• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.
Γεια σας.

Κλείσαμε ένα μήνα από το χειρουργείο, περιτομής.

Λοιπόν, βλέπω στο κεφάλι κάτω ακόμα ράμματα, είναι λιωμένα αλλά είναι εκεί. Θα φύγουν εντελώς ;

Είσαι στο κατάλληλο μέρος για να λαβεις τις απαντήσεις σου. Αυτή τη στιγμή οι γιατροί του φόρουμ συνεδριαζουν, για να βγάλουν το τελικό πόρισμα, για την περίπτωσή σου
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
Γεια σας.

Κλείσαμε ένα μήνα από το χειρουργείο, περιτομής.

Λοιπόν, βλέπω στο κεφάλι κάτω ακόμα ράμματα, είναι λιωμένα αλλά είναι εκεί. Θα φύγουν εντελώς ;
Πού σαι ρε φιλαράκι! Σε χάσαμε! Και εδώ και δυο βδομάδες αναρωτιόμαστε, τι να κάνει ο <φίλος> του naturale?
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,682 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν αφόρητοι πόνοι και πως κλείνει η πληγή μετά? Ο στόχος ποιος είναι, να μην κάνεις παιδί τότε πως έχουν αποκτήσει απογόνους?
 

Isolde75

Νεοφερμένος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ένα πρόβλημα μπορείς και να το προλαμβάνεις. Εκτός των άλλων έχει και ωφέλη στην καθαριότητα.
Ρε συ αφαιρείς κάτι που έχεις από φυσικού σου. Στατιστικά οι περισσότεροι δε θα εμφανίσουν πρόβλημα οπότε χωρίς ιατρικό λογο γιατί να το κάνεις; Έχω φίλο που έκανε σε μεγάλη ηλικία, 30+, και έχασε μέρος της αισθητικότητας με αποτέλεσμα να μην απολαμβάνει το σεξ με τον ίδιο τρόπο
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Θα πάω για αφαίρεση αύριο.

Όσο για το σεξ δεν ξέρω δεν δοκίμασα .

Θα ρωτήσω πότε μπορώ να είμαι ενεργός .κάπου διάβασα 6 εβδομάδες.

Εγώ είμαι στον μήνα τώρα 4 εβδομάδα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πού σαι ρε φιλαράκι! Σε χάσαμε! Και εδώ και δυο βδομάδες αναρωτιόμαστε, τι να κάνει ο <φίλος> του naturale?
Γενικα καλά.

Δεν το έχω βάλει σε λειτουργία το μηχάνημα.

Περιμένω ο καπετάνιος μας αύριο να βγάλει τα ράμματα ( φοβάμαι και αυτό )
Και θα ρωτήσω πότε να ανοίξω της μηχανές τελικά γιατί πάει μήνας και...βάλε!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Πού σαι ρε φιλαράκι! Σε χάσαμε! Και εδώ και δυο βδομάδες αναρωτιόμαστε, τι να κάνει ο <φίλος> του naturale?
Αν όλοι στο στέκι σκέφτονταν (επί δύο βδομάδες κιόλας) τον «φίλο» του naturale τα πράγματα θα ήταν αρκετά περίεργα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,883 μηνύματα.
Ρε συ αφαιρείς κάτι που έχεις από φυσικού σου. Στατιστικά οι περισσότεροι δε θα εμφανίσουν πρόβλημα οπότε χωρίς ιατρικό λογο γιατί να το κάνεις; Έχω φίλο που έκανε σε μεγάλη ηλικία, 30+, και έχασε μέρος της αισθητικότητας με αποτέλεσμα να μην απολαμβάνει το σεξ με τον ίδιο τρόπο
Έρευνες βασικά έχουν δείξει πως το κομμάτι της αισθητικότητας δεν επηρεάζεται. Τα οφέλη είναι επίσης πως έχεις λιγότερες πιθανότητες να κολλήσεις ή να μεταδώσεις ΣΜΝ.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
Αν όλοι στο στέκι σκέφτονταν (επί δύο βδομάδες κιόλας) τον «φίλο» του naturale τα πράγματα θα ήταν αρκετά περίεργα.
Μα τι λες τώρα; Είχαμε άλλη έγνοια εδώ;
Τα πράγματα είναι περίεργα, έτσι κι αλλοιώς;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έρευνες βασικά έχουν δείξει πως το κομμάτι της αισθητικότητας δεν επηρεάζεται. Τα οφέλη είναι επίσης πως έχεις λιγότερες πιθανότητες να κολλήσεις ή να μεταδώσεις ΣΜΝ.
Αυτές τις ερευνες, δίχως να τις ξέρω, τις θεωρώ αβάσιμες. Πώς μετριέται η αισθητικότητα; Είναι κάτι μη μετρήσιμο αντικειμενικά.
Αν η άκρη στο πετσάκι δεν υπάρχει, το κεφαλάκι τρίβεται όλη μέρα. Έτσι το απαλό τρίψιμο του σεξ, δεν είναι αρκετό για να οδηγήσει τον άντρα στον οργασμό. Θέλει περισσότερη ώρα πρακτικά. Έτσι το κταλαβαίνω δηλ ως γυναίκα
:whistle:
 
Τελευταία επεξεργασία:

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω του στάθηκε αρκετά
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,301 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,301 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,301 μηνύματα.
Αυτές τις ερευνες, δίχως να τις ξέρω, τις θεωρώ αβάσιμες. Πώς μετριέται η αισθητικότητα; Είναι κάτι μη μετρήσιμο αντικειμενικά.
Αν η άκρη στο πετσάκι δεν υπάρχει, το κεφαλάκι τρίβεται όλη μέρα. Έτσι το απαλό τρίψιμο του σεξ, δεν είναι αρκετό για να οδηγήσει τον άντρα στον οργασμό. Θέλει περισσότερη ώρα πρακτικά. Έτσι το κταλαβαίνω δηλ ως γυναίκα
:whistle:
Δεν είναι πετσάκι ρε παιδιά, ακροποσθία λέγεται :bleh:.
Κατά τα άλλα αυτό που λες touvlo ισχύει. Η ύπαρξη της σε ορισμένους άντρες μπορεί να δημιουργεί υπερβολική τριβή στις απολίξεις των νεύρων και να οδηγεί σε μεγαλύτερο ερεθισμό και επομένως πιο γρήγορη εκσπερμάτιση. Ακριβώς όπως η γυναίκα νιώθει περισσότερο στην κλειτορίδα, έτσι και ο άντρας έχει την μέγιστη αίσθηση στην βάση της βαλανου.
 

Isolde75

Νεοφερμένος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Έρευνες βασικά έχουν δείξει πως το κομμάτι της αισθητικότητας δεν επηρεάζεται. Τα οφέλη είναι επίσης πως έχεις λιγότερες πιθανότητες να κολλήσεις ή να μεταδώσεις ΣΜΝ.
Υπάρχουν πολλές και αντικρουόμενες μεταξύ τους οπότε θα συμφωνήσω με την touvlo ως προς το ποσό αξιόπιστες είναι. Ξέρω ήδη 2 περιπτώσεις οπότε κλίνω να πιστεύω πως επηρεάζεται η αισθητικότητα. Don't get me wrong, εγώ το προτιμώ οπτικά, αν μπορούσα θα σας πετσόκοβα όλους :paladin: :P, αλλά επειδή βλέπω πόσο μπορεί να επηρεαστεί η σεξουαλική ζωή κάποιου μου φαίνεται κρίμα να επεμβαίνεις χωρίς ιατρικό λόγο. Αυτό για τα ΣΜΝ οκ, δε την εκμηδενίζει πάντως, ε, και αν ήταν τόσο προτιμότερο θα είχε φροντίσει ήδη η φύση να σας ξεσκεπάσει.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλές και αντικρουόμενες μεταξύ τους οπότε θα συμφωνήσω με την touvlo ως προς το ποσό αξιόπιστες είναι. Ξέρω ήδη 2 περιπτώσεις οπότε κλίνω να πιστεύω πως επηρεάζεται η αισθητικότητα. Don't get me wrong, εγώ το προτιμώ οπτικά, αν μπορούσα θα σας πετσόκοβα όλους :paladin: :P, αλλά επειδή βλέπω πόσο μπορεί να επηρεαστεί η σεξουαλική ζωή κάποιου μου φαίνεται κρίμα να επεμβαίνεις χωρίς ιατρικό λόγο. Αυτό για τα ΣΜΝ οκ, δε την εκμηδενίζει πάντως, ε, και αν ήταν τόσο προτιμότερο θα είχε φροντίσει ήδη η φύση να σας ξεσκεπάσει.
Στο στοταδι ποιος νοιάζεται;

Τεσπά.

Το θέμα είναι εάν με επηρεάσει στο σεξ.

Δεν ξέρω ακόμα
 
Top