Ποιά ομάδα ποδοσφαίρου υποστηρίζεις απο ξένες;

Ποιά ομάδα ποδοσφαίρου υποστηρίζεις από ξένες;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
  • Liverpool

  • Bayern

  • Juventus

  • Barcelona

  • Real Madrid

  • Atletico Madrid

  • Milan

  • Inter

  • Napoli

  • Porto

  • Chelsea

  • Manchester United

  • Manchester City

  • PSG

  • Lyon

  • Καμία

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Dimitri1234

Νεοφερμένος

Ο Dimitri1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί Έλληνες που βλέπουν και ξένα πρωταθλήματα οπότε ας δούμε τι προτιμάει ο καθένας.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Τώρα τρέχα γύρευε, έχω συμπαθήσει κατά καιρούς πολλές ομάδες για διάφορους λόγους: ιστορικούς, πολιτισμικούς, πολιτικούς, επειδή είχαν γαμάτη κερκίδα, επειδή έπαιζαν ωραία μπάλα ή είχαν παίκτες που συμπαθούσα κλπ. Ας πούμε ότι από τις μεγάλες ξένες είμαι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, αν και πλέον δεν μου λέει πολλά και δεν την παρακολουθώ αρκετά. Γήπεδο στο εξωτερικό έχω πάει στην Ουνιόν Βερολίνου και την παρακολουθώ όσο μπορώ, φέτος ανέβηκε και πρώτη φορά στην Μπουντεσλίγκα.

Για να είμαι ειλικρινής, βέβαια, μπασκετικός είμαι, το ποδόσφαιρο πλέον δεν πολυπαλευεται.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εχω συμπαθήσει πολλές ομάδες στο παρελθόν. Real Madrid, Barcelona λόγω Messi,Manchester United,Chelsea κλπ

Είμαι σε φάση που δεν μπορώ να πώ, πως υποστηρίζω κάποια δυστυχώς.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Ενα από τα ίδια και εγώ, απλά έχω κάποιες συμπάθειες κατά καιρούς, και απολαμβάνω μπάλα.

Για παράδειγμα φέτος θα ήθελα η Real να περάσει στον τελικό επειδή έχει πολλούς ποδοσφαιριστές στην ηλικία μου ή κοντά, όπως Benzema,Ramus,Modric κλπ

Θα έλεγα όμως πως είμαι εθνική αργεντινής. :P
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Ενα από τα ίδια και εγώ, απλά έχω κάποιες συμπάθειες κατά καιρούς, και απολαμβάνω μπάλα.

Για παράδειγμα φέτος θα ήθελα η Real να περάσει στον τελικό επειδή έχει πολλούς ποδοσφαιριστές στην ηλικία μου ή κοντά, όπως Benzema,Ramus,Modric κλπ

Θα έλεγα όμως πως είμαι εθνική αργεντινής. :P
Εμενα αρκετη πικρα μου δινει ο παναθηναικος δεν θελω και καποια αλλη :D Ασε που δεν βλεπω και πολυ μπαλα πλεον με εξαιρεση τα μεγαλα ματς.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εμενα αρκετη πικρα μου δινει ο παναθηναικος δεν θελω και καποια αλλη :D Ασε που δεν βλεπω και πολυ μπαλα πλεον με εξαιρεση τα μεγαλα ματς.

Και εγώ Παναθηναϊκός είμαι.Μέχρις στιγμής δεν έβλεπα καθόλου μπάλα αλλά τον Μαϊο είδα ημιτελικούς champions league και europa και ετοίμασα να δω τα classico στην ισπανία,ημιτελικούς κυπέλλου αγγλίας κλπ Εκεί ευχαριστιέσαι μπάλα.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΑΟΚ μόνο! Άντε και με την κούπα το Σάββατο.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
'Εχω αγοράσει στο παρελθόν πάντως t-shirt polo της Manchester United από το official store της (παραγγελία από αγγλία δηλαδή) και μια άλλη t-shirt κατά την κατάκτηση του 19 πρωταθληματός της.

Παρόλο που εδώ και καιρό δεν την στηρίζω, καθώς βλέπω τις μπλούζες που έχω, με ωθούν στο να την στηρίξω, αν και το διαβολάκι στο σήμα, δεν μου αρέσει πλέον.

Από το 2006 μέχρι το 2009 στήριζα Chelsea και μετά άλλαξα σε Manchester United...θα ήθελα να είχα παραμείνει Chelsea, αλλά μάλλον νιώθω έτσι, επειδή τώρα πάει καλά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top