• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ο γιατρός δεν σου είπε να κάνεις πλύσεις με διάλυμα ιωδίου για εγχειρίσεις; :hmm:
με γαζα ναι μπετατην και κρεμα - εβαλα το πρωι τωρα ηρεμισε η πληγη , το θεμα ειναι γιατι ανοιξε εκει μπροστα τι συνεβη
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Επίσης, εκεί μπροστά στο χάλινο μου έκανε αιμορραγία λίγο το πρωί, παίζει να χρειαστώ Ράμα ; Τώρα δεν έχει αίμα από το πρωί αλλά εάν με κάθε τέντωμα έχουμε αίματα....άστα
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Επίσης, εκεί μπροστά στο χάλινο μου έκανε αιμορραγία λίγο το πρωί, παίζει να χρειαστώ Ράμα ; Τώρα δεν έχει αίμα από το πρωί αλλά εάν με κάθε τέντωμα έχουμε αίματα....άστα
Όταν είχα κανει πρίν έναν χρόνο αιμορραγούσε συνέχεια και σε ανησυχιτικό βαθμό. (Με πληροφόρησαν οτι θα βγάζει αίμα, αλλα αιμορραγούσε μέσω της γάζας και αναγκαστηκα να πετάξω 6 εσώρουχα). Μετά απο 3 μέρες απο αιμορραγία και δημιουργεια πήγματος που ξανασχηματιζότανε γρήγορα πήγα στον γιατρό πάλι και μου έβαλαν 2 έξτρα ράματα (χωρίς αναισθησία... Αουτς)

Αναλόγως με την ποσότητα αίματος,. αν μπορείς πάρε γάζα και τύλιξε το ωστε να ασκεί πίεση, και αν δε δουλέψει οτυε αυτο ή βγάζει πολύ αίμα πήγαινε για ενα εξτρα ραμμα.

πάντως αυτα με τα τεντώματα, καλό κουράγιο. Δε μπορούσα να κοιμηθώ 4 μέρες συνεχόμενα γιατι πόναγε, κοιμόμουν 2 ώρες μαξ τα βράδια και ήμουν καθισμένος στην πολυθρόνα.. Καλή ανάρρωση.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Νιώθω τόσο τυχερός που αυτό το πράγμα το έκανα παιδί τελικά. Για αυτό επιμένω πως πρέπει σε όλους να γίνεται από παιδιά εθιμοτυπικά. Να φεύγει η ακροποσθία πριν προκαλέσει προβλήματα.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όταν είχα κανει πρίν έναν χρόνο αιμορραγούσε συνέχεια και σε ανησυχιτικό βαθμό. (Με πληροφόρησαν οτι θα βγάζει αίμα, αλλα αιμορραγούσε μέσω της γάζας και αναγκαστηκα να πετάξω 6 εσώρουχα). Μετά απο 3 μέρες απο αιμορραγία και δημιουργεια πήγματος που ξανασχηματιζότανε γρήγορα πήγα στον γιατρό πάλι και μου έβαλαν 2 έξτρα ράματα (χωρίς αναισθησία... Αουτς)

Αναλόγως με την ποσότητα αίματος,. αν μπορείς πάρε γάζα και τύλιξε το ωστε να ασκεί πίεση, και αν δε δουλέψει οτυε αυτο ή βγάζει πολύ αίμα πήγαινε για ενα εξτρα ραμμα.

πάντως αυτα με τα τεντώματα, καλό κουράγιο. Δε μπορούσα να κοιμηθώ 4 μέρες συνεχόμενα γιατι πόναγε, κοιμόμουν 2 ώρες μαξ τα βράδια και ήμουν καθισμένος στην πολυθρόνα.. Καλή ανάρρωση.
Ωωωω ρε φίλε αλήθεια ; Πόσο ετών ήσουν ; Περαστικά ρε αδερφέ. Εμένα δεν πονάει καθόλου από το πρώτο λεπτό λολ. Απλά σήμερα το πρωί έβγαλε αίμα εκεί στον χάλινο. Μετά έβαλα μπετατην 2 φορές και στοπ το αίμα. Αλλά φαίνεται περίεργο ακόμα δεν είναι ροζ χρώμα αλλά πολύ σκούρο κόκκινο. Δηλαδή με ένα τέντωμα λογικά θα βγάλει αίμα. Και σκέπτομαι μήπως ο γιατρός δεν έβαλε ραματα αρκετά ; Εδώ το ακουμπάω και τινάζομαι. Πώς θα βάλω ραμα χωρίς ναρκωση είμαι χεστης μεγάλος. Τώρα κανείς σεξ χωρίς θέματα λογικά. Αλλά μετά από πόσο καιρό έκανες χωρίς θέματα ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νιώθω τόσο τυχερός που αυτό το πράγμα το έκανα παιδί τελικά. Για αυτό επιμένω πως πρέπει σε όλους να γίνεται από παιδιά εθιμοτυπικά. Να φεύγει η ακροποσθία πριν προκαλέσει προβλήματα.
Ναι είναι μεγάλη ιστορία για 50 χρόνο άτομο που έχει μάθει αλιως να στο κόβουν και να παίζει πόνος γενικά όχι κάτι ιδιαίτερο ακόμα αλλά όταν είδα το αίμα ...σοκ
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Νιώθω τόσο τυχερός που αυτό το πράγμα το έκανα παιδί τελικά. Για αυτό επιμένω πως πρέπει σε όλους να γίνεται από παιδιά εθιμοτυπικά. Να φεύγει η ακροποσθία πριν προκαλέσει προβλήματα.
Κοίτα, οι πρώτες 2 βδομάδες είναι οι χειρότερες μακράν, και το γεγονός οτι το έκανα ως έφηβος εκεί που οι ορμόνες κανουνε πάρτι ήτανε βασανιστικό το λιγότερο, αλλα τωρα πλέον το θυμάμαι και γελώ.
Η μόνη μαλακία είναι το οτι εγώ το πρόβλημα το είχα απο πολύ μικρός και το έκανα στα 16 μου το χειρουργείο γιατι ήθελαν να δούν αν θα καλυτερέυσει η κατάσταση.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κοίτα, οι πρώτες 2 βδομάδες είναι οι χειρότερες μακράν, και το γεγονός οτι το έκανα ως έφηβος εκεί που οι ορμόνες κανουνε πάρτι ήτανε βασανιστικό το λιγότερο, αλλα τωρα πλέον το θυμάμαι και γελώ.
Η μόνη μαλακία είναι το οτι εγώ το πρόβλημα το είχα απο πολύ μικρός και το έκανα στα 16 μου το χειρουργείο γιατι ήθελαν να δούν αν θα καλυτερέυσει η κατάσταση.
Ναι εκείνη την ηλικία τον έπαιζα σκέψου ,5-6 φορές. Σκέψου τώρα στα 50 έχω τεντώματα βράδυ χωρίς να έχω καν όρεξη. Δεν κοιτάω γυναίκες μετά το χειρουργείο καν . Ούτε σκέπτομαι .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοίτα, οι πρώτες 2 βδομάδες είναι οι χειρότερες μακράν, και το γεγονός οτι το έκανα ως έφηβος εκεί που οι ορμόνες κανουνε πάρτι ήτανε βασανιστικό το λιγότερο, αλλα τωρα πλέον το θυμάμαι και γελώ.
Η μόνη μαλακία είναι το οτι εγώ το πρόβλημα το είχα απο πολύ μικρός και το έκανα στα 16 μου το χειρουργείο γιατι ήθελαν να δούν αν θα καλυτερέυσει η κατάσταση.
Πάντος εμένα παίζει να έκανε μερική περιτομή γιατί το κεφάλι ( βάλανος ) δεν φαίνεται ολόκληρο εκτός και το πάω πίσω, τώρα βέβαια είναι πρησμένο από το χειρουργείο
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Πώς θα βάλω ραμα χωρίς ναρκωση είμαι χεστης μεγάλος. Τώρα κανείς σεξ χωρίς θέματα λογικά. Αλλά μετά από πόσο καιρό έκανες χωρίς θέματα ;
Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς ακόμα σεξ δεν εχω κανει :laugh: Πάντως άρχισανα ασχολούμαι μόλις έπεσαν τα ράμματα.

Πάντως ναι, πόνεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ήτανε υπόθεση ενος λεπτού μαξιμουμ αλλα ενιωθα λες και ητανε μια ώρα, δάγκωνα την μπλουζα μου και γρατζούναγα το χέρι μου και πέρασε
Ωωωω ρε φίλε αλήθεια ; Πόσο ετών ήσουν ;
Πέρσυ το καμα στα 16 μου
πάντως, προσπάθησε να το τυλίξεις αρκετά ωστε να ασκείται πίεση, ειδάλλως γιατρός και 1-2 ράμματα και σταυρός..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

έχω τεντώματα βράδυ χωρίς να έχω καν όρεξη. Δεν κοιτάω γυναίκες μετά το χειρουργείο καν . Ούτε σκέπτομαι .
Εγώ οταν το έκανα ήτανε διακοπές καλοκαιριού, και τα τεντώματα πραγματικά με σκότωναν, άρχισα να πίνω ελληνικό καφέ μονο και μονο για να μην κοιμαμια το βράδυ, και είχα απαγορέψει την κοπέλα μου απο το να έρχεται απο το σπίτι μου. Πάντως, ο πόνος του τεντώματος σταμάτησε κυριολεκτικά σε μια μέρα. Οφείλοταν στο οτι τα ράμματα τράβαγαν το δέρμα. Μόλις επουλώθηκε πλήρως η πληγή (γύρω στις 17-20 μερες) πήρα εναν νυχοκόπτη καινούριο απο τζάμπο το απολύμανα με φωτιά και αντισήπτικο και έκοψα τους κομπους και τα έβγαλα μονος μου, και έριξα ΤΟΝ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ύπνο της ζώης μου...

Πράγματι, η μαλακία με τους άντρες είναι οτι έεχεις στύση ακόμα και αν δεν σκέφτεσαι κάτι πρόστυχο, ετσι επειδή το αίμα αποφάσισε να παει να εξερευνήσει..

τελος καλό ολα καλά, κράτησα και την λαχταρα του ελληνικού στην καθημερινότητα μου κιολας :loltooth:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.
τι ειναι ρε παιδια αυτα τα τεντωματα ; μην μιλατε με ιατρικους ορους να καταλαβαίνουμε και οι υπολοιποι :eek:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
τι ειναι ρε παιδια αυτα τα τεντωματα ; μην μιλατε με ιατρικους ορους να καταλαβαίνουμε και οι υπολοιποι :eek:
illustration growing GIF by Elise Gravel
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς ακόμα σεξ δεν εχω κανει :laugh: Πάντως άρχισανα ασχολούμαι μόλις έπεσαν τα ράμματα.

Πάντως ναι, πόνεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ήτανε υπόθεση ενος λεπτού μαξιμουμ αλλα ενιωθα λες και ητανε μια ώρα, δάγκωνα την μπλουζα μου και γρατζούναγα το χέρι μου και πέρασε

Πέρσυ το καμα στα 16 μου
πάντως, προσπάθησε να το τυλίξεις αρκετά ωστε να ασκείται πίεση, ειδάλλως γιατρός και 1-2 ράμματα και σταυρός..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγώ οταν το έκανα ήτανε διακοπές καλοκαιριού, και τα τεντώματα πραγματικά με σκότωναν, άρχισα να πίνω ελληνικό καφέ μονο και μονο για να μην κοιμαμια το βράδυ, και είχα απαγορέψει την κοπέλα μου απο το να έρχεται απο το σπίτι μου. Πάντως, ο πόνος του τεντώματος σταμάτησε κυριολεκτικά σε μια μέρα. Οφείλοταν στο οτι τα ράμματα τράβαγαν το δέρμα. Μόλις επουλώθηκε πλήρως η πληγή (γύρω στις 17-20 μερες) πήρα εναν νυχοκόπτη καινούριο απο τζάμπο το απολύμανα με φωτιά και αντισήπτικο και έκοψα τους κομπους και τα έβγαλα μονος μου, και έριξα ΤΟΝ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ύπνο της ζώης μου...

Πράγματι, η μαλακία με τους άντρες είναι οτι έεχεις στύση ακόμα και αν δεν σκέφτεσαι κάτι πρόστυχο, ετσι επειδή το αίμα αποφάσισε να παει να εξερευνήσει..

τελος καλό ολα καλά, κράτησα και την λαχταρα του ελληνικού στην καθημερινότητα μου κιολας :loltooth:
Σκέψου ότι από το πρωί το βλέπω καλά. Το θέμα είναι όταν τεντωμένο να μην βγάζει αίμα. Να μου πεις είναι νωρίς.
Καλά εσύ είσαι ικανός να έκανες και το χειρουργείο μόνος σου θεέ μου χαχαχαχαχα

Εγώ είμαι χεστης νούμερο ένα . Βλέπω αίμα αλλού και πέφτω κάτω . 17-20 μέρες καλά είναι. Δεν κοιμάμαι. Θα ζητήσω από την δουλειά να δουλεύω βράδυ μέχρι να γίνω καλά .

Χαχαχαχαχαχαψαχα. Ξέχασα είμαι άνεργος αλλά μπήκα σε νέα εταιρία σήμερα σε φάση εκπαίδευσης είμαι ακόμα.

Τι τραβάμε οι άντρες γιατί θεέ μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

τι ειναι ρε παιδια αυτα τα τεντωματα ; μην μιλατε με ιατρικους ορους να καταλαβαίνουμε και οι υπολοιποι :eek:
Είναι όταν χαίρεται ο μικρός.

Είναι όταν ο μπόμπιρας θέλει να φάει
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Εγώ είμαι χεστης νούμερο ένα . Βλέπω αίμα αλλού και πέφτω κάτω . 17-20 μέρες καλά είναι. Δεν κοιμάμαι. Θα ζητήσω από την δουλειά να δουλεύω βράδυ μέχρι να γίνω καλά .
Εγώ αντέχω το αίμα, καλως ή κακώς (απλά όχι το δικό μου :laugh: )
μην ανησυχείς ομως, ο πόνος και το αίμα θα κρατήσουν λίγο, και θα είναι μια ιστορία που θα γελάς σε κανα δυο μηνες οι νυχτες ξενιτιάς λογω πονου.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ αντέχω το αίμα, καλως ή κακώς (απλά όχι το δικό μου :laugh: )
μην ανησυχείς ομως, ο πόνος και το αίμα θα κρατήσουν λίγο, και θα είναι μια ιστορία που θα γελάς σε κανα δυο μηνες οι νυχτες ξενιτιάς λογω πονου.
Είσαι άλλο είδος άντρα εσύ . Δεν υπάρχουν άντρες πολλοί που να μην φοβούνται ( άσχετος με το τι δείχνουν)
 

Annie

Νεοφερμένος

Η Annie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σκέψου ότι από το πρωί το βλέπω καλά. Το θέμα είναι όταν τεντωμένο να μην βγάζει αίμα. Να μου πεις είναι νωρίς.
Καλά εσύ είσαι ικανός να έκανες και το χειρουργείο μόνος σου θεέ μου χαχαχαχαχα

Εγώ είμαι χεστης νούμερο ένα . Βλέπω αίμα αλλού και πέφτω κάτω . 17-20 μέρες καλά είναι. Δεν κοιμάμαι. Θα ζητήσω από την δουλειά να δουλεύω βράδυ μέχρι να γίνω καλά .

Χαχαχαχαχαχαψαχα. Ξέχασα είμαι άνεργος αλλά μπήκα σε νέα εταιρία σήμερα σε φάση εκπαίδευσης είμαι ακόμα.

Τι τραβάμε οι άντρες γιατί θεέ μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είναι όταν χαίρεται ο μικρός.

Είναι όταν ο μπόμπιρας θέλει να φάει
Τιποτα δεν τραβατε σκεψου οτι οι γυναικες πονουν και αιμοραγουν καθε μηνα εκει περα κατω δεν ειναι κατι φοβερο χαχα.
Μπορεις να βαλεις μικρο σερβιετακι στο εσωρουχο σου ωστε να αποφυγεις καποιο μικροατυχημα .

Αυτα θα τα εχεις μεχρι να επουλωθει πληρως .Αν δεν εχει προλαβει να κλησει η πληγη που λενε για να μην αιμοραγει ,εφοσον επανερχεται στην καθημερινή φυσιολογικη του λειτουργεια ,ειναι συνηθες να εχεις αυτα τα επεισοδια .

Οταν πας για επανεξεταση ο γιατρος σου θα κρινει αν χρειαστει κατι αλλο .

Αυτες οι επεμβασεις γι αυτο γινονται σε παιδια το πολύ μεχρι την εφηβεια τους ..Οτι μπορει να γινει φυσιολογικα γινετε μεχρι εκεινη την περιοδο μετα εχει αυτες τις δυσκολιες .Στα παιδια αυτα γινονται πολυ συχνα τωρα πια
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τιποτα δεν τραβατε σκεψου οτι οι γυναικες πονουν και αιμοραγουν καθε μηνα εκει περα κατω δεν ειναι κατι φοβερο χαχα.
Μπορεις να βαλεις μικρο σερβιετακι στο εσωρουχο σου ωστε να αποφυγεις καποιο μικροατυχημα .

Αυτα θα τα εχεις μεχρι να επουλωθει πληρως .Αν δεν εχει προλαβει να κλησει η πληγη που λενε για να μην αιμοραγει ,εφοσον επανερχεται στην καθημερινή φυσιολογικη του λειτουργεια ,ειναι συνηθες να εχεις αυτα τα επεισοδια .

Οταν πας επανεξεταση ο γιατρος σου θα κρινει αν χρειαστει κατι αλλο .

Αυτες οι επεμβασεις γι αυτο γινονται σε παιδια το πολύ μεχρι την εφηβεια τους ..Οτι μπορει να γινει φυσιολογικα γινετε μεχρι εκεινη την περιοδο μετα εχει αυτες τις δυσκολιες .
Ευχαριστώ. Είμαι ήδη στην κλινική τον περιμενο να με δει. Σερβιετα καλή ιδέα....
 

Annie

Νεοφερμένος

Η Annie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Με είδε ο γιατρός λέει καλό φαίνεται. Όσο για τα ράμματα ανάλογα τον οργανισμό θα φύγουν μόνα τους
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
συνεχιζω να βαζω κρεμα μπετατην βεβαια δεν ειπαμε τιποτα για πλυσεις οποτε δεν ξερω...
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
α γίνεται από παιδιά εθιμοτυπικά
Διαφωνώ απόλυτα. Πολλά αγοράκια δεν έχουν πρόβλημα. Γιατί να τους δημιουργήσουμε εμείς; <<Εθυμοτυπικά>> δεν είναι επιστημονική λύση. Πού ζούμε; Υπάρχουν και παιδίατροι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

συνεχιζω να βαζω κρεμα μπετατην βεβαια δεν ειπαμε τιποτα για πλυσεις οποτε δεν ξερω...
για πες τσο γιατρό για την Jalplast plus creme. Αυτές τις μικροαιμορραγίες τις επουλώνει άριστα
 
Top