• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έχω κάνει και εγώ, είχα θέμα με την γάζα και εγώ. Πήγα και πήρα απο φαρμακείο αυτές τις ειδικές ταινίες και έβαζα κάθε φορά που έκανα την αλλαγή της γάζας για να κρατιέται λίγο καλύτερα. Στην τελική δεν γίνεται να μείνει εντελώς σταθερή.
ευχαριστω πολυ. εβαλα λευκο ταινια παλι φευγει χαχαχα

τελικα το εβαλα οπως ναναι αρκει να μην ακουμπαει το εσωρουχο. ποσο ησουν εσυ οταν την εκανες?

εγω 50...φυμωση
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ. εβαλα λευκο ταινια παλι φευγει χαχαχα

τελικα το εβαλα οπως ναναι αρκει να μην ακουμπαει το εσωρουχο. ποσο ησουν εσυ οταν την εκανες?

εγω 50...φυμωση
Στα 20 και εγώ για τον ίδιο λόγο. Η ταινία βοηθάει λίγο παραπάνω, δυστυχώς δεν γίνεται να μείνει στην θέση της.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έχω κάνει και εγώ, είχα θέμα με την γάζα και εγώ. Πήγα και πήρα απο φαρμακείο αυτές τις ειδικές ταινίες και έβαζα κάθε φορά που έκανα την αλλαγή της γάζας για να κρατιέται λίγο καλύτερα. Στην τελική δεν γίνεται να μείνει εντελώς σταθερή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επειδή το έκανα σχεδόν πριν 1 χρόνο, τις πρώτες 2 μέρες ήμουν συνέχεια στο κρεβάτι απο τον πόνο...
εγω προς το παρον τιποτα. εδωσα 700 ευρω και με ναρκωση, κατεβαζω το πετσι και βλεπω τα ραμματα μου ειπε ο γιατρος να το πλενω σιγα σιγα με χαμιλη εως τριτη που θα τον δω, βαζω και ενα σπρει πουλβο και μπετατην επισης για πλυσημο ιστορια φιλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στα 20 και εγώ για τον ίδιο λόγο. Η ταινία βοηθάει λίγο παραπάνω, δυστυχώς δεν γίνεται να μείνει στην θέση της.
περαστικα σου , εισαι καλα τωρα?
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Η εγχείρηση έγινε με laser?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω προς το παρον τιποτα. εδωσα 700 ευρω και με ναρκωση, κατεβαζω το πετσι και βλεπω τα ραμματα μου ειπε ο γιατρος να το πλενω σιγα σιγα με χαμιλη εως τριτη που θα τον δω, βαζω και ενα σπρει πουλβο και μπετατην επισης για πλυσημο ιστορια φιλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


περαστικα σου , εισαι καλα τωρα?
Ναι μια χαρά, μετά την πρώτη εβδομάδα του χειρουργείου δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Η εγχείρηση έγινε με laser?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι μια χαρά, μετά την πρώτη εβδομάδα του χειρουργείου δεν είχα κανένα πρόβλημα.
δεν ξερω οταν τον ρωτησα μου ειπε θα γινει αστερι κουκλος ο μικρος. δεν ποναω δεν ξερω. με ναρκωση εγινε ,θα μαθω την τριτη εαν εγινε με λασερ
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Γιατι κάνετε περιτομη όσοι κάνετε ;
Για αισθητικούς λόγους ; λόγους υγιεινής ; κάποιος άλλος λόγος ;

Περαστικά στους χειρουργημενους, καλη ανάρρωση και υπομονή
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Γιατι κάνετε περιτομη όσοι κάνετε ;
Για αισθητικούς λόγους ; λόγους υγιεινής ; κάποιος άλλος λόγος ;

Περαστικά στους χειρουργημενους, καλη ανάρρωση και υπομονή
δεν ηθελα αλλα 5 χρονια ειχα μικρη fημωση οσπου επαθα ολικη τωρα ειναι ελευθερο το κεφαλι
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
δεν ηθελα αλλα 5 χρονια ειχα μικρη fημωση οσπου επαθα ολικη τωρα ειναι ελευθερο το κεφαλι
Είχε ο άντρας μου φίμωση κ ήταν να κάνει μικρος αλλά ο γιατρός τότε ήταν πολυ θρήσκος και παλαιων αρχών και του λέει έλα δω και του δώσε μια κρατς και το θυμάται ακόμα τον πονο.... Μετά από 30 βάλε χρόνια...
Υποτίθεται πως οι μαμαδες πρεπει κάπως να το κατεβάζουν όσο είναι μικρά το πετσακι εμένα ο γιατρός μου λεγε όχι στο γιο μου να μην το αγγίζω αλλά όσο ήταν μωρό εγώ του κανα απαλές κινήσεις στο μπανιο με σαπουνι προς τα κάτω και όλα καλα πλεον κοτζάμ γάιδαρος τη γλίτωσε.
Πάντως πλεον οι γιατροί είναι καθετοι στο να πειραζεις γτ θεωρουν ότι θα φτιαξει. Δε φτιάχνει πάντα
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Είχε ο άντρας μου φίμωση κ ήταν να κάνει μικρος αλλά ο γιατρός τότε ήταν πολυ θρήσκος και παλαιων αρχών και του λέει έλα δω και του δώσε μια κρατς και το θυμάται ακόμα τον πονο.... Μετά από 30 βάλε χρόνια...
Υποτίθεται πως οι μαμαδες πρεπει κάπως να το κατεβάζουν όσο είναι μικρά το πετσακι εμένα ο γιατρός μου λεγε όχι στο γιο μου να μην το αγγίζω αλλά όσο ήταν μωρό εγώ του κανα απαλές κινήσεις στο μπανιο με σαπουνι προς τα κάτω και όλα καλα πλεον κοτζάμ γάιδαρος τη γλίτωσε.
Πάντως πλεον οι γιατροί είναι καθετοι στο να πειραζεις γτ θεωρουν ότι θα φτιαξει. Δε φτιάχνει πάντα
ΕΩς ΤΑ 45-46 ουδεν θεμα μετα εγινε εμενα το θεμα αρα καλα λενε οι γιατροι λογικα
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Σοβαρά ;;
Πρώτη φορά το ακουω... 😑
Υπομονή και περαστικα ευχομαι.... Τι να πω αμα τυχει...
και ομως ολα γινονται- ισως παιζει ρολο δεν ημουν καθημερινα ενεργος δεν ξερω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η εγχείρηση έγινε με laser?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι μια χαρά, μετά την πρώτη εβδομάδα του χειρουργείου δεν είχα κανένα πρόβλημα.
αριστερα αρχιζω και νιωθω τα ραμματα (πονος ελαφρυς λογικα λογο μπετατην και χαμομιλη δεν ξερω λεωω εγω μαλλον γινεται καλα "δενει")
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Επειδή το έκανα σχεδόν πριν 1 χρόνο, τις πρώτες 2 μέρες ήμουν συνέχεια στο κρεβάτι απο τον πόνο...
Πω εσύ το έκανες και μεγάλος ρε. Σίγουρα θα πόνεσε περισσότερο. Εγώ έχω άβολες αναμνήσεις αν και παιδί.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πω εσύ το έκανες και μεγάλος ρε. Σίγουρα θα πόνεσε περισσότερο. Εγώ έχω άβολες αναμνήσεις αν και παιδί.
Από θέμα που είχε προκύψει και δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία. Οι πρώτες 2 μέρες μετά το χειρουργείο ήταν βάσανο...
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Από θέμα που είχε προκύψει και δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία. Οι πρώτες 2 μέρες μετά το χειρουργείο ήταν βάσανο...
Εγώ πάντως μη ειρωνικά τάσσομαι υπέρ της επαναφοράς της στα μικρά ως παραδοσιακή συνέχεια. Το σουνέτο (sunnet) εκτός από εβραϊκό και μουσουλμανικό υπήρξε και χριστιανική παράδοση από τον Αβραάμ. Ένα χριστιανικό δόγμα την κρατάει ακόμα. Πέραν του θρησκευτικού έχει και τρομερά πρακτικά οφέλη περί υγιεινής.

Πάντως στο ισλάμ και δη στην Τουρκία το sunnet είναι κανονική εορτή όπως σε εμάς η βάφτιση. Περιφέρεται το αγόρι με στολή αγά απάνω σε άλογο δείχνοντας την ωρίμανση του.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Εβραικες τελετουργιες που πρεπει να εξαφανιστουν.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,427 μηνύματα.
. Ένα χριστιανικό δόγμα την κρατάει ακόμα. Πέραν του θρησκευτικού έχει και τρομερά πρακτικά οφέλη περί υγιεινής.
ωφέλη υγιεινής έχει αν είσαι βρωμιάρης , είναι σαν λες ας κόψουμε τα χέρια μας γιατί βαριέμαι να τα πλενω :loltooth:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Δεν υπαρχει τιποτα καλο σε αυτο το κοψιμο ..Η φυση κατι ηξερε παραπανω σε οτι εκανε.
Και ειναι εγκληματιες αυτοι που ακρωτηριαζουν τα κοριτσακια
 
Top