Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τα πιγκουινάκια είναι όλα τα λεφτά:D
''cute and cuddly boys,cute and cuddly'' :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νι, καλούλι ήταν βασίλη σφαγέα :). το χριστουγεννιάτικο το κατέβασα το βράδυ, θα το δω αργότερα :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Θα το κατεβάσω κι εγώ μάλλον σε torrent αν βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
τελεια!!!!
χαιρομαι που διαβαζω μια τετοια κριτικη!
βγηκε σε ντι βι ντι κι εγω ΑΚΟΜΑ δ ετο πηρα χαμπαρι?
ναι dvd εχει βγει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βάλλιαντ... το ταχυδρομικο περιστέρι... :redface::redface::redface:


ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ωραία γραφικά, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ήχος, υποθεση και σενάριο μια χαρα (κανει και για μικρα παιδιά Isiliel ;))

Για άλλη μια φορα... καρτουν και παλι καρτουν!!!

(δε θα μεγαλωσουμε ποτε κουφάλα νεκροθαφτη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Συμπτωματικά το νοικιάσαμε μόλις χτές! :)
Λέω σήμερα να δω το Weather Man :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχούύύύύύ isi, μέγκα βλακεία το weather man..δε σε πρόλαβα γμτ (ήταν μία από τις 2 φορές που έχω βγει από αίθουσα σινεμά και έχω κλάψει γοερά που δε μπορούσα να δείρω τη ταμία να μου δώσει πίσω τα λεφτά μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Εχθές νοίκιασα από Video club, ''το νησί''. Πραγματικά πολύ ωραία περιπέτεια που διαδραματίζεται το έτος 2019. Αξίζει να το δείτε - το συνιστώ ανεπιφύλακτα στους λάτρεις του είδους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Εχθές νοίκιασα από Video club, ''το νησί''. Πραγματικά πολύ ωραία περιπέτεια που διαδραματίζεται το έτος 2019. Αξίζει να το δείτε - το συνιστώ ανεπιφύλακτα στους λάτρεις του είδους. :)
Εχει πολυ μπαμ-μπουμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εχει πολυ μπαμ-μπουμ;

Έχει κάποιες σκηνές με ''μπάμ-μπούμ'', αλλά είναι σχετικά λίγες και αυτές αρκετά ρεαλιστικές. ;) Αξίζει να το δείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είδα το Brokeback Mountain. Ομολογώ πως με ξάφνιασε ευχάριστα. Περίμενα να έχουν ξεφτιλίσει το θέμα "ομοφυλόφιλος" με πολύ χυδαίες σκηνές κτλ, αλλά ίσα - ίσα το έργο έχει πολύ συναίσθημα και επεξεργάζεται το θέμα με ωραίο τρόπο.

Το συνιστώ σε όσους θέλουν να περάσουν ευχάριστα την ώρα τους και να δουν και μία όψη της (ερωτικής) ζωής που σπάνια αναφέρεται... Δεν το συνιστώ στους ομοφοβικούς γιατί θα τους ανέβει το αίμα στο κεφάλι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To the island το προτεινω κι εγω!
Πολυ καλο εργο επιστημονικης φαντασιας.Καλο σεναριο, καλες στιγμες δρασης και καλα εφε!
Και μην ξεχναμε και την κακασχημη...(το βλεπω να πεφτει φωτια και να με καιει...:whistle: ) Scarlett Johansson...:inlove: :inlove: :jumpy: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το Blade είδα πρόσφατα (δε βλέπω και πολλές ταινίες αλλά οκ) και μου άρεσε, είχα δει το 2 και με είχε ψιλοχαλάσει αλλά το 1 είναι καλούτσικο, σε κάποια σημεία, όχι καμιά βαρέως φιλοσοφημένη ταινία με τα νοήματα, αλλά έχει εφέ που βλέπονται και παραδοσιακή αμερικανάκικη δράση, είναι καλή για σύναξη με φίλους και ποκπορν. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
madagascar penguins in a christmas caper :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Και μην ξεχναμε και την κακασχημη...(το βλεπω να πεφτει φωτια και να με καιει...:whistle: ) Scarlett Johansson...:inlove: :inlove: :jumpy: :thumbsup:

εμενα θα με χαλαγε, ως γνωτον εχω προβλημα με ξανθιες :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nαι Hunter κι εγω...οταν ειναι να βγουμε τις λεω να τα βαφει καστανα...:P :P

Ασχετο, αλλα χθες ειδα το "Supersize Me".Ειναι ουσιαστικα ντοκυμαντερ γυρισμενο στο U.S.A. και δειχνει πολλα πραγματα για την παχυσαρκια τον Αμερικανων και το πως συνδεεται με τα junk food και κυριως με τα McDonalds.
Ο τυπος για να φαναταστειτε αποφασισε για 30 μερες να τρωει πρωι-μεσημερι-βραδυ μονο απο ΜcDonlds.
Τιποτα εξω απο εκει.Οτι ηθελε μονο απο αυτα.
Μαλιστα εκανε γενικες εξετασεις (αιματος,καρδιας,βαρους κτλ κτλ) πριν ξεκινησει στα μισα και το στο τελος...
Νταξ' μιλαμε αστα να πανε η κατασταση...Μαμω τα φαγητα σερβιρουν εκει...:sick: :sick:
Παντως λεει πολλες αληθειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Nαι Hunter κι εγω...οταν ειναι να βγουμε τις λεω να τα βαφει καστανα...:P :P

Ασχετο, αλλα χθες ειδα το "Supersize Me".Ειναι ουσιαστικα ντοκυμαντερ γυρισμενο στο U.S.A. και δειχνει πολλα πραγματα για την παχυσαρκια τον Αμερικανων και το πως συνδεεται με τα junk food και κυριως με τα McDonalds.
Ο τυπος για να φαναταστειτε αποφασισε για 30 μερες να τρωει πρωι-μεσημερι-βραδυ μονο απο ΜcDonlds.
Τιποτα εξω απο εκει.Οτι ηθελε μονο απο αυτα.
Μαλιστα εκανε γενικες εξετασεις (αιματος,καρδιας,βαρους κτλ κτλ) πριν ξεκινησει στα μισα και το στο τελος...
Νταξ' μιλαμε αστα να πανε η κατασταση...Μαμω τα φαγητα σερβιρουν εκει...:sick: :sick:
Παντως λεει πολλες αληθειες...

Που να βλεπες ένα ρεπορτάζ της ΝΕΤ για τα McODonalds και τα KFC που έδειχνε το απο πού βρίσκουν τα κρέατα και διάφορες άλλες πληροφορίες, έκανα κυριολεκτικά 1 χρόνο να φάω Mac Donalds, μετά βγήκε μούχλα με γιαούρτι και καρκίνογόνες ουσίες στο μέλι οπότε το πήρα απόφαση ότι δεν υπάρχει τίποτα υγειηνό πιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eτσι ειναι Γιαννη...
Λεει εκει μεσα και για τα..."κοτοπουλακια" -mcnuggets ή πως ****α λεγονται πως φτιαγνονται...
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ....μουρλια σου λεω!!!!Το σκεφτομαι και μου ανοιγει η ορεξη...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Eτσι ειναι Γιαννη...
Λεει εκει μεσα και για τα..."κοτοπουλακια" -mcnuggets ή πως ****α λεγονται πως φτιαγνονται...
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ....μουρλια σου λεω!!!!Το σκεφτομαι και μου ανοιγει η ορεξη...:sick:

γιατί δεν το λές με το όνομα του το προιόν mc-road kill! + spice sauce = mc nugged
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ!!!!Εγραψες παλι βρε Γιαννη!!!!:clapup::clapup:
Σωστος!!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top