• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Η ακροποσθία είναι ένα άχρηστο σημείο του σώματος.
Δεν είναι άχρηστη. Προστατεύει τη βάλανο από τις τριβές.
Αν είσαι περιτμημένος, το <<κεφαλάκι>> τρίβεται διαρκώς στο εσώρουχο και ελαφρώς σκληραίνει. Έτσι στον έρωτα, χρειάζεσαι περισσότερη ώρα να έρθεις σε στύση και αργείς να τελειώσεις. Αυτό το θέλουν οι γυναίκες, μάλιστα κάποιες το ζητούν απ τους εραστες τους, αν αυτοί έχουν πρόωρη εκσπερμάτιση.
Όμως δεν γνωρίζω, αν οι <<κομμένοι>> άντρες νοιώθουν τόση δυνατή ηδονή, όπως οι <<άκοποι>>. Αυτό να μας το πείτε εσείς.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Η ακροποσθία είναι ένα άχρηστο σημείο του σώματος.
όχι ακριβώς , οποίος έχει πρόβλημα μπορεί να το αφαιρέσει σε οποιαδήποτε ηλικία . Δεν καταλαβαίνω πως αναδείχθηκε σε θρησκευτικό έθιμο , υποτίθεται "θυσία" του σώματος μας ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Και ειναι εγκληματιες αυτοι που ακρωτηριαζουν τα κοριτσακια
Σε αυτό συμφωνούμε. Η κλειτοριδεκτομή (είτε μερική είτε ολική) είναι (και πρέπει να είναι) ποινικό έγκλημα και να απαγορεύεται. Δεν αναφερθήκαμε στα κορίτσια όμως.

Όσο για το αν δεν υπάρχει τίποτε καλό σε αυτό το κόψιμο αφήστε να το ξέρουμε εμείς καλλίτερα. Πραγματικά και το χρόνο πίσω να γυρνούσα δεν θα άλλαζα τίποτα. Θείο δώρο.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Δεν υπαρχει τιποτα καλο σε αυτο το κοψιμο ..Η φυση κατι ηξερε παραπανω σε οτι εκανε.
Και ειναι εγκληματιες αυτοι που ακρωτηριαζουν τα κοριτσακια
και τα κοριτσάκια και τα αγοράκια, δίχως λόγο, παρά μόνο λόγω θρησκείας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

υπάρχει μια πολύ καλή κρέμα η Jalpast plus creme. Δεν ξέρω, αν είναι για σας καλή, πιστεύω πως ναι. Εμάς μας την έδωσε η δερματολόγος, για όταν αρχίζουν τα έλκη κατάκλισης. Έχουμε σωθεί! Για όλα κάνει! Μπαίνει και μέσα σε ανοιχτή πληγή. Κατά τη γνώμη μου, είναι η καλύτερη κρεμα που υπάρχει. Ρωτα αν θες τον χειρούργο
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
και τα κοριτσάκια και τα αγοράκια, δίχως λόγο, παρά μόνο λόγω θρησκείας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


υπάρχει μια πολύ καλή κρέμα η Jalpast plus creme. Δεν ξέρω, αν είναι για σας καλή, πιστεύω πως ναι. Εμάς μας την έδωσε η δερματολόγος, για όταν αρχίζουν τα έλκη κατάκλισης. Έχουμε σωθεί! Για όλα κάνει! Μπαίνει και μέσα σε ανοιχτή πληγή. Κατά τη γνώμη μου, είναι η καλύτερη κρεμα που υπάρχει. Ρωτα αν θες τον χειρούργο
Ευχαριστώ, αλλά την έκανα την εγχείρηση δεν έκαναν τίποτα πλέον η κρέμες μετά από 4-5 χρόνια
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Σήμερα μου έβγαλε λίγο αίμα εκεί μπροστά στο κεφάλι , έβαλα μπετατην κτλ και γάζα για να δούμε θα σταματήσει
 

Annie

Νεοφερμένος

Η Annie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δυσκολη και επίπονη διαδικασία για τις πρώτες 3 μέρες .Μετα τα οφέλη ειναι πολλά ειδικά σε άντρες που είχαν συχνά θέματα με λοιμώξεις εφόσον δεν καθαρίζεται πολύ καλά οταν υπάρχει φίμωση .
Θελει και λίγο προσοχή στους χειρισμούς τον πρώτο καιρό μεχρι να επουλωθούν τα ράμματα
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Δυσκολη και επίπονη διαδικασία για τις πρώτες 3 μέρες .Μετα τα οφέλη ειναι πολλά ειδικά σε άντρες που είχαν συχνά θέματα με λοιμώξεις εφόσον δεν καθαρίζεται πολύ καλά οταν υπάρχει φίμωση .
Θελει και λίγο προσοχή στους χειρισμούς τον πρώτο καιρό μεχρι να επουλωθούν τα ράμματα
Ευχαριστώ. Του έβαλε μπετατην γάζα σταμάτησε να τρέχει αίμα εκεί μπροστά . Τα ράμματα φαίνεται να είναι στην θέση τους ακόμα Πάντος
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Του έβαλε μπετατην γάζα σταμάτησε να τρέχει αίμα εκεί μπροστά . Τα ράμματα φαίνεται να είναι στην θέση τους ακόμα Πάντος
Τι τραβάτε και σεις καημένοι άντρες!
Έτσι στα καλά καθούμενα σε μεγάλη ηλικία μπορεί να πάθει κανείς φύμωση δηλαδή;
Είχε πάθει ο πατερας μου στα 70 περιπου και θυμάμαι έλεγε πως το έπαθε επειδή είχε ζάχαρο. Είναι πιθανό; Τοτε ήταν νέος και τα κανονιζε όλα τα ιατρικά μόνος του, δεν ασχολιόμουν καθόλου.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τι τραβάτε και σεις καημένοι άντρες!
Έτσι στα καλά καθούμενα σε μεγάλη ηλικία μπορεί να πάθει κανείς φύμωση δηλαδή;
Είχε πάθει ο πατερας μου στα 70 περιπου και θυμάμαι έλεγε πως το έπαθε επειδή είχε ζάχαρο. Είναι πιθανό; Τοτε ήταν νέος και τα κανονιζε όλα τα ιατρικά μόνος του, δεν ασχολιόμουν καθόλου.
Εμένα ο χάλινος νομίζω έπαθα ζημιά και μετά δεν ανοίγε καθόλου σχεδόν
 

Annie

Νεοφερμένος

Η Annie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Του έβαλε μπετατην γάζα σταμάτησε να τρέχει αίμα εκεί μπροστά . Τα ράμματα φαίνεται να είναι στην θέση τους ακόμα Πάντος
Θα τα χεις αυτά , είναι πολύ ευαίσθητο το σημείο εκεί και καμία φορά συμπεριφέρεται αυτόνομα και μη

ελεγχόμενα ,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ .​

 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Θα τα χεις αυτά , είναι πολύ ευαίσθητο το σημείο εκεί και καμία φορά συμπεριφέρεται αυτόνομα και μη

ελεγχόμενα ,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ .​

Ναι ναι τεντώθηκε μάλλον στον ύπνο ο μικρός. Αλλά δεν έχω εμπειρία και τρόμαξα. Όλα καλά με κάλεσε και ο γιατρός θαυμάσιος
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Όταν ήταν μικρά τα αγόρια μου, το είχαμε αντιμετωπίσει και το είχα ψάξει. Ο μεγάλος πχ είχε μεγάλο πρόβλημα. Παρά το ελαφρύ τραβηγματάκι με κρέμες κλπ που κάναμε εμείς, δεν έβγαινε το κεφαλάκι και αρχίσαμε να ψάχνουμε για παιδοχειρούργο. Φτάσαμε σε έναν κορυφαίο (υποτιθεται) Τούρκο, γνωστό από τα χιλιάδες <σουνέτια>. Αυτός μας έκανε ολόκληρο σεμινάριο, πώς να το κάνει, διπλώνοντας το πετσάκι σαν φάκελο. Τελικά το <<φτιάξαμε> σε έναν προφέσσορα, δίχως περιτομή κανονική, απλά έκοψε τον χαλινό. Έκανε την ελάχιστη επέμβαση.
Στον μικρότερο είχαμε ψάξει περισσότερο, είχαμε εμπειρία, αλλά και αυτός δεν είχε τόσο πρόβλημα. Τον πήγαμε σε μια εξαιρετική παιδοουρολόγο. Αυτή μας έδωσε ραντεβού και το έκανε πολύ τρυφερά, απλά το ξεκόλλησε με ένα αιχμηρό εργαλείο σιγά σιγά. Του εδωσε και ένα παυσίπονο και αυτό ήταν! Τον έτσουζε λίγο για 2 μέρες αλλά περασε.
Πάντως όλοι οι γιατροί : παιδίατρος, χειρούργοι, ουρολόγος, απέρριπταν δια ροπάλου τη μέθοδο <βίαιο τράβηγμα>. Μπορεί και να σχιστεί χειρότερα και μετά θα θέλει μεγάλη επέμβαση, είχαν πει, εκτός του πόνου, που είναι φριχτός για το παιδάκι.
Βάσανα, βάσανα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα τα χεις αυτά , είναι πολύ ευαίσθητο το σημείο εκεί και καμία φορά συμπεριφέρεται αυτόνομα και μη

ελεγχόμενα ,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ .​

χμμμμ , μάλλον εννοείς τα πρωινά....:yes:
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όταν ήταν μικρά τα αγόρια μου, το είχαμε αντιμετωπίσει και το είχα ψάξει. Ο μεγάλος πχ είχε μεγάλο πρόβλημα. Παρά το ελαφρύ τραβηγματάκι με κρέμες κλπ που κάναμε εμείς, δεν έβγαινε το κεφαλάκι και αρχίσαμε να ψάχνουμε για παιδοχειρούργο. Φτάσαμε σε έναν κορυφαίο (υποτιθεται) Τούρκο, γνωστό από τα χιλιάδες <σουνέτια>. Αυτός μας έκανε ολόκληρο σεμινάριο, πώς να το κάνει, διπλώνοντας το πετσάκι σαν φάκελο. Τελικά το <<φτιάξαμε> σε έναν προφέσσορα, δίχως περιτομή κανονική, απλά έκοψε τον χαλινό. Έκανε την ελάχιστη επέμβαση.
Στον μικρότερο είχαμε ψάξει περισσότερο, είχαμε εμπειρία, αλλά και αυτός δεν είχε τόσο πρόβλημα. Τον πήγαμε σε μια εξαιρετική παιδοουρολόγο. Αυτή μας έδωσε ραντεβού και το έκανε πολύ τρυφερά, απλά το ξεκόλλησε με ένα αιχμηρό εργαλείο σιγά σιγά. Του εδωσε και ένα παυσίπονο και αυτό ήταν! Τον έτσουζε λίγο για 2 μέρες αλλά περασε.
Πάντως όλοι οι γιατροί : παιδίατρος, χειρούργοι, ουρολόγος, απέρριπταν δια ροπάλου τη μέθοδο <βίαιο τράβηγμα>. Μπορεί και να σχιστεί χειρότερα και μετά θα θέλει μεγάλη επέμβαση, είχαν πει, εκτός του πόνου, που είναι φριχτός για το παιδάκι.
Βάσανα, βάσανα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


χμμμμ , μάλλον εννοείς τα πρωινά....:yes:
Περαστικά σας. Θυμάμαι μικρός είχα θέμα , αλλά σιγά σιγά το άνοιγα και εγώ. Τελικά στα γεράματα δεν άντεξε το εργαλείο.

Αυτό με τα πρωινά έχει θέμα, αρχικά τοσα χρόνια ήταν ήσυχος, τώρα βρήκε στο χειρουργείο; Θα σταματήσω το νερό πριν από υπνο
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Περαστικά σας. Θυμάμαι μικρός είχα θέμα , αλλά σιγά σιγά το άνοιγα και εγώ. Τελικά στα γεράματα δεν άντεξε το εργαλείο.

Αυτό με τα πρωινά έχει θέμα, αρχικά τοσα χρόνια ήταν ήσυχος, τώρα βρήκε στο χειρουργείο; Θα σταματήσω το νερό πριν από υπνο
χαχα
Έχουν περασει χρόνια σε μας.

Έτσι είναι αγαπητέ στους άντρες!:lol: Αυτός αποφασίζει!
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όταν ήταν μικρά τα αγόρια μου, το είχαμε αντιμετωπίσει και το είχα ψάξει. Ο μεγάλος πχ είχε μεγάλο πρόβλημα. Παρά το ελαφρύ τραβηγματάκι με κρέμες κλπ που κάναμε εμείς, δεν έβγαινε το κεφαλάκι και αρχίσαμε να ψάχνουμε για παιδοχειρούργο. Φτάσαμε σε έναν κορυφαίο (υποτιθεται) Τούρκο, γνωστό από τα χιλιάδες <σουνέτια>. Αυτός μας έκανε ολόκληρο σεμινάριο, πώς να το κάνει, διπλώνοντας το πετσάκι σαν φάκελο. Τελικά το <<φτιάξαμε> σε έναν προφέσσορα, δίχως περιτομή κανονική, απλά έκοψε τον χαλινό. Έκανε την ελάχιστη επέμβαση.
Στον μικρότερο είχαμε ψάξει περισσότερο, είχαμε εμπειρία, αλλά και αυτός δεν είχε τόσο πρόβλημα. Τον πήγαμε σε μια εξαιρετική παιδοουρολόγο. Αυτή μας έδωσε ραντεβού και το έκανε πολύ τρυφερά, απλά το ξεκόλλησε με ένα αιχμηρό εργαλείο σιγά σιγά. Του εδωσε και ένα παυσίπονο και αυτό ήταν! Τον έτσουζε λίγο για 2 μέρες αλλά περασε.
Πάντως όλοι οι γιατροί : παιδίατρος, χειρούργοι, ουρολόγος, απέρριπταν δια ροπάλου τη μέθοδο <βίαιο τράβηγμα>. Μπορεί και να σχιστεί χειρότερα και μετά θα θέλει μεγάλη επέμβαση, είχαν πει, εκτός του πόνου, που είναι φριχτός για το παιδάκι.
Βάσανα, βάσανα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


χμμμμ , μάλλον εννοείς τα πρωινά....:yes:
Περαστικά σας. Θυμάμαι μικρός είχα θέμα , αλλά σιγά σιγά το άνοιγα και εγώ. Τελικά στα γεράματα δεν άντεξε το εργαλείο.

Αυτό με τα πρωινά έχει θέμα, αρχικά τοσα χρόνια ήταν ήσυχος, τώρα βρήκε στο χειρουργείο; Θα σταματήσω το νερό πριν από υπνο
χαχα
Έχουν περασει χρόνια σε μας.

Έτσι είναι αγαπητέ στους άντρες!:lol: Αυτός αποφασίζει!
Αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

αφού λειτουργεί καλό σημάδι
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Θα τα χεις αυτά , είναι πολύ ευαίσθητο το σημείο εκεί και καμία φορά συμπεριφέρεται αυτόνομα και μη

ελεγχόμενα ,πιστεύω να καταλαβαίνεις τι εννοώ .​

Κάθε πρωί πονούσα απίστευτα τις πρώτες μέρες...
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Σήμερα μου έβγαλε λίγο αίμα εκεί μπροστά στο κεφάλι , έβαλα μπετατην κτλ και γάζα για να δούμε θα σταματήσει

Ο γιατρός δεν σου είπε να κάνεις πλύσεις με διάλυμα ιωδίου για εγχειρίσεις; :hmm:
 
Top