σε τιμα αυτο.

Τα εμβόλια γνώριζες από πριν ότι δεν προσφέρουν ανοσία επ'αόριστον και θα πρέπει να εμβολιάζεσαι κάθε χρόνο.
Κανένας δεν αναιρεί ότι δεν υπάρχουν άλλες ασθένειες. Δεν φταίει κανένας ανεμβολίαστος όταν ένα κράτος εναποθέτει τις ελπίδες του στην τρομοκρατία. Το είδες 1.5 χρόνο, χωρίς καμία ουσιαστική ενημέρωση, παρά μόνο φόβο, φόβο και φόβο. Το είδες ότι επί 1.5 χρόνο κουμάντο έκαναν οι λοιμωξιολόγοι αλλά πουθενά δεν είδες οικονομολόγους, συγκοινωνιολόγους, ψυχολόγους.

Ένα φάρμακο το παίρνεις όταν κινδυνεύεις.


Pfizer vaccine less effective against Delta variant, Israeli study finds​

Data suggest 64 per cent chance of halting infection among those fully inoculated | Financial Times
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Τα εμβόλια γνώριζες από πριν ότι δεν προσφέρουν ανοσία επ'αόριστον και θα πρέπει να εμβολιάζεσαι κάθε χρόνο.
Καθε χρονο ΑΝ δεν εξαφανιστει.
Και καθε χρονο ΑΝ δεν αλλαξει τοσο που να μην ειναι επικινδυνος πλεον παραπανω απο τη γριππη.
Και καθε χρονο ΑΝ δεν εχουμε καλο φαρμακο που ηδη η πφαιζερ βγαζει χαπι για κορονοιο και εχουμε και το εισπνεομενο απο ισραηλ μεχρι το 2022.Δεν εχω προθεση να εμβολιαζομαι καθε χρονο με ενα καλο φαρμακο.ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΓΕΙ.

Ποσα ΑΝ να σου βαλουμε;

Οποτε ναι...εισαι απολυτα ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ ΦΙΛΕ.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
Καθε χρονο ΑΝ δεν εξαφανιστει.
Κια καθε χρονο ΑΝ δεν αλλαξει τοσο που να μην ειναι επικιβδυνοις πλεον παραπανω απο τη γριππη.
Και καθε χρονο ΑΝ δεν εχουμε καλο φαρμακο πο7 ηδη η πφαιζερ βγαζει χαπι για κορονοιο καιμ εχουμε και το εισπενομενο απο ισραηλ μεχρι το 2022.
Ποσα αν να σου βαλουμε
Οποτε ναι...εισαι απολυτα ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ ΦΙΛΕ.
Με 64 % η Pfizer ας ετοιμάζονται αρκετοί για 4η δόση.
Αυτοί οι οποίοι αρνούνται να ζήσουν με τον ιό, αρνούνται την επαναφορά της κανονικότητας είναι αυτοί που έχουν τυφλωθεί από το εμβόλιο. Λυπάμαι, αλλά ο φόβος πλέον οδηγεί το καράβι της Ελλάδας στα βράχια.

ΑΝ δεχθώ ως σωστή την υπόθεση του τσίοδρα ότι βρίσκουμε ένα 10-15 % των κρουσμάτων στην κοινότητα, φαντάσου πόσοι περισσότεροι έχουν κολλήσει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και η είδηση είναι από το Ισραήλ.
Σας έλεγα να περιμένετε...

Συνεδριάζει σε λίγες μέρες το CDC , περιμένουμε και το Novavax ...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,452 μηνύματα.
Με 64 % η Pfizer ας ετοιμάζονται αρκετοί για 4η δόση.
Αυτοί οι οποίοι αρνούνται να ζήσουν με τον ιό, αρνούνται την επαναφορά της κανονικότητας είναι αυτοί που έχουν τυφλωθεί από το εμβόλιο. Λυπάμαι, αλλά ο φόβος πλέον οδηγεί το καράβι της Ελλάδας στα βράχια.

ΑΝ δεχθώ ως σωστή την υπόθεση του τσίοδρα ότι βρίσκουμε ένα 10-15 % των κρουσμάτων στην κοινότητα, φαντάσου πόσοι περισσότεροι έχουν κολλήσει.
φεηκνουτζας εισαι στανταρακι.
Ουτε 64% εχει η πφαιζερ και επισης δεν ακουμε τι λεει η εταιρια αλλα οι ειδικοι.Κια ολοι λενε ΟΤΙ 3η δοση θα χρειαστουν ΙΣΩΣ οσοι εχουν προβληματα ανοσοποιητικου,βλεπε καρκινοπαθεις,αυτοανοσα,μεταμοσχευμενοι κλπ Το τερματισες εσυ με την 4η!!!!!!!!!! :jumpy:
ΨΕΥΔΗ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ.Αλλιως βαλε λινκ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,639 μηνύματα.
φεηκνουτζας εισαι στανταρακι.

ΨΕΥΔΗ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ.Αλλιωσ βαλε λινκ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ελπίζω να ανακαλέσεις....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top