Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Frozen.

Δεν μ'άρεσε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Το piranha!!!


Δεν μαρεσε, ασε που μ επιασε το στομαχι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki93

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που παρακολούθησα ήταν το Skeleton Key...
Ένα θριλερ με την Κειτ Χάντσον...
Μου αρεσε πολύ και το βρήκα εξεραιτικά ενδιαφέρον.
Για περισσότερες πληροφοριες επισκεφτείτε αυτο το link https://www.imdb.com/title/tt0397101/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Paranormal activity.

Τσάμπα κατέβασα 700 mb :/. Fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το piranha!!!


Δεν μαρεσε, ασε που μ επιασε το στομαχι μου!!


Για πες λίγα παραπάνω...Άξιζε σε 3D? Τρομακτική? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m(A).niC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
TOY STORY 3 !! Ισως απο τ καλυτερα που εχω δει.. πολυ πολυ γελιο!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Για πες λίγα παραπάνω...Άξιζε σε 3D? Τρομακτική? :)


Το μονο που αξίζει είναι το 3d! τιποτε αλλο, εμενα με επιασε το στομαχι μου!! Ειναι αηδιαστικο.
Δεν εχει ωραια πλοκή, και σεναριο!! Τελειωσε αποτομα, ισως να βγει και δευτερο, δηλαδη δεν το περιμενα να τελειωσει σε εκεινο το σημειο, μας αφησε στη μεση!!

Χαζο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Το μονο που αξίζει είναι το 3d! τιποτε αλλο, εμενα με επιασε το στομαχι μου!! Ειναι αηδιαστικο.
Δεν εχει ωραια πλοκή, και σεναριο!! Τελειωσε αποτομα, ισως να βγει και δευτερο, δηλαδη δεν το περιμενα να τελειωσει σε εκεινο το σημειο, μας αφησε στη μεση!!

Χαζο...:P

Η Kelly καλή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Καλη καλη!!!!!:P
Αντε παρε μια να εχεις...

Να υποθέσω παραθέτεις screenshot από την ταινία, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Να υποθέσω παραθέτεις screenshot από την ταινία, ε; :P


Ναι, και ακομα δεν εχεις δει τιποτα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Eγώ είδα το Inception!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Eίδα το Σάββατο το The Next Three Days με τον Russell Crowe. Πολύ καλό. Έχει πολλή δράση και σασπένς, και ταυτόχρονα είναι πολύ συγκινητική ταινία. Ok, για τον Russell Crowe τι να πω; Φανταστικός όπως πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
28 days later
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το Love and Death του Woody Allen, το οποίο απόλαυσα ιδιαίτερα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είδα το "Football Factory" και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε πάρα πολύ.

Το θέμα ήταν το "προφανές", η βία και ο χουλιγκανισμός στην Αγγλία. Απλά νομίζω πως κάτι του έλειπε. Ήταν μεν ωμό αλλά όχι και τόσο ώστε να μεταδώσει όλο το κλίμα. Ήταν νομίζω κάπου στην μέση και αυτό νομίζω πως δεν μου άρεσε. Κάποια σημεία λάμπουν δια του καθωσπρεπισμού τους. Προτείνω να δείτε -με παρόμοιο θέμα- το green street hooligans. Είναι νομίζω μακράν καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena79

Νεοφερμένος

Η elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Είδα εχθές το Rabbit Hole με τη Nicole Kidman. Μου άρεσε. Το θέμα (απώλεια παιδιού) είναι σίγουρα "βαρύ", αλλά η ταινία το προσεγγίζει χωρίς κλισέ, υπερβολές και μελοδραματισμούς. Μοιάζει πολύ ρεαλιστικό. Πολύ καλές ερμηνείες από όλους τους πρωταγωνιστές και καλή σκηνοθεσία από τον John Cameron Mitchell. Του βάζω 9 στα 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το forest gump...πολυ καλη και εξυπνη ταινεια...λιγο καταθλιπτικη βεβαια αλλα κατα τ αλλα πολυ καλη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a-prosar

Νεοφερμένος

Η a-prosar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Black Swan και μισή ώρα μετά την προβολή, ακόμη δεν είχα συνέλθει..απίστευτα δυνατή ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreekCthulhu

Νεοφερμένος

Ο GreekCthulhu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η τελευταία που είδα ήταν το "Ξανθιά, βιτσιόζα σκλάβα, κάνει τον που***ο μου λαμπάδα." Δυνατές ερμηνείες, καλοδουλεμένη πλοκή και απίστευτες σωματικές ικανότητες απ'τους πρωταγωνιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top