• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
1631299507206.png
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε λίγο δακρύζεις αλλά είναι στιγμιαίο. Τσούζει δεν πονάει.
Φοβάμαι γιατί τα ρουθούνια μου γενικώς είναι ευαίσθητα και πονάνε... Μένει και μετά το τσούξιμο ή είναι στιγμιαίο μέχρι να το βγάλει?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Φοβάμαι γιατί τα ρουθούνια μου γενικώς είναι ευαίσθητα και πονάνε... Μένει και μετά το τσούξιμο ή είναι στιγμιαίο μέχρι να το βγάλει?
λίγο μένει μία ενόχληση αλλά μη φανταστείς κάτι ουάου. Σε 1-2 λεπτά μέχρι να συνέλθεις θα έχει φύγει. Το τσούξιμο είναι εκείνη τη στιγμή.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Συνημμένα

  • IMG_20210911_003341.jpg
    IMG_20210911_003341.jpg
    106.8 KB · Εμφανίσεις: 63

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Έχεις ιγμορίτιδα; Πάντως αντέχεται. Δεν ξέρω κάποιον που να έχασε τις αισθήσεις του από τον πόνο.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχεις ιγμορίτιδα; Πάντως αντέχεται. Δεν ξέρω κάποιον που να έχασε τις αισθήσεις του από τον πόνο.
Παιδιά φοβάμαι... Της αλληνης λέει της τρύπησε τον εγκέφαλο... Η άλλη λέει ότι είναι σα να σου μαχαιρώνουν τον εγκέφαλο
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγώ πρέπει να είμαι ο τυχερός της υπόθεσης που δεν έχει κάνει ποτέ τεστ παρά μόνο εμβόλιο 🙄. Φίλοι μου λένε ότι τους έπιασε πονοκέφαλος μετά, αλλά έχω τις αμφιβολίες μου γιατί είναι γνωστοί γκρινιάρηδες.
Νεφέλη πάουερ
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πρέπει να είμαι ο τυχερός της υπόθεσης που δεν έχει κάνει ποτέ τεστ παρά μόνο εμβόλιο 🙄. Φίλοι μου λένε ότι τους έπιασε πονοκέφαλος μετά, αλλά έχω τις αμφιβολίες μου γιατί είναι γνωστοί γκρινιάρηδες.
Νεφέλη πάουερ
Μη μου λες τέτοια γιατί ακυρώνω και ραντεβού και εξετάσεις στο θέατρο 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μη μου λες τέτοια γιατί ακυρώνω και ραντεβού και εξετάσεις στο θέατρο 😂
Για πόση ώρα τους έπιασε πονοκέφαλος?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

λίγο μένει μία ενόχληση αλλά μη φανταστείς κάτι ουάου. Σε 1-2 λεπτά μέχρι να συνέλθεις θα έχει φύγει. Το τσούξιμο είναι εκείνη τη στιγμή.
Το rapid με το σάλιο δεν το κάνουν?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το rapid μπαίνει πιο βαθιά από ότι το self test?
Ναι! Καμία σχέση...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το rapid μπαίνει πιο βαθιά από ότι το self test?
To self δεν το βάζεις μέσα! Απλά το στριφογυρίζεις στα ρουθούνια... Το rapid είναι έτσι όπως έδειξα στην φωτογραφία...
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μη μου λες τέτοια γιατί ακυρώνω και ραντεβού και εξετάσεις στο θέατρο 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Για πόση ώρα τους έπιασε πονοκέφαλος?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το rapid με το σάλιο δεν το κάνουν?
Για λίγο μόνο είχαν πονοκέφαλο. Δηλαδή είπανε μόνο εκεί τη στιγμή που ήταν λίγο οξύς ο πόνος και λίγο στη συνέχεια. Επαναλαμβάνω ότι είναι γκρινιάρηδες γενικά. Και το περίεργο είναι ότι από κοπέλες δεν ακούω τόσα πολλά
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Ναι! Καμία σχέση...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


To self δεν το βάζεις μέσα! Απλά το στριφογυρίζεις στα ρουθούνια... Το rapid είναι έτσι όπως έδειξα στην φωτογραφία...
Nαι γιατί έχω ακούσει και τσαπατσοδουλιές, το κάνουν λάθος ορισμένοι δηλαδή
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top