Ποιά ειναι η μεγαλύτερη μάστιγα της δεκαετίας;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν έχω ξεχάσει κάτι σημαντικό να μου το πείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά πείνα φτώχεια κτλ υπήρχε αλλά πιστεύω πως την τελευταία δεκαετία συνέχεια θάνατοι, απο σεισμούς απο τσουνάμι, απο τροχαία.... αμαν πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το τσουνάμι δεν είναι κάτι επαναλαμβανόμενο και για αυτό δεν έβαλα σεισμούς κτλ. Ξέχασα στην τρομοκρατια όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ε ναι δεν είναι συνεχόμενο αλλά ένα τσουνάμι κάθε 10 χρόνια να γίνεται δενθέλουμε και κατι άλλο.
εγώ μίλησα γενικά στους θανάτους που προκαλούνται είτε απο το τσουνάμι, είται απο σεισμούς,τροχαία,αεροπλάνα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω πάντως απο τα παραπάνω ψηφίζω τροχαία! Για την Ελλάδα είναι μεγάλη μάστιγα ευτηχώς τα τελευταία χρόνια έχουν καλητερέψει τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν έβαλες την τρομοκρατία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
η λαμακία που μας δέρνει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Δεν έβαλες την τρομοκρατία

Ο.Κ. Πρέπει να αλλάξω τους φακούς μου. Προφανώς έληξαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω πάντως απο τα παραπάνω ψηφίζω τροχαία! Για την Ελλάδα είναι μεγάλη μάστιγα ευτηχώς τα τελευταία χρόνια έχουν καλητερέψει τα πράγματα!

Πάντως έχουν πλάκα οι ξένοι που τους κάνουν εντύπωση οι λακούβες που έχουν οι δρόμοι στην Ελλάδα. και που να καταλάβαιναν το γενικό μπάχαλο που επικρατεί. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Ο.Κ. Πρέπει να αλλάξω τους φακούς μου. Προφανώς έληξαν!

απλά το έβαλα την ώρα που έγραφες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
απλά το έβαλα την ώρα που έγραφες!  :)

Είπα και γω!!!!
8) 8) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο το παραπανω ψηφιζω τροχαια αν και ειναι γενικα οι θανατοι, οπως λεει και το κουνελακι. Μαλλον εχουμε φτασει σε τετιο σημειο που ι ιδια η φυση δεν μας αφηνει να γινουμε περισοτεροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Απο το παραπανω ψηφιζω τροχαια αν και ειναι γενικα οι θανατοι, οπως λεει και το κουνελακι. Μαλλον εχουμε φτασει σε τετιο σημειο που ι ιδια η φυση δεν μας αφηνει να γινουμε περισοτεροι...

Μεγάλη κουβέντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Απο το παραπανω ψηφιζω τροχαια αν και ειναι γενικα οι θανατοι, οπως λεει και το κουνελακι. Μαλλον εχουμε φτασει σε τετιο σημειο που ι ιδια η φυση δεν μας αφηνει να γινουμε περισοτεροι...

όντως κι εγώ το έχω σκεφτεί :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loudovika

Νεοφερμένος

Ο loudovika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
η έλλειψη ερωτισμού !!!! :( :( :(
Τα έχουμε - και βάζω μέσα και τον εαυτό μου- όλα ισσοπεδώσει για το sex και για τις εφήμερες σχέσεις. :thumbsdown:
Αλλά τι να γίνει που δεν έχει βρεθεί ακόμη ο κατάλληλος για να μπορέσει να αγγίξει το μυαλό εκτός από το κορμί :hmm:
Εγώ πιστεύω ότι αυτή είναι η χειρότερη μάστιγα . Τα ναρκωτικά και όλα τα υπόλοιπα είναι ακριβώς για να λέμε . Οταν ξεκίνησα το κάπνισμα έμεινα σε αυτό και παρόλλο που μου προσφέρθηκε κάποια στιγμή έμεινα εκεί και δεν δοκίμασα να καπνίσω φουντίτσα. Είπα απλά "δεν θα πάρω ευχαριστώ".
Μιλάω πάντα για τις αναπτυγμένες κοινωνίες για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Τώρα για τον τρίτο κόσμο ναι βεβαίως είναι η φτώχεια η πείνα η εξαθλίωση αλλά δεν μπορώ να δεχτώ και την αύξηση των γεννήσεων.
Δηλαδή όλος ο υπόλοιπος κόσμος που έχει βάλει φερμουάρ τι είναι αυτοί οι μπάσταρδοι ή μαθέ δεν μπορούν να κάνουν παιδιά. Απλά υπάρχει ένα μέτρο σε όλα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παιδιά δεν νομίζω αυτή η ερώτηση να μπορεί να απαντιθεί έτσι απλά! Το τραγικότερο όλων είναι η πείνα. Αδιανόητο σήμερα να υπάρχουν ανθρωποι που να πεινάνε!!! Επίσης αδιανόητο είναι να γίνετε πόλεμος με την μορφή την οποία δείνουν οι σημερινοι στρατηγοί! Εδώ υπάρχουν μερικές ασάφειες κατα τη γνώμη μου για το πως ορίζουμε τις λέξεις! Τι θεωρήται "Τρομοκρατία" ???
Ο αντιδραστικός άνθρωπος που για να υποστηρίξει τις ιδέες και απόψεις του και ακόμα για να πιέσει καταστάσεις ωστε να αλλάξει κάτι είναι έτοιμος να σκοτώσει? ή ο θρησκευτικά φανατισμένος που ανατινάζεται μαζί με μερικους εκατοντάδες ακόμα? Αυτο εγώ το θεωρώ πόλεμο. Εδώ και τουλάχιστον 15 χρόνια ολόκληρος ο κόσμος βρίσκετε σε πόλεμο. Αυτο που ονομάζουν κάποιοι παγκόσμια τρομοκρατια εγώ το ερμηνέυω ως μια μορφή ενος ακομα παγκόσμιου πόλεμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Για μένα η μεγαλύτερη μάστιγα είναι η σαπίλα.. Ποτέ άλλοτε δεν ήταν τόσο απόμακροι οι άνθρωποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Για μένα η μεγαλύτερη μάστιγα είναι η σαπίλα.. Ποτέ άλλοτε δεν ήταν τόσο απόμακροι οι άνθρωποι

Τι τρέχει εδώ? Έχεις χακέψει το μυαλό μου? Βγες απο τις σκέψεις μου λεμεεεεεεεεεεε! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
I am out, I am out! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
η μεγαλυτερη μαστιγα της δεκαετιας? :hmm: :hmm:

ο G.B.J.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top