Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Προς τους λάτρεις των αστυνομικών ταινιών (και μη) : αν δεν έχετε δει το Heat, σπεύσατε. Είναι μεγάλη ταινία και αναγκάστηκα να τη δω σε δυο δόσεις, αλλά μετράει τόσο πολύ τελικά. :redface:

Memorable quote of the movie
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Άθικτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
district 9

25th hour

καλες και οι δυο ,η δευτερη μαρεσει περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
The Secret Life of Words
και
Crash

Και οι 2 ήταν πάρα πάρα πολύ ωραίες!!! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
To Skyfall και δεν μου αρεσε καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Πολυ μετρια ταινια. Απλα για να περασει η ωρα αν δεν εχεις κατι αλλο να κανεις. Πολλες κραυγες και ξεροι συναισθηματισμοι χωρις νοημα. Μετριοτατη !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata_re

Νεοφερμένος

Η taratata_re αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Ωραια ταινιουλα. Μαρεσουν κατι τετοιες με φανταχτερα εφε και σκηνικα.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Για πες, καλη??? Μου ειπαν οτι αξιζει ..
εμένα πάντως μου άρεσε πολύ!! ο Εthan Hawke τέλειος και γενικά πρωτότυπο ήταν για θρίλερ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Ισως η κριτικη μου να μην ειναι και η πλεον αντικειμενικη διοτι μετα απο σκεψη στο τελος της ταινιας εφτασα στο συμπερασμα οτι ειμαι θετικα προκατηλημενος με τον τροπο ζωης που προβαλει η ταινια. Ειναι η κρυφη μου επιθυμια να ζησω μια τετοια ζωη οποτε δεν ...


Νταξει,τι να πουμε? Μαρεσε, πολυ ωραια ιστορια, την ξαναεβλεπα και δευτερη φορα αν και δεν ειναι απο αυτες που θα δεις δυο φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται μεσα στις καλυτερες ταινιες, πραγματικα. Μουσικη μου φανηκε σαν να μην υπηρχε, διαλογοι ηταν ακαταλαβιστικοι και ασυναρτησιες σε πολλα σημεια της ταινιας (εκτος και αν εγω ειμαι τοσο βλακας) και ποτε δεν ειδα μια ατμοσφαιρα στην ταινια. Στα μεσα της ταινιας αρχισε να αποκταει λιγο νοημα και να γινεται ενδιαφερουσα.

Το σεναριο γαμουσε και εδερνε αλλα η σκηνοθεσια νομιζω το γ...σε και ψοφησε. Με μια ωραια σκηνοθεσια θα ηταν σουπερ ταινια. Τωρα ειναι απλα μετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.


Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται μεσα στις καλυτερες ταινιες, πραγματικα. Μουσικη μου φανηκε σαν να μην υπηρχε, διαλογοι ηταν ακαταλαβιστικοι και ασυναρτησιες σε πολλα σημεια της ταινιας (εκτος και αν εγω ειμαι τοσο βλακας) και ποτε δεν ειδα μια ατμοσφαιρα στην ταινια. Στα μεσα της ταινιας αρχισε να αποκταει λιγο νοημα και να γινεται ενδιαφερουσα.

Το σεναριο γαμουσε και εδερνε αλλα η σκηνοθεσια νομιζω το γ...σε και ψοφησε. Με μια ωραια σκηνοθεσια θα ηταν σουπερ ταινια. Τωρα ειναι απλα μετρια.
Τσόντα ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
μαλακια το απο πανω, :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Δεν βλεπω θριλερ. Οποτε δεν ξερω αν θεωρουνταν καλο η οχι. Μου αρεσε που σε ολη την διαρκεια της ταινιας υπηρχε μια μονο καμερα και ακολουθουσε συνεχεια, χωρις να σταματησει, την πρωταγωνιστρια (να ναι καλα οι υπολογιστες βεβαια για αυτο
). Επισης το σεναριο και η ιδεα του θριλερ την βρηκα καλη. Το αρνητικο ηταν που στην αρχη εδειχνε πολλες λεπτομερειες ενω στο τελος που ηταν το ζουμι τα περασε γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


Με το που τελειωσε η ταινια ενα κλιμα ευχαριστησης και ικανοποιησης κυριαρχισε μεσα μου. Και αυτο γιατι δεν εκλαψα τα 8 ευρω μου που ηθελα να τα δωσω για να παω να δω αυτην την ταινια στους κινηματογραφους. Αρχισα να την βλεπω νομιζοντας πως ειναι σουπερ ουαου αλλα τελικα δεν. Τερμα επιστημονικη φαντασια, διχως ιχνος λογικης. Η σκηνοθεσια, τα τοπια κτλ δεν με αρεσαν καθολου και το σεναριο πολυ βλακωδες. Αυτοι που τους αρεσουν ταινιες επιστημονικης φαντασιας ισως τους αρεσουν, δεν ξερω. Εμενα δεν μαρεσε γιατι δεν ειχε ιχνος ανθρωπινης λογικης σκεψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μα επιστημονικη σημαινει λογικη
αλλιως γινεται σκετο φαντασια
αυτο ειναι το δυσκολο με την επ φαντασια..να δειχνεις ευφανταστα πραγματα αποδεδειγμενα με τη λογικη ή αληθοφανη τουλαχιστον..

ο Σκοτ εχει ξεπεσει πια οπως ολοι οι καποτε σπουδαιοι
μονο ονομα εχει,,αλλα εμπνευση γιοκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top